14. plemenski savet - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Završeni plemenski saveti » 14. plemenski savet (Poslednji plemenski savet)
14. plemenski savet
EthanMorascaDate: Wednesday, 12 April 2017, 22:06:45 | Message # 16
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote Tic-Tac ()
Poverenje između mene i Kisovaca je i dalje postojalo
Niko ti nije verovao.

Quote Tic-Tac ()
Sa Polly sam razvio lep odnos i bilo mi je važno da se osiguram da posle ispadanja Lare bude uz mene ukoliko u top 5 uzme imunitet. To se nije desilo i otvoreno sam joj rekao da će tada ispasti. Etanu sam takođe pre glasanja rekao da glasam za njega jer sam se i sa njim stvarno zbližio.
Ne kapiram zašto pišeš ovo. Misliš da to što si nekome rekao da ispada 2 minuta
pre čitanja glasova menja nešto?

Quote Tic-Tac ()
Takođe, imao sam reputaciju iz prethodne sezone nekog ko igra sam protiv svih i ko je osvojio 4 imuniteta za redom da bi opstao

Quote Tic-Tac ()
Onda kada sam stvarno hteo nešto da osvojim, to sam i uspevao
Ovo je bio jako pametan potez i prijatno me je iznenadilo što nisi paranoično
jurcao da osvajaš sve igre, zato što ti realno nisu ni trebale, bio si bezbedan
u svakom slučaju. Kao i Urke. smile

Quote Tic-Tac ()
to što ljudi misle da imam lošu socijalnu igru

Nemaju tu ljudi šta da misle, društvena igra prema manjinskom savezu ti je bila OČAJNA. Blago rečeno.

Quote Tic-Tac ()
Takođe, Nina je rekla da bi glasala za Urketa da pobedi jer se sa njim najviše zbližila i zato je nisam želeo u poroti.

Ovo je još jedan jako pametan potez. Obično ljudi nemaju nikakvu kontrolu nad
time ko ide u Porotu, a ti si uspeo da bar jedan siguran glas protiv tebe
isključiš. Nicely done!


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
EthanMorascaDate: Wednesday, 12 April 2017, 22:10:29 | Message # 17
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote urke ()
Te iste veceri sam poceo da pripremam teren za tvoje izbacivanje ispitujuci te o Zarkovu i o Visnji iz Survivora.

laugh


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
urkeDate: Wednesday, 12 April 2017, 22:12:48 | Message # 18
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote EthanMorasca ()
To je ISKLjUČIVO tvoja zasluga, TT nije imao nikakvu ulogu u tome. Own-uj svoje poteze, rekao sam ti to već.

Znao sam da ce TT napisati kako je on imao veliku ulogu u tome tako da nisam zelio da prisvojim potez kao samo svoj, iako u sustini znam da jeste. Zaista sam te veceri odglumio veoma dobro, uostalom kao i ti.

Quote EthanMorasca ()
Objasni mi ove caps lockove, nadam se da nisam dobro shvatio.

OdIGRAo - naglasio sam igra u smislu da se nadam da ce Porota glasati za nekog ko se trudio da nadigra (outwit, outplay, outlast) ostale, ko se trudio i na strateskom nivou, a ne samo u borbama za imunitet/nagradu.
 
EthanMorascaDate: Wednesday, 12 April 2017, 22:20:30 | Message # 19
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote urke ()
Zaista sam te veceri odglumio veoma dobro, uostalom kao i ti.

Jesi ekstra odglumio. biggrin Moj omiljeni deo je kad si mi rekao da ja ispadam i nakon toga "nadam se da sad neće ispasti Lara". biggrin Stvarno je delovalo iskreno, videćeš moj komentar uz glas s tog plemenskog. biggrin


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
Tic-TacDate: Wednesday, 12 April 2017, 22:32:22 | Message # 20
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Quote cpdjaN ()
Za pocetak imam samo ovo pitanje: TT, Urke, da li mozete da istaknete sta ste uradili bolje od ovog drugog?

Učinio sam Urketa većom pretnjom od sebe time što sam mu prepuštao da osvaja imunitete koji nam nisu bili neophodni. A osvajao sam igre onda kada je zapravo bilo bitno.

Mislim da sam se predstavio kao neko ko je isključen iz saveza plemena Ka, dok sam zapravo kontrolisao igru. Mislim da je to razlog zašto su se neki članovi Ka plemena osećali bezbednije, jer su mislili da sam ja ispod njih. Zbog toga su verovatno i članovi manjinskog saveza mislili da sam baš ja taj ko im je najbolja opcija, iako sam bio najgora varijanta. Možda bi nekog drugog i uspeli da ubede da su se manje posvetili meni.

Mislim da su izbacivanje Saca i Lare bili bolji potezi po mene, nego po Urketa, iz razloga koje sam već naveo u uvodnom govoru.

Urke je više puta sebi dozvolio da bude ugrožen, iako je mogao to da spreči. Na prvom plemenskom u ujedinjenju nije ni pokušao da ubedi Saca da na njemu iskoristi tajni imunitet. Verujem da je odnos koji sam imao sa Srđanom i to što su Kisovci mislili da sam im jedina šansa obezbedili da na tom plemenskom budem neko na koga Kisovci neće ciljati. Takođe, u top 5, da nisam u 21:59 odličio da ipak glasam za Ninu, Urke je mogao ispasti ukoliko bi Polly ispalila neki HII.

Urke je odavao utisak nekoga ko se oseća veoma sigurno u igri, a to nikada nije dobro, jer je postavljao veliku metu na sebe.


Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
Tic-TacDate: Wednesday, 12 April 2017, 22:37:19 | Message # 21
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
Quote Tic-Tac ()Znao sam da Lara ide prvo na mene, a potom na Urketa

TIC-TAC: Gde si ovo cuo ili procitao da cu ja da uradim ?


Sama si potvrdila da si želala u finale sa Sacom i Ninom, a gde to mene stavlja? Kada si na mibbitu navela ko je koliko doprineo plemenu mene si navela kao poslednjeg, što mi je bio dodatni crveni signal. Takođe, način na koji si me hvalila na plemenskim i pisala privatne poruke mi je ostavljao utisak kao da želiš da se osećam sigurno, bez da predlažeš neke ideje i dilove.


Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
EthanMorascaDate: Wednesday, 12 April 2017, 22:42:22 | Message # 22
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote Tic-Tac ()
Učinio sam Urketa većom pretnjom od sebe time što sam mu prepuštao da osvaja imunitete koji nam nisu bili neophodni. A osvajao sam igre onda kada je zapravo bilo bitno.

Quote Tic-Tac ()
Mislim da sam se predstavio kao neko ko je isključen iz saveza plemena Ka, dok sam zapravo kontrolisao igru. Mislim da je to razlog zašto su se neki članovi Ka plemena osećali bezbednije, jer su mislili da sam ja ispod njih.

Quote Tic-Tac ()
Takođe, u top 5, da nisam u 21:59 odličio da ipak glasam za Ninu, Urke je mogao ispasti ukoliko bi Polly ispalila neki HII.

Ovo su sve odlični potezi, svaka čast. respect


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
EthanMorascaDate: Wednesday, 12 April 2017, 22:43:02 | Message # 23
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote Tic-Tac ()
Zbog toga su verovatno i članovi manjinskog saveza mislili da sam baš ja taj ko im je najbolja opcija, iako sam bio najgora varijanta. Možda bi nekog drugog i uspeli da ubede da su se manje posvetili meni.

Ali je ovo zato baš nebuloza na koju sam odgovorio već.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
urkeDate: Wednesday, 12 April 2017, 22:50:35 | Message # 24
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote Tic-Tac ()
Učinio sam Urketa većom pretnjom od sebe time što sam mu prepuštao da osvaja imunitete koji nam nisu bili neophodni. A osvajao sam igre onda kada je zapravo bilo bitno.

Ili sam ja insistirao da osvajam imunitete kako bih 100% bio zasticen. Svakako su Kisovci smatrali da sam prijetnja, jer su znali da sam u vrhu saveza. A i plus je u finalu navesti dominaciju u igrama kao svoju prednost.

Quote Tic-Tac ()
Urke je više puta sebi dozvolio da bude ugrožen, iako je mogao to da spreči. Na prvom plemenskom u ujedinjenju nije ni pokušao da ubedi Saca da na njemu iskoristi tajni imunitet.

Znao sam da smo Sac i ja bezbjedni, jer u situaciji borbe za prednost u brojnosti, sigurno ne bi predvidljivo glasali. A takodje, mislio sam da me Ethan ima u planu za potencijalnu saradnju u nastavku.
 
Tic-TacDate: Wednesday, 12 April 2017, 22:59:53 | Message # 25
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Quote EthanMorasca ()
Nikog mi nismo mogli da vrbujemo, zato što su Nurapc, Lara i Nina nezainteresovani za igru, a Sac je čvrsto sedeo u vrhu saveza. Tako da je potpuno nepotrebno bilo sve to što si radio.

U datom trenutku u igri nisam mogao da znam da li je neko iz Ka plemena spreman da pređe za suprotan tim. Verujem ti ja sad da je bilo nepotrebno, ali nisam prosto želeo da rizikujem.

Quote EthanMorasca ()
Nije delovalo da te je bilo šta iskreno dotaklo.
 
Donosio sam hladne poteze, ali mi jeste bilo nekako krivo kada nekog treba da izbacim. Ali prosto je igra takva. Mada ovo i nije toliko značajno.

Quote EthanMorasca ()
HII je pogrešno upotrebljen ISKLjUČIVO zbog Urketa koji me je preveslao svojom oskarovskom glumom.

OK, razlog zašto sam mislio da je imalo nekog uticaja je jer je Srdjan naveo da je ovog puta zaista verovao da ću glasati sa vama, a i ti si mi na chatu napisao da sam odglumio maestralno. Zato sam kontao da je imalo uticaja i to što sam vam rekao da se glasa za tebe. Ali ti svakako najbolje znaš šta je to što te je ubedilo i nemam ja šta da se raspravljam na ovu temu. biggrin


Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
ToniDate: Thursday, 13 April 2017, 00:33:47 | Message # 26
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Prvo da vam čestitam što ste dogurali do finala,svaka čast.  Ne sviđaju mi se svi aspekti vaših igara,ali istina je da ste došli do final 3,gdje smo mi svi htjeli biti, bravo za to. To ima posebnu težinu kad pogledamo ovu sezonu i vidimo sve ludosti koje su se u njoj događale. Good job!  heart 

Moj glas je još u zraku i da parafraziram Urketa,evo kolike su šanse da netko od vas dobije moj glas (mada sam to napisao u Sacovoj emisiji,pa vam je netko vjerojatno već SS,ali nema veze):
Osoba A- 51 %
Osoba B- 49 %
Osoba C-   1 %

Pitanje za sve:  1. Zašto Laru i Saca niste obavijestili da ispadaju nego ste ih pustili da se osjećaju sigurno,pa čak i pola sata prije,kad više nije bilo vremena za promijeniti išta? Znam da je netko od vas rekao Sacu par minuta prije čitanja glasova,ali to je isto šupski.
                        2. Zanima me vaše viđenje sezone i natjecatelja. Molim vas,usporedite vas troje i 7 članova Porote sa likovima iz Game of Thrones i/ili igračima Survivora, kako vam drago. Lara je prije sezone radila neke usporedbe sa likovima iz GoT,ali je to bilo užasno pa me zanima vaše mišljenje. Ako ne gledate nijednu od ovih serija,nema veze,nije ovo pitanje deal-breaker.
                        3. Koliko ste se promijenili od prošle sezone (prije 3-4 godine) kao igrači? Ipak je prošlo jako puno vremena,ljudi dosta sazriju i ja mogu reći da sam ovu igrao puno drugačije nego neku kad sam imao 18. Kakvo je stanje kod vas?

NiNa, prvo da kažem da mi je drago da imamo Purgerku u finalu. 
                        1. Ja sam se tebi javio više puta nakon ujedinjenja,bilo sa razgovorima o igri,bilo sa razgovorom općenito o životu. Razmijenili smo ukupno možda 10 poruka i to sve na moju inicijativu. Na moje poruke nisi odgovarala ili si odgovarala šturo i zanima me razlog tome. Znam da ti se nitko iz mog plemena nije javio osim mene,zašto si me ignorirala? Na trenutke sam imao osjećaj kao da misliš da nisam ni vrijedan tvog odgovora. Je l' ti nisam odgovoarao kao osoba,jesi se bojala da će se saznati da se mi dopisujemo pa će te ostali optužiti da plešeš s Kisovcima,u čemu je problem?
                        2. Ako glasam za tebe,hoćeš li mi obećati da ćeš naučiti pravilno quotati?

Tic - Tac, jako si pametno odigrao to što si se pravio blesav itd. Međutim,veliki problem u VS igrama je što mi ne možemo uvijek procijeniti koliko tko dobro igra jer se najveći dio odigra u privatnim razgovorima koje nitko ne vidi. Tako da je teško odjednom povjerovati da si ti cijelo vrijeme glumio da nisi toliko zainteresiran, pogotovo jer je Ethan u pravu- tvoja social game prema nama iz Kisa je bila loša, baš loša.
                        1. Sve je išlo po tvom planu i sigurno si od ujedinjenja vjerovao da možeš do finala,što se na kraju obistinilo. To je onda značilo da ja moram u Porotu jer skupa nikako nismo mogli u finale. Međutim,ako zanemarimo onu svađicu na chatu, ti i ja nismo imali bog zna kakav odnos. Ako znaš da ćeš nekoga ispratiti u Porotu, ne želiš li da ima dobro mišljenje o tebi? Jer ono spominjanje mog quita i sl. ti nije baš pomoglo da želim glasati za tebe,to je ono o čemu ti govorim kad spominjem tvoju lošu social game.
                        2. Kakvo je vrijeme u Beogradu?


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
ToniDate: Thursday, 13 April 2017, 00:34:15 | Message # 27
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Urke, kad si počeo igrati ove igre,imao si koliko,13 godina? Sad si praktički odrasli čovjek sa 20 i,iako nisam bio u tvojim počecima,malo sam prčkao po Mikinom sajtu da spremim pitanja za onaj kviz i vidljiva je ogromna razlika u tvojoj igri i ophođenju s ljudima,barem meni kao promatraču sa strane. Međutim,tu dolazimo do problema i tvog nadimka, El Bahati laugh . Priznajem, nadimak se nije zadržao,ali meni je predobar.
1. Više sam puta napisao sve tvoje arogantne izjave,vidio si ih i sam u SS koje si dobivao iz teme za publiku. Čemu to? Čemu slanje teksta neke cajke kad je netko na dnu, čemu optuživanje da nisam osvojio HII fair and square, čemu hvalisanje dobrim scoreom na igrici itd itd itd. Da si se ponašao manje bahato,za mene bi ovaj FTC bio puka formalnost.
2. Ti i ja smo dosta razgovarali neposredno prije ujedinjenja,pa do Srđanovog izbacivanja,nakon čega sam prekinuo komunikaciju sa Sacom i tobom. To je trajalo cca 4-5 rundi,dok mi se nisi ponovno javio i počeo razgovor,a to je bilo par rundi pred finale. Molim te,uvjeri me da si ti razgovarao sa mnom jer sam ja prezanimljiv sugovornik,a ne zato što si mislio da će ti to donijeti moj jury vote. laugh  Jer neće haha,može ga samo odnijeti. TT i Sac mi se nisu javljali svakodnevno pred finale, Sac i ja smo zapravo jučer popričali prvi put od final 9.
Također, ti si u final 9 jako lijepo Ethanu sročio poruku da ispada,to je bilo maestralno i zbog toga sam krivo odigrao HII. Jučer si također slao srcedrapajuće poruke nakon Sacova izbacivanja (ne meni,doduše,ali svejedno) kako te sve boli itd. Teško mi je povjerovati ti jer si pokazao da jako lijepo glumiš da se raspadaš od tuge. Upravo zato mi se činiš malo fake u razgovoru sa mnom,iskreno. Ne kažem da jednog dana nećemo biti BFF, imamo dosta zajedničkih tema za razgovor,ali sam cijelo vrijeme dok smo razgovarali mislio "Evo ga opet,skuplja moj jury vote".
3. Jasno,zanima me kakvo je vrijeme? Zadnji put kad sam te pitao, rekao si mi da je sunčano,jesu došle kiše? 

Samo da se malo osvrnem na vaše postove.
Quote
Mada ovo i nije toliko značajno.
Tic- Tac,ovo je dosta značajno Sacu i Lari koji su iz ove igre izašli razočarani i šokirani.
Mene niste razočarali jer nisam imao nikakva očekivanja od vas,ali njih svakako jeste.

Quote
Poroto, nadam se da cete biti objektivni i da cete nagraditi onog ko je po vasem misljenju odIGRAo najbolje. Zahvaljujem!
A šta je ovo,neki jeftini pokušaj subliminalnih poruka? Znači strašno...


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."

Message edited by Toni - Thursday, 13 April 2017, 00:36:07
 
Tic-TacDate: Thursday, 13 April 2017, 01:07:08 | Message # 28
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Quote Toni ()
Zašto Laru i Saca niste obavijestili da ispadaju nego ste ih pustili da se osjećaju sigurno,pa čak i pola sata prije,kad više nije bilo vremena za promijeniti išta? Znam da je netko od vas rekao Sacu par minuta prije čitanja glasova,ali to je isto šupski.

Što se Lare tiče, hteli smo da izbegnemo scenario da ima HII (koji nije bio mnogo verovatan, ali je bio moguć). Takođe, skoro pa do samog kraja smo "većali" oko toga da li ćemo je izbaciti ili ne. Iako sam sve vreme znao kako će se to završiti, morao sam da opipam situaciju i da dam Sacu vremena da mu se cela ta ideja slegne i da se oseti kao deo dogovora. Jer Urketov pristup je bio agresivan, u grupnom chatu je napisao da će on da glasa za Laru, šta god da ostali odluče. Taj izričit pristup je Saca iznervirao i mogao se loše odraziti na naš savez.

Što se Saca tiče, Urke je nekoliko puta u toku dana predlagao da mu kažemo šta se sprema. Ovo će opet ići u prilog tome da sam igrao hladnokrvno, ali na ovom plemenskom ne želim da tražim izgovore za svoju igru, već da iskreno objasnim šta sam i zašto uradio. Bilo da je iz ovog sad aspekta taj potez dobar ili loš.

Razlog zašto sam sprečio Urketa da išta otkrijemo Sacu je jer znam da je on jako uporan i ubedljiv. Znao sam takođe šta je sve Nina prethodno govorila, a to je da ona treba da ispadne, da ne zaslužuje da ostane duže od bilo koga od nas jer smo igrali bolju igru. Čak je i glasala za mene, iako je znala da ću iskoristiti HII i da je Sac jedina druga osoba koja je mogla tada da ispadne.

Iskreno sam verovao da Sac može da ubedi Ninu da odustane od igre zarad toga da on ostane, ukoliko bismo mu dali dovoljno vremena. I onda bismo imali njega kao automatskog trećeg finalistu koji bi posle takvog poteza odneo svaki mogući glas porote.

Quote Toni ()
3. Koliko ste se promijenili od prošle sezone (prije 3-4 godine) kao igrači? Ipak je prošlo jako puno vremena,ljudi dosta sazriju i ja mogu reći da sam ovu igrao puno drugačije nego neku kad sam imao 18. Kakvo je stanje kod vas?

Promenio sam se dosta, naravno da se svi menjamo sa vremenom. Mislim da sam tada bio dosta impulsivniji u kojekakvim raspravama i prepirkama, koje me je sad sramota i da čitam. biggrin

Quote Toni ()
Tic- Tac,ovo je dosta značajno Sacu i Lari koji su iz ove igre izašli razočarani i šokirani.Mene niste razočarali jer nisam imao nikakva očekivanja od vas,ali njih svakako jeste.

Hteo sam da kažem da je mnogo važnije kakav utisak ostavljaš nego šta je zapravo istina. Kao što sam već nekome napisao, možda moj nedostatak smajlija u komunikaciji, kao i poruke koje nekad šaljem u pokretu odaju utisak nekog ko je cold blooded i arogantan. Iskreno mislim da nisam takva osoba.


Da ih srce vodi, oni ne daju!

Message edited by Tic-Tac - Thursday, 13 April 2017, 02:42:03
 
Tic-TacDate: Thursday, 13 April 2017, 01:34:13 | Message # 29
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Quote Toni ()
Tic - Tac, jako si pametno odigrao to što si se pravio blesav itd. Međutim,veliki problem u VS igrama je što mi ne možemo uvijek procijeniti koliko tko dobro igra jer se najveći dio odigra u privatnim razgovorima koje nitko ne vidi. Tako da je teško odjednom povjerovati da si ti cijelo vrijeme glumio da nisi toliko zainteresiran, pogotovo jer je Ethan u pravu- tvoja social game prema nama iz Kisa je bila loša, baš loša.

Znao sam da su prvih nekoliko plemenskih najrizičniji i zato sam to radio, glavni cilj mi je bio da se osiguram da barem tada niko ne krene na mene. Nisam ni ja mislio da biste me vi vodili do kraja, znao sam da biste me se rešili prvom prilikom. Ali, tada je bilo značajno izvući što više informacija i osigurati se da vam ne budem meta u tom trenutku.

Istina je da su mi sami neobavezni razgovori sa Ethanom i Cpdjanom, pa kasnije i sa Polly prijali. I onda kad se tako sa nekim zbližiš, poželiš i da ih zadržiš što duže. Kada se tako umešaju emocije, nije teško odglumiti neodlučnost, pošto se suštinski tako i osećaš. Ali, svakako sam bio siguran u to da ću ostati uz svoj prvobitan savez, jer ako posmatramo samu igru, to je bila daleko bolja opcija za mene.

 
Quote Toni ()
1. Sve je išlo po tvom planu i sigurno si od ujedinjenja vjerovao da možeš do finala,što se na kraju obistinilo. To je onda značilo da ja moram u Porotu jer skupa nikako nismo mogli u finale. Međutim,ako zanemarimo onu svađicu na chatu, ti i ja nismo imali bog zna kakav odnos. Ako znaš da ćeš nekoga ispratiti u Porotu, ne želiš li da ima dobro mišljenje o tebi? Jer ono spominjanje mog quita i sl. ti nije baš pomoglo da želim glasati za tebe,to je ono o čemu ti govorim kad spominjem tvoju lošu social game.

Sve što govoriš ima smisla. Mislim da nekada stvari treba da se dese i prirodno, što se nama u toku igre nije desilo. Mislim da bi svaki dalji kontakt koji bismo razvijali bio samo zbog glasa i to bi se osetilo. Kao što i sam kažeš da ti se Urke javljao zadnjih dana zbog glasa i to je očigledno bilo kontraproduktivno. Mislim da ako mi planiramo da se upoznamo i da vidiš stvarno kakav sam ja, to mora da se desi nakon sezone, kada bi jedino mogao da se razvije iskren odnos.
Što se tiče pominjanja quita, to je urke pomenuo i ja sam se samo nadovezao. Znaš i sam zašto sam tako odreagovao i da je to posledica nečega što si ti napisao i što je mene uvredilo, pa sam i ja neke stvari rekao u afektu. To smo valjda do sad razjasnili.

Quote Toni ()
2. Kakvo je vrijeme u Beogradu?
Hvala na pitanju, vreme je danas bilo divno. Nije bilo mnogo vruće, predveče si mogao da prođeš samo sa tanjim duksom preko koga si mogao da prebaciš neku tanju jaknu. Teksas jakne su u modi i ove godine. Inače, ima li nečeg lepšeg od ranog proleća? smile


Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
SacDate: Thursday, 13 April 2017, 09:19:33 | Message # 30
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Lets to this.

Imam mnogo pitanja, a za pocetak cu postaviti 2 Urketu i TT: Kako i zasto?


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Završeni plemenski saveti » 14. plemenski savet (Poslednji plemenski savet)
Search: