6. emisija - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers » Boulevard Of Broken Dreams » 6. emisija (Sarbel)
6. emisija
SarbelDate: Saturday, 28 January 2012, 00:14:08 | Message # 16
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Hvala urke na podrsci biggrin
 
LaraCroftDate: Saturday, 28 January 2012, 11:25:56 | Message # 17
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
u toku dana postavicu Sarbelu par pitanja, nemam sad vremena...

za mene, on je bio jedan od favorita ovog VS, MA STA MISLILI JEDNO O DRUGOM...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
MarkoNGDate: Saturday, 28 January 2012, 12:51:35 | Message # 18
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
MA STA MISLILI JEDNO O DRUGOM...


jel to nesto na moj racun?
 
urkeDate: Saturday, 28 January 2012, 14:01:31 | Message # 19
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (MarkoNG)
jel to nesto na moj racun?


HAHahahahhahaha Marko, nisi normalan biggrin Ona i Sarbel se ne slazu bas najbolje, pa je zbog toga to napisala
 
SarbelDate: Saturday, 28 January 2012, 16:39:43 | Message # 20
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Hvala Lara. Odgovoricu na tvoja pitanja sa zadovoljstvom. smile
 
LaraCroftDate: Saturday, 28 January 2012, 16:44:29 | Message # 21
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
ocigledno si imao etiketu (ulogu) velikog favorita i "nastradao" upravo zbog toga... da li se slazes ili ne sa mojim misljenjem da u VS (kao i u pravom Survivoru) bolje prolaze manje kvalitetni takmicari, pa cak i neaktivni ili poluaktivni, jer su manja opasnost, od onih jacih, a ti si u ovom VS spadao u te jace ?

sad da ponovo pocne ovaj VS sa istim takmicarima, da li bi drugacije igrao ?

ako bude neko organizovao HEROES VS VILLAINS, u kojem plemenu sebe vidis ?

Quote (Sarbel)
pobedjuje neko od muskaraca. Moje predvidjanje Miko


jel se ovo zajebavas ili stvarno mislis ??? cool

pozdrav, uzivaj...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
SarbelDate: Saturday, 28 January 2012, 16:56:20 | Message # 22
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
ocigledno si imao etiketu (ulogu) velikog favorita i "nastradao" upravo zbog toga... da li se slazes ili ne sa mojim misljenjem da u VS (kao i u pravom Survivoru) bolje prolaze manje kvalitetni takmicari, pa cak i neaktivni ili poluaktivni, jer su manja opasnost, od onih jacih, a ti si u ovom VS spadao u te jace ?


Slazem se naravno, eto primera ludjaka koji nije nista uradio u sezoni u igrama pa je i dalje u igri, ali sa njim smo se uverili da njemu igre uopste ne idu i svaka mu je mnogo teska tako da ne moze da mu se zameri toliko... Generalno, smor je osecaj i veliki je pritisak da znam da moram u svakoj borbi za pojedinacni imunitet da pobedim ako hocu da ostanem u igri, ali nijednog trenutka ove sezone nisam ocekivao da mogu pobediti bas iz tog razloga.

Quote (LaraCroft)
sad da ponovo pocne ovaj VS sa istim takmicarima, da li bi drugacije igrao ?

Pa ne vidim sta bih mogao drugacije da odigram, Kea je bila vrlo jako pleme sto je potvrdila i na poslednja dva plemenska jednakim i ispostovanim glasovima. Pri tom, Ajdin i Dzenis su me odusevili kao prijatelji i vrlo ih postujem. Maxy-ja bih pohvalio za preuzimanje inicijative u par igara smile mnogo je pametan decko i to se vidi. Sve u svemu, pleme je super bilo.

Quote (LaraCroft)
jel se ovo zajebavas ili stvarno mislis ???

Naarvno da mislim iskreno. Ja cu svoj glas dati osobi koja je odigrala najteze poteze i najbolje zavarala one koji su bili opomenuti. Ako dodje do scenarija gde Miko prevari devojke i udje u top 3 (kao sto mi je i ponudio dil tokom sezone, a ja ga preneo njima i nisu mi verovale) moj glas ide njemu. KOliko je samo tesko kad si najpokvarenija osoba na jednom forumu i najveci prevarant da nateras osobe da ti veruju? Ja sam bio fin i fer i nisu mi verovale, njemu jesu uprkos svemu tako da smatram da treba da pobedi. On ili Magdalena. Ostali iz Iraklije su krajnje smesni i samo sluze za glasanje...
 
LaraCroftDate: Saturday, 28 January 2012, 17:37:13 | Message # 23
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (Sarbel)
Generalno, smor je osecaj i veliki je pritisak da znam da moram u svakoj borbi za pojedinacni imunitet da pobedim ako hocu da ostanem u igri, ali nijednog trenutka ove sezone nisam ocekivao da mogu pobediti bas iz tog razloga.

Ethan tako umalo nije pobedio u VS Seychelles.. tacnije, matematicki nije mogao da dobije dovoljan broj glasova za konacnu pobedu, ali je stigao u TOP 2 pobedjujuci u svakoj igri za imunitet...

Quote (Sarbel)
Pa ne vidim sta bih mogao drugacije da odigram

lose sam se izrazila... da li bi mozda neke druge poteze napravio ? neki drugi savez, "muljanje" sa clanovima suprotnog plemena, izbacivanje nekog drugog iz svog plemena pre ujedinjenja... ?

Quote (Sarbel)
Ako dodje do scenarija gde Miko prevari devojke

licno, ne verujem da Miko moze razbiti trio vestica iz VS Seychelles, ali, ajde da vidimo kako ce se stvari odvijati do kraja...

Quote (Sarbel)
On ili Magdalena. Ostali iz Iraklije su krajnje smesni i samo sluze za glasanje...

tongue
nekada je takvih likova bilo jos vise...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Saturday, 28 January 2012, 17:38:02
 
SarbelDate: Saturday, 28 January 2012, 17:40:53 | Message # 24
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
Ethan tako umalo nije pobedio u VS Seychelles.. tacnije, matematicki nije mogao da dobije dovoljan broj glasova, ali je stigao u TOP 2 pobedjujuci u svakoj igri za imunitet...


Nisam ni sumnjao u Ethanove igracke sposobnosti. Impresivno smile

Quote (LaraCroft)
ose sam se izrazila... da li bi mozda neke druge poteze napravio ? neki drugi savez, "muljanje" sa clanovima suprotnog plemena, izbacivanje nekog drugog iz svog plemena pre ujedinjenja... ?


Pa u ovakvom scenariju, mozda bih ja samo umesto Denisa odigrao na aukciji 20 odmah za dupli glas posto on nije razumeo igru. A sto se tice poteza, pleme je bilo isuvise ok da bih ga izdao,ne bih mogao. Pokusao sam sa devojkama i sa Naupom, ali su odbili sa nama da saradjuju. Moje predvidjanje tri muskarca sa ludjakom ce izbaciti devojke, ali mozda se varam.
 
LaraCroftDate: Saturday, 28 January 2012, 17:49:55 | Message # 25
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (Sarbel)
Pa u ovakvom scenariju, mozda bih ja samo umesto Denisa odigrao na aukciji 20 odmah za dupli glas posto on nije razumeo igru.


ta aukcija ocigledno je imala velikog uticaja na sezonu... smatram da je dosla prerano... uvek je u VS bilo tih aukcija, ali tek u ujedinjenju... i takmicari su se plasili da licitiraju na velike iznose, zbog bodovnog hendikepa u sledecoj igri, ali se posle ispostavilo da im je strah bio nepotreban...

OK, hvala na iscrpnim odgovorima...

ako hoces, samo mi jos odgovori na pitanje o HEROES VS VILLAINS...

mada, takav VS moze da vodi samo jedna osoba, a njega nema odavno...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Saturday, 28 January 2012, 17:52:34
 
SarbelDate: Saturday, 28 January 2012, 17:55:11 | Message # 26
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
a aukcija ocigledno je imala velikog uticaja na sezonu... smatram da je dosla prerano... uvek je u VS bilo tih aukcija, ali tek u ujedinjenju... i takmicari su se plasili da licitiraju na velike iznose, zbog bodovnog hendikepa u sledecoj igri, ali se posle ispostavilo da im je strah bio nepotreban...


upravo to se kod nas desilo... nismo znali za to maximalno a kad smo saznali plasili smo se i na kraju je bilo totalno nebitno dal smo licitirali 20 ili ne, i naravno da je bilo prerano... Kao sto sam rekao i u pravu sam, ta aukcija jeste na kraju odredila tok cele sezone smile

Quote (LaraCroft)
ako hoces, samo mi jos odgovori na pitanje o HEROES VS VILLAINS...


iskreno posle jedne sezone ne znam u koju grupu bih zapao, ali sebe vidim u grupu heroes posto vidim da sam igrao krajnje fer, oslanjao se na svoje sposobnosti u igri i takodje vidim da sam mnogima bio medju favoritima, cak i mrdeniju iz suprotnog plemena.

Ja vise razmisljam u pravcu vodjenja te sezone, tj da budem GH smile
 
LaraCroftDate: Saturday, 28 January 2012, 18:04:09 | Message # 27
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (Sarbel)
Ja vise razmisljam u pravcu vodjenja te sezone, tj da budem GH

samo ne Miko i njegove igre tipa:
sada pisite postove sa rednim brojevima naredna dva sata i ko bude dosao do veceg broja, taj je pobednik...

verovao ili ne, MarkoNG i ja smo trebali da imamo takvu igru za opstanak na Ostrvu duhova...

nemam vise pitanja za Sarbela...

BTW, gde su drugi iz publike ?


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
SarbelDate: Saturday, 28 January 2012, 18:07:30 | Message # 28
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Hahahahahahah cuo sam za tu igru i krstio se... wacko
 
troyaDate: Saturday, 28 January 2012, 18:15:12 | Message # 29
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Meni mnogo fali VS, zadnji put sam igrao pre vise od godinu dana wacko

(naravno ne igra mi se mikin, gde bih pored takmicara morao da pazim i na miku xD)

Fale mi igre, ali i dilovanja, lumpovanja na chatu smile
 
LaraCroftDate: Saturday, 28 January 2012, 18:40:59 | Message # 30
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (troya)
Meni mnogo fali VS

Quote (troya)
Fale mi igre, ali i dilovanja, lumpovanja na chatu


po tome si poznat... cool

Quote (troya)
naravno ne igra mi se mikin, gde bih pored takmicara morao da pazim i na miku xD


vise na Miku nego na druge takmicare... tongue


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Forum » Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers » Boulevard Of Broken Dreams » 6. emisija (Sarbel)
Search: