13. plemenski savet - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers » Završeni plemenski saveti » 13. plemenski savet (Poseidon)
13. plemenski savet
roggy83Date: Thursday, 09 February 2012, 00:49:08 | Message # 16
Major general
Group: Publika
Messages: 285
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Quote (Dzenis)
Prvo želim da čestitam Magdaleni i roggyu na osvojenom imunitetu.


Hvala Dzenis biggrin

Quote (Dzenis)
Pitanje za roggya: Sada imaš lični imunitet i osigurao si svoje mjesto u Top4, ako kojim slučajem ostaneš jedini muškarac na sljedećem plemenskom, da li ćeš se ti jedini osjećati ugroženim?


Ovo pitanje mi postavi na sledecem plemenskom ,pa cu ti onda odgovoriti biggrin biggrin biggrin
U tom slucaju verovatno
 
ToniDate: Thursday, 09 February 2012, 01:00:56 | Message # 17
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
IGNORIRA SE OVO PITANJE:

Quote
a imam pitanje za roggyja,life4glory i miku.
Jeste li svi zajedno rješavali jučerašnji zadatak ( ako netko nije,moje isprike ) i mislite li da je to u redu,obzirom da se radi o individualnom imunitetu,koji spašava jednog od vas,ali zato su borbe jedan protiv drugog,a ne pleme protiv plemena?


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
DonnieBrascoDate: Thursday, 09 February 2012, 01:08:11 | Message # 18
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Ludjak samo cu ti reci da od kada je veka i VS-a uvek se pomagalo i svako ko igra trenutno ovu igru je bar jednom u svojoj VS istoriji pomagao tako da ... smile
 
MagdalenaDate: Thursday, 09 February 2012, 01:13:58 | Message # 19
Colonel general
Group: Publika
Messages: 911
Awards: 14
Reputation: 77
Status: Offline
Quote (Dzenis)
Pitanje za Magdalenu: Da li imaš dovoljno samopouzdanja da se boriš hrabro sad kad znaš da ti je imunitet jedini spas?


Imam sasvim dovoljno samopuzdanja. Nije da sam 100% sigurna da cu da pobedim ali sam 100% sigurna da cu da dam sve od sebe.
 
roggy83Date: Thursday, 09 February 2012, 01:17:41 | Message # 20
Major general
Group: Publika
Messages: 285
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Quote (Miko)
a imam pitanje za roggyja,life4glory i miku. Jeste li svi zajedno rješavali jučerašnji zadatak ( ako netko nije,moje isprike ) i mislite li da je to u redu,obzirom da se radi o individualnom imunitetu,koji spašava jednog od vas,ali zato su borbe jedan protiv drugog,a ne pleme protiv plemena?


Nezelim da komentarisem ovo pitanje,a kao sto Mika kaze uvek je bilo i bice pomaganja dok je VS-a!!!
 
ToniDate: Thursday, 09 February 2012, 01:25:20 | Message # 21
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Mogli ste tako odma odgovorit i sve super. Ako vama to ne smeta,zašto bi ikome drugome ?

Roggy,moran priznat da sam sve u svemu razočaran tvojim nastupom,bio si mi jako drag ali ovi potezi u zadnje vrijeme... sam si reka da ti pobjeda nije bitna i to mi se sviđa jer ako dođeš do finala,ionako nećeš dobit moj glas,a vjerujem ni ičiji drugi.

Miko:
Quote
s tobom se upustati u raspravu ne valja , kazem ti , objasnicu ti sve lepo u reunionu ili na msn ako hoces


Ne valja se upuštat,ispilat ću te dok ne dobijem što želim biggrin
Bilo bi mi drago čut tvoje objašnjenje na msn-u.

Added (09 February 2012, 0:25 AM)
---------------------------------------------
Nina,ti ne moraš odgovarat na ovo pitanje ako ne želiš,slobodno prekopiraj odgovor,to ionako radite od prvog plemesnkog.


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
life4gloryDate: Thursday, 09 February 2012, 01:33:35 | Message # 22
Major general
Group: Publika
Messages: 401
Awards: 17
Reputation: 67
Status: Offline
Quote (ludjak_18)
Jeste li svi zajedno rješavali jučerašnji zadatak ( ako netko nije,moje isprike ) i mislite li da je to u redu,obzirom da se radi o individualnom imunitetu,koji spašava jednog od vas,ali zato su borbe jedan protiv drugog,a ne pleme protiv plemena?

Ne vidim sto se to pomaganje toliko potencira.. mislim da ni 20 ljudi da je pomagalo rogiju ne bi bilo drugacije.. jer igra je individualna, znaci, rogi donosi odluke, ne moze to niko da uradi umesto njega.. druga bi stvar bila da je igra takva da pomaganje moze da doprinese nekako i u takvom slucaju to ne bi bilo fer.. ali ovoga puta to nije bio slucaj..
Quote (Dzenis)
Pitanje za Ninu i Bibu: Mislim da vi imate najveće šanse da izbacite jednog takmičara sa svojim glasovima, da li i vi isto tako mislite?

svaciji glas vredi jednako, ne znam na sta mislis ..


X.O.X.O
 
DzenisDate: Thursday, 09 February 2012, 01:36:10 | Message # 23
Colonel
Group: Publika
Messages: 171
Awards: 6
Reputation: 57
Status: Offline
Uredu, hvala svima na konkretnim i brzim odgovorima.
 
ToniDate: Thursday, 09 February 2012, 01:41:09 | Message # 24
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Quote
jer igra je individualna, znaci, rogi donosi odluke, ne moze to niko da uradi umesto njega.. druga bi stvar bila da je igra takva da pomaganje moze da doprinese nekako i u takvom slucaju to ne bi bilo fer.. ali ovoga puta to nije bio slucaj..


Taman san pogleda igru. Nina,jel mi pričamo o istoj igri? Ja govorim o igri za imunitet koja je počela prekjučer a završila se rano ujutro.
Roggy donosi odluke kažeš,mislim da je puno lakše donit odluku,tj. napisat rješenje ako ti dvi osobe pomažu nego ako si sam,ne misliš li i ti tako?


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
ajdin_saDate: Thursday, 09 February 2012, 01:41:28 | Message # 25
Bludnik
Group: Publika
Messages: 596
Awards: 7
Reputation: 50
Status: Offline
roggy cestitke na osvojenom imunitetu biggrin a magdo svaka cast smile zna se sto ...

svakog jutra ja se budim i dodje mi da poludim
jer me zivot pravi bludnim i opet pored svega
ja se trudim dok me ruse ljudi vicem samo blud moze da mi sudi !!
 
life4gloryDate: Thursday, 09 February 2012, 01:58:55 | Message # 26
Major general
Group: Publika
Messages: 401
Awards: 17
Reputation: 67
Status: Offline
Quote (ludjak_18)
Roggy donosi odluke kažeš,mislim da je puno lakše donit odluku,tj. napisat rješenje ako ti dvi osobe pomažu nego ako si sam,ne misliš li i ti tako?

Mozda bi nekome bilo lakse tako, pogotovo onom ko ne shvati igru, sto verujem da ovog puta nije bio slucaj.. Ja znam da bi meni lakse bilo da igram sama, jer vise verujem sebi nego bilo kome drugom, tako da bi me ''pomagaci'' samo ometali.. I opet kazem, ne znam sto je to toliko bitno? Ja nisam profi igrac checkersa pa da mogu ''strucnim savetima'' da pomognem rogiju.. Realno, prvi put sam videla tu igra.. do danas nisam znala da je postojala... toliko o tome..


X.O.X.O
 
roggy83Date: Thursday, 09 February 2012, 13:50:59 | Message # 27
Major general
Group: Publika
Messages: 285
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Quote (ludjak_18)
Roggy,moran priznat da sam sve u svemu razočaran tvojim nastupom,bio si mi jako drag ali ovi potezi u zadnje vrijeme... sam si reka da ti pobjeda nije bitna i to mi se sviđa jer ako dođeš do finala,ionako nećeš dobit moj glas,a vjerujem ni ičiji drugi.


Ludjak ti mene nisi dobro razumeo ili se nisam ja dobro izrazio,rekao sam da ne razmisljam o pobedi u ovom trenutku ali naravno ako dodjem do finala voleo bih da pobedim prvi put u VS,tvoje misljenje i tvoj glas tvoja briga a za tudje misljenje nebrini biggrin

Quote (ajdin_sa)
roggy cestitke na osvojenom imunitetu


Hvala Ajdin
 
roggy83Date: Thursday, 09 February 2012, 14:02:55 | Message # 28
Major general
Group: Publika
Messages: 285
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Quote (ludjak_18)
Roggy donosi odluke kažeš,mislim da je puno lakše donit odluku,tj. napisat rješenje ako ti dvi osobe pomažu nego ako si sam,ne misliš li i ti tako?


Dokle vise o tome,da li su mi pomagali ili nisu!!da li je zabranjeno cetovanje u toku igre,i slobono neka kazu Nina i Mika o cemu smo pricali u toku igre,ako vas bas zanima pricali smo viceve i zezali se onako drugarski ,dali su mi par saveta u par poteza i to je to a igrao sam sam nisam toliko glup!!!!
Hvala Nini i Miki sto su hteli odustati zbog mene i zato sto su ipak nastavili da se bore do kraja!!!!!!


Message edited by roggy83 - Thursday, 09 February 2012, 14:03:41
 
troyaDate: Thursday, 09 February 2012, 21:00:21 | Message # 29
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Diskusija je završena. Pokupiću glasove.
 
troyaDate: Thursday, 09 February 2012, 21:01:10 | Message # 30
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ukoliko neko ima tajni imunitet i želi da ga iskoristi, to je poslao u svom glasu.
 
Forum » Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers » Završeni plemenski saveti » 13. plemenski savet (Poseidon)
Search: