Publika - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Magacin » Publika (VS 5 Kiska Island)
Publika
troyaDate: Wednesday, 22 March 2017, 00:54:54 | Message # 16
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Da li vam se svidela zadnja igra?
 
MarkoNGDate: Wednesday, 22 March 2017, 09:03:32 | Message # 17
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Sve Vrvi biggrin

Igra skroz ok , tabela sa rezultatima mi malo nejasna, ali u svakom slucaju bice interesantan plemenski ja vidim biggrin
 
troyaDate: Wednesday, 22 March 2017, 09:34:23 | Message # 18
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote MarkoNG ()
tabela sa rezultatima mi malo nejasna, ali u svakom slucaju bice interesantan plemenski ja vidim

Urke je imao prednost, pa je preskakao ljude biggrin
 
MarkoNGDate: Wednesday, 22 March 2017, 16:46:20 | Message # 19
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
to razumem, to sam video, ali ove cifre 18 , 17 i to, ne kapiram sta si tu pisao smile
 
MarkoNGDate: Wednesday, 22 March 2017, 16:48:06 | Message # 20
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
hoce biti nekih igara za povratak u sezonu za igrace koji sada otpadnu smile

Ili uopste biggrin
 
troyaDate: Wednesday, 22 March 2017, 16:59:25 | Message # 21
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote MarkoNG ()
ali ove cifre 18 , 17 i to, ne kapiram sta si tu pisao

Nisu imali svih 20 tacnih. :)
Quote MarkoNG ()
hoce biti nekih igara za povratak u sezonu za igrace koji sada otpadnu

Tajna biggrin
 
tiksiDate: Wednesday, 22 March 2017, 23:22:33 | Message # 22
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Posto je troya rekao da ce me platiti i odraditi tu veceru, da napisem par reci:

Mislim da nas sada ceka plemenski savet koji ce odluciti celokupni dalji tok sezone, tj dal ce sezona nastaviti da ide u sunovrat u smislu survivor play-a i koncepta survivora uopsteno i da li će se u kompletu bazirati na XO igricama i pogadjanjima slucajnih brojeva.

Kao sto rekoh ranije mislim da u starom Ka ima dosta ljudi koji ne igraju survivor i sa njima je dovoljno da se korektno komunicira, da se pozdrave kada udju na grupni chat, da im se dize reputacija na forumu i slicno i da na toj strani pretenzije ka vrhu imaju Urke i Sac, a da ce na tom putu pre svega da koriste Nauparca i Ninu. Od Lare se ne moze ocekivati da ce gledati svoju igru, osim igre i podjebavanja na chatu i da sada stvari zavise od srdjana i Tic-a (koji ce ispasti vrlo brzo kako ne bi ugrozio neke svojim igrama) koji imaju velike sanse da svojim potezima/nepotezima odigraju jako lose po sebe/jako dobro. Opet kazem sve su ovo moje pretpostavke iz vremena kada sam ucestvovala u igri.

Moguce da ce na obe strane da se iskoristi dosta tih glasova, skrivenih imuniteta i da treba da se prati taj sledeci plemenski, a dal ce biti ista interesantno da se prati nakon toga, saznacemo odmah posle.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
tiksiDate: Thursday, 23 March 2017, 22:24:45 | Message # 23
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Kapiram da su potrosili oba HI-ja koja su bila kod Saca (jedan na Laru jer se Sac boji urketove izdaje posto urke ne mirise Laru i zna da je ona pre svega uz Saca) , da je srdjaN glasao sa Kis-om, da je Kis iskoristio neke crne i duple tj. sve sto ima i da je sada kriticno, tj vrlo lako ce biti izjednaceno.

Ovo je onaj momenat kada ce poceti prava survivor sezona ili se kompletno zavrsiti. Nadam se da kao sve do sada nece dalji tok zavisiti od jedne XO igre.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Thursday, 23 March 2017, 22:26:06
 
NaupDate: Thursday, 23 March 2017, 23:58:38 | Message # 24
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
tiksi, procitao sam malo tvoju temu, videh da si me spomenula par puta.. u vezi onog mog komentara "srecno na plemenskom''.. Ali isto tako nisam video da si navela razlog zbog kog sam napisao to.. Pa te molim da ga napises ovde, da ljudi vide..

Vidim dosta prozivanja i drugih igraca, ali to resi sa njima.. Nemoguce da smo svi mi ovakvi i onakvi
 
tiksiDate: Friday, 24 March 2017, 09:03:52 | Message # 25
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Za tebe sam rekla da si dobra osoba i u tim mojim tekstovima (čiji je cilj prevashodno da se da malo da na značaju sezoni) i iznenadili su me tvoji komentari na chatu utoliko više. Mada sam se ja veruj mi u vezi sa njima osećala najmanje loše u odnosu na druge članove Kisa, poput Poli, koju je to baš pogodilo, a i svih ostalih, jer u osnovi ja znam da ti nisi loš.

Nama je odgovaralo da se tada igra igra, iako smo bili umorni. Mi celu sezonu imamo problem sa terminima igranja igara od 10 do 11 i jedva iskrpimo nekog da igra, evo prva ja koja mogu u to vreme da igram samo u prolazu, kada prođem pored kompa i bacim samo pogled. Sutradan je nas dvoje imalo celodnevne obaveze i ostalo bi samo dvoje ljudi koje je moglo da igra. Tako da u tome što smo tražili da se igra u 12 ili koliko je bilo ne vidim ništa loše. Mi smo takođe ustajali u 7 ujutru sutradan.

Ova dva plemena su imala skroz drugačiji tok igre i drugačija osećanja u igri i takav komentar jeste bio nizak, mada ti to nisi uvideo. Mi smo bili namučeni i igrom, porazima za dlaku i igrama koje nam se nisu sviđale i prozivkama nekih svojih starih prijatelja, a na tom plemenskom savetu smo trebali ponovo da glasamo za sebi blisku osobu.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
NaupDate: Friday, 24 March 2017, 10:33:07 | Message # 26
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Ne znam, ocigledno vas taj komentar nije pogodio, cim ste mi svi vi slali poruke nakon toga i to niko nije spomenuo

Eo da ja napisem ako ti neces.. Ja sam na chatu i u temi, dakle dva puta, pitao da li se slazete da se igra pomeri.. NIKO nije odgovorio.. Pored toga, u toj igri se u prvoj runxi doslo do dela kada se videlo da igra vodi u nereseno, i tu sam napisao da se odmah proglasi nereseno da ne bismo bespotrebno cekali.. I tu niko nije odgovorio nego se nastavilo sa igrom kao da nisam ni dao predlog

Da je neko od vaa napisao "e znas, ne mozemo sutra, bla bla" to bi bilo sasvim u redu.. Ali ja iskreno mislim da ste vi isli na to da niko ili da ce možda jedav/dvoje ostati u igri i u tome ste videli sansu za pobedu..

I ne znam cemu pozivanje Ka plemena na svakom koraku (i u ajdinovon temi), nismo mi podeljeni na dobre i lose pa da generalizujes stvari
 
tiksiDate: Friday, 24 March 2017, 10:43:07 | Message # 27
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote Nauparac ()
dakle dva puta, pitao da li se slazete da se igra pomeri.. NIKO nije odgovorio.. Pored toga, u toj igri se u prvoj runxi


Ovo na chatu niko nije video jer smo se dogovarali sa troyom oko termina.

Quote Nauparac ()
I ne znam cemu pozivanje Ka plemena na svakom koraku (i u ajdinovon temi), nismo mi podeljeni na dobre i lose pa da generalizujes stvari


Pa ko kaze da ste vi svi losi i gde? Sam znas da sam sama pokrenula raspravu oko toga da ne trebaju sa namerom da se potenciraju te plemenske razlike i da treba da se gleda ko je kakav covek tj kako igra.

Evo upravo iznad ti pise da mislim da si dobar momak. Ja kazem da ima ljudi tamo koji rade neke stvari dosta namazano (to su samo 2 osobe), drze moralne lekcije (npr svaki dan su me ubedjivali da sam ja nakekav zli manipularor koga stize zla karma) i cak su bili spremni da kazu onako ogavne stvari svojim sedmogodisnjim prijateljima (nicim izazvano) samo zbog jedne bezvezne igre. To ne moze da se smatra bilo čim dobrim. Ono za ajdina je ocigledno bila sala, kao i one saljive slike i ostalo.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
NaupDate: Friday, 24 March 2017, 11:06:23 | Message # 28
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Sigurno niko nije video.. Tu je bila i poruka u temi, tj dve..

Naravno da je lepse da u ujedinjenju ne postoje nikakve podele i sve to, ali to nije moguce.. Ali opet, ti izbacujes nekog iz drugog plemena ne zato sto je on iz drugog plemena nego zato sto nisi imao nikakav kontakt sa njim, ucestvovao si u igri sa bivsim saplemenicima, i tu ima nekakve povezanosti koju nemas sa igracima iz protivnickog plemena

Znas kako kazu, u svakoj šali ima malo istine, mada ja kazem da u svakoj šali ima malo šale tongue
 
djoDate: Tuesday, 04 April 2017, 20:08:08 | Message # 29
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1649
Awards: 18
Reputation: 101
Status: Offline
Pobednik Lara ili Urke biggrin idemoo

>>>may the odds be ever in your favor>>>
 
LaraCroftDate: Friday, 07 April 2017, 10:58:31 | Message # 30
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote Nemanja ()
Pobednik Lara ili Urke idemoo

Nemanja, hvala na podrsci, uvek sam uz forenzicare i oni uz mene...

Nadam se samo da se nisi kladio u MAXBETU ili MERIDIANU na mene, pa da si sad izgubio neke vece pare... smile


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Magacin » Publika (VS 5 Kiska Island)
Search: