Prvi glas Srbije (2012) - Page 9 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 9 of 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 7
  • 8
  • 9
Forum » Generalna diskusija » Svastara » Prvi glas Srbije (2012) (Druga sezona)
Prvi glas Srbije (2012)
EthanMorascaDate: Monday, 21 January 2013, 01:29:56 | Message # 121
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote (troya)
Kostunica je upravo napisao na facebooku da je Davor Jovanovic zasluzeno pobedio u finalu

Neobavešten. biggrin

Ja ću reći to da su ukusi različiti. Ja sam navijao za Saru, ali objektivno smatram da je zaslužila treće mesto zato što Nevena i Mirna pevaju bolje od nje. Isto tako moje mišljenje je da je Mirna 100% zaslužila pobedu i da peva bolje od Nevene, ali o ukusima ne vredi raspravljati.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
urkeDate: Monday, 21 January 2013, 03:40:26 | Message # 122
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Nevena je pobijedila po glasovima publike, a to je najbitnije...

Koga briga sta misli jedna prostakusa poput Aleksandre Radovic ili ''totalni kralj'' poput Vlade.. Njima su dozvolili da naprave tako vaznu odluku.. GDJE TO IMA DA ZIRI ODLUCI POBJEDNIKA o.O
 
urkeDate: Monday, 21 January 2013, 04:00:52 | Message # 123
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Mirna_Radulovic Dragi svi, javicu se i odgovoriti vam... 

Dragi SVI??? Toliko o pobjednici...
 
tiksiDate: Monday, 21 January 2013, 11:08:24 | Message # 124
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Mirna je apsolutno zasluzeno pobedila. Ako se stave na stranu emocije koje imamo prema kandidatima (svako od nas razlicite) mora da se prizna da je ona par klasa iznad svih pa i ispred Nevene, koja je pored nje bila najbolja. Retko se cuje tako zvonak i tacan glas. Uostalom to je pokazao njihov prvi i poslednji duel. Da produkcija nije u startu izasla u susret Neveni i pustila je da prodje pored Mirne koja je u startu bila neocekivano i neuporedivo bolja, Nevena ne bi ni imala nikakvu priliku.

Sto se tice Sare, po meni nije trebala ni da bude treca, iako je imala slavne momente, kada su joj kasnije davane pevacke pesme opasno je podbacivala pri kraju show-a, te mislim da su Saska i Zoran svakako trebali da budu bolje plasirani od nje.

Uostalom nebitno, samo se iskreno nadam da ovogodisnji kandidati nece proci kao proslogodisnji koji neverovatnom brzinom padaju  u zaborav, i da ce uraditi nesto i snimiti po neku kvalitetnu pesmu.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
LaraCroftDate: Tuesday, 22 January 2013, 11:39:29 | Message # 125
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Prvi glas Srbije

slika sve govori...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Tuesday, 22 January 2013, 11:40:15
 
DonnieBrascoDate: Tuesday, 22 January 2013, 13:45:46 | Message # 126
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote (urke)
Koga briga sta misli jedna prostakusa poput Aleksandre Radovic ili ''totalni kralj'' poput Vlade.. Njima su dozvolili da naprave tako vaznu odluku.. GDJE TO IMA DA ZIRI ODLUCI POBJEDNIKA o.O

Sigruno su relevantniji da donesu odluku nego hrpa napaljenih klinki odnosno u ovom slucaju klinaca posto su bas takvi poslali peska na Eurosong pre par godina , najbolje bi bilo da ziri uvek odlucuje
 
LaraCroftDate: Tuesday, 22 January 2013, 14:34:43 | Message # 127
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (Miko)
Sigruno su relevantniji da donesu odluku nego hrpa napaljenih klinki odnosno u ovom slucaju klinaca posto su bas takvi poslali peska na Eurosong pre par godina , najbolje bi bilo da ziri uvek odlucuje
moram da se slozim sa Mikonijem...
SMS glasanje nije nikakvo merilo za kvalitet, naprotiv, smatram da je broj glasova na taj nacin najcesce obrnuto proporcionalan znanju onoga ko se na taj nacin "vrednuje"...

one godine Stankovic je pobedio na izboru za Eurosong samo zahvaljujuci trenutnoj popularnosti kod napaljene balavurdije...
i gde je sad ? NIGDE, jer od te napaljene balavurdije nema nikakve koristi, oni nemaju pare da kupuju njegovu muziku, nego je besplatno skidaju preko neta...
a niti je Stankovic vešt da uzima pare na gastarbajterskim, romskim i vlaškim svadbama...
za razliku od njega, njegova bivsa devojka Rada je vešta da uzima pare bas na takvim veseljima (na razne nacine) i zato ga je i ostavila - pa nije luda da ga drzi na grbaci ceo zivot...

bojim se da ista sudbina, kao sto je Stankovic, ceka i ove tri finalistkinje PRVOG GLASA SRBIJE...
lepo one pevaju, ali nisu rodjene da skacu po stolovima i da pevaju narodnjake celu noc, a jos manje sposobne da dozvoljavaju muskarcima da im stavljaju novcanice od 100 evra medju grudi...

jeste ovo malo degutantno i ružno sto sam napisala, ali je sušta istina za srpske estradno muzičke prilike...

i nema veze sto sam poredila PGS sa Zvezdama Granda, sve je to slicno, na neki nacin...

i, da, mislim da ce ove tri finalistkinje PGS bez problema pobediti na srpskom izboru za EUROSONG, makar i cutale 3 minuta na sceni jer imaju trenutnu popularnost kod tinejdzera, ali sam isto tako sigurna da sledece godine u ovo vreme nece biti milionerke, za razliku od Rade i njoj slicnih, sposobnih pevacica...
a verovatno ih se vise niko nece ni secati...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Tuesday, 22 January 2013, 22:41:36
 
urkeDate: Wednesday, 23 January 2013, 23:08:57 | Message # 128
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
SMS glasanje nije nikakvo merilo za kvalitet, naprotiv, smatram da je broj glasova na taj nacin najcesce obrnuto proporcionalan znanju onoga ko se na taj nacin "vrednuje"...

Pa ko ce da ih slusa sjutra? Ziri??

Evo dokaza da je Nevena imala najvise glasova: http://www.telegraf.rs/jetset/508827-otkrivamo-nevena-imala-najvise-glasova-publike   cool
 
EthanMorascaDate: Wednesday, 23 January 2013, 23:34:38 | Message # 129
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote (urke)
Evo dokaza da je Nevena imala najvise glasova: http://www.telegraf.rs/jetset/508827-otkrivamo-nevena-imala-najvise-glasova-publike

Ja se ne sećam da je neko dovodio u pitanje da je Nevena dobila najviše glasova publike. smile


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
urkeDate: Wednesday, 23 January 2013, 23:37:01 | Message # 130
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (EthanMorasca)
Ja se ne sećam da je neko dovodio u pitanje da je Nevena dobila najviše glasova publike.

Ovdje za sve treba dokaz wink
 
Forum » Generalna diskusija » Svastara » Prvi glas Srbije (2012) (Druga sezona)
  • Page 9 of 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 7
  • 8
  • 9
Search: