10. plemenski savet - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Završeni plemenski saveti » 10. plemenski savet (Island)
10. plemenski savet
troyaDate: Monday, 03 April 2017, 23:00:12 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Island, dobrodošli na deseti plemenski savet u Virtual Survivor 5 - Kiska Island. Jedan od vas će  po završetku ovog plemenskog saveta biti izglasan i postaće deseta osoba koja napušta Virtual Survivor 5 - Kiska Island. Rasprava na plemenskom savetu će trajati do sutra u 22:00 h, kada ću pročitati glasove.

Dolaze i članovi porote Nauparac, cpdjaN i Toni koji je izglasan na prošlom plemenskom savetu.

Svi morate odgovoriti na postavljena pitanja.

Glasanje se vrši tajnim putem i to tako što šaljete game hostu privatnu poruku sa imenom osobe za koju glasate.

Pored toga morate napisati i minimum jednu rečenicu komentara, odnosno objašnjenje svog glasa.

Ako neko ima tajni imunitet i želi da ga iskoristi, uradiće to uz glas.

NiNa ima lični imunitet i za nju ne možete glasati danas.

A sada nekoliko pitanja:

Prokomentarišite Tonijevo odustajanje?

Urke posle dužeg vremena si bez Imuniteta, osećaš li pritisak?

NiNa ti si osvojila Imunitet, misliš li da bi bila ugrožena da nisi?

Polly, EthanMorasca jesam li upravu ako predpostavim da jedno od vas dvoje ide kući večeras?

Tic-Tac u zadnjoj igri si eliminisan od Saca koji je birao izmedju tebe i NiNe, jesi li iznenadjen njegovom odlukom?

Sac da li je bilo teško odlučiti NiNa ili Tic-Tac?

LaraCroft ti si maltene odustala na igri, misliš li da si večeras bezbedna?
 
PollyDate: Monday, 03 April 2017, 23:51:13 | Message # 2
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Prokomentarišite Tonijevo odustajanje?
Radije ne bih u detalje... Razgovarali smo o tome, nije bila nagla odluka donesena u 5 minuta. Nisam bila za to da odustane, ali objasnio je svoje razloge, pošteno. Bilo je nekih neukusnih komentara, ali on se s time nosio na svoj način. Eto, žao mi je ako niste upoznali onog Tonija kojega sam ja upoznala.

Polly, EthanMorasca jesam li upravu ako preTpostavim da jedno od vas dvoje ide kući večeras?
Da.
Jednom nogom tu,
drugom prema izlazu...


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
urkeDate: Tuesday, 04 April 2017, 02:46:05 | Message # 3
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Prokomentarišite Tonijevo odustajanje?

Nama je to bila olaksavajuca okolnost - jedan lagan plemenski, ali gledano s aspekta cijele sezone zao mi je sto je to ucinio, jer ne podrzavam odustajanja ni u cemu. Vjerovatno je smatrao da Ethan ima vise sansi u nastavku, pa se zrtvovao ocekujuci da je nasa namjera bila da glasamo za Morsacu (esc reference ), sto je s jedne strane ok argument. Ali ipak u tabeli pored Toni u zagradi pise quit sto bi meni smetalo kad bi se nalazilo pored mog nicka. 

Urke, posle dužeg vremena si bez Imuniteta, osećaš li pritisak?

Mnogo mi nedostaje ogrlica, ali Nini savrseno stoji tako da se ne bunim.
 
LaraCroftDate: Tuesday, 04 April 2017, 07:31:39 | Message # 4
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote troya ()
Prokomentarišite Tonijevo odustajanje?
Znam da radi uglavnom drugu smenu na poslu, na par igara nije ni bio i sigurno je procenio da preostalo dvoje takmicara, iz plemena Kis u kojem je on poceo igru, imaju vise sansi od njega da osvajaju Licne imunitete. Slicno sam i ja uradila u VS Seychelles, tako da ga razumem i ne osudjujem njegov potez.
Time je ujedno dokazao da preostali takmicari iz Kisa nemaju Tajni imunitet u "dzepu". Svakako nam je olaksao posao.
Moje misljenje o Toniju je dobro, medju nama nije bilo nikakvih nesuglasica u komunikaciji.


Quote troya ()
LaraCroft ti si maltene odustala na igri, misliš li da si večeras bezbedna?
 Bezbedna sam. Verujem onima sa kojima sam od pocetka igre, kao i oni meni. Pomazemo se medjusobno, kad neko ispadne, ostane online da pomogne drugima ako je u mogucnosti. Nisam bas odustala (Ethan me nominovao), nego sam procenila da drugi imaju vise sanse od mene da osvoje Licni imunitet.


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
SacDate: Tuesday, 04 April 2017, 17:37:07 | Message # 5
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Quote troya ()
Prokomentarišite Tonijevo odustajanje?

Bio sam iznenadjen, jer mi Toni nikad nije delovao kao neko ko odustaje, vec kao veliki borac. Svoje razloge nam nije objasnio, tako da mozemo samo da nagadjamo. Slazem se sa ostalima i mislim da je odustao u korist ostalih Kisovca. Iako nisam fan odustajanja, postujem njegovu odluku. Bio je sasvim korektan, tako se to radi.

Quote troya ()
Sac da li je bilo teško odlučiti NiNa ili Tic-Tac?

Jeste, ali mi je Big Troya rekao da me Tic pljuvao kod njega u ispovedaonici, pa sam morao da glasam za Tica. Pazite sta pricate, Big Troya je jako dvolican, da ne kazem hohstapler.


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.

Message edited by Sac - Tuesday, 04 April 2017, 17:37:49
 
Tic-TacDate: Tuesday, 04 April 2017, 18:25:01 | Message # 6
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Prokomentarišite Tonijevo odustajanje?

- Njegov lični izbor. Nadam se samo da nisu neki privatni problemi, već samo odustajanje u korist ostalih Kisovaca. Mada sam ja uvek pre za borbu.

Tic-Tac u zadnjoj igri si eliminisan od Saca koji je birao izmedju tebe i NiNe, jesi li iznenadjen njegovom odlukom?

- Pa, šta da kažem? Jadan je jako... A to što je naveo da sam ga pljuvao, uopšte nije bilo pljuvanje, već činjenice.


Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
EthanMorascaDate: Tuesday, 04 April 2017, 19:33:17 | Message # 7
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Prokomentarišite Tonijevo odustajanje? Tonijeva odluka je bila rezultat dugog razmatranja i razgovora sa saveznicima. Samo ću reći da je odustao iz potpuno nesebičnih razloga i na tome mu se još jednom zahvaljujem. heart #ništaseksualno

Polly i EthanMorasca, jesam li u pravu ako pretpostavim da jedno od vas dvoje ide kući večeras? Kako misliš kući? laugh Šalim se, u pravu si da jedno od nas dvoje ispada, nažalost. Stvarno smo dali sve od sebe.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
LaraCroftDate: Tuesday, 04 April 2017, 19:39:34 | Message # 8
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote EthanMorasca ()
Stvarno smo dali sve od sebe.

Ako mogu da dodam.
Ethan je, kao nekada, na veoma visokom nivou igranja, posle 4-5 godina pauze od poslednjeg VS, dok je Polly najvece iznenadjenje, ovo joj je prvi VS i pokazala se kao izuzetno jak igrac.


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
NiNaDate: Tuesday, 04 April 2017, 20:20:13 | Message # 9
Colonel
Group: Publika
Messages: 211
Awards: 1
Reputation: 11
Status: Offline
Prokomentarišite Tonijevo odustajanje?
Sigurno je imao dobre razloge za to,njegov izbor,ali svakako mislim da je to napravio zbog koristi preostalih svojih Kisovaca.

NiNa ti si osvojila Imunitet, misliš li da bi bila ugrožena da nisi?
Ovaj krug ne.
 
EthanMorascaDate: Tuesday, 04 April 2017, 20:57:42 | Message # 10
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Pozdrav svima, bilo je uživanje boriti se. heart

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
troyaDate: Tuesday, 04 April 2017, 21:00:16 | Message # 11
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Diskusija je završena. Pokupiću glasove.
 
troyaDate: Tuesday, 04 April 2017, 21:01:44 | Message # 12
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ukoliko neko ima tajni imunitet i želi da ga iskoristi, to je poslao u svom glasu.
 
troyaDate: Tuesday, 04 April 2017, 21:03:20 | Message # 13
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Niko nije iskoristio tajni imunitet.
 
troyaDate: Tuesday, 04 April 2017, 21:03:36 | Message # 14
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Jednom kada pročitam glasove, odluka će se smatrati konačnom. Osoba koja bude dobila najveći broj glasova mora odmah da napusti plemenski savet. Pročitaću glasove...
 
troyaDate: Tuesday, 04 April 2017, 21:04:08 | Message # 15
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Prvi glas...
 
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Završeni plemenski saveti » 10. plemenski savet (Island)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: