15. plemenski savet - Page 3 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 4 - Gabon: Everyday is blindside day! » Završeni plemenski saveti » 15. plemenski savet (Poslednji plemenski savet)
15. plemenski savet
SacDate: Thursday, 13 December 2012, 03:10:24 | Message # 31
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Quote (Tic-Tac)
6. Kakvo je vaše mišljenje o Britney Spears?

Slava joj udarila u glavu.
Quote (Tic-Tac)
7. Da li mislite da ćete pobediti?

Mislim da zasluzujem i voleo bih da pobedim, a bice mi drago i da Ethan odnese pobedu.
Quote (Tic-Tac)
8. Obojica ste već pobedili jednom. Ako pobedite opet, da li ćete biti ponosniji na ovu ili svoju prethodnu pobedu?

Moja prva pobeda nije u klasicnom Survivoru, vec u Mafiji, tako da mislim da bih bio ponosniji na ovu.
Quote (Tic-Tac)
Za Saca: Čemu bespotrebno zavlačenje praznim pričama, kada sam i sam znao da nemam nikakve šanse da ostanem u igri? Ako si želeo moj glas zar ne bi bilo bolje da igru stavimo na stranu i pričamo o nekim drugim temama?

Pa i jesmo pricali o drugim temama i nadam se da cemo ubuduce nastaviti. Sto se igre tice, sa moje strane to nije bila prazna prica, posto sam se iskreno nadao da cemo da doguramo da u top 3 budemo Ethan, ti i ja. Ali sva ta nada je nestala kada sam ja osvojio igru za imunitet i kada su ostali krenuli sa izjavama Sac kralju, junacino, svaka cast i tome slicno, shvatio sam da bi bio lom i grom, da sam predlozio nekog drugog za izbacivanje. Znam da bi u tom trentku bilo fer reci istinu, ali sam se osecao krivim i to je bio moj trenutak slabosti. Zao mi je zbog svega sto se desilo i jos jednom ti se izvinjavam.


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.

Message edited by Sac - Thursday, 13 December 2012, 03:34:29
 
SacDate: Thursday, 13 December 2012, 03:16:12 | Message # 32
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Nina, hvala na cestitkama. booze

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
drdraganDate: Thursday, 13 December 2012, 16:03:21 | Message # 33
Lieutenant colonel
Group: Publika
Messages: 108
Awards: 0
Reputation: 6
Status: Offline
cestitam finalistima biggrin

pitanje za obadvojicu ?

sa kim bi jos voljeli da ste u finalu osim sa osobom sa kojom ste sada? jedno ime samo zelim?

u procentima koliko mislite da cete osvojiti glasova?
 
EthanMorascaDate: Thursday, 13 December 2012, 16:13:34 | Message # 34
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Hvala, Dragane. smile

Quote (drdragan)
sa kim bi jos voljeli da ste u finalu osim sa osobom sa kojom ste sada? jedno ime samo zelim?

S obzirom na to da moram da odaberem samo jednu osobu, voleo bih da sa nama u finalu bude i Deny.

Quote (drdragan)
u procentima koliko mislite da cete osvojiti glasova?

42,86% glasova. biggrin Odnosno 3. Ali bih svakako voleo da dobijem više. smile


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
SarbelDate: Thursday, 13 December 2012, 16:44:27 | Message # 35
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Zdravo finalisti, cestitam na ovom rezultatu! Ocekivano ste opravdali ulogu favorita.

Za obojicu:
Kako ste ocekivali da vas Tic-Tac prati u navodnom izbacivanju Mike, kada ste sacuvavanjem Ethana od strane novajlija samo otkrili u kolikom smo zaostatku sa brojkama u igri?

Ko je na tom pleemenskom stvarno trebao ispasti, Miko ili Tic-Tac? Pitam jer ste tvrdili kako ste promenili glasove i glasali za Tik-Taka jer nije hteo da vas prati u glasanju. Znamo da je Miko poslao glas za Tik-Taka iste veceri kada je plemenski poceo...

Koliko ste se uopste trudili da osvajate igre u ovoj sezoni, i kao Nzebi, pa i u ujedinjenju?

Da li ste znali i pre citanja glasova da ce Urke ispasti?

Da li mislite da bi Ajdinova aktivnost u igri mogla drasticnije da promeni nesto?

Za Saca, jesi li siguran da je nakon ispadanja Mike Biba postala tvoj saveznik, posto je se oko glasanja dogovarala sa mnom i Tic-Tacom i postala bliska...

Za Ethana, koliko sam upoznati sa situacijom, sa novajlijama si razmenio dve tri reci, sa mnom takodje nisi pricao u toku sezone, osim da se sacuvamo... Mislis li da je to greska koja moze da te kosta glasova u finalu?

Za obojicu, zasto NE zasluzujete moj glas? Ako postoji nesto zbog cega smatrate da licno moj glas necete dobiti, napisite sad...
 
EthanMorascaDate: Thursday, 13 December 2012, 17:09:52 | Message # 36
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Hvala ti, Sarbel. smile

Quote (Sarbel)
Kako ste ocekivali da vas Tic-Tac prati u navodnom izbacivanju Mike, kada ste sacuvavanjem Ethana od strane novajlija samo otkrili u kolikom smo zaostatku sa brojkama u igri?

Do poslednjeg trenutka nije bilo sigurno da ću baš ja dobiti zaštitu. Pričao sam sa Denyjem o tome otkako ste osvojili tu nagradu i on nije bio siguran da će Dragan i Nina hteti da me zaštite. Konačnu odluku sam saznao neposredno pred proglašenje osobe koja je dobila imunitet. Zato je sve planirano kao da neću dobiti imunitet i zato smo očekivali da će pleme biti ujedinjeno, odnosno da će nas Tic pratiti u izbacivanju Mike.

Quote (Sarbel)
Ko je na tom pleemenskom stvarno trebao ispasti, Miko ili Tic-Tac? Pitam jer ste tvrdili kako ste promenili glasove i glasali za Tik-Taka jer nije hteo da vas prati u glasanju. Znamo da je Miko poslao glas za Tik-Taka iste veceri kada je plemenski poceo...

Miko je bio meta na tom plemenskom i on je u svakom slučaju trebao da ispadne. Međutim, Miko je rekao Sacu da mu je Tic ponudio da izbace Saca, što mi je Sac odmah preneo i ponudio mi da glasamo za Tica. Nisam verovao Miki, pa sam direktno pitao Tica da li je to istina i kada sam dobio indirektnu potvrdu (rekao mi je da je sve u opticaju), shvatio sam da je to to i da više nema nikakvog saveza između Saca i mene i njega. Tek onda smo odlučili da ćemo glasati za Tica i nastao je haos.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
EthanMorascaDate: Thursday, 13 December 2012, 17:11:23 | Message # 37
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote (Sarbel)
Koliko ste se uopste trudili da osvajate igre u ovoj sezoni, i kao Nzebi, pa i u ujedinjenju?

Davao sam sve od sebe svaki put, osim onda kada je ispao Miko. Tu igru smo namerno izgubili Sac, Srđan i ja.

Quote (Sarbel)
Da li ste znali i pre citanja glasova da ce Urke ispasti?

Ne, bio sam ubeđen da je Urke pre namernog gubljenja igre obezbedio Bibin glas. To me je baš iznenadilo.

Quote (Sarbel)
Da li mislite da bi Ajdinova aktivnost u igri mogla drasticnije da promeni nesto?

Pa postoji šansa da bi nešto bilo drugačije. Ali ne verujem da bi nešto drastično moglo da se promeni. Mislim da bi Final 4 u svakom slučaju bio isti.

Quote (Sarbel)
Za Ethana, koliko sam upoznati sa situacijom, sa novajlijama si razmenio dve tri reci, sa mnom takodje nisi pricao u toku sezone, osim da se sacuvamo... Mislis li da je to greska koja moze da te kosta glasova u finalu?

Postoji šansa da zbog toga neću dobiti dovoljno glasova, ali se nadam da ćete Nina, Dragan i ti uzeti u obzir i neke druge stvari. Konkretno mislim na to ko je vodio igru i ko je držao glavni savez na okupu. Mislim da bi se bez mene Sac i Deny okrenuli jedan protiv drugog - nekoliko puta u toku sezone želeli su da izbace jedan drugog, ali se ja sa time nisam slagao. Samim tim, savez bi se raspao i niko od nas ne bi bio u Final 4.

Quote (Sarbel)
Za obojicu, zasto NE zasluzujete moj glas? Ako postoji nesto zbog cega smatrate da licno moj glas necete dobiti, napisite sad...

Upravo zbog ovoga što si naveo u prethodnom pitanju. Nismo u toku ove igre ostvarili neki bliži prijateljski odnos. Ja nisam ni u privatnom životu mnogo društven, tako da mi uspostavljanje neke dublje komunikacije i otvaranje ka ljudima i inače predstavlja problem.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
cpdjaNDate: Thursday, 13 December 2012, 17:37:59 | Message # 38
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 562
Awards: 3
Reputation: 36
Status: Offline
Za Ethana: Da li si znao da ce Sac odigrati imunitet na onom plemenskom kada su iskoriscena 3 tajna? Neka Sac takodje potvrdi.
 
SarbelDate: Thursday, 13 December 2012, 17:57:05 | Message # 39
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Quote (EthanMorasca)
Što se tiče ljudi iz drugih plemena, najbliži kontakt sam ostvario sa Srđanom. On se osećao isključenim u svom plemenu, delovao je kao osoba od poverenja i rešili smo da se držimo zajedno.

ovo ne mogu da preskocim, i samo cu da kazem hahahaha biggrin Srdjan je toliko licemeran, decko je odmah odlucio da nece da igra sa nama i jos nas napadao kako smo ga izdali, a on odmah napravio dil sa Ethanom na pocetku igre i odbijao komunikaciju sa nama... Vidi se ko je koga izdao...
 
EthanMorascaDate: Thursday, 13 December 2012, 20:39:04 | Message # 40
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote (cpdjaN)
Za Ethana: Da li si znao da ce Sac odigrati imunitet na onom plemenskom kada su iskoriscena 3 tajna? Neka Sac takodje potvrdi.

Da, naravno. Već sam ti rekao da sam mu obećao da neću nikome reći da ima HII i to obećanje sam ispunio. Kako bih ispunio to obećanje morao sam da glumim iznenađenost tim njegovim potezom. Opet bih to uradio, ne kajem se zbog toga.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
cpdjaNDate: Thursday, 13 December 2012, 20:51:52 | Message # 41
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 562
Awards: 3
Reputation: 36
Status: Offline
Time si me direktno lagao, iako si znao da sam ja tebi govorio samo istinu.
Zasto i dalje zasluzujes moj glas?

Zasto nisi meni rekao koja je sifra, da ja uzmem imunitet u svom kampu?


Message edited by cpdjaN - Thursday, 13 December 2012, 20:53:37
 
EthanMorascaDate: Thursday, 13 December 2012, 20:57:56 | Message # 42
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote (cpdjaN)
Time si me direktno lagao, iako si znao da sam ja tebi govorio samo istinu.

Znam i jako mi je žao što je tako moralo da bude, ali da sam tebi rekao istinu prekršio bih dato obećanje. Znaš i sam koliko smo iskreno razgovarali o svim drugim stvarima i koliko smo imali otvoren odnos. Bilo mi je mučno da to uradim, ali da nisam morao, ne bih te slagao.

Quote (cpdjaN)
Zasto nisi meni rekao koja je sifra, da ja uzmem imunitet u svom kampu?

Zato što nisam imao predstavu da u svakom kampu postoji po jedan HII. To sam saznao tek kada je Tic-Tac odigrao jedan HII za sebe, a jedan za Bibu. Do tog trenutka sam mislio da je za sva 4 prvobitna plemena postojao jedan HII, a da je drugi HII bio za novonastala plemena.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
EthanMorascaDate: Thursday, 13 December 2012, 21:00:56 | Message # 43
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Ovo je bilo u editu.

Quote (cpdjaN)
Zasto i dalje zasluzujes moj glas?

Zato što mislim da smo bili jedan drugome velika podrška, zato što mislim da smo uspostavili dobar drugarski odnos i zato što sam dao sve od sebe da zajedno stignemo do Final 4. Poštovaću svaku tvoju odluku.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art


Message edited by EthanMorasca - Thursday, 13 December 2012, 21:01:28
 
SacDate: Thursday, 13 December 2012, 21:03:45 | Message # 44
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Dragane, hvala na cestitkama. smile
Quote (drdragan)
sa kim bi jos voljeli da ste u finalu osim sa osobom sa kojom ste sada? jedno ime samo zelim?

Ja cu odgovoriti isto kao i na slicno pitanje koje je postavio Denny: Tic
Quote (drdragan)
u procentima koliko mislite da cete osvojiti glasova?

57,14, tj ovi koje Ethan ne ocekuje, a moze i jos neki. biggrin


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
SacDate: Thursday, 13 December 2012, 21:32:28 | Message # 45
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Sarbel, pozdrav i tebi i hvala na cestitkama. smile
Quote (Sarbel)
Kako ste ocekivali da vas Tic-Tac prati u navodnom izbacivanju Mike, kada ste sacuvavanjem Ethana od strane novajlija samo otkrili u kolikom smo zaostatku sa brojkama u igri?

Sto se tice cuvanja, ja sam tek pred kraj pitao Denny-ja da me sacuvaju i to cisto radi reda. Dogovorili smo se svi da cemo glasati za Miku, zasto bi se neko drugi osecao ugrozen i morao da trazi zastitu za sebe? Zato nisam obracao paznju na to, kad ono svi izricito trazili zastitu od drugog plemena.
Quote (Sarbel)
Ko je na tom pleemenskom stvarno trebao ispasti, Miko ili Tic-Tac? Pitam jer ste tvrdili kako ste promenili glasove i glasali za Tik-Taka jer nije hteo da vas prati u glasanju. Znamo da je Miko poslao glas za Tik-Taka iste veceri kada je plemenski poceo...

Srdjan je glasao za Miku cim je plemenski poceo, sto je bio deo dogovora. Miko je onda Ticu rekao da cemo da glasamo za njega(sto smo mu rekli upravo da ne bi nastao haos kakav je nastao), on je to preneo Ticu, a onda je nama preneo da Tic hoce da glasa za mene(posto je Ethan zasticen) i da Tic ima HI. Ja sam pitao Tica o cemu se radi i on mi je potvrdio sve sto je Miko rekao. I onda se desilo sve sto se desilo.
Quote (Sarbel)
Koliko ste se uopste trudili da osvajate igre u ovoj sezoni, i kao Nzebi, pa i u ujedinjenju?

Maksimalno sam se trudio, dao sam sve od sebe tokom cele sezone. U famoznoj igri sa filmovima, bio sam blokiran da ne igram, tako da i da sam nesto radio, ne bi imao ko da upise post(posalje pp troyi), jer se Miko nije pojavljivao tokom cele igre.


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.

Message edited by Sac - Thursday, 13 December 2012, 21:33:31
 
Forum » Virtual Survivor 4 - Gabon: Everyday is blindside day! » Završeni plemenski saveti » 15. plemenski savet (Poslednji plemenski savet)
Search: