9. plemenski savet - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Završeni plemenski saveti » 9. plemenski savet (Island)
9. plemenski savet
troyaDate: Wednesday, 29 March 2017, 23:02:35 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Island, dobrodošli na deveti plemenski savet u Virtual Survivor 5 - Kiska Island. Jedan od vas će  po završetku ovog plemenskog saveta biti izglasan i postaće deveta osoba koja napušta Virtual Survivor 5 - Kiska Island. Rasprava na plemenskom savetu će trajati do sutra u 22:00 h, kada ću pročitati glasove.

Dolaze i članovi porote Nauparac i cpdjaN koji je izglasan na prošlom plemenskom savetu.

Svi morate odgovoriti na postavljena pitanja.

Glasanje se vrši tajnim putem i to tako što šaljete game hostu privatnu poruku sa imenom osobe za koju glasate.

Pored toga morate napisati i minimum jednu rečenicu komentara, odnosno objašnjenje svog glasa.

Ako neko ima tajni imunitet i želi da ga iskoristi, uradiće to uz glas.

Urke ima lični imunitet i za njega ne možete glasati danas.

A sada nekoliko pitanja:

Koga smatrate najvećom pretnjom?

Da li već razmišljate o finalu?

Kisovci su zvanično u manjini, crni glas ne postoji u ovom krugu, da li to na neki način završava rat izmedju 2 plemena, jer je jedno maltene bez šansi?

Mislite li da postoji još neki Tajni Imunitet?

Urke je osvojio Imunitet, mislite li da bi bio ugrožen da nije?*neka odgovori i urke

Pitanje za skoro sve, da li ste se raspitali o Minskom Polju?

Sac, urke i Tic-Tac jedino ste vas trojica bili u Minskom Polju, da li vas je neko pitao o čemu se tamo radi?

Polly, EthanMorasca i Toni mislite li da postoji neka rupica u većinskom savezu koju bi ste mogli da iskoristite?
 
ToniDate: Wednesday, 29 March 2017, 23:14:38 | Message # 2
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Koga smatrate najvećom pretnjom?
Sac i Nina su jedini dvoje ljudi koji mogu skupiti dovoljno glasova za pobjedu u ovom trenutku.

Da li već razmišljate o finalu?
Da,razmišljam koga odvesti tamo da imam najviše šanse za pobjedu.

Kisovci su zvanično u manjini, crni glas ne postoji u ovom krugu, da li to na neki način završava rat izmedju 2 plemena, jer je jedno maltene bez šansi?
Ne,nakon ove runde će ostati 2 ljudi iz našeg plemena koji još uvijek mogu napraviti štetu. Biti će teško ako ostali ne izvade glavu iz pijeska,but there is a chance.

Mislite li da postoji još neki Tajni Imunitet?
Vjerojatno.

Urke je osvojio Imunitet, mislite li da bi bio ugrožen da nije?*neka odgovori i urke
Sigurno,bio bi grijeh ne pokušati izbaciti tako jakog igrača,pogotovo zbog njegove jake socijalne igre.

Pitanje za skoro sve, da li ste se raspitali o Minskom Polju?
Nisam,smara me pričati sa Tic-Tacom i Urketom,a Sac mi je pričao da mu je tamo raznijelo ruku što se pokazalo neistinitom,pa nema smisla pokušavati dalje.

Polly, EthanMorasca i Toni mislite li da postoji neka rupica u većinskom savezu koju bi ste mogli da iskoristite? 
Sigurno da postoji.


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
cpdjaNDate: Wednesday, 29 March 2017, 23:38:49 | Message # 3
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 562
Awards: 3
Reputation: 36
Status: Offline
Sac, u kom trenutku si zaista odlucio da na sledecem plemenskom glasas za mene? Odgovori iskreno.
Ko je zapravo Lara i sta te je najvise privuklo kod njega?

Lari, ne daj boze da ti nekoga cuvas. Zasto si glasao za mene bez konkretnih dokaza i kasnije optuzivao mene kako sam ja izdajica? Na skali od 1 do 10 da li si licemer 9 ili 10? Ako kazes 9 daj mi primer licemera za 10 (to ne mogu biti ja).

Toni, vidno je da ne blistas u igrama. Da li bi razmislio o tome da uzimas casove od profesionalnog osvajaca imuniteta iz ove sezone na slovo U, necu da upirem prstom da ne bih slucajno skrenuo paznju na tu osobu i stavio mu metu na celo?
#nistas. (cenzura)

Polly, kad ces da se udajes? Ethan ili Toni? #nistas. (cenzura opet)

Ethane, da li je istina da imas traume od XO-a koje datiraju jos od detinjstva, kada ti je drugar nacrtao XO na licu? #definitivnonistas. (cenzura)

Tic, glasao si za mene dva puta i bespotrebno me lagao pred poslednji plemenski. Mene i Kis. Ako oni svi ispadnu kao sto je plan, mi cemo ciniti vecinu ili tacno polovinu porote. Kako ocekujes da pobedis?

Nina, svima je ocigledno da si ti mastermind plemena Ka. Zanima me kako uspevas da drzis sve konce u rukama i koliko ti to sve oduzima vremena? Apsolutno sam fasciniram nivoom igre koji si pokazala.

Urke, kakvo je vreme u Podgorici?
 
ToniDate: Wednesday, 29 March 2017, 23:44:47 | Message # 4
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Toni, vidno je da ne blistas u igrama. Da li bi razmislio o tome da uzimas casove od profesionalnog osvajaca imuniteta iz ove sezone na slovo U, necu da upirem prstom da ne bih slucajno skrenuo paznju na tu osobu i stavio mu metu na celo?
#nistas. (cenzura)


Planirao sam pitati osobu o kojoj pričaš (ako mislimo na istu osobu),međutim odbio je jer se onda ne bi mogao hvaliti svojim pobjedama i pričati okolo da je

r
a
z
v
a
l
i
o

#ništas (cenzura)


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."

Message edited by Toni - Wednesday, 29 March 2017, 23:45:32
 
NaupDate: Wednesday, 29 March 2017, 23:53:05 | Message # 5
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Od mene nemate pitanja, enjoy

Pi Es, Toni možda ne briljira u igrama, ali brzo odgovara na poruke, svaka cast biggrin
 
Tic-TacDate: Thursday, 30 March 2017, 00:38:59 | Message # 6
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Koga smatrate najvećom pretnjom?
He he
Da li već razmišljate o finalu?

wink

Kisovci su zvanično u manjini, crni glas ne postoji u ovom krugu, da li to na neki način završava rat izmedju 2 plemena, jer je jedno maltene bez šansi?
Možda.

Mislite li da postoji još neki Tajni Imunitet?
Verovatno.

Urke je osvojio Imunitet, mislite li da bi bio ugrožen da nije?*neka odgovori i urke
Ne.

Sac, urke i Tic-Tac jedino ste vas trojica bili u Minskom Polju, da li vas je neko pitao o čemu se tamo radi?        
Da. Informacije su ključ.

Tic, glasao si za mene dva puta i bespotrebno me lagao pred poslednji plemenski. Mene i Kis. Ako oni svi ispadnu kao sto je plan, mi cemo ciniti vecinu ili tacno polovinu porote. Kako ocekujes da pobedis?
Rano je da odgovaram na ovo pitanje, zar ne? Svakako nije bespotrebno ako je to osiguralo da se stvari odviju onako kako sam želeo i ne doživim još jedno iznenađenje.


Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
LaraCroftDate: Thursday, 30 March 2017, 08:03:02 | Message # 7
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote troya ()
Koga smatrate najvećom pretnjom?
Preostalih 3 igraca iz plemena Kis. Radi se o veoma kvalitetnim igracima, koji to dokazuju iz igre u igru. Mozda je Toni od njih najmanja "pretnja", jer ocigledno radi 2 smenu uvece i ne moze da dodje bas na svaku igru, cini mi se da ga sinoc nisam videla. Ali je i on jak igrac, osvojio je jedan Tajni imunitet, sto se u Survivorima uvek ceni.
Quote troya ()
Da li već razmišljate o finalu?
Ne, nego samo da pokusam da 4 preostalih igraca plemena Ka i sebe dovedem u TOP 5. To bi bila moja velika pobeda.
Quote troya ()
Kisovci su zvanično u manjini, crni glas ne postoji u ovom krugu, da li to na neki način završava rat izmedju 2 plemena, jer je jedno maltene bez šansi?
Imaju sanse sve dok je bar neko od njih u igri. Mada, najvise su sami krivi sto su ostali sa minimalnim sansama, izbacili su MarkaNG i Miku mnogo pre vremena. MarkoNG je jak u igrama, Miko je uporan i da su ostali, sigurna sam da bi bilo drugacije u igrama posle njihovog izbacivanja.
Quote troya ()
Mislite li da postoji još neki Tajni Imunitet?
3 su iskoriscena (zanimljivo, sva 3 bez efekta), mislim da postoji jos jedan. Nadam se, ne vise od toga.

Added (30 March 2017, 9:03 AM)
---------------------------------------------
Quote troya ()
Urke je osvojio Imunitet, mislite li da bi bio ugrožen da nije?
Ne bi bio ugrozen na ovom plemenskom, ali je svakako bolje sto je osvojio imunitet.

Quote troya ()
Pitanje za skoro sve, da li ste se raspitali o Minskom Polju?
Vise su mi saplemenici sami pricali, nego sto sam ih ja sama pitala. Zanimljivi su nazivi u ovom VS - Stari japanski bunker, Minsko polje...
Sve pohvale.


Quote cpdjaN ()
Lari, ne daj boze da ti nekoga cuvas. Zasto si glasao za mene bez konkretnih dokaza i kasnije optuzivao mene kako sam ja izdajica? Na skali od 1 do 10 da li si licemer 9 ili 10? Ako kazes 9 daj mi primer licemera za 10 (to ne mogu biti ja).

Ne bih da se bavim podmetanjima jednog forumasa koji je ispao iz igre jos pre ujedinjenja, a i dalje truje okolinu ovde. Pitam se zasto je uopste taj forumas i dolazio ovde, sa svojim zlim namerama, a i dalje dolazi, a kao, ne dolazi mu se. Inace je taj forumas imao sasvim korektnu komunikaciju sa mnom pre nego sto su iz njegovog plemena poceli redom da ispadaju.

A o mom ili tvom licemerstvu neka drugi sude. Konkretne dokaze o tvojoj izdaji ti si sam izneo i ima ih 2.
Prvi je sto si glasao za Nauparca i time izdao i njega i mene i Tic Taca i Saca i Ninu i Urketa.
Drugi je sto si svoj dupli glas dao Polly, a ne nekome iz plemena Ka.

Da si ipak glasao za nekog iz Kisa i da si dao dupli glas nekom od nas iz Ka, pa da si zatim ispao nasim glasovima, onda bi i mogao da se zalis na necije licemerstvo, ovako nemoj, sam si kriv za svoje prerano ispadanje.

Ja sam lojalna plemenu i pouzdan timski igrac, ti nisi bio. Kako si ti znao i imao dokaze da ce ostali da glasaju za tebe, tako sam isto i ja znala i imala dokaze da ces ti da glasas za nekog od nas.


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Thursday, 30 March 2017, 08:13:04
 
PollyDate: Thursday, 30 March 2017, 12:21:34 | Message # 8
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Troya  smile 

Koga smatrate najvećom pretnjom?
Sad već pomalo sve, ali najviše Saca i Ninu. Vidim ih u finalu nakon što sam sve dobro izvagala.

Da li već razmišljate o finalu?
Naravno, ali ne o sebi tamo. Već smišljam i pitanja za finaliste!

Kisovci su zvanično u manjini, crni glas ne postoji u ovom krugu, da li to na neki način završava rat izmedju 2 plemena, jer je jedno maltene bez šansi?
Nismo još došli u tu fazu, čekamo Velikoga da nam javi.  king 

Mislite li da postoji još neki Tajni Imunitet?
Pretpostavljam.

Urke je osvojio Imunitet, mislite li da bi bio ugrožen da nije.
Sigurno da bi bio.

Pitanje za skoro sve, da li ste se raspitali o Minskom Polju?
Ne, evo sad ću.

Polly, EthanMorasca i Toni, mislite li da postoji neka rupica u većinskom savezu koju biste mogli da iskoristite? 
Nadam se da postoji, samo ne znam hoćemo li ju uspjeti pronaći na vrijeme.

Srdjane  booze 

Polly, kad ces da se udajes? Ethan ili Toni? #nistas. (cenzura opet)
Udajem se čim nagovorimo Neodlučnoga da glasa s nama. Znaš onda kad je to.
S ovim drugim pitanjem si mi baš smjestio. biggrin  Ethan, samo zato što je stariji i iskusniji. tongue  Naravno: #nistas. (cenzura)

Nauparče  hello


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
urkeDate: Thursday, 30 March 2017, 14:17:33 | Message # 9
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Koga smatrate najvećom pretnjom?
Preostale Kisovce.

Da li već razmišljate o finalu?
I o reunionu isto.

Kisovci su zvanično u manjini, crni glas ne postoji u ovom krugu, da li to na neki način završava rat izmedju 2 plemena, jer je jedno maltene bez šansi?
Na neki nacin.

Mislite li da postoji još neki Tajni Imunitet?
Ofc.

Urke je osvojio Imunitet, mislite li da bi bio ugrožen da nije?*neka odgovori i urke
Ne bih.

Sac, urke i Tic-Tac jedino ste vas trojica bili u Minskom Polju, da li vas je neko pitao o čemu se tamo radi?

Jeste.

Quote cpdjaN ()
Urke, kakvo je vreme u Podgorici?

http://www.aladin.info/vremenska-prognoza/crna-gora/podgorica  - uglavnom vedro  hello
 
SacDate: Thursday, 30 March 2017, 14:51:06 | Message # 10
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Koga smatrate najvećom pretnjom?
I ovog puta cu reci sve.

Da li već razmišljate o finalu?
Odgovor na ovo pitanje cu maznuti od Urketa: I o reunionu isto.

Kisovci su zvanično u manjini, crni glas ne postoji u ovom krugu, da li to na neki način završava rat izmedju 2 plemena, jer je jedno maltene bez šansi?
Ja se nadam, ali i prosli put sam se nadao, pa sam se opasno isprepadao. Sada ocekujem sve.

Mislite li da postoji još neki Tajni Imunitet?
Posle predhodna dva plemenska saveta, uvek ocekujem da ih ima.

Urke je osvojio Imunitet, mislite li da bi bio ugrožen da nije?*neka odgovori i urke
Moguce.

Sac, urke i Tic-Tac jedino ste vas trojica bili u Minskom Polju, da li vas je neko pitao o čemu se tamo radi?
Jesu.

Sac, u kom trenutku si zaista odlucio da na sledecem plemenskom glasas za mene? Odgovori iskreno.
Za tebe smo glasali zato sto je kod tebe bio dupli glas, pa bi u ponavljanju bilo 5 4 za nas. Iako smo znali da si sa njima, nismo ocekivali da ces im dati dupli glas, tako da za to well played. A konacna potvrda da si sa njima nam je bila kada si predlozio deljenje glasova na chatu i sebe stavio medju 4 koji glasaju zajedno. Da si sebe stavio medju 3, tvojom promenom glasa bi iz 4 3 3 za nas preslo u 4 4 2 i morali biste da iskoristite dupli/crni glas da ispadne neko od nas. Tvojim glasanjem sa cetvorkom bi iz 4 3 3 za nas postalo 4 3 3 za vas i onda ne bi morali da iskoristite dupli/crni glas i imali biste nas u sledecem krugu. To je bio plan, zar ne?

Ko je zapravo Lara i sta te je najvise privuklo kod njega?
Ne znam ko je to - po izgledu, imenu i prezimenu, kao sto  niko od nas ne moze sa sigurnoscu da zna, iako neki na razne nacine pokusavaju da saznaju. Dok Lara ne resi da pokaze neku "legitimacju", moci cemo da sumnjamo i da nagadjamo. Da joj verujemo ili ne. Ali mislim da ko god da je, da dosta toga znam o njoj - da voli fudbal, kladonicu, istoriju i geografiju, filmove, itd, da ima svoje stavove o raznoraznim temama i verujem da su istiniti. Sa dosta njh se slazem, a  neki su po meni precvrsti, ali ja to postujem. Imam takve ljude i u privatnom zivotu koji su mi dragi. Mislim da sam nju upuznao vise nego sto sam npr upoznao tebe, iako ti znam ime, prezime i lik. Inace pre nego sto smo krenuli da igramo prvi VS Lara je imala oko 700 postova na Survivor Srbija forumu u raznoraznim temama, tako da sta god da je u pitanju(ako ima necega), sve je pocelo pre nastanka VS i mislim da nije ni zbog koga odavde. A mogu sve to da razumem, jer sam imao slucaj gde je tako jedna osoba iz opravdanih razloga na internetu lagala za svoje godine, odakle je, stvari iz zivota itd, a ja sam znao istinu. I tu se krelirala jedna velka zavrzlama koje sam i ja bio deo i morao da lazem ljude da bih zastitio tu osobu. A imali smo i Miku koji je imao oko 15 godina, a lagao je da ima oko 30. A kakve je samo price smisljao. I na kraju je resio da prizna istinu. Nadam se da ce i Lara jednog dana, ako ima sta da prizna. Mada sumnjam, posle dugogodisnjih napada na nju i svakodnevnog trolovanja od strane pojedinih forumasa. Tako da ja biram da verujem Lari.


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
cpdjaNDate: Thursday, 30 March 2017, 15:39:54 | Message # 11
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 562
Awards: 3
Reputation: 36
Status: Offline
Quote Sac ()
Za tebe smo glasali zato sto je kod tebe bio dupli glas, pa bi u ponavljanju bilo 5 4 za nas. Iako smo znali da si sa njima, nismo ocekivali da ces im dati dupli glas, tako da za to well played. A konacna potvrda da si sa njima nam je bila kada si predlozio deljenje glasova na chatu i sebe stavio medju 4 koji glasaju zajedno. Da si sebe stavio medju 3, tvojom promenom glasa bi iz 4 3 3 za nas preslo u 4 4 2 i morali biste da iskoristite dupli/crni glas da ispadne neko od nas. Tvojim glasanjem sa cetvorkom bi iz 4 3 3 za nas postalo 4 3 3 za vas i onda ne bi morali da iskoristite dupli/crni glas i imali biste nas u sledecem krugu. To je bio plan, zar ne?


Tacno. Ali mene zanima u kom trenutku u igri si odlucio "na sledecem plemenskom na kom budem mogao da glasam za Srdjana, glasam za njega"?
 
SacDate: Thursday, 30 March 2017, 15:56:15 | Message # 12
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Quote cpdjaN ()
Tacno. Ali mene zanima u kom trenutku u igri si odlucio "na sledecem plemenskom na kom budem mogao da glasam za Srdjana, glasam za njega"?
Nisam odlucio nista slicno. Oba puta smo glasali za tebe iz strateskih razloga. Nista licno protiv tebe.



Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
cpdjaNDate: Thursday, 30 March 2017, 16:06:41 | Message # 13
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 562
Awards: 3
Reputation: 36
Status: Offline
Poslednji pokusaj, da preformulisem: u kom trenutku se javila ideja da treba glasati za mene?
 
SacDate: Thursday, 30 March 2017, 16:20:19 | Message # 14
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Quote cpdjaN ()
Poslednji pokusaj, da preformulisem: u kom trenutku se javila ideja da treba glasati za mene?
Kad smo zakljucili da si presao za Kisovce, a da bismo izbegli neresen rezultat pri glasanju i potencijalno ispadanje nekoga od nas.


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.

Message edited by Sac - Thursday, 30 March 2017, 16:44:37
 
ToniDate: Thursday, 30 March 2017, 16:58:46 | Message # 15
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Nakon dugo razmišljanja i razgovora sa mojim bivšim saplemenicima i GH-om,odlučio sam se povući iz igre.
Razlog za to znaju moji prijatelji Dajana,Nikola i Srđan i GH,a vi ostali ga ni ne  morate znati.

Tic-Tac,namaste.
Nina,čuvaj leđa. Puno ljudi će sigurno rado izbaciti takvog igrača.
Sac, svi pričaju da možda ima još koji HII. Ako je u tebe,posavjetuj se sa mnom prije korištenja.
Urke,kakvo je vrijeme sad u Podgorici?
Srđane i Nauparac,nadam se da ćemo se lijepo slagati u Ponderosi. 

Lijepi pozdrav,
Toni


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Završeni plemenski saveti » 9. plemenski savet (Island)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: