League of virtual legends - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Generalna diskusija » League of virtual legends (O ljudima koje je progutala virtualna vs tama..)
League of virtual legends
tiksiDate: Tuesday, 18 December 2012, 09:08:36 | Message # 1
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Posto se cesto osvrcemo na protekle sezone, ja bih da se podsetimo i ljudi koji su nekada ovo igrali, tako da pisite o likovima koji su na vas ostavili jak utisak, a nestali su sa prostora ove nase virtualije gde obitavamo vec godinama.

P.S. mogu da se kladim da ce nasa Lara da krene sa Anubisom smile


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
LaraCroftDate: Tuesday, 18 December 2012, 10:04:23 | Message # 2
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (tiksi)
P.S. mogu da se kladim da ce nasa Lara da krene sa Anubisom

kad bas hoces - odajem mu priznanje za kvalitet igara u VS Greece...

a to kako je na svom sajtu vredjao Ethana posle Egipta, a pre toga i Kondora i Tiksi i Knjaza... valjda dovoljno govori kakav je kao osoba... ne bih o detaljima kako je zapoceo svadju sa mnom, ja umem da se branim na sve moguce nacine...

Bux i Knjaz mi nedostaju od starih, cenila sam Lavicu kao sposobnog igraca (mada je ona zbog "ljubavi" sa Anubisom mene mrzela), LadyD bila je zanimljiv forumas...

od novijih koji su prestali da dolaze, smatram da je Angua izuzetno zanimljiva osoba, kao i "stara" Nina (life4glory), Alex je odlican igrac i verujem da ce igrati neki naredni VS...

EmmaCvetche i Cruella su prijatne devojke sa kojima je imalo o cemu da se chatuje...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Tuesday, 18 December 2012, 11:55:39
 
tiksiDate: Tuesday, 18 December 2012, 15:48:10 | Message # 3
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Secam se da mi je Bux bio antipatican, sve dok nismo dospeli u Angeliju zahvaljujuci Lukinom genijalnom potezu, kojim je btw. sam sebe izbacio. Kasnije mi je postao jedan od najboljih VS forever prijatelja. Njegov neobican smisao za morbidnost mi se posebno dopadao, kao i iskrenost, gde sam nalazila da mi je veoma slican, posebno kada sam ja bila u njegovim godinama (isli smo cak i u istu gimnaziju). Posvetio se nauci i svaka mu cast na tome.

Knjaz je jedna od najinteligentnijih. kreativnijih i elokventnijih licnosti koja je ikada promolila nos u ove VS igre (verovatno jer je bio jedan od najstarijih i najobrazovanijih ucesnika) i bas mi je zao sto nije mogao da predje preko Anubisa i nastavi ovo VS druzenje, mada ga i razumem (i ja sam bila na ivici i secam se da sam ostala ovde tada samo zbog Sac-a).

LadyD mi je ostala u secanju kao konfliktna licnost, koja je u trajanju jedne igre uspela da se posvadja sa pola plemena, umalo upropasti vec dobijenu tu jednu igru, da okarakterise svakoga poznajuci ga nekih 10-ak minuta i napusti igru nakon jednog manjeg konflikta sa Anubisom.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
tiksiDate: Tuesday, 18 December 2012, 16:03:25 | Message # 4
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Lavicu pamtim po njenoj prizemnosti i trezvenosti.

O Anubisu, kao virtuelnoj licnosti moze roman da se napise, ali mi je ostalo kao najjace to da pridaje vrlo malo znacaja odnosu prema ljudima (bar u virtuelnom svetu), da se lako iznervira i da je veoma mastovit i kreativan.

Aj da spomenem i Djolexa koji je takodje bio veoma jaka licnost i jako dobar igrac VS-a.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
LaraCroftDate: Tuesday, 18 December 2012, 16:08:40 | Message # 5
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
za one koji ne znaju...

prvi VS Greece poceli smo na zvanicnom sajtu SURVIVORA SRBIJA (TV FOX) negde krajem decembra 2009. godine, za vreme emitovanja druge sezone po redu (prve na Filipinima)...

posle nekoliko dana, taj sajt je pao na skoro mesec dana i anubis je otvorio svoj VS sajt (koji je takodje pao jednom ili dva puta na kratko), posle cega se vise nismo ni vratili na zvanicni sajt kada su ga popravili, a pre toga smo bili medju najaktivnijim forumasima tamo...
dobro se secam da sam ja imala prosecno 5-6 postova dnevno na zvanicnom sajtu tokom prve sezone i u drugoj sezoni do pada sajta, a takodje se secam i komentara koje su ostavljali Miko, Tiksi, Ethan, Knjaz, Anubis i drugi...
pamtim i da je administrator bio neki Oziris koji je brisao nase (tacne) postove o tome ko kada ispada i ko je u TOP 3...

ako se ne varam, u poslednja dva "Survivora" (ako se tako mogu nazvati), nije ni bilo zvanicnog foruma na TV PRVA, kao ni na drugim TV stanicama u regionu koje su emitovale, tako da se vecini starih forumasa sada tesko i moze uci u trag...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
EthanMorascaDate: Tuesday, 18 December 2012, 16:17:55 | Message # 6
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Meni je prosto neverovatno koliko je vremena prošlo od tada...

Neko da kaže par reči o 92ddt? laugh


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
troyaDate: Tuesday, 18 December 2012, 16:20:04 | Message # 7
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
I Jess Rabbit je jednostavno nestala smile

Pa Neve je nema. smile

Ethanu sigurno fali Mladen biggrin
 
SacDate: Tuesday, 18 December 2012, 16:27:17 | Message # 8
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Quote (EthanMorasca)
Neko da kaže par reči o 92ddt?

Meni je ostala u secanju jedna od njegovih izjava, Lara i Troya dobro znaju koja. laugh


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
LaraCroftDate: Tuesday, 18 December 2012, 16:30:40 | Message # 9
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (EthanMorasca)
Neko da kaže par reči o 92ddt?

da li si ga ti u ujedinjenju poslao na mene, kada nas je ostalo 10 (5 na 5)?

ono kada mi je elegantno pretio da me nece zastititi ni kisobran od glasova protiv mene, ako ne budem glasala kako se dogovorila ekipa iz prvobitnog plemena (u kojoj smo bili i ti i on i Lavica i Mladen i ja)...

slobodno kazi, necu se ljutiti...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
LaraCroftDate: Tuesday, 18 December 2012, 16:32:15 | Message # 10
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (Sac)
Meni je ostala u secanju jedna od njegovih izjava, Lara i Troya dobro znaju koja.

podseti me, stvarno ne znam na sta mislis ?

otkud to da se znaju 92ddt i Troya ???


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
troyaDate: Tuesday, 18 December 2012, 16:33:21 | Message # 11
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (Sac)
Lara i Troya dobro znaju koja.


Ja nisam upucen u rad tog lika xD

Quote (LaraCroft)
zastititi ni kisobran od glasova


Jel si na ovo mislio? biggrin
 
SacDate: Tuesday, 18 December 2012, 16:34:20 | Message # 12
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Quote (troya)
Jel si na ovo mislio?

Da. laugh

Quote (LaraCroft)
otkud to da se znaju 92ddt i Troya ???

Ja nisam ni rekao da se znaju.


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.

Message edited by Sac - Tuesday, 18 December 2012, 16:35:07
 
troyaDate: Tuesday, 18 December 2012, 16:35:26 | Message # 13
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Znaci vidim da si od najboljih ucio laugh
 
LaraCroftDate: Tuesday, 18 December 2012, 16:40:13 | Message # 14
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (Sac)
Ja nisam ni rekao da se znaju.

Quote (Sac)
Meni je ostala u secanju jedna od njegovih izjava, Lara i Troya dobro znaju koja.

pa onda ti se ova dva komentara ne uklapaju...
troya nije bio aktivan za vreme igranja 92ddt-a...

a to sto je 92ddt meni pretio preko PP, ja sam rekla samo tebi, Tiksi, Miki i Buxu...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
SacDate: Tuesday, 18 December 2012, 16:50:30 | Message # 15
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Quote (troya)
Znaci vidim da si od najboljih ucio

Uvek. laugh

Quote (LaraCroft)

pa onda ti se ova dva komentara ne uklapaju...
troya nije bio aktivan za vreme igranja 92ddt-a...

a to sto je 92ddt meni pretio preko PP, ja sam rekla samo tebi, Tiksi, Miki i Buxu...

Vise puta si pricala po forumima, tako da...


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
Forum » Generalna diskusija » Generalna diskusija » League of virtual legends (O ljudima koje je progutala virtualna vs tama..)
Search: