13. plemenski savet - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Završeni plemenski saveti » 13. plemenski savet (Island)
13. plemenski savet
troyaDate: Monday, 10 April 2017, 22:14:30 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Island, dobrodošli na trinaesti plemenski savet u Virtual Survivor 5 - Kiska Island. Jedan od vas će  po završetku ovog plemenskog saveta biti izglasan i postaće trinaesta osoba koja napušta Virtual Survivor 5 - Kiska Island. Rasprava na plemenskom savetu će trajati do sutra u 22:00 h, kada ću pročitati glasove.

Dolaze i članovi porote Nauparac, cpdjaN, Toni, EthanMorasca, LaraCroft i Polly koja je izglasana na prošlom plemenskom savetu.

Svi morate odgovoriti na postavljena pitanja.

Glasanje se vrši tajnim putem i to tako što šaljete game hostu privatnu poruku sa imenom osobe za koju glasate.

Pored toga morate napisati i minimum jednu rečenicu komentara, odnosno objašnjenje svog glasa.

Ako neko ima tajni imunitet i želi da ga iskoristi, uradiće to uz glas.

urke ima lični imunitet i za njega ne možete glasati danas.

A sada nekoliko pitanja:

urke ti si osvojio Imunitet, misliš li da bi bio ugrožen da nisi?

urke kakav je osećaj biti 1. finalista?

Tic-Tac ti si poražen u poslednjem duelu, misliš li da si ugrožen večeras?

NiNa i Sac vi ste duže vreme(od osobe koja je ostala kratka u zadnjem duelu) znali da nećete imati imunitet na ovom plemenskom, da li vam je to dodatno pomoglo u spašavanju svoje glave?

Više nema Kisovaca, koji je kriterijum za glasanje ovoga puta?

Svi znate da nakon ovog glasanja počinje finale, da li je odluka o tome ko ispada još teža?

Ostala pitanja ću prepustiti Poroti.
 
ToniDate: Monday, 10 April 2017, 22:54:09 | Message # 2
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Prva osoba koja mi lajka profilnu ima glas u finalu

"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
ToniDate: Monday, 10 April 2017, 22:58:52 | Message # 3
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Bravo Troya,riješio si me nedoumice  up 

Ja bih vas molio da mi ocjenite od 1-10 koliko smatrate da su ostala 3 natjecatelja prijetnje u finalu, uz malo obrazloženje.
I stvarno vas molim,nemojte nas vrijeđati i svima dati iste ocjene ili svima petice jer ste dogurali do ovdje jer ne znam stvarno


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
LaraCroftDate: Tuesday, 11 April 2017, 07:46:34 | Message # 4
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Pozdrav svima...

Pitanje za sve:

U procentima, koliko je ko od vas "zasluzan" za moje izbacivanje pre Polly ?

(Nemojte samo da pisete - 25% Sac, 25 % Urke, 25 % Nina i 25 % Tic Tac, jer nismo veverice, a ni da svaljujete svih 100 % na jednoga, jer ste i vi ostali glasali protiv mene)

Hvala


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
EthanMorascaDate: Tuesday, 11 April 2017, 12:56:58 | Message # 5
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Pozdrav, Final 4! biggrin hello 

Čestitam vam svima na dolasku do ove faze igre, a posebno Urketu koji je postao prvi finalista i osigurao minimum 3. mesto. up 

Kao i uvek, par pitanja za vas...

Pitanje za Final 4: da li je činjenica da će se u finalu naći 3 osobe poremetila vaše planove?

Pitanje za Final 4: da li mislite da neko sigurno dobija 0 glasova u finalu?

Pitanje za Saca i Ninu: kakva je bila vaša reakcija na tok druge faze poslednje igre za imunitet? Konkretno mislim na način na koji je Urke pobedio, kao i na Tic-Tacove i njegove
prateće komentare uz poteze.

Pitanje za Ninu: na skali od 1 (nimalo) do 5 (veoma), koliko bi ti bilo žao da sada ispadneš?

Pitanje za Tic-Taca: da li misliš da pobednik sezone zavisi od ishoda večerašnjeg glasanja?

Pitanje za Urketa: ko u najvećoj meri kontroliše večerašnje izbacivanje?


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
urkeDate: Tuesday, 11 April 2017, 16:45:56 | Message # 6
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
urke, ti si osvojio Imunitet, misliš li da bi bio ugrožen da nisi?
Ne bih.

urke, kakav je osećaj biti 1. finalista?
Odlican, od svog debitantskog nastupa nisam bio u finalu biggrin

Više nema Kisovaca, koji je kriterijum za glasanje ovoga puta?
Posto je ovo posljednji plemenski prije finala, kriterijum je koga zelim odnosno ne zelim vidjeti tamo pored sebe.

Svi znate da nakon ovog glasanja počinje finale, da li je odluka o tome ko ispada još teža?
Da.


Quote Toni ()
Ja bih vas molio da mi ocjenite od 1-10 koliko smatrate da su ostala 3 natjecatelja prijetnje u finalu, uz malo obrazloženje.
Sac - 10 zato sto je odigrao relativno mirnu stabilnu igru u okviru koje se vecini (osim na neki nacin Lari) nije zamjerio
Tic-Tac - 9 smatram da bi mi i on bio velika prijetnja, jer je njegova igra bila slicna mojoj
NiNa - 8 ako bi ziri bio bitter Nina bi imala velike sanse za pobjedu;  kako i ona sama kaze, slabija je u ovoj igri od nas trojice


Quote LaraCroft ()
U procentima, koliko je ko od vas "zasluzan" za moje izbacivanje pre Polly ?
Pozdrav, Laro. Mislim da je ovo pitanje adekvatnije za finale, tako da cu ti sada samo reci da sam ja "najzasluzniji" za tvoje ispadanje.


Quote EthanMorasca ()
Pitanje za Final 4: da li je činjenica da će se u finalu naći 3 osobe poremetila vaše planove?
Prvenstveno, hvala na cestitkama. Nadao sam se da ce biti Final 2.

Quote EthanMorasca ()
Pitanje za Final 4: da li mislite da neko sigurno dobija 0 glasova u finalu?
Mislim da je moguce da nece biti takvog raspleta.

Quote EthanMorasca ()
Pitanje za Urketa: ko u najvećoj meri kontroliše večerašnje izbacivanje?
Oni koji se osjecaju potpuno bezbjedno veceras.
 
NiNaDate: Tuesday, 11 April 2017, 18:38:29 | Message # 7
Colonel
Group: Publika
Messages: 211
Awards: 1
Reputation: 11
Status: Offline
Quote troya ()
NiNa i Sac vi ste duže vreme(od osobe koja je ostala kratka u zadnjem duelu) znali da nećete imati imunitet na ovom plemenskom, da li vam je to dodatno pomoglo u spašavanju svoje glave?
Ne

Više nema Kisovaca, koji je kriterijum za glasanje ovoga puta?
Po ljepoti. Šalim se,naći ću već neki kriterij biggrin

Svi znate da nakon ovog glasanja počinje finale, da li je odluka o tome ko ispada još teža?

Da,jako. Želim u finale,ali znam da su ga njih trojica više zaslužila ,bar mi se tako čini.
 
Quote Toni ()
Ja bih vas molio da mi ocjenite od 1-10 koliko smatrate da su ostala 3 natjecatelja prijetnje u finalu, uz malo obrazloženje.
I stvarno vas molim,nemojte nas vrijeđati i svima dati iste ocjene ili svima petice jer ste dogurali do ovdje jer ne znam stvarno


Mislim da svi imaju više šanse nego ja. Tako da bi ja svima dala 10  lol . Ne znam kako će svi gledati na igru i općenito ovaj VS,a koliko će prijašnje veze i vezice biti važne jer imam osjećaj da su svi sa svima bili u kontaktu.

Quote LaraCroft ()
U procentima, koliko je ko od vas "zasluzan" za moje izbacivanje pre Polly ?
Kad se sve zbroji i oduzme svi smo jednako krivi,koliko god to bilo u %. Od svih si dobila glas,znači svi smo 100% krivi. Ne znam dali sam ti već rekla,ja sam bila za jednu drugu opciju,ali i od mene si dobila glas,tako da sam i ja na 100%. Definitvno za mene najteža odluka (ok,ni ovo nije bilo lako,jer obožavam ove momke biggrin ).
Quote EthanMorasca ()
Pitanje za Final 4: da li je činjenica da će se u finalu naći 3 osobe poremetila vaše planove?
Ne

Pitanje za Final 4: da li mislite da neko sigurno dobija 0 glasova u finalu? 
Mislim da ne.
 
NiNaDate: Tuesday, 11 April 2017, 18:44:52 | Message # 8
Colonel
Group: Publika
Messages: 211
Awards: 1
Reputation: 11
Status: Offline
Quote EthanMorasca ()
Pitanje za Saca i Ninu: kakva je bila vaša reakcija na tok druge faze poslednje igre za imunitet? Konkretno mislim na način na koji je Urke pobedio, kao i na Tic-Tacove i njegove prateće komentare uz poteze.

Nisam sinoć pratila igru  shy . Sad sam malo škicnula i mislim da su se samo zabavljali  heart  :heart: 

Pitanje za Ninu: na skali od 1 (nimalo) do 5 (veoma), koliko bi ti bilo žao da sada ispadneš?
Neka bude 4,jer koliko bi mi bilo drago da prođem u finale ,kad sam već tako blizu, toliko bi mi i ne bi bilo žao jer njih trojica zaslužuju finale.
 
SacDate: Tuesday, 11 April 2017, 20:23:10 | Message # 9
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
NiNa i Sac vi ste duže vreme(od osobe koja je ostala kratka u zadnjem duelu) znali da nećete imati imunitet na ovom plemenskom, da li vam je to dodatno pomoglo u spašavanju svoje glave? Ne.

Više nema Kisovaca, koji je kriterijum za glasanje ovoga puta? S kim u finale.

Svi znate da nakon ovog glasanja počinje finale, da li je odluka o tome ko ispada još teža? Svakako.

Ja bih vas molio da mi ocjenite od 1-10 koliko smatrate da su ostala 3 natjecatelja prijetnje u finalu, uz malo obrazloženje. I stvarno vas molim,nemojte nas vrijeđati i svima dati iste ocjene ili svima petice jer ste dogurali do ovdje jer ne znam stvarno
Urke i Tic - 10 - Kao sto je i Urke rekao mislim da njih dvojica imaju jako slicnu igru, pa otuda ista ocena.
Nina - 9 - Po mom vidjednju, inace se maksimalno trudila i dala sve od sebe, kao i ostali.

U procentima, koliko je ko od vas "zasluzan" za moje izbacivanje pre Polly?
Po ovom pitanju cu se sloziti sa Urketom.

Pitanje za Final 4: da li je činjenica da će se u finalu naći 3 osobe poremetila vaše planove? Na jednom od predhodnih plemenskih saveta si me pitao da li mislim da ce biti F2 ili F3. Odgovorio sam ti F3 i za F3 sam i igrao.

Pitanje za Final 4: da li mislite da neko sigurno dobija 0 glasova u finalu? Ne znam.

Pitanje za Saca i Ninu: kakva je bila vaša reakcija na tok druge faze poslednje igre za imunitet? Konkretno mislim na način na koji je Urke pobedio, kao i na Tic-Tacove i njegove prateće komentare uz poteze.
Pravili Nauparca ljubomornim.  


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.

Message edited by Sac - Tuesday, 11 April 2017, 20:32:39
 
Tic-TacDate: Tuesday, 11 April 2017, 20:45:36 | Message # 10
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Tic-Tac ti si poražen u poslednjem duelu, misliš li da si ugrožen večeras?
Večeras bi trebalo da sam bezbedan.

Više nema Kisovaca, koji je kriterijum za glasanje ovoga puta?
2 kriterijuma se prepliću: Ostaviti onog pored koga su veće šanse za pobedu, a izbaciti onog od koga pre mogu očekivati glas u finalu.

Svi znate da nakon ovog glasanja počinje finale, da li je odluka o tome ko ispada još teža?
Da, kao što sam i naveo.

Pitanje za Final 4: da li je činjenica da će se u finalu naći 3 osobe poremetila vaše planove?
Mislio sam da će biti F2.

Pitanje za Final 4: da li mislite da neko sigurno dobija 0 glasova u finalu?
Mislim da svako ima šanse za po neki glas. Opet, sve zavisi od ličnog doživljaja svakog pojedinačnog člana porote.

Pitanje za Tic-Taca: da li misliš da pobednik sezone zavisi od ishoda večerašnjeg glasanja?
Mislim da će ovo glasanje imati većeg uticaja nego bilo koje do sad.


Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
Tic-TacDate: Tuesday, 11 April 2017, 20:51:04 | Message # 11
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Ja bih vas molio da mi ocjenite od 1-10 koliko smatrate da su ostala 3 natjecatelja prijetnje u finalu, uz malo obrazloženje.
Sac - 8, mislim da ga porota vidi kao nekog ko je odigrao dobru i sigurnu igru, bez da se ikome preterano zamerio.
Urke - 5, mislim da su nam šanse 50:50 jer smo igrali sličnu igru, a sve zavisi od toga čime se članovi porote vode prilikom glasanja.
Nina - 4, mislim da bi je nedostatak strategije i želje za pobedom mogao koštati glasova, ali možda žiri bude cenio to što se nije mnogo uplitala i zamerala, kao i to što je lojalan igrač.

U procentima, koliko je ko od vas "zasluzan" za moje izbacivanje pre Polly ?
Sac - 5%, bio je protiv tvog izbacivanja, ali iz razloga što nas je ispratio i ipak glasao za tebe, ne mogu reći 0%.
Nina - 10%, rekla je da će nas ispratiti šta god da se dogovorimo, ali bilo joj je manje-više svejedno.
Urke - 40%, bio je veoma direktan i izričit u tome da želi tebe da izbaci, ali mislim da je taj agresivan pristup mogao da mu se obije o glavu jer se Sacu to nije dopalo.
Ja - 45%, razmišljao sam o tvom izbacivanju mnogo pre plemenskom na kome si ispala i u više navrata sam o tome sa Urketom pričao. Top 6 je delovao kao odličan trenutak za potez tog tipa. Trudio sam se da budem veoma suptilan prilikom diskusije o tvom izbacivanju sa saplemenicima, za slučaj da plan ne uspe. Mislim da sam imao više razloga nego bilo ko drugi da te izbacim, ali o tome možemo u finalu. (ako nekog zanima i ako tamo dospem)


Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
troyaDate: Tuesday, 11 April 2017, 21:00:21 | Message # 12
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Diskusija je završena. Pokupiću glasove.
 
troyaDate: Tuesday, 11 April 2017, 21:02:07 | Message # 13
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ukoliko neko ima tajni imunitet i želi da ga iskoristi, to je poslao u svom glasu.
 
troyaDate: Tuesday, 11 April 2017, 21:04:53 | Message # 14
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
TIC-TAC JE ISKORISTIO TAJNI IMUNITET! SVI GLASOVI PROTIV TIC-TAC-a SE NEĆE RAČUNATI.
 
troyaDate: Tuesday, 11 April 2017, 21:05:17 | Message # 15
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Jednom kada pročitam glasove, odluka će se smatrati konačnom. Osoba koja bude dobila najveći broj glasova mora odmah da napusti plemenski savet. Pročitaću glasove...
 
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Završeni plemenski saveti » 13. plemenski savet (Island)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: