9. plemenski savet - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Završeni plemenski saveti » 9. plemenski savet (Island)
9. plemenski savet
PollyDate: Thursday, 30 March 2017, 17:13:12 | Message # 16
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Toni  sad  heart 
Vidimo se uskoro!


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
troyaDate: Thursday, 30 March 2017, 17:14:25 | Message # 17
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Imaš vremena do 20:00 da promeniš svoju odluku, ako se ne predomisliš prekidam plemenski savet.

Ostali neka nastave u slučaju da se predomisli.
 
EthanMorascaDate: Thursday, 30 March 2017, 17:36:20 | Message # 18
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Koga smatrate najvećom pretnjom? Sac je najveća pretnja i pobednik ove sezone.

Da li već razmišljate o finalu? Da, razmišljam da li će biti Final 2 ili Final 3, ko će biti u tom finalu i za koga ću glasati kao član Juryja.

Kisovci su zvanično u manjini, crni glas ne postoji u ovom krugu, da li to na neki način završava rat izmedju 2 plemena, jer je jedno maltene
bez šansi?
Da, rat se definitivno završava.

Mislite li da postoji još neki Tajni Imunitet? Mislim da postoji još jedan, ali nemam predstavu kod koga je niti gde je mogao biti nađen.

Urke je osvojio Imunitet, mislite li da bi bio ugrožen da nije? Ne bi bio ugrožen.

Pitanje za skoro sve, da li ste se raspitali o Minskom Polju? Naravno.Ali je prekomplikovana situacija da bih mogao ikakve zaključke da izvučem.

Polly, EthanMorasca i Toni mislite li da postoji neka rupica u većinskom savezu koju bi ste mogli da iskoristite? Mislim da da, ali je veliko pitanje da li će strah dozvoliti bilo kome da nešto preduzme.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
NiNaDate: Thursday, 30 March 2017, 17:37:19 | Message # 19
Colonel
Group: Publika
Messages: 211
Awards: 1
Reputation: 11
Status: Offline
Koga smatrate najvećom pretnjom?
Očito sebe.

Da li već razmišljate o finalu?
Očito DA.

Kisovci su zvanično u manjini, crni glas ne postoji u ovom krugu, da li to na neki način završava rat izmedju 2 plemena, jer je jedno maltene bez šansi?
Ne

Mislite li da postoji još neki Tajni Imunitet?
Pretpostavljam da ima još barem 2-3.

Urke je osvojio Imunitet, mislite li da bi bio ugrožen da nije?*neka odgovori i urke
Sve je moguće

Pitanje za skoro sve, da li ste se raspitali o Minskom Polju?
Da

Nina, svima je ocigledno da si ti mastermind plemena Ka. Zanima me kako uspevas da drzis sve konce u rukama i koliko ti to sve oduzima vremena? Apsolutno sam fasciniram nivoom igre koji si pokazala.
Hvala,hvala heart si. Stvarno se trudim,oduzima jaaaako puno vremena,ali rezultati se vide,zar ne? Nalazim se u vrlo poticajnom društvu,pa se moram i ja iskazati.
 
EthanMorascaDate: Thursday, 30 March 2017, 17:38:24 | Message # 20
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote cpdjaN ()
Ethane, da li je istina da imas traume od XO-a koje datiraju jos od detinjstva, kada ti je drugar nacrtao XO na licu? #definitivnonistas. (cenzura)

Čista istina, ne bih mogao da pobedim u XO ni da imam 2 poteza prednosti, a da mi je protivnik metla. biggrin


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
cpdjaNDate: Thursday, 30 March 2017, 17:58:17 | Message # 21
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 562
Awards: 3
Reputation: 36
Status: Offline
Hvala svima na odgovorima.
 
troyaDate: Thursday, 30 March 2017, 19:02:09 | Message # 22
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Deveti takmičar koji napušta Virtual Survivor 5 - Kiska Island i treći član Porote je...

Toni

Toni, pleme je odlučilo.

 
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Završeni plemenski saveti » 9. plemenski savet (Island)
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: