fotografije sa utakmica - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Generalna diskusija » Svastara » fotografije sa utakmica ((razni sportovi))
fotografije sa utakmica
LaraCroftDate: Saturday, 10 November 2012, 11:43:16 | Message # 16
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (Sac)
Laro, gde si ti?

iza objektiva...

uvek na pravom mestu u pravo vreme... cool


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
antonijeDate: Saturday, 10 November 2012, 13:50:36 | Message # 17
Private
Group: Users
Messages: 1
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
ja se ispričavam ali me samo zanima kak si ti mogla bit na terenu ispred interista kad se na snimku jasno videlo da su tamo stajali policajci sa kerovima biggrin
e sad il si policajac ili jako dobro laješ biggrin
 
LaraCroftDate: Saturday, 10 November 2012, 14:06:33 | Message # 18
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (antonije)
e sad il si policajac ili jako dobro laješ

kada bih mogla da biram, uvek bih izabrala ovo drugo cool

policajci su dosli tek posle 3-4 minuta, kada se sve smirilo i kada sam ja vec gledala utakmicu, a ne sta se (ne) desava na tribinama...

a i da su policajci sve vreme bili tamo, ne bi bio nikakav problem popeti se na postolje za fotografe i slikati tako da se oni ne vide, ili zumirati samo desavanja na tribini koja pocinje na oko metar visine u odnosu na atletsku stazu...

BTW, pozdrav novom forumasu... smile


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Forum » Generalna diskusija » Svastara » fotografije sa utakmica ((razni sportovi))
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: