Survivor 35: Heroes v. Healers v. Hustlers [CBS] - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Generalna diskusija » Survivor 35: Heroes v. Healers v. Hustlers [CBS]
Survivor 35: Heroes v. Healers v. Hustlers [CBS]
PollyDate: Monday, 20 November 2017, 18:16:45 | Message # 16
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Quote troya ()
Ja gledam, ali necu da komentarisem sam sa sobom

Izgleda da svi tako razmišljamo. biggrin

Ne znam ni što bih komentirala... Dosta njih još uvijek kao da je nevidljivo i kao da još nisu počeli stvarno igrati. Chrissy mi je i dalje ok, iako me živcira to što ne zna šutjeti. Tu mislim na ono iz zadnje epizode kad leži pokraj Colea i, ne znam, valjda misli da je toliki idiot da ju ne čuje kako šapuće.  rolleyes 

Jessica je ipak ispušila; mada, možda bi isto završila i da se nije zalijepila za Colea. Kad sam već kod njega, znam da nije trebalo tako djelovati, ali bilo mi je jako smiješno kad se onesvijestio u nekoj od prošlih epizoda.

Desi, osim što je osvojila prvi imunitet, nije valjda ništa drugo napravila pa nije da će faliti.

Od ovih što su ostali, Cole i JP su mi najbezvezniji i totalno nepotrebni. Od Mikea sam očekivala više, imao je nekoliko cool izjava na početku, a sad ga skoro uopće ne prikazuju. Ashley isto gotovo kao da ni nije tu; nju još uvijek pamtim po onome s početka s Alanom. Ni o Benu nemam neko mišljenje, iako mi se na početku učinilo da je sasvim ok lik. Od Devona očekujem više, isto tako i od Ryana (mislila sam da će on zajedno s Ali daleko dogurati). Lauren ima prednost, vidjet ćemo što će s tim napraviti, tj. hoće li napraviti neki pametan potez. Joe samo da je što duže u igri! biggrin


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
SacDate: Tuesday, 21 November 2017, 14:27:41 | Message # 17
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Ja jos uvek ne mogu da prezalim Ali, Jess i Desi.  <3

Navijam za Cole-a. Iako se bas ne razume u survivor, bar se trudi i gresi i to mi je puno bolje od npr Chrissy koja se hvali kako je mnogo pametna i razume se u survivor, a prvi glupe greske. I mislim da ce zbog neke gluposti i da ispane. Ako ne, dobice krompiric od porote. biggrin  Prestao sam da je shvatam ozbiljno kad je u jednoj secret sceni rekla 'Even when I am sleeping, I am playing the game.' laugh

Ryan mislim da je napravio gresku sto nije rekao Ali da ce glasati za Roark, jer mislim da bi ga ispratila i bila mu odan saveznik. Ovako je sad na milost i nemilost Chrissy. A izgleda da ce i u narednoj epizodi da napravi jos jednu glupost bez razloga.

Joe mi je zanimljiv, mada ne opravdavam nikako ono sto je uradio sa Benom u zadnjoj epizodi. A Ben mi je ovako smesan, ogovara Cole-a na sva usta zadnje 3 epizode, a kad cuje da Joe njega ogovara, kaze mu trebao si da dodjes meni da to resimo. Cole mu se iskreno izvinio, a ovaj ga i dalje napada.

Lauren celu epizodu prica kako je sa healerima i zaklela se u decu i onda glasa protiv njih. Why? Sad ima dupli glas i mislim da mora brzo brzo da preduzme nesto, dok ima jos healera u igri, jer mislim da ce nju prvu da izbace kad ih ostane 7.

Od Devona jedino sto pamtim je ona scena gde umire na plazi.

JP, you know, it is what it is and things like that xD


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.

Message edited by Sac - Tuesday, 21 November 2017, 14:29:10
 
Stefan97czvDate: Thursday, 23 November 2017, 11:47:08 | Message # 18
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Quote Sac ()
Ja jos uvek ne mogu da prezalim Ali, Jess i Desi.  <3Navijam za Cole-a. Iako se bas ne razume u survivor, bar se trudi i gresi i to mi je puno bolje od npr Chrissy koja se hvali kako je mnogo pametna i razume se u survivor, a prvi glupe greske. I mislim da ce zbog neke gluposti i da ispane. Ako ne, dobice krompiric od porote.   Prestao sam da je shvatam ozbiljno kad je u jednoj secret sceni rekla 'Even when I am sleeping, I am playing the game.'

Delim misljenje sa tobom biggrin I to da od Kola nisam video glupljeg takmicara odavno,koliko inteligentan moras biti da krpom pokrijes ono umjesto da pojedes i tacnu i sve smile Volio bi da  JP i i Joe dodju daleko i da Loren i Rajan ispadnu ubrzo biggrin
A mislim da je Krisi najboli igrac od njih svih
 
JasonDate: Thursday, 23 November 2017, 14:28:07 | Message # 19
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Sezona je sve bolja kako odmice  hands
 
Stefan97czvDate: Sunday, 26 November 2017, 01:38:27 | Message # 20
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Meni je sve gore i gore,mada izgkleda od sledece epizode da ce se zakuvati malo jer je svima jasno da savez od sedam ne moze ostati biggrin Ben je postao dosadan,sa diktiranjem ovih glasova smile Do sad mi lici isto kao i ova nasa sezona biggrin
 
SacDate: Sunday, 26 November 2017, 01:43:26 | Message # 21
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Ispade i Cole. sad  Odose mi favoriti jedan za drugim, nadam se da ce Devon, Lauren i Ashley nesto da narave u nastavku. Ashley mi se dopala u ovoj epizodi. JP je nevidljiv i od njega ne ocekujem nista. Joe je klasicni siledzija. Ben je diktator, nadam se i pretpostavljam da ce uskoro da ispadne. Ryan se zaigrao. Mike odigrao skriveni za sebe i jos glasao za Cole-a i jos napravio scenu na plemenskom. Nema mi smisla sve to uopste. Najtuznije je sto vecina ne ume da podeli glasove kako treba i na proslom plemenskom i sad su mogli healeri da se spase da su zajedno glasali i da su za pravu osobu odigrali skriveni. Mada i ako bude smor do kraja, bar cemo videti Desi.  heart

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
Stefan97czvDate: Monday, 04 December 2017, 02:07:30 | Message # 22
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Odusevljen sam do sad kako igra Loren,pita se za svaki glas bukvalno ali mislim da su trebali sada sacuvati Joa a izbaciti Bena jer je idealno vrijeme bilo biggrin Bojim se da su pogrijesili i da ce ih to kostati u sledecoj epizodi smile
 
troyaDate: Monday, 04 December 2017, 02:27:57 | Message # 23
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Devon se trenutno najvie pita smile
 
Stefan97czvDate: Thursday, 14 December 2017, 17:49:14 | Message # 24
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Gledajuci ovu proslu epizodu,malo je reci da sam razocaran sta je Loren uradila i kako je sama sebe izbacila a bila je sigurno jedan od favorita... PO svemu sto je pokazala do tad
 
PollyDate: Friday, 29 December 2017, 12:13:07 | Message # 25
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Ajme pa što je ovo? Tek sam sad stigla pogledati do kraja... Većina sezone dosadna, ali ono što se događalo pred kraj pa i samo finale - čisto sranje (i to sam previše blaga kad je u pitanju biranje riječi).

Sinners judging sinners for sinning differently.
 
troyaDate: Friday, 29 December 2017, 14:02:14 | Message # 26
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Svi kucali u generalnoj temi o survivoru biggrin popljuvali smo ih zesce
 
PollyDate: Friday, 29 December 2017, 16:04:49 | Message # 27
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Onda dobro da ni tu temu nisam otvarala prije, inače ne bih izbjegla spoilere. biggrin Idem sad vidjeti.

Sinners judging sinners for sinning differently.
 
EthanMorascaDate: Friday, 29 December 2017, 17:30:02 | Message # 28
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote Polly ()
ali ono što se događalo pred kraj pa i samo finale - čisto sranje (i to sam previše blaga kad je u pitanju biranje riječi).

Svi delimo tvoje mišljenje. biggrin


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
PollyDate: Friday, 29 December 2017, 18:21:42 | Message # 29
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Vidjela sam; da sam znala da ste tamo komentirali, nadovezala bih se, sad mi je mrsko. xD A vidim i da si ti kriv što se nije ovdje pisalo. tongue

Sinners judging sinners for sinning differently.
 
EthanMorascaDate: Friday, 29 December 2017, 18:42:53 | Message # 30
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Hahaha, da, omašio sam temu i samo se nastavilo. biggrin

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
Forum » Generalna diskusija » Generalna diskusija » Survivor 35: Heroes v. Healers v. Hustlers [CBS]
Search: