Skriveni identiteti VS forumasa - Page 6 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Svastara » Skriveni identiteti VS forumasa (svaki novcic ima dve strane)
Skriveni identiteti VS forumasa
tiksiDate: Monday, 20 March 2017, 23:16:08 | Message # 76
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Sad skrenusmo sa teme, ali me podseti na nesto sto je poprilicno zavladalo u BG, ne znam kako je u drugim mestima.

Na nekim vidjenijim mestima, ima devojaka (koje ulažu u sebe-silikoni,kosa,zubi, opet silikoni) koje prilaze momcima i kao naivno se diskretno nabacuju. Cilj im je da izvuku sto je moguće veći broj što skupljih pića kako za sebe tako i za momke (iako one umesto viskija piju sok od jabuke) i plaćene su od strane tih lokala. Ako nekog procene kao ne tako lak ali dobar plen, pristaju da ponovo sa njim izadju (gde same biraju mesto, šta će jesti i piti), a ako potraje na kraju se odaju i kazu cena je 150 evra. Imala sam par drugova koji su bili u ovoj situaciji i ni predstave nisu imali skoro do kraja te igre.

Tako da cena je daleko više od 100 evra, a ne treba cela godina, već neki izlazak i samo 1 noc.

To je u osnovi poziv tih animatorki, klaberki i starleta iz parova (koje su se poprilično izgradile u tom poslu).


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Monday, 20 March 2017, 23:17:42
 
troyaDate: Monday, 20 March 2017, 23:17:58 | Message # 77
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Da se ne lazemo, odradio bi ih dzabe, sta ima da mi placaju biggrin
 
tiksiDate: Monday, 20 March 2017, 23:24:07 | Message # 78
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Kako LC zamislja romantičnu večeru:



Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
Lavica88Date: Monday, 20 March 2017, 23:25:16 | Message # 79
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Nije samo u BGu, takvih ima svugdje, nazalost. Sve je to posljedica danasnjeg izvrnutog sistema vrijednosti.

Troyo, ne budi jeftin tongue


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
Lavica88Date: Monday, 20 March 2017, 23:27:38 | Message # 80
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Larin stajling za romanticnu veceru



~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
Petar_KondorDate: Monday, 20 March 2017, 23:28:12 | Message # 81
Colonel
Group: Publika
Messages: 244
Awards: 0
Reputation: 65
Status: Offline
ja sa 300 evra 



Gufuuu
 
tiksiDate: Monday, 20 March 2017, 23:29:17 | Message # 82
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
A kako vecera u stvari izgleda:



Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
tiksiDate: Monday, 20 March 2017, 23:41:50 | Message # 83
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Kako je tesko ispratiti sve te forume:



Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
Lavica88Date: Monday, 20 March 2017, 23:47:42 | Message # 84
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Sa ovakvom konekcijom


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
troyaDate: Monday, 20 March 2017, 23:53:05 | Message # 85
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
 
Petar_KondorDate: Tuesday, 21 March 2017, 00:03:44 | Message # 86
Colonel
Group: Publika
Messages: 244
Awards: 0
Reputation: 65
Status: Offline
običan dan u varošici ...



Gufuuu
 
tiksiDate: Tuesday, 21 March 2017, 00:12:45 | Message # 87
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
LaraCroftDate: Tuesday, 21 March 2017, 08:49:48 | Message # 88
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Da otvorimo jos jedno 10 tema sa vredjanjem drugih forumasa ?

Nema problema, ja uvek mogu da budem 10 puta neprijatnija prema drugima, nego oni prema meni.

To sto polupismena vaska, Petar Kondor, postavlja idiotske postove, mnogo me ne dotice, jer sta vam moze jedan bedni insekt? Nista, samo ga zgazite i o postojanju tog insekta niko nikad nece da postavi pitanje. Nestankom jednog bednog insekta, evolucija planete ne bi bila promenjena.

Ali ovde i civilizovani forumasi, za koje se prethodni pasus ne odnosi, postavljaju uvredljive postove prema drugima, koji ih pritom, nikad nisu vredjali...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
tiksiDate: Tuesday, 21 March 2017, 09:13:21 | Message # 89
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
LC, nije tacno da nisi vredjala (mene si npr. nazvala rodjakom iz varosice tj. sela i iako ja to ne pronalazim za uvredljivo jer stvarno nemam komplekse i nisam u tom fazonu, medjutim jasna je namera tog potenciranja), a takodje si i podbadala kada tebe niko nije. Lagala da ja lazem (kontaktiram tvoju rodbinu po fb, sto je apsolitno netacno, doduse ne znam dal ti znas da je to netacno posto vrv sa svojom "rodbinom" na fb nemas neki odnos i ne znam kakva su ti iskustva na drugim forumima).

Obe ove stvari se odnose na moje postojanje van ovog foruma, dok se ovi postovi odnose na tvoj nastup na ovom forumu i sigurna sam da i oni koji ne "vredjaju" tvoj nastup vide sve na nacin koji je ovde predstavljen. Ne znam zasto pronalazis da nesto vredja tvoju licnost, kada je ovo i onako slika kojom se predstavljas na ovom forumu. Trece kao sto vidis ja sam prvim postom najvise ojadila nastup tiksi , tako da ne znam cemu tenzije i ljutnja i potreba da se ubijaju insekti u jednoj saljivoj temi.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
Petar_KondorDate: Tuesday, 21 March 2017, 09:54:41 | Message # 90
Colonel
Group: Publika
Messages: 244
Awards: 0
Reputation: 65
Status: Offline
Gospodjo LC molim vas saberite se, pa nigde vas nisam spomenuo u svojim postovima smile
Iskreno se nadam da ovakvih ispada u buducnosti nece biti vise sa vase strane i da cete potraziti strucnu pomoc smile
Iskreno vas Petar Kondor smile

p.s. ocekivao bi covek od jednog vrhunskog karatiste kao sto ste vi malo vise samokontrole jer karate je ipak malo vise od bezlicnog ponavljanja kata smile


Gufuuu
 
Forum » Generalna diskusija » Svastara » Skriveni identiteti VS forumasa (svaki novcic ima dve strane)
Search: