12. plemenski savet - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Završeni plemenski saveti » 12. plemenski savet (Island)
12. plemenski savet
troyaDate: Friday, 07 April 2017, 21:56:19 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Island, dobrodošli na dvanaesti plemenski savet u Virtual Survivor 5 - Kiska Island. Jedan od vas će  po završetku ovog plemenskog saveta biti izglasan i postaće dvanaesta osoba koja napušta Virtual Survivor 5 - Kiska Island. Rasprava na plemenskom savetu će trajati do sutra u 22:00 h, kada ću pročitati glasove.

Dolaze i članovi porote Nauparac, cpdjaN, Toni, EthanMorasca i LaraCroft koja je izglasana na prošlom plemenskom savetu.

Svi morate odgovoriti na postavljena pitanja.

Glasanje se vrši tajnim putem i to tako što šaljete game hostu privatnu poruku sa imenom osobe za koju glasate.

Pored toga morate napisati i minimum jednu rečenicu komentara, odnosno objašnjenje svog glasa.

Ako neko ima tajni imunitet i želi da ga iskoristi, uradiće to uz glas.

Tic-Tac ima lični imunitet i za njega ne možete glasati danas.

A sada nekoliko pitanja:

Na prošlom plemenskom savetu ste napravili veliki potez i izbacili jednog iz svog starog plemena, da li je to planirano duže vreme?

Da li razmišljate o finalu, i ko bi za koga mogao glasati, protiv koga je najlak
še pobediti...?

Tic-Tac ti si osvojio Imunitet, misliš li da bi bio ugrožen da nisi?

Polly ti si jedini preostali Kisovac i uspela si da preživiš prošli plemenski, misliš li da si i večeras bezbedna?

Ostala pitanja ću prepustiti Poroti.
 
Tic-TacDate: Friday, 07 April 2017, 22:04:41 | Message # 2
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Na prošlom plemenskom savetu ste napravili veliki potez i izbacili jednog iz svog starog plemena, da li je to planirano duže vreme?
Sve se odvija onako kako sam planirao.

Da li razmišljate o finalu, i ko bi za koga mogao glasati, protiv koga je najlakše pobediti...?
Vlada mišljenje da je mene najlakše pobediti.

Tic-Tac ti si osvojio Imunitet, misliš li da bi bio ugrožen da nisi?
Ne bih bio ugrožen ni da si podelio imunitete svima osim meni i još jednoj osobi po izboru.


Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
NiNaDate: Friday, 07 April 2017, 22:08:28 | Message # 3
Colonel
Group: Publika
Messages: 211
Awards: 1
Reputation: 11
Status: Offline
Na prošlom plemenskom savetu ste napravili veliki potez i izbacili jednog iz svog starog plemena, da li je to planirano duže vreme?
Nije i to je za mene bilo najteže glasanje. 

Da li razmišljate o finalu, i ko bi za koga mogao glasati, protiv koga je najlak
še pobediti...?
Eci peci pec ili neka slična brojalica.  teehee  lol
 
NaupDate: Friday, 07 April 2017, 22:11:17 | Message # 4
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Polly, kako si ove iz Ka ubedila da ne glasaju za tebe? biggrin
 
ToniDate: Friday, 07 April 2017, 22:43:28 | Message # 5
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Quote
Sve se odvija onako kako sam planirao.
 Koliko mastermindova u jednom plemenu,svaki plemenski se pojavi još jedan laugh

Quote
Vlada mišljenje da je mene najlakše pobediti.
Ne dok sam ja član porote,to ti mogu obećati!

Quote
Ne bih bio ugrožen ni da si podelio imunitete svima osim meni i još jednoj osobi po izboru.
respect 
Iskrenost je vrlina. Doduše,pročitao sam danas da je nepisano pravilo Survivora da ispadaš onda kad si najsigurniji tako da... biggrin

Quote
Eci peci pec ili neka slična brojalica.    
 
Čujem da je izvlačenje papirića s imenima iz šešira popularna metoda.


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
LaraCroftDate: Saturday, 08 April 2017, 07:16:58 | Message # 6
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Pozdrav svima i od mene

Pitanja:


Sac: Dva puta si me izdao u VS. Prvi put tokom Anubisovog plana "Kajzer Soze" u nekom Mikinom VS, sada drugi put. Kada ti je bilo teze ?

Urke: Da li spremas finalni govor u kojem treba da ubedis clanove Porote da glasaju za tebe ?

Nina: Da li je Polly sada u TOP 5 veca "pretnja" za tvoje moguce ispadanje, nego sto bih ja bila, da sam sada tu sa vama umesto nje ?

Tic Tac: Sad kada sam ja ispala, da li se osecas bezbednije za prolaz do finala, nego dok sam bila sa vama ?

Polly: Da li si jos za vreme Plemenskog u kojem je izbacen Ethan, presla na stranu plemena "Ka" ? Ako ne tada, kada onda tacno ? Da li si presla na stranu vecine samo da bi igrala jos krug - dva, ili imas plan o ulasku u finale (2 ili 3, ne znam kako ce biti, nebitno) ?


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Tic-TacDate: Saturday, 08 April 2017, 10:10:42 | Message # 7
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
Tic Tac: Sad kada sam ja ispala, da li se osecas bezbednije za prolaz do finala, nego dok sam bila sa vama ?

Za nijansu sigurnije, mada mislim da to ne menja drastično situaciju. Ali, moja igra je takva da ne volim da prepuštam stvari slučaju, nego se trudim da se osiguram na više nivoa da će sve proći onako kako želim. A imao sam više razloga od bilo koga da te izbacim, iako to ne menja činjenicu da mi je druženje sa tobom prijalo i da mi je bilo zabavno.


Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
PollyDate: Saturday, 08 April 2017, 12:09:17 | Message # 8
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Troya smile

Polly, ti si jedini preostali Kisovac i uspela si da preživiš prošli plemenski, misliš li da si i večeras bezbedna?
Ne vjerujem. Prošli put se nešto čudno poklopilo, a meni je dobro došlo.

Da li razmišljate o finalu, i ko bi za koga mogao glasati, protiv koga je najlakše pobediti...?
Naravno; dosta je kombinacija, a neizvjesno je što će se dogoditi do kraja. Neki će se, ako stignu u finale, morati vraški potruditi da dobiju moj glas.

Nauparac smile

Polly, kako si ove iz Ka ubedila da ne glasaju za tebe?
Poslala sam im video na kojemu izvodim striptiz na jednu pjesmu s ovog ESC  (ne na Stranac u noći!) i to je nekima bilo dovoljno. Neke je trebalo još dodatno nagovarati.



Lara smile

Da li si jos za vreme Plemenskog u kojem je izbacen Ethan, presla na stranu plemena "Ka"? Ako ne tada, kada onda tacno? Da li si presla na stranu vecine samo da bi igrala jos krug-dva, ili imas plan o ulasku u finale (2 ili 3, ne znam kako ce biti, nebitno)? 
Nije tada bilo suradnje među nama. No kada sam ostala sama uz preostale Kaovce, postojala je ideja da nešto ipak pokušam napraviti. Nisam nikome stigla izložiti tu ideju jer sam prije toga dobila informaciju da će se za tebe glasati. Da se razumijemo, ja bih, kao i prošli put s Ethanom, glasala za tebe. Tako da mi je ta njihova odluka dobro došla. Iz toga možeš zaključiti da nisam prešla na stranu većine, nego da mi je poklonjen još jedan krug. Hoću li se i večeras uspjeti spasiti, vidjet ćemo...


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
NaupDate: Saturday, 08 April 2017, 12:45:47 | Message # 9
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Ako doguras do finala, znaces kako da dobijes moj glas onda tongue
 
urkeDate: Saturday, 08 April 2017, 13:38:14 | Message # 10
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Na prošlom plemenskom savetu ste napravili veliki potez i izbacili jednog iz svog starog plemena, da li je to planirano duže vreme?

Razlozi za Larino izbacivanje su duze vrijeme sukcesivno nastajali.

Da li razmišljate o finalu, i ko bi za koga mogao glasati, protiv koga je najlakše pobediti...?

Naravno da razmisljam. Glavna tema ovog plemenskog je najveca potencijalna prijetnja u finalu.

Quote LaraCroft ()
Urke: Da li spremas finalni govor u kojem treba da ubedis clanove Porote da glasaju za tebe ?

Ne mogu reci da ga bukvalno spremam, ali svakako sam razmisljao sta obavezno treba pomenuti u tom govoru.
 
EthanMorascaDate: Saturday, 08 April 2017, 15:33:41 | Message # 11
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Pozdrav svima. biggrin Par pitanja za takmičare...

Da li imate jasno preciziranu viziju sa kim želite u finale? Ne tražim ime/imena, samo da ili ne.

Još uvek je nepoznato da li će u finalu biti 2 ili 3 osobe. Šta mislite, koliko neizvesnost oko toga utiče na igru?

Ukoliko ovaj plemenski savet protekne kako ste planirali, da li već znate ko vam je meta sledeći put? Molim vas, bez mudrijaških odgovora sa konstrukcijama "ne znam ko će osvojiti imunitet", samo odgovorite sa da ili ne.

Hvala svima, srećno. smile


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
urkeDate: Saturday, 08 April 2017, 15:57:19 | Message # 12
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote EthanMorasca ()
Da li imate jasno preciziranu viziju sa kim želite u finale?
Da.

Quote EthanMorasca ()
Još uvek je nepoznato da li će u finalu biti 2 ili 3 osobe. Šta mislite, koliko neizvesnost oko toga utiče na igru?
Na skali od 1-10 >> 10

Quote EthanMorasca ()
Ukoliko ovaj plemenski savet protekne kako ste planirali, da li već znate ko vam je meta sledeći put?
Da.
 
SacDate: Saturday, 08 April 2017, 17:50:36 | Message # 13
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Quote troya ()
Na prošlom plemenskom savetu ste napravili veliki potez i izbacili jednog iz svog starog plemena, da li je to planirano duže vreme?
Ne, u pitanju je bio splet misterioznih i nesrecnih okolonosti.

Quote troya ()
Da li razmišljate o finalu, i ko bi za koga mogao glasati, protiv koga je najlakše pobediti...?
Razmisljam i ovo drugo je jedna od najtezih stvari u ovoj igri za pogoditi.

Quote LaraCroft ()
Sac: Dva puta si me izdao u VS. Prvi put tokom Anubisovog plana "Kajzer Soze" u nekom Mikinom VS, sada drugi put. Kada ti je bilo teze ?
Ovo sad mi je bas tesko palo, jer mislim da nisi zasluzila to. Nadam se samo da nece da bude isto kao i prvi put ili mozda jos gore, kada je nas odnos u pitanju.

Quote EthanMorasca ()
Da li imate jasno preciziranu viziju sa kim želite u finale? Ne tražim ime/imena, samo da ili ne.
Da.

Quote EthanMorasca ()
Još uvek je nepoznato da li će u finalu biti 2 ili 3 osobe. Šta mislite, koliko neizvesnost oko toga utiče na igru?
Mislim da igra poprilicno veliku ulogu.

Quote EthanMorasca ()
Ukoliko ovaj plemenski savet protekne kako ste planirali, da li već znate ko vam je meta sledeći put? Molim vas, bez mudrijaških odgovora sa konstrukcijama "ne znam ko će osvojiti imunitet", samo odgovorite sa da ili ne.
Da.


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
Tic-TacDate: Saturday, 08 April 2017, 18:09:51 | Message # 14
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Quote EthanMorasca ()
Da li imate jasno preciziranu viziju sa kim želite u finale?
Da.

Quote EthanMorasca ()
Još uvek je nepoznato da li će u finalu biti 2 ili 3 osobe. Šta mislite, koliko neizvesnost oko toga utiče na igru?
Verujem da sam dobro protumačio koja će od te dve opcije biti. I mislim da nas čeka još jedan twist na samom kraju.

Quote EthanMorasca ()
Ukoliko ovaj plemenski savet protekne kako ste planirali, da li već znate ko vam je meta sledeći put?
Da.


Da ih srce vodi, oni ne daju!

Message edited by Tic-Tac - Saturday, 08 April 2017, 18:10:22
 
NiNaDate: Saturday, 08 April 2017, 20:21:09 | Message # 15
Colonel
Group: Publika
Messages: 211
Awards: 1
Reputation: 11
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
Nina: Da li je Polly sada u TOP 5 veca "pretnja" za tvoje moguce ispadanje, nego sto bih ja bila, da sam sada tu sa vama umesto nje ?

Moguće. Nadam se da nije.
 
Quote EthanMorasca ()
Da li imate jasno preciziranu viziju sa kim želite u finale? 
Naravno.

Šta mislite, koliko neizvesnost oko toga utiče na igru?
Borba do samog traja u svakom slučaju, bilo 2 ili 3 u finalu. 

Ukoliko ovaj plemenski savet protekne kako ste planirali, da li već znate ko vam je meta sledeći put? 
Da.
 
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Završeni plemenski saveti » 12. plemenski savet (Island)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: