Survivor 35: Heroes v. Healers v. Hustlers [CBS] - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum » Generalna diskusija » Generalna diskusija » Survivor 35: Heroes v. Healers v. Hustlers [CBS]
Survivor 35: Heroes v. Healers v. Hustlers [CBS]
PollyDate: Monday, 29 May 2017, 20:49:23 | Message # 1
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline



Survivor: Heroes v. Healers v. Hustlers is the upcoming 35th season of the American CBS competitive reality television series Survivor. This season will feature 18 new players divided into three tribes based on dominant perceived trait: "Heroes" (courage), "Healers" (helping others) and "Hustlers" (tenacity). This is the fourth season of the show filmed in Fiji, following Survivor: Fiji, Survivor: Millennials vs. Gen X and Survivor: Game Changers.

The cast is composed of 18 new players, initially split into three tribes containing six members each based on "the positive traits most often associated with them by others;" Levu ("Heroes"), Soko ("Healers"), and Yawa ("Hustlers").

(izvor: Wikipedia)





---------------------------------------------------------------------------

Komentari o nedavno završenoj sezoni ostali su na privatnim chatovima, ali mislim da bi bilo ok da novu sezonu komentiramo zajedno, vjerujem da će nas dosta pratiti.  :)


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
EthanMorascaDate: Tuesday, 20 June 2017, 22:28:19 | Message # 2
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Tek sad vidim ovu temu. biggrin

Mislim da je interesantna tema sezone, iako predstavlja samo varijaciju White/Blue/No Collar. Sezone sa 3 plemena i neizbežnim mešanjem i sažimanjem plemena daju dosta materijala za ludo ujedinjenje, tako da se nadam zanimljivoj sezoni. smile


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
PollyDate: Sunday, 02 July 2017, 13:21:01 | Message # 3
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Quote EthanMorasca ()
Tek sad vidim ovu temu.

A ja se tek sad sjetila odgovoriti. biggrin
Požurila sam otvoriti temu, nadajući se da ćemo i dalje svi biti ovdje kad sezona počne. 

Obradovala sam se kad sam vidjela da su sve novi natjecatelji jer to znači da ću moći pratiti iz tjedna u tjedan kako se epizode butu prikazivale. Kakva god da bude sezona, bit će mi prva koju ću tako pratiti pa će mi sigurno ostati u sjećanju.


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
PollyDate: Monday, 04 September 2017, 14:37:35 | Message # 4
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Prošli tjedan predstavljeni su natjecatelji: http://insidesurvivor.com/new-cast/cole-medders
Prelistat ću ih malo kad uhvatim više vremena, mada ne znam baš da ću moći stvoriti neki dojam samo preko tog kratkog predstavljanja.


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
EthanMorascaDate: Friday, 29 September 2017, 20:10:04 | Message # 5
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Pretpostavljam da je većina odgledala novu epizodu. biggrin

Biću potpuno iskren i reći da mi je epizoda bila jako dosadna, ali da sam jako optimističan da će u nastavku biti bolje. biggrin

U plemenu koje je bilo na plemenskom savetu dopada mi se jedino Chrissy. Healers pleme nije loše, mada me onaj lik Joe jaaako nervira (to je onaj što je spopao lika s naočarima da mu prizna da je tražio HII). Sad vidim da u tom plemenu postoji osoba koja se zove Roark, ne sećam se da sam je video ijednom u celoj epizodi. Mogu reći da trenutno navijam za Hustlere, tu su mi svi baš simpatični, nadam se da neće ići na plemenski pre mešanja (za koje pretpostavljam da će se dogoditi).

Kakvi su vaši utisci? smile


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
troyaDate: Friday, 29 September 2017, 22:01:17 | Message # 6
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Meni je epizoda bila bas dobra, ismejao sam se posteno.

Najvise zbog Mike-a, to je onaj urolog, sex terapeut. Kad je rekao da zena misli da je lud zato sto se prijavio za survivor i my kids think i am gonna die.

Nakon toga mali Hantz i bledi pokusaj Tonija Vlahosa Joe (oficir za uslovne kazne) koji tvrdi da je najbolji strateg tamo krece da ga maltretira za HII i on akze u smilisu "ko je ova budala"? haha

I onda na scenu nastupa crnja Alan Paranoja, koji u prvom danu zeli da razbija power couple a da pri tome nema ni odredjenu vecinu tj. oni su u njegovom savezu. Onda ih napada i skida ih gole bez razloga laugh

I za kraj, uopste mi se ne svidja ideja o Super Idolu, jeste da je vazio samo za 1. plemenac, ali opet prevelika je to moc.

Plemenski mi nije bio bas jasan.
 
Lavica88Date: Friday, 29 September 2017, 23:13:07 | Message # 7
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Kakve vi gluposti gledate, sto ne gledate Zadrugu? laugh

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
PollyDate: Sunday, 01 October 2017, 09:23:56 | Message # 8
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Očekivala sam više od 1. epizode, ali dobro, nadam se da će ostale to nadoknaditi... Prije početka sezone pogledala sam  ona kratka predstavljanja natjecatelja i zabilježila one simpatičnije i na prvi pogled normalnije (bar za neki moj pojam  normalnog). Ispostavilo se da su to skoro svi Hustlersi (osim Simone), od Heroesa Ben i Chrissy, a od Healersa Roark (tu sam nakon pogledane epizode dodala i Mikea). Kako to kod mene obično bude, do kraja sezone još sto puta promijenim  mišljenje pa će i sada vjerojatno biti tako.
 
Heroes
Onaj Alan je neki psycho, ali kad sam vidjela da se JP stvarno skinuo, nisam mogla vjerovati.  lol 
Čim sam vidjela da Chrissy povraća, bila sam sigurna da će joj Ryan poslati idol (btw, ni meni se ne sviđa što se mogao iskoristiti nakon glasanja, ali drago mi je što ga je ona dobila, a ne Katrina, i što na kraju ipak nije iskorišten).
 
Hustlers
Nadam se da će s Ryanom biti komedije jer i sam djeluje kao neka karikatura. Kad je rekao Devonu za idol, a on ga potapšao onom svojom ručetinom po leđima, mislila sam da će mu polomiti sve koštice. laugh 
 
Healers
Roark mi se u onom predstavljanju najviše svidjela, tako da sam jedva čekala da ju vidim u akciji, ali nije još došla do izražaja. Zato je Mike odličan! Fan fact: sinu je dao ime Ethan prema "našem" Ethanu!  laugh  Nadam se da će daleko dogurati jer volim te koji se čine kao da uopće nisu za Survivor, a onda iznenade.
Joe je drugi psycho, već mi ide na živce.
I prvi par u najavi: Jessica i Cole.  rolleyes  Unaprijed se radujem njihovom izbacivanju.


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
EthanMorascaDate: Monday, 02 October 2017, 14:05:45 | Message # 9
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote Polly ()
Fan fact: sinu je dao ime Ethan prema "našem" Ethanu!

Hahaha, nisam znao to. biggrin Moram pogledati i ja ta predstavljanja, lakše ću zapamtiti imena. smile


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
PollyDate: Monday, 02 October 2017, 14:41:14 | Message # 10
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Tj. fUn fact... biggrin
Kasnije sam vidjela da postoje i malo duža predstavljanja, od 5-6 min., ali za to već nemam vremena. Gledala sam ona od 1,5-2 min.


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
SacDate: Tuesday, 03 October 2017, 15:20:36 | Message # 11
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Meni je epizoda bila odlicna. Alan i Joe su mi bili presmesni sa svojom "socijalnolm i strateskom" igrom. A i Mike i Rayan sa svojim komentarima o sebi.

Kad Ethan spomenu Roark i njeno ime, video sam da je mnogi ljudi zovu Pork, a Ali zovu Personal Assistent iako je duze za pisanje.  biggrin

Takodje jos jedna zanimljivolst: Patrick i Ali se poznaju od ranije. U prvoj epizodi su namerno editovali onu scenu, da izbace to.

Nigde nema vecine, svuda su parovi: Ashley i JP, Alan i Ben, Jessica i Cole, Ryan i Devon, Ali i Patrick. Mislim da ce biti jako zanimljivo i neizvesno.

Svidela mi se igra i to sto su mogli da biraju koji ce lavirint da rade. Strategija, a ne samo snaga i skill.

Navijam za Healere i ocekujem mnogo od njih, oni su mi u onim predstavljanjima bili najzanimljiviji, a nisu dobili mnogo prostora u epizodi.

Polly, zasto si ti protiv parova? biggrin Ja bih voleo da vidim da neki uspe, mada s obzirom na to kako su prosli Ashley i JP, i da je Joe u plemenu Healera, mislim da ce haos i kod Healera da bude. biggrin

Jedino sto su omanuli da objasne zasto je Katrina izbacena. U epizodi je skoro nije ni bilo. Na igri je Chrisy povracala, a Katrina je olimpijska plivacica, mislim da je sposobnija u igrama od Chrisy. Ako je bilo nekog dila sa Chrissy, trebalo je to da prikazu. Da objasne zasto Chrisy nije odigrala idola. Mislim da joj to nije bilo pametno, ali videcemo. Ja na njenom mestu bih sigurno odigrao. biggrin Nadam se da ce da podmetne nekome lazni skriveni. biggrin


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.

Message edited by Sac - Tuesday, 03 October 2017, 15:36:01
 
troyaDate: Saturday, 21 October 2017, 14:57:38 | Message # 12
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
3. epizoda

Postali su predvidljivi sa tom podelom plemena. Znao sam da ce show biti zagarantovan ako spoje Alana i Joa u istom plemenu.

Sto se Cole-a tice, nije on mislio nista lose, samo sto je izgleda jednostavno glup.

Za sad najjaci igraci Ryan, Christy i Jessica.

I mene blajndsajdovali sa onom "prednostcu", taman sam racunao kako ce devon uspedi da deli glasove i sjebe hii biggrin
 
PollyDate: Monday, 06 November 2017, 17:54:47 | Message # 13
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Meni ovo i dalje dosadnjivako. Ok, u svakoj epizodi može se naći nekih zanimljivih dijelova, ali onako općenito mi je (za sada) bezveze sezona.

Quote Sac ()
Polly, zasto si ti protiv parova?

Samo protiv onih koji nakon nekoliko dana "poznanstva" izjavljuju ljubav. biggrin Pretjerujem sad, ali znaš na što mislim. Nije se to do sada pokazalo pametnim, bar u onim sezonama koje sam odgledala. Mada, u ovom je paru Cole baš glup pa dobro dođe Jessici da ostvari svoje planove (iako ju, s druge strane, može stajati igre, što smo vidjeli kad se izlajao misleći da time radi nešto dobro za sebe). Jessica mi se u početku učinila tupastom, ali mogla bi dobro proći. Vidjet ćemo...

Chrissy mi se sviđa. Vrti one mlade momke oko malog prsta. biggrin

Joe me s jedne strane iritira, a s druge opet navijam da ostane jer bi bilo dosadno bez njega.

U ovoj zadnjoj, 6. epizodi, super mi je bila ona igra sa slaganjem kockica. Jako uzbudljivo i, da grizem nokte, sve bih pogrizla za to kratko vrijeme. biggrin


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
Stefan97czvDate: Thursday, 16 November 2017, 14:25:41 | Message # 14
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Jeste li to svi prestali gledati ovu sezonu ? biggrin
 
troyaDate: Friday, 17 November 2017, 12:58:00 | Message # 15
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ja gledam, ali necu da komentarisem sam sa sobom biggrin
 
Forum » Generalna diskusija » Generalna diskusija » Survivor 35: Heroes v. Healers v. Hustlers [CBS]
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search: