VS Gabon: Heroes vs Villains - Page 16 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Generalna diskusija » VS Gabon: Heroes vs Villains
VS Gabon: Heroes vs Villains
troyaDate: Saturday, 05 March 2011, 18:07:20 | Message # 226
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (tiksi)
U top 3 sam bila sa Sacom 2 puta u igrama gde ne postoje nikakva plemena. Na Kipru nisam izbacila svoje pleme niti ikoga zbog Saca.

Ali si slucajno upala sa njim u finalu biggrin Kao i u Krtici, ali vas je Anubis prejebao tongue

 
tiksiDate: Saturday, 05 March 2011, 18:18:15 | Message # 227
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Preopterecen si troya...Izvini Suljo i ostali... wacko

Ponavljam jos jednom ja sam za tu osobu glasala da ispadne i ispala je zato sto ja ovo shvatam kao igru. Ta osoba me nije nakon toga precrtala kao prijatelja, zato sto i on razume ovo kao igru i nije ovde dosao da hrani svoju nezadovoljenu sujetu.

Naravno da nisam slucajno "upala" u finale. Ali nijednom u survivoru nije postojala ideja da idem sa njim pre pocetka sezone, jer mi je prijatelj odavno i nije mi padalo na pamet da zbog toga izbacujem Ethana, Urketa, Ogija i druge. Sto se tice krtice nemam pojma o cemu govoris. Jedino cega se secam je da je Amanda(troya) ostavila krtici( Lazi) novac, sto me je navelo na pomisao da je isla na njega u optuznici, shvatila da on nije krtica i ostavila mu novac, sto me dobro zbunilo. Mafije 2 ne bi ni da se secam i vaseg dila sa RL drugaricom, mafijasicom.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
troyaDate: Saturday, 05 March 2011, 18:19:46 | Message # 228
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Na ceo taj tvoj dug postic mogu reci blahblah
 
LazarDate: Saturday, 05 March 2011, 18:33:25 | Message # 229
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Tiksi, ja na Ethana ne bi bio ljut onda da smo bili samo u dobrim odnosima pre igre, a da me je izbacio. Sa njim sam imao normalan odnos, ali smo imali DIL, koji je, kako kazes, ovde mnogo bitniji.

Ti danas pricas jedno, sutra drugo o.O

 
SacDate: Saturday, 05 March 2011, 21:40:45 | Message # 230
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Slazem se sa ovim sto je napisala tiksi... Napisao bih jedan poduzi post, ali vidim da nema svrhe, tako da... Ne zelim da smaram druge, zbog necega sto nece uroditi plodom...

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
Forum » Generalna diskusija » Generalna diskusija » VS Gabon: Heroes vs Villains
Search: