Eurovision Song Contest 2013 - Page 3 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum » Generalna diskusija » Svastara » Eurovision Song Contest 2013 (Diskusija o nacionalnim izborima i izabranim pesmama za 2013)
Eurovision Song Contest 2013
DonnieBrascoDate: Wednesday, 15 May 2013, 13:07:21 | Message # 31
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Pa novi sistem glasanja ,Turci skontala i istupili na vreme , strucni zir nam ga strucno zavuk'o
 
mrdeny93Date: Wednesday, 15 May 2013, 21:44:03 | Message # 32
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1079
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Quote (Miko)
Turci skontala
laugh


Neka mi ne svanee
Nek me nema nek me ne budeee
Neka me bez tebe ne probudeeee
Pazare
Na na na naaa naa naa
Na na na na na na naaa naa naaaa
Samo ti u mome srcu sii
Pazare!!!!!
 
LaraCroftDate: Friday, 17 May 2013, 09:54:16 | Message # 33
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
drugo polufinale jos losije od prvog - sve pesme slicne, blede, prosecne, ocigledno smisljene i sklepane za 10 minuta...

svideo mi se samo Azerbejdzan i donekle Island i Makedonija...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
tiksiDate: Tuesday, 21 May 2013, 23:26:01 | Message # 34
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Mnogo losa godina sa mnogo losih pesama. Losa organizacija, manje vise sve lose. Totalni promasaj.

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
LaraCroftDate: Wednesday, 22 May 2013, 14:28:16 | Message # 35
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (tiksi)
Losa organizacija


samo sa ovim delom se ne slazem...

pa nisu takmicari spavali na klupama zeleznicke stanice, ni jeli sa kioska, a ni hala nije prokisnjavala, niti su psi lutalice pretrcavali binu ispred voditeljke smile


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Wednesday, 22 May 2013, 14:30:19
 
SacDate: Wednesday, 22 May 2013, 14:39:30 | Message # 36
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
pa nisu takmicari spavali na klupama zeleznicke stanice, ni jeli sa kioska, a ni hala nije prokisnjavala, niti su psi lutalice pretrcavali binu ispred voditeljke
laugh

Pa nisu bile lose pesme, mada bilo je glupo, 99% sam pogadjao kome isu 8, 10 i 12. A i neke pesme su bile dosta slicne sa pobednickom, a dobile su svega 40-50 poena, a posebno Bonnie Tyler koja je razvalila. Ne znam sto je uoste dolazila da se obruka, kad peva jedno 10 puta bolje od svih ostalih.


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.

Message edited by Sac - Wednesday, 22 May 2013, 14:40:01
 
tiksiDate: Wednesday, 22 May 2013, 14:49:53 | Message # 37
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
pa nisu takmicari spavali na klupama zeleznicke stanice, ni jeli sa kioska, a ni hala nije prokisnjavala, niti su psi lutalice pretrcavali binu ispred voditeljke
Pa da to je vazno. Ali onaj propust kada su proglasili pobednika pre nego sto je 10 zemalja glasalo (omalovazavajuce) ili recimo kako su kadrirali nastup nasih devojaka (ja bih bolje sa kucnom kamerom) i ko zna koliko jos toga (nisam sve gledala), bezveze.

Sto se tice pasama bilo ih je 2-3 dobre (nestereotipne) koje ili nisu prosle ili su imale 20-30 poena.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
Forum » Generalna diskusija » Svastara » Eurovision Song Contest 2013 (Diskusija o nacionalnim izborima i izabranim pesmama za 2013)
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search: