11. emisija - Page 11 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 11. emisija (LaraCroft)
11. emisija
Lavica88Date: Saturday, 08 April 2017, 16:28:02 | Message # 151
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Omg!!! E stvarno...

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
EthanMorascaDate: Saturday, 08 April 2017, 16:28:22 | Message # 152
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote Toni ()
Ali slažem se,ovo je bio potez sa 0 % emocija. Nažalost,bio je i sa 0 % smisla.

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
LaraCroftDate: Saturday, 08 April 2017, 16:39:32 | Message # 153
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
OK, sa Tonijem se slazem oko svega, nema potrebe bilo sta da dodajem njegovim komentarima.

Quote Lavica88 ()
Laro, znaci posto su po tebi igre najbitnije, je l' pobjednik VSa treba da bude neko ko je bio najbolji u igrama?
Ma, znam da skoro nikad ne pobedjuje najbolji u igrama, mada je bilo i takvih primera. Vise volim onog takmicara koji pobedjuje u igrama, nego onog ko rovari okolo

Quote EthanMorasca ()
Hahaha, prljav veš moćnog plemena Ka.
Nije prljav ves, nego imas previsoko misljenje o kvalitetu igre pojedinaca koji su i dalje u igri. Kao sto ni ja nisam bila toliko slaba, kao sto verovatno mislis, niti je moj doprinos bio beznacajan.

Ostalo cemo da vidimo veceras. Zanimljivo je kao u bioskopu
smile


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
EthanMorascaDate: Saturday, 08 April 2017, 16:42:34 | Message # 154
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
Vise volim onog takmicara koji pobedjuje u igrama, nego onog ko rovari okolo

To što neko ima stratregiju i snalažljiv je ne znači da rovari, ma šta ti mislila (a nisi baš kompetentna).


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
tiksiDate: Saturday, 08 April 2017, 16:42:41 | Message # 155
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
Zato ne kacim svoje slike, osim u retkim izuzecima i to kada ih provucem kroz filter, da ne moze neko da ih iskoristi u neke bolesne svrhe (tu ne mislim na bilo koga odavde, nego na milione bolesnika koji se bave tim stvarima)


Aj da opet offujemo ovo da ima bar 20 strana sve..

Lara pun je Face boljih riba i od tebe i od mene sa mnogo boljim slikama, sve im zapelo samo tvoje slike da uzimaju (ako su tvoje, whatever). Ja okacim po neku cisto da znaju da je moj profil. Ali kazem ti opet ako se sumnja o idenititetu imas mnogo nacina da to jednostavno resis i skratis sebi muke, bila ti Marija, Milan, dusko dugousko.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Saturday, 08 April 2017, 16:47:25
 
Lavica88Date: Saturday, 08 April 2017, 17:01:14 | Message # 156
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Quote
To što neko ima stratregiju i snalažljiv je ne znači da rovari, ma šta ti mislila (a nisi baš kompetentna).


Ma zna Lara to... biggrin

Kakva ogromna steta sto je Toni rano ispao...


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
LaraCroftDate: Saturday, 08 April 2017, 17:09:32 | Message # 157
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote Lavica88 ()
Kakva ogromna steta sto je Toni rano ispao...
Nije ispao, nego je odustao, radi spasavanja saigraca koji imaju vise vremena za igru, sto cenim kod njega. Jedan od Heroja ovog VS.

A ne znam da li bi bas on ispao u tom krugu

Mislim da ne bi...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Lavica88Date: Saturday, 08 April 2017, 17:11:25 | Message # 158
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Hvala na ispravci. smile

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
NaupDate: Saturday, 08 April 2017, 17:43:54 | Message # 159
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Opste je poznato da se Troya ponekad smara u Paintu pa docrta po neki imunitet, postavi sliku na sajtu i neko ga onda nadje, mozda su ovi iz Ka mislili da je to slucaj i sa Polly pa su samo rotirali Laru i Polly tongue
 
LaraCroftDate: Saturday, 08 April 2017, 18:26:37 | Message # 160
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote Nauparac ()
Opste je poznato da se Troya ponekad smara u Paintu pa docrta po neki imunitet, postavi sliku na sajtu i neko ga onda nadje, mozda su ovi iz Ka mislili da je to slucaj i sa Polly pa su samo rotirali Laru i Polly

Mislila sam da se Tajni imunitet osvaja samo odlaskom u Bunker i nekim resavanjima ukrstenica (i slicno) tamo, kao i da tokom celog VS nece biti vise od 4 Tajna imuniteta, a sad vidim da ih ima bar 5.

A i 4 su mnogo...

#nistaprotivtroya


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Saturday, 08 April 2017, 18:28:20
 
LaraCroftDate: Saturday, 08 April 2017, 20:05:03 | Message # 161
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
OK, sto se mene tice, iscrpeli smo temu mog izbacivanja. Naravno, ako neko hoce, slobodno neka pise do zakljucavanja ove teme.

Kao jedan od mojih omiljenih knjizevnih likova, Jennifer Parker iz Sheldonovog "Gneva Andjela", vreme je da iskljucim televizor, da bi se likovi rasplinuli u nistavilo. Tako cu da iskljucim i proslost, sve ono sto sam dozivela, ne bas ljubav i smrt kao Jennifer, ali sigurno radost i bol... Nista nije moglo da me unisti, kao ni nju. Prezivela sam, kao i ona.

Obuci cu kaput i staviti sesir, onda izaci i pogledati natpis na kojem pise moje ime. Na trenutak cu da se setim Porote koja me oslobodila...

Polako cu da koracam pustom ulicom kojom fijuce vetar...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Lavica88Date: Saturday, 08 April 2017, 20:29:28 | Message # 162
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Jao, Laro, pa nemoguce da se poistovjecujes sa tim likom iz knjige. Ja imam sasvim suprotno vidjenje tebe smile ( mislim na profil LaraCroft, ne prozivam te za lazno predstavljanje wink )

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
EthanMorascaDate: Saturday, 08 April 2017, 20:53:06 | Message # 163
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
a sad vidim da ih ima bar 5

Pa gde nađe 5. laugh


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
LaraCroftDate: Saturday, 08 April 2017, 21:01:48 | Message # 164
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote EthanMorasca ()
Pa gde nađe 5.

Za 3 znamo da su iskoriscena, jedan je pronasao Tic Tac, a za peti se sad ovde prica da ga je neko nasao, izgleda Nina...

Quote Lavica88 ()
Jao, Laro, pa nemoguce da se poistovjecujes sa tim likom iz knjige. Ja imam sasvim suprotno vidjenje tebe
Najkompleksniji lik iz Seldonovih romana. Steta sto nije napisao i neki nastavak, kao u DRUGOJ STRANI PONOCI, sa SECANJEM NA PONOC

Ipak Sheldon nije bio kao sto smo mi ovde...

Nastavaka ima samo kod nas, do neke druge strane ponoci...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Saturday, 08 April 2017, 21:02:36
 
EthanMorascaDate: Saturday, 08 April 2017, 21:03:01 | Message # 165
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
jedan je pronasao Tic Tac

surprised


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 11. emisija (LaraCroft)
Search: