epic fail-ovi,biseri,rekorderi...VS-a xD - Page 4 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Generalna diskusija » epic fail-ovi,biseri,rekorderi...VS-a xD
epic fail-ovi,biseri,rekorderi...VS-a xD
DonnieBrascoDate: Tuesday, 22 February 2011, 16:24:19 | Message # 46
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Pa da prebrojimo ucesca.

Odigrane sezone Survivora :

VS : Norway,Cyprus,Ireland,Spain,Portugal,Italy,Yellowstone, Greece,Japan,Samoa,Seychelles
Ovo su klasicni Survivori , pa da prebrojimo ucesca nekih takmicara.

Anubis - 3
Tiksi - 3
Sac - 7
Miko - 5
LaraCroft - 4
Bux91 - 3
EthanMorasca - 5
Djolex - 3
Lukaa - 2
MarkoNg - 5
Biba91 - 5
Nauparac - 4
IvanaSm - 2 xD
Delija - 2
Lazar - 5
Alexandar - 5
Neo - 4
Nemanja - 4
SavoBl - 4
Merry - 4
Suljosa - 6
Troya - 4
Urke - 3
Cruella - 2
Angua - 2
Anja - 3
Jessica - 2

OVO JE NEKI KAO SPISAK TAKMICARA , AKO SAM NEKOGA PRESKICAO IZVINJAVAM SE , SAC IMA NAJVISE = 7

Message edited by Miko - Tuesday, 22 February 2011, 16:27:14
 
EthanMorascaDate: Tuesday, 22 February 2011, 16:25:17 | Message # 47
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Tiksi, mani se pričanja bajki, molim te. Sad si me iznervirala. Prvi put kada ste igrali ste izbacili Mafiju i stigli do finala, sve je to OK. A šta je sa Bibom, koja je prva likvidirana? Isto tako je moglo da se desi da Mafija skine Saca, Buxa ili tebe. Drugi put si uspela da stigneš tako daleko zato što si svesno išla u samoubistvo. Znala si od starta da je Sac Mafija i pravila si se blesava, bacajući pod autobus sve druge (uključujući i mene). Prema tome, nedužni građanin nema način da se spasi Mafijaša, osim ako ne zna ko je Mafijaš i ne ponudi mu da ide u samoubistvo do kraja sa njim.

Razumem ja tvoju priču - dva puta si bila nedužni građanin i stigla do kraja, odnosno do trećeg mesta. A šta ćemo sa ostalih 10 koji su likvidirani bez ikakve šanse da se odbrane?

Da rezimiran: prvi put si imala sreće što te nisu likvidirali na startu. I to je to. Drugi put si obećala Sacu da ćeš mu čuvati leđa i ići do kraja po cenu da ispadneš.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
troyaDate: Tuesday, 22 February 2011, 16:25:32 | Message # 48
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Merry ima 3 a ja imam 5 biggrin mene si zaboravio sad
 
tiksiDate: Tuesday, 22 February 2011, 16:25:51 | Message # 49
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Tu ste neprevazidjeni..Ne volim plemence biggrin

Mislim da imam rekord na Kipru po broju plemenskih na kojima se glasalo da ja ispadnem, mada ni ovde nisam 100% sigurna, mozda je Renegado ili neko drugi bolji biggrin

Quote (EthanMorasca)
Da rezimiran: prvi put si imala sreće što te nisu likvidirali na startu. I to je to. Drugi put si obećala Sacu da ćeš mu čuvati leđa i ići do kraja po cenu da ispadneš.

Prvo je tacno, ali mafija je bila Lavica i vazno je kakav odnos imas sa svima od prvog dana. Drugo nije tacno, Djolex jedini zna sta se u toj sezoni stvarno desavalo sa mnom, a znao bi i ti da si preziveo. Ucenjivala sam bossa(znate kakav je bio moj odnos sa Lukom i da su mi sanse da letim skoro odma bile ogromne za razliku od prve mafije), imala policajca korumpiranog i Bux je svo vreme hteo da me lincuje. Ima elemenata srece, ali ta igra nije cista sreca.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Tuesday, 22 February 2011, 16:31:45
 
DonnieBrascoDate: Tuesday, 22 February 2011, 16:26:48 | Message # 50
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote (troya)
Merry ima 3

Mislio sam da je igra YL xD

Troya da xD xD

 
djoDate: Tuesday, 22 February 2011, 16:27:16 | Message # 51
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1649
Awards: 18
Reputation: 101
Status: Offline
Quote (Miko)
Nemanja - 4

ja imam 3,ako se ne racuna kod Marka xD tu sezonu nisam zavrsio,prekinuo je u top3 ili 4 cini mi se...


>>>may the odds be ever in your favor>>>
 
DonnieBrascoDate: Tuesday, 22 February 2011, 16:27:44 | Message # 52
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Racunao sam i tu sezonu xD
 
troyaDate: Tuesday, 22 February 2011, 16:28:42 | Message # 53
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Jelouston je sezona sa najvise blajndsajda biggrin
 
djoDate: Tuesday, 22 February 2011, 16:34:27 | Message # 54
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1649
Awards: 18
Reputation: 101
Status: Offline
zanimljivo,ja sam u sve 3 sezone kod Mike,pobedio u prvoj igri u ujedinjenju...
bar mislim da je tako,koliko se secam xD


>>>may the odds be ever in your favor>>>
 
EthanMorascaDate: Tuesday, 22 February 2011, 16:54:33 | Message # 55
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote (tiksi)
Ima elemenata srece, ali ta igra nije cista sreca.

Da, ali je taj element dovoljan da ispadneš drugi, zato što je nekome tako dunulo. Realno, nisam ništa mogao da uradim. Nije mi ni padalo na pamet da bi se odlučili da likvidiraju mene, a ne ljude koji su već igrali i stigli daleko. Ne dopada mi se to što ne držiš svoju sudbinu u svojim rukama. Protiv linčovanja bih mogao da se odbranim, u to sam 100% siguran. Naravno da igra nije čista sreća. U jednom ciklusu ti treba sreća (udaraš u prazno, nagađaš ko je Mafija i moliš boga da te ne likvidiraju), u drugom se boriš za sebe i koristiš strategiju, spašavaš se od linčovanja. Ta periodičnost mi se ne dopada.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
tiksiDate: Tuesday, 22 February 2011, 16:58:31 | Message # 56
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
@Ethan: Mislim da nisi slucajno drugi ispao vec zbog tvoje ranije reputacije kao dobrog igraca koji se snalazi sa ljudima. Da nisam ucenjivala Luku(spasose me zarezi :D) i da nije bilo preterano ocigledno da me eliminise ubedjena sam da bi to bila ja. Takodje mi se cinilo da je mafija tada vraski dobro radila posao uz pomoc naivnog naroda jer je iz kruga u krug eliminisala sve moje potencijalne i stvarne saveznike. Greska je bila sto nam nisu sacuvani identiteti kao u krtici, bilo bi jos bolje.

Najvise puta odustao u VS? Neo ili Savo ili ko god?

Jos jedan rekord: nisam nikada nasla hi u 3 sezone(mada verovatno nisam bila jedina), uvek sam kasnila biggrin


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Tuesday, 22 February 2011, 17:01:34
 
EthanMorascaDate: Tuesday, 22 February 2011, 17:01:19 | Message # 57
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote (tiksi)
Mislim da nisi slucajno drugi ispao vec zbog tvoje ranije reputacije kao dobrog igraca koji se snalazi sa ljudima.

A povodom toga sam mogao da uradim šta? laugh Ništa, naravno. U prevodu: ako imaš dobru reputaciju, a pritom nisi Mafija loše ti se piše...


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
AleXandarDate: Tuesday, 22 February 2011, 17:02:18 | Message # 58
Bringer Of Rain
Group: Publika
Messages: 393
Awards: 9
Reputation: 90
Status: Offline
Ja i Ethan najbolji mafijasi biggrin
 
troyaDate: Tuesday, 22 February 2011, 17:06:07 | Message # 59
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (tiksi)
Najvise puta odustao u VS? Neo

neo cak 3x nije zavrsio sezonu

 
tiksiDate: Tuesday, 22 February 2011, 17:07:05 | Message # 60
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Jbg ti si najbaksuzniji ucesnik Maifije ikada, zato me ne cudi to sto pises...Da si preziveo tada, snasli bi se mi i ja bi mnogo bolje prosla sigurna sam. Kad se setim samo kako sam popizdela i nisam mogla da se suzdrzim da ne iznesem slucaj protiv Luke tada biggrin

Nije dobro ni kada si preterano blizak sa mafijom u startu(rano izbacivanje tebe im je alibi i moraju da te se rese jer vas zajednicki opstanak dovodi u pitanje njihovu ulogu u igri), ni kada te mrzi mafija(dolijas ali ne odmah). Ipak, ako se izvuces to prvo izbacivanje, imas sanse da se odbranis.

Jos neki rekordi(ako se to moze nazvati rekordima): Laza je jedini ikada bio krtica, Alex je jedini nekoga napao u Egiptu(valjda) biggrin


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Tuesday, 22 February 2011, 17:09:50
 
Forum » Generalna diskusija » Generalna diskusija » epic fail-ovi,biseri,rekorderi...VS-a xD
Search: