8. plemenski savet - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Završeni plemenski saveti » 8. plemenski savet (Island)
8. plemenski savet
NiNaDate: Monday, 27 March 2017, 16:04:37 | Message # 16
Colonel
Group: Publika
Messages: 211
Awards: 1
Reputation: 11
Status: Offline
Quote Nauparac ()
Pitanje za sve: Najgotivnija osoba u ovoj sezoni?

Svi su mi jako dragi,ali izvodojit ću Naupa ... pamtim noć kad smo nas dvoje tražili otoke u osmosmjerki biggrin Stvarno šteta što si tako rano ispao.

Quote Nauparac ()
Pitaje za Ninu: Koji je tvoj cilj, tj. dokle zelis da doguras u ovoj sezoni? Osvajanje prvog mesta ili ti je primarno druzenje i zabava?

Primarno mi je druženje i zabava. Tko god me pitao rekla sam mu da nisam krenula s igrom da bi bila top1,2,3 ... jedini cilj bi mi bio da budem bolja nego u VS4 znači top6, ali to ne znači da se neću boriti za što bolju poziciju.
 
urkeDate: Monday, 27 March 2017, 17:17:06 | Message # 17
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Pitanje za sve: Najgotivnija osoba u ovoj sezoni?
Nurapac, zbog smisla za humor.

Pitanje za Urketa: Pogodio si delo i autora u jucerasnjoj igri, da li to znaci da privatno citas knjige?
Naravno, prilicno sam posvecen svom intelektualnom uzdizanju.
 
ToniDate: Monday, 27 March 2017, 19:21:33 | Message # 18
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Pitanje za stare clanove Kisa (Ethan, Toni, Polly): Koliko dugo ste pregovarali sa Srdjanom i na koji nacin ste ga ubedili da se prikloni vama?
Ja sam isto saznao za to par dana prije. Mislim da je on od početka shvatio gdje se nalazi u hijerarhiji jer je Srđan strašno inteligentan momak. On je jedan od onih "Don't piss on my boots and tell me it's raining" ljudi,što definitivno treba poštovati.

Pitanje za Tonija: Roma ili Djubrentus?
laugh
Pod cijenu toga da me ignoriraš u Poroti ako ti se pridružim večeras,morat ću odgovoriti Juventus.

Pitanje za sve: Najgotivnija osoba u ovoj sezoni?
Za mene su to od početka Ethan i Polly,a u zadnje vrijeme mi je Srđan postao strašno drag. Oni troje su definitivno ljudi koje bih rado upoznao i uživo i popio KAVU ili PIVU. 
Žao mi je što tebe nisam bolje upoznao (ne ulizujem se btw,ovo je sve rečeno i u mojim odgovorima na Troyine intervjue) jer u onih par poruka koje smo razmijenili sam shvatio da imamo sličan smisao za humor.
S druge strane,žao mi je što neke ljude JESAM upoznao,ali jbg. Sve je to nekakva škola,pretpostavljam.

Da dodam jos jedno pitanje za novi Kis: Zasto ste se odlucili da glasate za mene, da li ste smatrali da cu najslabije da se snadjem u duelu, koji se kasnije i desio? Ili je razlog taj sto nisam bio u bunkeru, pa samim tim i nisam imao tajni glas? Ili obba mozda?Više ovo drugo,a i nekako smo cijelo vrijeme razgovarali kome će Sac dati HII i odluka je pala na tebe,vjerojatno jer uz toliko negativnih ljudi,bila je ludost izbaciti nekoga tako pozitivnog i veselog. 
Isto sam napisao u intervju, ono prošli put je bila jedna velika psihološka borba. Em kome će Sac dati HII,pa ste onda vi razglabali za koga ćemo mi glasati itd itd. Uživao sam u svim tim predviđanjima i svemu tome.


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
SacDate: Monday, 27 March 2017, 19:33:06 | Message # 19
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Koga smatrate najvećom pretnjom?
Sve i dalje.

Prošli plemenski je bio lud, da li je neko očekivao takav ishod?
Ja nisam, na zalost. Svaka cast Kisovcima i Srdjanu.

Mislite li da bi ste se snašli u tie breakeru?
Mislim da to bila bi to teska i zestoka borba.

Savez koji je u većini je juče osvojio crni glas, mislite li da će večerašnja vožnja biti lagana?
Decooo, jel volite brzu voznju??? laugh Nadam se da ce ovoga puta sve proci mirno.

Pitanje za sve: Najgotivnija osoba u ovoj sezoni?
I ja cu reci Nauparac.

Pitanje za Saca: Da li bi prihvatio Tiksino izvinjenje, ukoliko bi ti ga ponudila?
Jako tesko, s obizirom da je sve ona zapocela i da se na kraju sve izmedju nas zavrsilo sa teskim uvredama sa njene strane. Mada njeno izvinjenje ne ocekujem, s obzirom na sve ovo sto ona radi u poslednjih mesec dana.


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.

Message edited by Sac - Monday, 27 March 2017, 19:38:59
 
EthanMorascaDate: Monday, 27 March 2017, 20:52:13 | Message # 20
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Koga smatrate najvećom pretnjom? Sac je najveća pretnja i pobednik ove sezone.

Prošli plemenski je bio lud, da li je neko očekivao takav ishod? Drago mi je što je bilo toliko uzbudljivo. Neizvesno je bilo do samog kraja, a najveći šok je Sacov drugi HII (za prvi su znali svi), što samo potvrđuje kolika je pretnja.

Mislite li da bi ste se snašli u tie breakeru? Ne znam, zaista.

Savez koji je u većini je juče osvojio crni glas, mislite li da će večerašnja vožnja biti lagana? Nažalost, mislim da da.

Quote Nauparac ()
Koliko dugo ste pregovarali sa Srdjanom i na koji nacin ste ga ubedili da se prikloni vama?

Pravi razgovor o strategiji je počeo nakon ujedinjenja. Razgovarali smo o situaciji u igri i zaključili da su nam izgledi podjednako tmurni, nakon čega smo logično rešili da to promenimo.

Quote Nauparac ()
Da li je Tiksi tvoj tajni agent? Da budem precizan, da li ti ona i dalje na neki svoj nacin pomaze (dobijanje odredjenih informacija koje ti prosledjuje i slicno)?

Stvarno ne znam ko izmišlja ovakve stvari, verovatno Sac. Odgovor je ne.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art


Message edited by EthanMorasca - Monday, 27 March 2017, 20:53:13
 
troyaDate: Monday, 27 March 2017, 21:01:33 | Message # 21
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Diskusija je završena. Pokupiću glasove.
 
troyaDate: Monday, 27 March 2017, 21:03:04 | Message # 22
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ukoliko neko ima tajni imunitet i želi da ga iskoristi, to je poslao u svom glasu.
 
troyaDate: Monday, 27 March 2017, 21:04:46 | Message # 23
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
URKE JE ISKORISTIO CRNI GLAS NA POLLY. GLAS POLLY SE BRIŠE VEČERAS.
 
troyaDate: Monday, 27 March 2017, 21:05:40 | Message # 24
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
IDEMO DALJE!!!
 
troyaDate: Monday, 27 March 2017, 21:07:02 | Message # 25
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
TONI JE ISKORISTIO TAJNI IMUNITET! ALI NA KOME???
 
troyaDate: Monday, 27 March 2017, 21:09:45 | Message # 26
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
*Toni ustane*
You know what,Troya?
It would be downright depressing watching green bananas turn yellow without my devotreus little villains.
So NIKOLA,this one's for you..

SVI GLASOVI PROTIV ETHANAMORASCE SE NEĆE RAČUNATI.
 
troyaDate: Monday, 27 March 2017, 21:10:37 | Message # 27
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Jednom kada pročitam glasove, odluka će se smatrati konačnom. Osoba koja bude dobila najveći broj glasova mora odmah da napusti plemenski savet. Pročitaću glasove...
 
troyaDate: Monday, 27 March 2017, 21:11:33 | Message # 28
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Prvi glas...
 
troyaDate: Monday, 27 March 2017, 21:13:00 | Message # 29
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
NiNa
 
troyaDate: Monday, 27 March 2017, 21:15:01 | Message # 30
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
NiNa

2 glasa NiNa
 
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Završeni plemenski saveti » 8. plemenski savet (Island)
Search: