12. plemenski savet - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers » Završeni plemenski saveti » 12. plemenski savet (Poseidon)
12. plemenski savet
DonnieBrascoDate: Tuesday, 07 February 2012, 01:46:54 | Message # 16
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
@ Ajdin

1. Moje pojedine ambicije su da stignem do top 4 i onda sta bude.

@ Sarbel

Kakav tok , ajde predvidi sta ce se desiti do kraja ?

@ Ludjak

To nije dogovor , ja sam ti rekao da ces ostati zadnji iz Kee i da si bio veran ostao bi zadnji iz Kee i zavrsio bi 7 , to nije dogovor , dogovor bi bio da sam ti predlagao top 4 ili slicno.
 
ToniDate: Tuesday, 07 February 2012, 01:49:27 | Message # 17
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Lažeš ko pas i zbog ovog šta si sad napisa ti možda uskratim glas u finalu,ako dođeš do njega. Jasno i glasno si reka,tj. napisa da,ako se pokažem kao lojalan član tvog saveza,idem dalje od top 7,samo šta ja nisan okrenia leđa Kei i završilo je tako kako je završilo.

Lažeš,Miroslave i to mi se ne sviđa smile


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
biba91Date: Tuesday, 07 February 2012, 01:52:51 | Message # 18
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 681
Awards: 17
Reputation: 42
Status: Offline
Pitanje za sve : 1. Kao clan porote interesuje me cime se od sada svaki od vas takmicara misli iskreno voditi i kakve su svima vama pojedinacne ambicije ?
Ambicije u VS? Meni je važno druženje, da nečeš pogrešno shvatiti pa naravno, da je fino igrati čim dalje a da se pri tom nikome ne guraš u gu***o.

3. Ko od vas se osjeca najmanje ugrozenim ne racunajuci naravno ova dva takmicara koja su izeli licne ?
Ko, onaj ko nema ni kišobrana za zaštitu

4. Cime cete se voditi prilikom glasanja ?
Dogovor i poverenje
 
DonnieBrascoDate: Tuesday, 07 February 2012, 02:06:42 | Message # 19
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote (ludjak_18)
Lažeš ko pas i zbog ovog šta si sad napisa ti možda uskratim glas u finalu,ako dođeš do njega. Jasno i glasno si reka,tj. napisa da,ako se pokažem kao lojalan član tvog saveza,idem dalje od top 7,samo šta ja nisan okrenia leđa Kei i završilo je tako kako je završilo.

Lažeš,Miroslave i to mi se ne sviđa


top 7 je bio prioritet ,tj do top 7 bi dosao sigurno i rekao sam ti da bi ti pomogao u igri jer bi onda Magda ispala pre tebe i ti bi bio u top 6 a onda ko zna sta bi bilo smile :) Ali kako se nije desilo nikad necemo saznati smile
 
ToniDate: Tuesday, 07 February 2012, 02:09:29 | Message # 20
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Mislim da se ovaj odgovor bitno razlikuje od tvog prethodnog,zar ne smile

Quote
To nije dogovor , ja sam ti rekao da ces ostati zadnji iz Kee i da si bio veran ostao bi zadnji iz Kee i zavrsio bi 7


Mogao si odmah reći istinu i ne bismo imali problema smile
Nikad nećemo znati šta bi bilo da sam prešao na tvoju stranu,istina smile


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
MagdalenaDate: Tuesday, 07 February 2012, 02:12:06 | Message # 21
Colonel general
Group: Publika
Messages: 911
Awards: 14
Reputation: 77
Status: Offline
Quote (ajdin_sa)
1. Kao clan porote interesuje me cime se od sada svaki od vas takmicara misli iskreno voditi i kakve su svima vama pojedinacne ambicije ?


Nisam bas u poziciji da budem ambiciozna. Prosli put sam pokusala da uradim nesto po pitanju mog duzeg ostanka ali ispostavilo se da su ostali ljudi zadovoljni svojim polozajem u ovom plemenu. Cak je i Naup savrseno srecan sto je ispao. A nije i da se ne zna ko ima kakav polozaj, ko recimo leti odmah posle Dzenisa i mene ...
 
ToniDate: Tuesday, 07 February 2012, 02:16:03 | Message # 22
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Quote
Nisam bas u poziciji da budem ambiciozna. Prosli put sam pokusala da uradim nesto po pitanju mog duzeg ostanka ali ispostavilo se da su ostali ljudi zadovoljni svojim polozajem u ovom plemenu. Cak je i Naup savrseno srecan sto je ispao. A nije i da se ne zna ko ima kakav polozaj, ko recimo leti odmah posle Dzenisa i mene ...


Kad je ovo već ovako iskreno vijećanje,da te pitam. Zašto nisi prihvatila našu ( bivša Kea ) ponudu i glasala s nama i tako promijenila položaj u plemenu?
Meni si rekla da ćeš,jednom kad mi odemo,pokušat poboljšat svoj položaj,ali vidim da ga nisi poboljšala ako si ti sljedeća smile


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
roggy83Date: Tuesday, 07 February 2012, 02:35:24 | Message # 23
Major general
Group: Publika
Messages: 285
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Quote (biba91)
Pitanje za sve : 1. Kao clan porote interesuje me cime se od sada svaki od vas takmicara misli iskreno voditi i kakve su svima vama pojedinacne ambicije ?


Ovo je samo IGRA i vazno je Druzenje,i meni je drago sto sam clan ovako jedne velike zajednice u kojoj su Igre i Druzenja u prvom planu.
Ambicije u svakoj igri su da se dogura sto dalje ,tako da se i ja trudim da doguram sto dalje smile
 
DonnieBrascoDate: Tuesday, 07 February 2012, 02:58:27 | Message # 24
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote (Magdalena)
Nisam bas u poziciji da budem ambiciozna. Prosli put sam pokusala da uradim nesto po pitanju mog duzeg ostanka ali ispostavilo se da su ostali ljudi zadovoljni svojim polozajem u ovom plemenu. Cak je i Naup savrseno srecan sto je ispao. A nije i da se ne zna ko ima kakav polozaj, ko recimo leti odmah posle Dzenisa i mene ...


Odmah cu ti reci javno , polozaj da se dodje do top 4 a onda ko osvoji nagradu neka bira sta ce i kako i imunitet , bar moj status je da kad se dodje do top 4 da nema muljanja i gluposti nego da svako glasa kako mu je na srcu smile
 
MagdalenaDate: Tuesday, 07 February 2012, 15:54:01 | Message # 25
Colonel general
Group: Publika
Messages: 911
Awards: 14
Reputation: 77
Status: Offline
Quote (ludjak_18)
Kad je ovo već ovako iskreno vijećanje,da te pitam. Zašto nisi prihvatila našu ( bivša Kea ) ponudu i glasala s nama i tako promijenila položaj u plemenu?

Zato sto vam nisam verovala smile Cela ta prica mi nismo slozni, niko ni sa kim ne prica ... nije mi delovalo uverljivo. U najboljem slucaju sa vama bih dosla do top6, a vrlo moguce da bih ispala jos i ranije. Drzeci se Iraklije, imala sam jasniji uvid u situaciju. Znala sam, otprilike za kad me planiraju i uz pomoc tajnog mogla sam da produzim sebi jos koji dan. Vama bi bilo mnogo lakse da me blindsidujete. Da ne pricam da bi meni bilo mnogo teze doci do imuniteta da ste vi u igri.

Quote (ludjak_18)
Meni si rekla da ćeš,jednom kad mi odemo,pokušat poboljšat svoj položaj,ali vidim da ga nisi poboljšala ako si ti sljedeća

Pokusala, nisam uspela ... zemlja se i dalje okrece biggrin

Quote (Miko)
Odmah cu ti reci javno , polozaj da se dodje do top 4 a onda ko osvoji nagradu neka bira sta ce i kako i imunitet , bar moj status je da kad se dodje do top 4 da nema muljanja i gluposti nego da svako glasa kako mu je na srcu

Dogovor je bio i da se Iraklia drzi zajedno, a niko ne moze da me ubedi da na proslom ne biste svakako glasali za mene, cak i da Dzenis nije osvojio imunitet smile U svakom slucaju, i ako se glasa ko je kome blizi ili kako je kome na srcu ili ko se s kim dogovarao a kome su odluke samo saopstavane, opet se zna ko je cetvrti.
 
DonnieBrascoDate: Tuesday, 07 February 2012, 17:08:11 | Message # 26
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote (Magdalena)
Dogovor je bio i da se Iraklia drzi zajedno, a niko ne moze da me ubedi da na proslom ne biste svakako glasali za mene, cak i da Dzenis nije osvojio imunitet smile U svakom slucaju, i ako se glasa ko je kome blizi ili kako je kome na srcu ili ko se s kim dogovarao a kome su odluke samo saopstavane, opet se zna ko je cetvrti.


ja stvarno0 ne znam ko je 4-ti , ako mislis na mene , meni je i 4 mesto super , ako ne prosvetli nas molim te smile
 
ToniDate: Tuesday, 07 February 2012, 20:39:34 | Message # 27
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Ja san se taman sjetia jednog pitanja i bilo bi super da odgovorite prije kraja vijećanja. Ako ne uspijete,na sljedećem vijećanju smile

Vi ste znali da ja muljam Miku kad san ga pokušava dovest na našu stranu odmah nakon ujedinjenja. Kako ste to svatili? Je li vam neko rekao ili?

I još samo ovo i to je to od mene za ovi plemenski biggrin
Miko,koliko ti imaš godina?


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
DonnieBrascoDate: Tuesday, 07 February 2012, 20:58:37 | Message # 28
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote (ludjak_18)
Miko,koliko ti imaš godina?


za prvo sam ti i ja mogao odgovoriti jer sam i ja znao da me muljas , sad se nmg setiti ko je prvi skontao mozda sam cak i ja ili jedna druga osoba necu da imenujem , prepoznace se , uglavnom bili ste toliko sumnjivi da je bilo smesno.

Imas na FB datum rodjenja smile
 
ToniDate: Tuesday, 07 February 2012, 20:59:38 | Message # 29
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Nemam te na fejsu,dodaj me ili jednostavno napiši ovdje ako nije preveliki problem smile

"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
troyaDate: Tuesday, 07 February 2012, 21:00:50 | Message # 30
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Diskusija je završena. Pokupiću glasove.
 
Forum » Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers » Završeni plemenski saveti » 12. plemenski savet (Poseidon)
Search: