Dnevna soba - Page 25 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Big Brother » Magacin BB » Dnevna soba (Big Brother)
Dnevna soba
urkeDate: Monday, 07 November 2011, 14:36:28 | Message # 361
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Op Op biggrin
 
EthanMorascaDate: Monday, 07 November 2011, 14:50:11 | Message # 362
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
OBAVEŠTENjE


Kao što svi znate, ja sam sinoć nominovao Miku za izbacivanje. Nakon što mi je poslao poruku u kojoj mi se sarkastično zahvaljuje što sam ga nominovao, a ja mu odgovorio da ga molim da prestane sa tim i da može slobodno da se ljuti, zato što moram nekoga da nominujem, on mi je poslao ovo:



Niko nema pravo da nekoga vređa, pogotovo ne na ovaj način. Pored toga što je uvredio mene, on je uvredio i člana moje porodice što je toliko bezobzirno i nezrelo da ja nemam reči.

TO NIJE SVE


Pošto mu je očigledno ovo bilo malo, rešio je da mi napakosti na jedan još gori način. Uzeo je moju profil sliku sa Facebooka i stavio je kao svoj avatar na jednom sportskom forumu. Na slici se pored mene nalazi i moja devojka i zbog toga je stvar utoliko gora. Ne samo što narušava moju privatnost, on narušava i privatnost moje porodice koja sa celim ovim VS svetom nema nikakve veze. Ja sam njemu odavno ukazao poverenje i prihvatio ga za prijatelja na FB, iako on na svom profilu nema nijednu svoju fotografiju, a on je to zloupotrebio na najogavniji način. Sliku je u toku noći ili jutros otklonio i postavio je drugu, tako da nemam screenshot toga sajta, ali Troya može da potvrdi da je Miko koristio tu sliku za svoj avatar.

Svi koji ga imaju u prijateljima bi trebali da se zapitaju zašto su mu dozvolili da im gleda slike i još važnije: šta on radi sa tim slikama? Da li ih koristi na drugim forumima kao avatare? Da li koristi naše identitete da krijući se pod njima iznosi svoje stavove na nekim drugim mestima? Ovo nije nimalo naivna stvar, ovo je narušavanje privatnosti i bezbednosti.

Ja od Mike tražim javno izvinjenje mojoj devojci i meni, ali i svim posetiocima ovog sajta, zato što je ovo mogao da uradi bilo kome.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
troyaDate: Monday, 07 November 2011, 15:14:09 | Message # 363
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Potvrđujem. Mislim da je ovo najružnije nešto što se može uraditi u ovakvim igrama. Mešanje porodice i ljudi koji ne igraju je skroz nepotrebno i ružno. I još ih vređati, strašno.

Ne verujem da bi Miko smeo ovo reći Ethanu u oči...
 
urkeDate: Monday, 07 November 2011, 15:14:44 | Message # 364
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Are you kidding with me? WTF!
 
MarkoNGDate: Monday, 07 November 2011, 15:25:55 | Message # 365
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Naravno da je ovo za svaku osudu.
Ovo je virtuelna igra u kojoj nema nagrada.
Jedina nagrada su prijateljstva koja se naprave ovde,nista vise.

Iako je Miko imao losu istoriju ovaj put je nadmasio samoga sebe sad
 
urkeDate: Monday, 07 November 2011, 16:20:41 | Message # 366
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Jedva cekam da vidim sta ce Miko da napise biggrin
 
MagdalenaDate: Monday, 07 November 2011, 19:38:18 | Message # 367
Colonel general
Group: Publika
Messages: 911
Awards: 14
Reputation: 77
Status: Offline
I mene bas zanima sta ce da napise. Deo sa koriscenjem tudje slike nikako ne razumem, a poruka mi je na nivou nekog predskolca.
 
DonnieBrascoDate: Monday, 07 November 2011, 20:41:21 | Message # 368
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Ethane ajde molim te da izvines da ti nesto ne kazem , tvoja slika na mom profilu je stajala nekih max 2 sata jer je skinuta od strane admina , mozda i manje , tako da ne dipr molim te , Ivanu sam namerno rekao da sam stavio sliku da vidim hoce li ti reci , a on voli inace da glumi tuzibabu tako da ...

JA TEBE NISAM UVREDIO JER NISAM REKAO NITI JEDNU RUZNU I PROSTU REC , TO STO TI SMATRAS RUZNOCU KAO UVREDOM , NIJE MOJ PROBLEM , SAM SI SE NASAO smile
 
DonnieBrascoDate: Monday, 07 November 2011, 20:44:38 | Message # 369
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote (EthanMorasca)

Svi koji ga imaju u prijateljima bi trebali da se zapitaju zašto su mu dozvolili da im gleda slike i još važnije: šta on radi sa tim slikama? Da li ih koristi na drugim forumima kao avatare? Da li koristi naše identitete da krijući se pod njima iznosi svoje stavove na nekim drugim mestima? Ovo nije nimalo naivna stvar, ovo je narušavanje privatnosti i bezbednosti.

Ja od Mike tražim javno izvinjenje mojoj devojci i meni, ali i svim posetiocima ovog sajta, zato što je ovo mogao da uradi bilo kome.


Koliko si ti jadan i patetican , to se ne moze opisati recima , prvo sliku sam stavio da i dao ivanu samo da vidim da li ce ti reci , znaci to je bio test nekog poverenja , ja sliku nisam sklonio jer su je odmah admini sklonili jer se ne smije postavljati slika na kojoj se ukazuje neka osoba van sportskog sveta , znaci nije bilo nikakve veze s tobom , a to privatnost , bla bla , ma mani me se molim te , jadan i patetican , a uz to nevidjena uvlakusa smile wink Idi cmizdri a mene se mani , a izvinjenje ? Pa nisam te uvredio ni sa cime , to da ste ti i cura ruzni , to nije moj problem , ja sam ti to samo izneo u oci smile
 
DonnieBrascoDate: Monday, 07 November 2011, 20:58:55 | Message # 370
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
I jos nesto , ti si ovde zrtva ? Ne secas se kad si ti mene ranije vredjao bez osnove prije Sejsela , imao sam screenshot toga ali kada sam brisao slike i to sam brisao jer sam mislio da si se promenio , oba puta kada sam bio HoH kukao si da te ne nominujem , ali bukvalno si kukao , a kada si ti bio HoH obecavao si da me do kraja neces nominovati .Cak si usao u dil sa Lazarom i neces da ga nominujes a secas se sta si pricao za njega do pre pola godine , maestralne uvrede , stvarno si PRELIVODA, ne znas ni gde ces ni sta ces , vrte te svi oko malog prsta , cim neko neesto uradi protiv tebe , dizes kuke i motike , shvati da je ovo virtualno , no hard feelings smile ... To sto sam se ja malo nasalio s tobom i Ivanom , to nije bilo nikakve veze sa tobom i molim te nemoj da me nerviras vise , ja ako hocu postavicu tvoju sliku za svoja vatar na 10-ak foruma za koje neces imati pojma pa se neces ni zaliti ,tako da smiri se smile
 
DonnieBrascoDate: Monday, 07 November 2011, 23:07:21 | Message # 371
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
ODUSTAJEM OD SEZONE - MOJA ZVANICNA ODLUKA smile

Message edited by Miko - Monday, 07 November 2011, 23:12:20
 
LazarDate: Monday, 07 November 2011, 23:45:01 | Message # 372
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Nemoj da se*es vise, opet si dokazao kakav, a mislili smo da si sazreo!

Jedan info: u nekoj Mikinoj sezoni kad nam je trazio slike, zapretio je Anji da se ne zali i ne trazi da se sklone slike jer joj je prijatelj na fejsu da ce joj zloupotrebiti slike! Mislim da imam jos istoriju te konverzacije sa njom, ali nisam siguran! Sram te bilo, ovim si dokazao da je i ono bila istina! Balavce!
 
troyaDate: Monday, 07 November 2011, 23:50:19 | Message # 373
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Btw ovo je jedna od mojih omiljenih igara, konačno sam imao priliku da je i ja održim biggrin
 
LazarDate: Tuesday, 08 November 2011, 00:17:25 | Message # 374
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Kakva je igra bila u pitanju? Nisam stigao na vreme...
 
troyaDate: Tuesday, 08 November 2011, 01:28:51 | Message # 375
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Pa baci pogled xD
 
Forum » Big Brother » Magacin BB » Dnevna soba (Big Brother)
Search: