Publika - Page 6 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Big Brother » Magacin BB » Publika (Javni chat)
Publika
SacDate: Tuesday, 15 November 2011, 22:09:12 | Message # 76
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Duh iz lampe je kriv za sve.

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
urkeDate: Tuesday, 15 November 2011, 22:12:47 | Message # 77
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (Sac)
Duh iz lampe je kriv za sve.


Sram ga bilo smile
 
tiksiDate: Wednesday, 16 November 2011, 12:38:25 | Message # 78
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Svi znamo kakav je Ethan igrac (ne voli da rizikuje), te je ovo u neku ruku ocekivano. Medjutim zbog ovakvih stvari ja vise i ne igram i verujem da necu ni igrati (eventualno nesto sa tajnim identitetima zabavnog karaktera, ali sumnjam). Budimo ruzna osecanja kod drugih ljudi -zarad cega? zabave? licne satisfakcije?

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
MarkoNGDate: Wednesday, 16 November 2011, 20:02:27 | Message # 79
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Peta uzmi taj pistolj i porokaj gamad biggrin
 
tiksiDate: Thursday, 17 November 2011, 14:31:51 | Message # 80
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Moj omiljeni smajli crazy

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
LaraCroftDate: Thursday, 17 November 2011, 15:26:42 | Message # 81
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (tiksi)
zbog ovakvih stvari ja vise i ne igram i verujem da necu ni igrati (eventualno nesto sa tajnim identitetima zabavnog karaktera, ali sumnjam). Budimo ruzna osecanja kod drugih ljudi -zarad cega? zabave? licne satisfakcije?


slicno i ja razmisljam posle VS Seychelles u kojem sam jos za vreme trajanja igre oklevetana da sam - dirty dancer, osoba koja sedi na vise stolica i slicno (i to vise od publike nego od takmicara) - a nista od toga nije dokazano, osim da su drugi bili takvi...

a u tajne identitete ne verujem, jer ko mi garantuje da osoba X nece reci osobama Y i Z svoj pravi identitet i na taj nacin obesmisliti moj posten pristup igri (ako hocu da budem takva)...

BTW, mislim da je trebalo sacekati da se Laza vrati iz Brisela i Praga, pa onda odigrati poslednju igru za HOH i odrzati plemenski savet, ili kako se ovo vec zove...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Thursday, 17 November 2011, 15:29:44
 
troyaDate: Thursday, 17 November 2011, 15:34:53 | Message # 82
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
slicno i ja razmisljam posle VS Seychelles u kojem sam jos za vreme trajanja igre oklevetana da sam - dirty dancer, osoba koja sedi na vise stolica i slicno (i to vise od publike nego od takmicara) - a nista od toga nije dokazano, osim da su drugi bili takvi...


Nisi sedela na jednoj sa sacom, cak si mu rekla kad su glasali za njega, a na drugoj sa devojkama biggrin

Jao Laro koga ti farbas ovde happy

Quote (LaraCroft)
BTW, mislim da je trebalo sacekati da se Laza vrati iz Brisela i Praga, pa onda odigrati poslednju igru za HOH i odrzati plemenski savet, ili kako se ovo vec zove...


Ti mislis biggrin
 
LaraCroftDate: Thursday, 17 November 2011, 15:53:17 | Message # 83
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (troya)
Nisi sedela na jednoj sa sacom, cak si mu rekla kad su glasali za njega, a na drugoj sa devojkama


gde si njega nasao...
da sam bila u dealu sa Sacom, ne bih glasala da on ispadne, zar ne ?
prva sam ti poslala PP sa njegovim imenom...

takodje nisam bila u dealu sa Mikom, samo sam ga postedela jedan krug, Urke i on ispali bi u svakom slucaju po redosledu, ne vidim razliku u tome kada ispadnes u TOP 8 ili TOP 7...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Thursday, 17 November 2011, 15:53:55
 
troyaDate: Thursday, 17 November 2011, 15:57:43 | Message # 84
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
da sam bila u dealu sa Sacom, ne bih glasala da on ispadne, zar ne ?
prva sam ti poslala PP sa njegovim imenom...


Pa si mu onda javila da izvadi HI laugh
 
tiksiDate: Thursday, 17 November 2011, 16:21:25 | Message # 85
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Lara je dirty dancer, a ostali za iste poteze heroji, pa onda krenu da joj prosipaju pamet.

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
DonnieBrascoDate: Thursday, 17 November 2011, 16:27:11 | Message # 86
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Da se ne vracamo na temu , mozete pitati sve clanove muskog plemena u ujedinjenju da sam im rekao da ce glasati za Saca cure wink A tri puta pogadjajte msm jednom odakle meni informacija wink
 
troyaDate: Thursday, 17 November 2011, 16:33:26 | Message # 87
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (tiksi)
Lara je dirty dancer, a ostali za iste poteze heroji, pa onda krenu da joj prosipaju pamet.


Totalno si moderna macko majke mi laugh

Quote (Miko)
Da se ne vracamo na temu , mozete pitati sve clanove muskog plemena u ujedinjenju da sam im rekao da ce glasati za Saca cure wink A tri puta pogadjajte msm jednom odakle meni informacija


Tesko pitanje biggrin
 
LaraCroftDate: Thursday, 17 November 2011, 18:59:55 | Message # 88
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (troya)
Pa si mu onda javila da izvadi HI

koji HI kada sam znala da on nema HI ? svasta...

Quote (Miko)
mozete pitati sve clanove muskog plemena u ujedinjenju da sam im rekao da ce glasati za Saca cure

pa to se znalo i da im ti nisi rekao...

a musko pleme je bilo tako "jedinstveno" da niko nikome u tom trenutku ne bi prebacio HI... tongue

zar ne ?


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
troyaDate: Thursday, 17 November 2011, 19:03:15 | Message # 89
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Tuga laugh
 
Forum » Big Brother » Magacin BB » Publika (Javni chat)
Search: