8. plemenski savet - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Završeni plemenski saveti » 8. plemenski savet (Island)
8. plemenski savet
troyaDate: Sunday, 26 March 2017, 22:20:11 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Island, dobrodošli na osmi plemenski savet u Virtual Survivor 5 - Kiska Island. Jedan od vas će  po završetku ovog plemenskog saveta biti izglasan i postaće osma osoba koja napušta Virtual Survivor 5 - Kiska Island. Rasprava na plemenskom savetu će trajati do sutra u 22:00 h, kada ću pročitati glasove.

Dolazi i 1. član porote Nauparac, koji je izglasan na prošlom plemenskom savetu.

Svi morate odgovoriti na postavljena pitanja.

Glasanje se vrši tajnim putem i to tako što šaljete game hostu privatnu poruku sa imenom osobe za koju glasate.

Pored toga morate napisati i minimum jednu rečenicu komentara, odnosno objašnjenje svog glasa.

Ako neko ima tajni imunitet i želi da ga iskoristi, uradiće to uz glas.

Urke ima lični imunitet i za njega ne možete glasati danas.

Urke ima Crni Glas, i on će poništiti nečiji glas.

A sada nekoliko pitanja:

Koga smatrate najvećom pretnjom?

Prošli plemenski je bio lud, da li je neko očekivao takav ishod?

Mislite li da bi ste se snašli u tie breakeru?

Savez koji je u većini je juče osvojio crni glas, mislite li da će večerašnja vožnja biti lagana?

Urke ti si osvojio Imunitet, misliš li da bi bio ugrožen da nisi?

Urke ti si vlasnik i Crnog Glasa, da li je tajna kome ćeš ga dati?

cpdjaN, kakav je osećaj igrati tie breaker igru i preživeti?
 
NaupDate: Sunday, 26 March 2017, 22:27:08 | Message # 2
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Samo vas gledam
 
urkeDate: Sunday, 26 March 2017, 22:44:39 | Message # 3
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Koga smatrate najvećom pretnjom?
Isto kao prosli put.

Prošli plemenski je bio lud, da li je neko očekivao takav ishod?
Ono je bilo tesko predvidjeti.

Mislite li da biste se snašli u tie breakeru? 
Mozda.

Savez koji je u većini je juče osvojio crni glas, mislite li da će večerašnja vožnja biti lagana?
200 na sat u krivinu  tongue  trebalo bi da bude sigurna voznja veceras

Urke ti si osvojio Imunitet, misliš li da bi bio ugrožen da nisi?
Mislim da ne bih.

Urke ti si vlasnik i Crnog Glasa, da li je tajna kome ćeš ga dati?
Javna tajna
 
ToniDate: Sunday, 26 March 2017, 22:51:01 | Message # 4
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Koga smatrate najvećom pretnjom?
I dalje Saca i Urketa. Doduše,Urke je osvojio 2 igre zaredom pa ga to ipak stavlja na prvo mjesto moje liste od prošlog puta. Bravo Urke!

Prošli plemenski je bio lud, da li je neko očekivao takav ishod?
Ni u najluđim snovima,ono je baš trebalo doživjeti. A ona dva Sacova HII-a su me skoro u grob otjerala. Dobro da imam jako sportsko srce,inače bi me bilo svugdje.

Mislite li da bi ste se snašli u tie breakeru?
Kao riba u vodi.

Savez koji je u većini je juče osvojio crni glas, mislite li da će večerašnja vožnja biti lagana?
Nadam se da neće,ne piše nam se dobro u protivnom laugh


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
cpdjaNDate: Sunday, 26 March 2017, 23:02:40 | Message # 5
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 562
Awards: 3
Reputation: 36
Status: Offline
Koga smatrate najvećom pretnjom?
Saca - leading sheep to slaughter


Prošli plemenski je bio lud, da li je neko očekivao takav ishod?
Ocekivao sam bas takav.

Mislite li da biste se snašli u tie breakeru?
Verujem da bih.

Savez koji je u većini je juče osvojio crni glas, mislite li da će večerašnja vožnja biti lagana?
Nema lagane voznje u Survivoru.

cpdjaN, kakav je osećaj igrati tie breaker igru i preživeti? 
Komentar u ovom slucaju zaista nije potreban. Preskordiciju odnosno predosecanje buducih dogadjaja zaista nisam imao. Ovo je ustvari najvazniji detalj jer apsolutno nisam ocekivao. Zvuci fantasticno, ali nemam objasnjenje ovakvog fenomena.
Ova fascinirajuca tvrdnja terala me je da, nakon ovog divnog iskustva, shvativsi do cije mere sam stao, shvatim da ono sto najvise volim moram zrtvovati i svakako to divno osecanje jos uvek zivi u meni.
 
Tic-TacDate: Sunday, 26 March 2017, 23:56:46 | Message # 6
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Koga smatrate najvećom pretnjom?
Nauparca.

Prošli plemenski je bio lud, da li je neko očekivao takav ishod?
Nauparac.

Mislite li da biste se snašli u tie breakeru?
Verovatno bih prošao slično kao Nauparac.

Savez koji je u većini je juče osvojio crni glas, mislite li da će večerašnja vožnja biti lagana?
Sigurno će biti lakše nego kada je ispao Nauparac.


Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
NiNaDate: Monday, 27 March 2017, 06:43:01 | Message # 7
Colonel
Group: Publika
Messages: 211
Awards: 1
Reputation: 11
Status: Offline
Koga smatrate najvećom pretnjom?
-Sve

Prošli plemenski je bio lud, da li je neko očekivao takav ishod?
-Ja sigurno nisam. Vidjet ćemo što će nam ovaj donijeti.

Mislite li da bi ste se snašli u tie breakeru?
-Možda

Savez koji je u većini je juče osvojio crni glas, mislite li da će večerašnja vožnja biti lagana?
-Trebala bi,ali sve je moguće.
 
LaraCroftDate: Monday, 27 March 2017, 07:39:14 | Message # 8
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote troya ()
Koga smatrate najvećom pretnjom?
Da se ne lazemo, clanove prethodnog plemena Kis koji se sjajno drze zajedno, kao i Srdjana. Clanovi prethodnog plemena Kis uspeli su da iz bezizlazne situacije prilikom ujedinjenja, sebe dovedu u malo laksu situaciju. Bilo je 3:7, sada je 4:5.

Quote troya ()
Prošli plemenski je bio lud, da li je neko očekivao takav ishod?
Ja nisam ocekivala, pogotovo ne Sacove planove da mene i Ninu zastiti, a sebe ne. Hajde sto je potrosio 2 Tajna imuniteta, nego sto je sebe bio stavio u opasnost, a bio je u vecoj opasnosti nego Nina i ja.
Ovo bi bolji poznavaoci stranih Survivora medju forumasima mogli da napisu da li se desilo nekada.
Mislim da smo do sada "pobedili igricu".

Quote troya ()
Mislite li da bi ste se snašli u tie breakeru?
Po milioniti put ponavljam da mi ne odgovaraju brzinske igre, cak ni ona pitanja iz geografije kada sam pobedjivala u kvizu koji je organizovao Ethan. Mislim da bih jos sastavljala onaj mozaik, negde do 1. maja otprilike. smile

Quote troya ()
Savez koji je u većini je juče osvojio crni glas, mislite li da će večerašnja vožnja biti lagana?
Trebalo bi da bude tako. Nadam se da vise nema nikoga ko veruje u price iz 1.001 noci, a po kojima je navodno sve vec poznato oko TOP 2, TOP 4...
Reci cu samo jednu rec za to - gluposti.

EDIT: Sad vidim da se igre pomeraju za kasnije, sto mi tek ne odgovara. Pre jedno nedelju dana htela sam da predlozim da igre pocinju u 21.30 umesto u 22.00, a vidim da sutra igramo tek od 22.30...
To sto je vreme pomereno 1 sat unapred meni nista ne znaci, ustajanje i radno vreme su mi isti i danas i sutra i u maju i oktobru, kao i pre 3 dana ili pre 2 meseca...
Ali, OK, kako vecina i GH hoce neka budu igre, igracu dokle mogu...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Monday, 27 March 2017, 07:58:20
 
NaupDate: Monday, 27 March 2017, 08:34:07 | Message # 9
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Evo par pitanja i od mene..

Pitanje za stare clanove Kisa (Ethan, Toni, Polly): Koliko dugo ste pregovarali sa Srdjanom i na koji nacin ste ga ubedili da se prikloni vama?

Pitanje za Srdjana: Da li cilj opravdava sredstvo? Da li si svestan da bi u Dusanovom carstvu za ovo isao pod mac?

Pitanje za Tonija: Roma ili Djubrentus?

Pitanje za Laru: Da li ti je zao sto je Tiksi odustala? Da li ti je krivo sto nisi imala priliku da se u ujedinjenu direktno obracunas sa njom?

Pitanje za sve: Najgotivnija osoba u ovoj sezoni?

Pitanje za Ethana: Da li je Tiksi tvoj tajni agent? Da budem precizan, da li ti ona i dalje na neki svoj nacin pomaze (dobijanje odredjenih informacija koje ti prosledjuje i slicno)?

Pitanje za Troyu: Kako bre mozes da navijas za Inter?

Pitanje za Urketa: Pogodio si delo i autora u jucerasnjoj igri, da li to znaci da privatno citas knjige?

Pitanje za Saca: Da li bi prihvatio Tiksino izvinjenje, ukoliko bi ti ga ponudila?

Pitanje za Tic-Tac: Da li je tacno da nisi spavao dve noci nakon mog ispadanja?

Pitaje za Ninu: Koji je tvoj cilj, tj. dokle zelis da doguras u ovoj sezoni? Osvajanje prvog mesta ili ti je primarno druzenje i zabava?

Pitanje za Polly: Totti ili Nesta?


Message edited by Nauparac - Monday, 27 March 2017, 08:36:13
 
NaupDate: Monday, 27 March 2017, 09:15:03 | Message # 10
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Da dodam jos jedno pitanje za novi Kis: Zasto ste se odlucili da glasate za mene, da li ste smatrali da cu najslabije da se snadjem u duelu, koji se kasnije i desio? Ili je razlog taj sto nisam bio u bunkeru, pa samim tim i nisam imao tajni glas? Ili obba mozda?
 
LaraCroftDate: Monday, 27 March 2017, 09:23:35 | Message # 11
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote Nauparac ()
Pitanje za Laru: Da li ti je zao sto je Tiksi odustala? Da li ti je krivo sto nisi imala priliku da se u ujedinjenu direktno obracunas sa njom?
Nema sta da mi bude zao, ne bih se ja licno obracunavala sa njom u ujedinjenju, za mene ovo je i dalje igra izmedju dva plemena. Neka se javi onaj ko ovo igra samostalno od ujedinjenja.
Da nije ona odustala, ispali bi Ethan, Toni ili Polly, sto je u trenutnom rasporedu snaga potpuno isti slucaj.

Quote Nauparac ()
Pitanje za sve: Najgotivnija osoba u ovoj sezoni?
Neka bude TIC - TAC, a neka se ostalih 14 takmicara (sebe naravno ne racunam) ne ljute...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Tic-TacDate: Monday, 27 March 2017, 11:02:34 | Message # 12
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Pitanje za sve: Najgotivnija osoba u ovoj sezoni?
- Moram da izdvojim dve osobe, iako iskreno uživam u druženju sa svima:
1. Naravno Lara, jer je jedinstvena, a pored toga i izuzetno zabavna i pristojna.
2. Nauparac, kao najduhovitiji i najlepši.

Pitanje za Tic-Tac: Da li je tacno da nisi spavao dve noci nakon mog ispadanja?
- Samo iz razloga što nije imao ko da me greje tokom hladnih noći na ostrvu, ali našao sam utočište u Larinom zagrljaju.


Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
cpdjaNDate: Monday, 27 March 2017, 13:18:08 | Message # 13
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 562
Awards: 3
Reputation: 36
Status: Offline
Quote Nauparac ()

Pitanje za Srdjana: Da li cilj opravdava sredstvo? Da li si svestan da bi u Dusanovom carstvu za ovo isao pod mac?


Dusanovo (Sacovo) carstvo me je svakako vec poslalo pod mac, tako da sam morao da pobegnem iz istog.


Message edited by cpdjaN - Monday, 27 March 2017, 13:18:40
 
troyaDate: Monday, 27 March 2017, 13:38:52 | Message # 14
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote Nauparac ()
Pitanje za Troyu: Kako bre mozes da navijas za Inter?

E mi torna ancora in mente l'avvocato Prisco
lui diceva che la serie A e nel nostro dna
io non rubo il campionato
ed in serie B non son mai stato.

Drzite se pitanja vezanih za ovu sezonu.
 
PollyDate: Monday, 27 March 2017, 13:58:10 | Message # 15
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Troya smile
Koga smatrate najvećom pretnjom?
Tu se još ništa nije promijenilo od prošlog puta...

Prošli plemenski je bio lud, da li je neko očekivao takav ishod?
Toliku ludnicu baš nisam očekivala, dobro smo svi zakuhali. biggrin

Mislite li da biste se snašli u tie breakeru?
Moguće.

Savez koji je u većini je juče osvojio crni glas, mislite li da će večerašnja vožnja biti lagana?
Kako kome... Ja se ipak nadam da neće.

Nauparac smile
Pitanje za stare clanove Kisa (Ethan, Toni, Polly): Koliko dugo ste pregovarali sa Srdjanom i na koji nacin ste ga ubedili da se prikloni vama?
Nisam bila uključena u pregovore sa Srdjanom, za sve sam saznala tek kasnije (čini mi se dan nakon što sam osvojila imunitet). Tako da će o toj temi više netko drugi...

Pitanje za sve: Najgotivnija osoba u ovoj sezoni?
Bit će ofucano, ali Toni i Ethan – em što sam s njima provela najviše vremena, em što smo kliknuli s nenormalnim smislom za humor.

Pitanje za Polly: Totti ili Nesta? 
Nesta   Još uvijek mi srce zatreperi na sam spomen njegovog imena.  tongue 

Da dodam jos jedno pitanje za novi Kis: Zasto ste se odlucili da glasate za mene, da li ste smatrali da cu najslabije da se snadjem u duelu, koji se kasnije i desio? Ili je razlog taj sto nisam bio u bunkeru, pa samim tim i nisam imao tajni glas? Ili obba mozda?
Što se duela tiče, mogli smo samo pretpostavljati koja će igra biti, isto kao i to kako ćeš se snaći. Moglo je biti skroz drugačije, tako da to nije bilo ono glavno što je odlučilo. Bunker je možda igrao neku mini-ulogu, ali više smo pokušali pročitati Saca i to kome će on dati svoj tajni, ako ga ne ostavi sebi (za drugi nismo znali, to nas je šokiralo) i ispostavilo se da smo dobro zaključili da neće tebi. Eto tako nekako, kombinacije, dogovori... i na kraju malo sreće.


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Završeni plemenski saveti » 8. plemenski savet (Island)
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search: