VS Gabon: Heroes vs Villains - Page 15 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Generalna diskusija » VS Gabon: Heroes vs Villains
VS Gabon: Heroes vs Villains
djoDate: Saturday, 05 March 2011, 15:58:42 | Message # 211
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1649
Awards: 18
Reputation: 101
Status: Offline
Quote (Lazar)
uglavnom ex-Galfovaca, mislio sam da su glasali i oni)...

Tek sad sam video ovo xD

Niko iz Galfa nije glasao...Ja sam bio odustao posle onog plemenskog kad je Miko pitao Anju "Da li koristis tajni imunitet" tek onda kad je procitao vecinu glasova koji su protiv nje,i naravno ona ga iskoristi i prezivi plemenski :S Najveca glupost ikada xD A tada su,pored mene,odustali Neo,Nikola,Mane(i nzm da li je i MarkoNG ili ste ga izbacili sledeceg)...\

Svakako bi Alex dobio glasove od Galfa,jer si nas ti tad posteno izradio... biggrin


>>>may the odds be ever in your favor>>>
 
LazarDate: Saturday, 05 March 2011, 16:03:48 | Message # 212
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Ja sam obecanje ispunio (uz vas do ujedinjenja). I posle toga sam hteo da vas zastitim da ne ispadne neko od vas, kad sam vas terao da glasate za Kelowca a ne za Anju, zbog imuniteta...

Added (05 March 2011, 4:03 PM)
---------------------------------------------
Ali imas sve to kod Ethana na sajtu, idi pa gledaj na nekoliko strana, ne mogu opet da pisem biggrin

 
djoDate: Saturday, 05 March 2011, 16:20:18 | Message # 213
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1649
Awards: 18
Reputation: 101
Status: Offline
Taj VS je bio kod Mike koliko se secam biggrin Ma ok...Opusti se :P Ne moras da objasnjavas,samo sam te ispravio biggrin

>>>may the odds be ever in your favor>>>
 
LazarDate: Saturday, 05 March 2011, 16:30:34 | Message # 214
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Hehe, u nekom postu kasnije sam mi je alex i napisao da vi niste glasali, pa sam se ispravio xD Ali ok tongue Sezona je bila uzas, ali ne zelim da se ne zna istina angel

(sad kad raspale hejteri xD)

 
djoDate: Saturday, 05 March 2011, 16:35:16 | Message # 215
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1649
Awards: 18
Reputation: 101
Status: Offline
Quote (Lazar)
Sezona je bila uzas

Slazem se biggrin


>>>may the odds be ever in your favor>>>
 
EthanMorascaDate: Saturday, 05 March 2011, 16:56:54 | Message # 216
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote (Lazar)
Ja sam obecanje ispunio (uz vas do ujedinjenja).

Lazo, ti u svakoj sezoni u kojoj si stigao iole daleko svom plemenu obećaš nešto do ujedinjenja, a onda se okreneš i izbaciš ih sve do jednog. laugh Sad ti je valjda jasnije zašto si Villain. biggrin


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
LazarDate: Saturday, 05 March 2011, 17:21:39 | Message # 217
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Meni je bitno da nisam prekrsio obecanja. U ovoj sam i pricao da necu ici sa njima posle. Nigde ne pise da moras sa ex plemenom da ides do kraja, niti da te to cini villainom. xd
 
EthanMorascaDate: Saturday, 05 March 2011, 17:24:54 | Message # 218
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote (Lazar)
Meni je bitno da nisam prekrsio obecanja. U ovoj sam i pricao da necu ici sa njima posle. Nigde ne pise da moras sa ex plemenom da ides do kraja, niti da te to cini villainom. xd

Nigde ne piše, a da li te to čini Villainom... Zapitaj se zašto nisi pobedio nijednom. smile


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
djoDate: Saturday, 05 March 2011, 17:30:26 | Message # 219
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1649
Awards: 18
Reputation: 101
Status: Offline
Ja se ne secam toga da si sa nama samo do ujedinjenja xD Ta sezona je bila kdfsdfhisdnk i ujedinjenje je nastupilo posle 2 izbacena takmicara xD tako da je skoro od pocetka VS bilo samo jedno pleme...ali ae,necemo sad o tome biggrin

>>>may the odds be ever in your favor>>>
 
LazarDate: Saturday, 05 March 2011, 17:32:05 | Message # 220
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
1. jer su glasaci bili u dilu sa Alexom.
2. ne znam, takodje dil

Po meni je to skroz glupo i nije zanimljivo (da se svako drzi iskljucivo svog starog plemena bez obzira na ljude u njemu). Naravno, moze i tako, ali mi je glupo da su "po defaultu" ljudi iz ex suprotnih plemena najljuci protivnici...

Added (05 March 2011, 5:32 PM)
---------------------------------------------
Nemanja, pitaj Nea ili kog vec i reci ce ti da sam pricao da od ujedinjenja glasam kako hocu, tj. nisam u "dilu" sa Galfom smile

 
djoDate: Saturday, 05 March 2011, 17:35:37 | Message # 221
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1649
Awards: 18
Reputation: 101
Status: Offline
Ma ok je biggrin Nbt sta se desavalo biggrin Ta sezona mi je bila prva,nisam znao kako i sta,odustao sam zbog dobrog gamehosta i tako to... biggrin VS4 i VS6,i u onom prekinutom VS-u kod Marka sam vec nesto postigao xD

>>>may the odds be ever in your favor>>>
 
LazarDate: Saturday, 05 March 2011, 17:50:16 | Message # 222
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Lol xD Ja nisma pratio Markov VS zbog obaveza xD
 
tiksiDate: Saturday, 05 March 2011, 17:56:53 | Message # 223
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote (Lazar)
Po meni je to skroz glupo i nije zanimljivo (da se svako drzi iskljucivo svog starog plemena bez obzira na ljude u njemu).

Iskreno, jos je gluplje drzati se dilova koji su napravljeni pre pocetka sezone i zbog toga izbaciti celo svoje pleme. Takvi dilovi ne bi trebali da postoje u onome sto se zove survivor, e sad ovo sto mi igramo pitaj boga kojim imenom da se nazove...AS AS-ova...ili kako vec hoces.

Sem ako ne mrzis iz nekog razloga ljude iz svog plemena, potpuno je logicno da ces verovatno sa njima ici do kraja. Flip-floperi nikada nisu dobro prolazili.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
troyaDate: Saturday, 05 March 2011, 18:01:27 | Message # 224
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (tiksi)
napravljeni pre pocetka sezone i zbog toga izbaciti celo svoje pleme

Nije on zbog mene izbacio nikog smile

A i kako moze da sudi osoba koja je sa Sacom 4 puta bila u top 3 laugh

 
tiksiDate: Saturday, 05 March 2011, 18:06:03 | Message # 225
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Pocelo je...

Za razliku od vas kao sto vam je poznato, ja sam glasala da Sac ispadne u AS i ispao je da ne bi ispao Ethan ili Urke, ljudi iz mog prvobitnog plemena.

U top 3 sam bila sa Sacom 2 puta u igrama gde ne postoje nikakva plemena(mafija). Na Kipru nisam izbacila svoje pleme niti ikoga zbog Saca. Sta je 4 put? Ako racunas krticu u toj igri nemas prijatelja.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Saturday, 05 March 2011, 18:07:45
 
Forum » Generalna diskusija » Generalna diskusija » VS Gabon: Heroes vs Villains
Search: