1. plemenski savet - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Završeni plemenski saveti » 1. plemenski savet (Kis)
1. plemenski savet
troyaDate: Monday, 27 February 2017, 20:27:04 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Kis, dobrodošli na prvi plemenski savet u Virtual Survivor 5 - Kiska Island. Jedan od vas će po završetku ovog plemenskog saveta biti izglasan i postaće prva osoba koja napušta Virtual Survivor 5 - Kiska Island. Rasprava na plemenskom savetu će trajati do sutra u 22:00 h, kada ću pročitati glasove.

Svi morate odgovoriti na postavljena pitanja.

Glasanje se vrši tajnim putem i to tako što šaljete game hostu privatnu poruku sa imenom osobe za koju glasate.

Pored toga morate napisati i minimum jednu rečenicu komentara, odnosno objašnjenje svog glasa.

Ako neko ima tajni imunitet i želi da ga iskoristi, uradiće to uz glas.

A sada nekoliko pitanja:

Kako ste se snašli?

Da li postoje dogovori oko izbacivanja?

Da li mislite da se neko ističe kao najslabija karika?

Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre? Da li mislite da je mudro ovako rano u igri izbacivati ljude samo zato što nisu u vašem savezu? Ili je bolje čuvati pleme jakim?

Da li ima neko ko se ne oseća ugroženim?

Šta mislite o protivnicima?

Koga smatrate najvećom pretnjom?

Mislite li da postoje Tajni Imuniteti u igri?

Polly tebi je ovo prvi Virtual Survivor, kakvi su utisci, kako ti sve ovo izgleda?

Tiksi ti si se vratila nakon 6. godina, da li se nešto promenilo od tad?

Matija ti si proveo jedno vreme u Bunkeru, da li ti je to odmoglo ili pomoglo u komunikaciji sa ostalima?

Toni, MarkoNg, EthanMorasca, Lazar I Miko tek je početak tako da za vas još uvek nemam pojedinačnih pitanja.
 
MatijaDate: Monday, 27 February 2017, 20:44:57 | Message # 2
Dalibor
Group: Publika
Messages: 1784
Awards: 4
Reputation: 54
Status: Offline
Kako ste se snašli? Za sada solidno, mislim da ce ovo biti jako zanimljivo u nastavku.

Da li postoje dogovori oko izbacivanja? Videcemo, neka glasovi pokazu. smile

Da li mislite da se neko ističe kao najslabija karika? I to cemo videti.

Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre? Da li mislite da je mudro ovako rano u igri izbacivati ljude samo zato što nisu u vašem savezu? Ili je bolje čuvati pleme jakim? Mislim da je bolje cuvati pleme jakim, zajedno smo zaista jaki, samo da nas malo krene, da se uhodamo i zagrejemo. 

Da li ima neko ko se ne oseća ugroženim? To ne bih znao reci, mislim da svako u plemenu oseca malu dozu ugrozenosti, sto je sasvim prirodno.

Šta mislite o protivnicima? Veoma jaki, ali kao sto rekoh gore, i mi smo.

Koga smatrate najvećom pretnjom? Zadrzacu za sebe. 

Mislite li da postoje Tajni Imuniteti u igri? O da, apsolutno.

Matija ti si proveo jedno vreme u Bunkeru, da li ti je to odmoglo ili pomoglo u komunikaciji sa ostalima? Videcemo vremenom, neka vreme pokaze.
 
tiksiDate: Monday, 27 February 2017, 20:46:03 | Message # 3
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
1. Kako ste se snašli?

Dopada mi se, u neku ruku mi je nedostajalo sve ovo. Pleme je kompaktno , ljudi su raspolozeni i lepo se druzimo.

2. Da li postoje dogovori oko izbacivanja?

Mislim da ne i da za tim nema potrebe sada.

3.Da li mislite da se neko ističe kao najslabija karika?

Lazar posto ne dolazi, svi ostali su pokazali veliku zainteresovanost i ulozili trud.

3.Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre? Da li mislite da je mudro ovako rano u igri izbacivati ljude samo zato što nisu u vašem savezu? Ili je bolje čuvati pleme jakim?

Pa po zasluzi i zainteresovanosti. Bolje je pleme drzati jakim, blizi su nam ljudi iz plemena nego oni koji protiv nas igraju i hoce da vide kako ispadamo jedan po jedan.

4. Da li ima neko ko se ne oseća ugroženim?

Ne osecam se ugrozeno.

5. Šta mislite o protivnicima?

Da su se bas nalozili da nas lepo isprangijaju i da ce uzivati u nasoj muci.

6. Koga smatrate najvećom pretnjom?

Sebe jer trazim da pevamo karaoke.

7. Mislite li da postoje Tajni Imuniteti u igri?

Da

8. Tiksi ti si se vratila nakon 6. godina, da li se nešto promenilo od tad?

Ja sam se promenila. 

Pozz svima :*


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
DonnieBrascoDate: Monday, 27 February 2017, 20:54:53 | Message # 4
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Kako ste se snašli?

Tek je pocetak, ali mislim da je ok ekipa i da je dobro druzenje za sada kako Tiksi kaze.

Da li postoje dogovori oko izbacivanja?

Mislim da je previse rano za bilo kakve dogovore.

Da li mislite da se neko ističe kao najslabija karika?

Oni koji nisu nikako ucestvovali u diskusiji ili igrama su verovatno sebe stavili u prvi plan kao najslabije karike.

Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre? Da li mislite da je mudro ovako rano u igri izbacivati ljude samo zato što nisu u vašem savezu? Ili je bolje čuvati pleme jakim?

Definitivno je vaznije cuvati pleme jakim.

Da li ima neko ko se ne oseća ugroženim?

S obzirom da smo svi stari igraci i da se znalo desiti da bude iznenadjenja na startu, verujem da kod svakoga postoji odredjena doza opreza, ali isto tako mislim da oni koji su bili tu na igrama nemaju potrebu da osecaju ugrozenost na pocetku.

Šta mislite o protivnicima?

Jako pleme sa dosta ozbiljnih igraca.

Koga smatrate najvećom pretnjom?

S obzirom da se borimo izmedju plemena, svi protivnicki igraci. Ne znam kakva je situacija tamo u plemenu, tako da je glupo pricati na osnovu nekih prethodnih sezona.

Mislite li da postoje Tajni Imuniteti u igri?

Poznavajuci tebe kao GameHosta, definitivno.


Message edited by Miko - Monday, 27 February 2017, 20:55:07
 
MarkoNGDate: Monday, 27 February 2017, 21:00:45 | Message # 5
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Quote troya ()
Kako ste se snašli?

Bilo je malo hladno pri iskrcavanju ali sada je sve ok. Saplemnici su mi relativno novi, ne secam se da li sam sem sa Mikom i Lazom igrao sa nekim u istom plemenu (ne racunam ujedinjenje). Ima jos vremena da se bolje upoznamo i ustalimo u igrama i pobedama wink

Quote troya ()
Da li postoje dogovori oko izbacivanja?
S obzirom da imamo jednog neaktivnog clana, mislim da ce se dogovoaranja odvijati oko te osobe. 
Ali sam bio svedok da to nije uvek slucaj i osetio to na svjoj kozi, zar ne Trojo :P (VS4).

Quote troya ()
Da li mislite da se neko ističe kao najslabija karika?
Da, nas neaktivni Lazar Lazar smile

Quote troya ()
Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre? Da li mislite da je mudro ovako rano u igri izbacivati ljude samo zato što nisu u vašem savezu? Ili je bolje čuvati pleme jakim?

Start je sezone, izgubili smo prve dve igre, ali nismo bili daleko. Mislim da bi zarad daljeg napretka trebali da se drzimo zajedno i da nateramo protivnika da se medjusobno kolje za izbacivanja smile
 
MarkoNGDate: Monday, 27 February 2017, 21:00:51 | Message # 6
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
part 2

Message edited by MarkoNG - Monday, 27 February 2017, 21:02:15
 
MarkoNGDate: Monday, 27 February 2017, 21:03:49 | Message # 7
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Quote troya ()
Da li ima neko ko se ne oseća ugroženim?
Kako nema trenutno licnih imuniteta, a nadam se ni tajnih, u teoriji ne bi trebao niko da je siguran.
Mada ponavljam , trebalo bi da smo svi bezbedni sem Lazara.
Quote troya ()
Šta mislite o protivnicima?
Na papiru smo mozda zvucali jace, ali su to demantovali. 
Mislim da si u pravu kada kazes da su ovo dva najjaca plemena u zadnjih nekoliko sezona, i to podjednako jaka (ne racunam one kod Anubisa, nisam bio prisutan tamo i ne znam skoro nikoga od tadasnjih igraca, sem trenutno aktivnih).
Quote troya ()
Koga smatrate najvećom pretnjom?
Khm, Khm, sve oko sebe, jer jedan pogresan potez i ja mogu biti taj koji ce po ko zna koji put biti blajndsajdovan.

Quote troya ()
Mislite li da postoje Tajni Imuniteti u igri?
Iako ga ima, nadam se da niko nije uspeo da provali neku od tvojih teskih mozgalica da bi ga se docepao.  shades
 
PollyDate: Monday, 27 February 2017, 21:13:17 | Message # 8
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Kako ste se snašli?
Rekla bih dosta dobro, s obzirom na to da sam uletjela u nešto nepoznato i među ljude s kojima do sada nisam imala nikakav kontakt.

Da li postoje dogovori oko izbacivanja?
Moguće.

Da li mislite da se neko ističe kao najslabija karika?
Da, Lazar koji se ne pojavljuje.

Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre? Da li mislite da je mudro ovako rano u igri izbacivati ljude samo zato što nisu u vašem savezu? Ili je bolje čuvati pleme jakim?
Kriterij će biti zainteresiranost za igru, a svakako je sada bolje čuvati pleme jakim.

Da li ima neko ko se ne oseća ugroženim?
Sigurno.

Šta mislite o protivnicima?
Da su krenuli jako ozbiljno. biggrin

Koga smatrate najvećom pretnjom?
Još ne razmišljam o tome...

Mislite li da postoje Tajni Imuniteti u igri?
Da.

Polly tebi je ovo prvi Virtual Survivor, kakvi su utisci, kako ti sve ovo izgleda?
Zanimljivo mi je sve, dobro je društvo. Ukratko: bezbolno sam izgubila Survivor nevinost. biggrin Vidjet ćemo kako će ići dalje...


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
EthanMorascaDate: Monday, 27 February 2017, 21:44:03 | Message # 9
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Kako ste se snašli? Zadovoljan sam, pleme je jako, imamo redovnu i prijatnu međusobnu komunikaciju. Mislim da nam je na igrama falilo malo sreće, ali sam siguran da ćemo bolje proći u narednom ciklusu. yes 

Da li postoje dogovori oko izbacivanja? Mislim da u ovom trenutku postoji konsenzus u plemenu, tako da nema potrebe za dogovorom.

Da li mislite da se neko ističe kao najslabija karika? Da, imamo najslabiju kariku u plemenu.

Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko
ispada iz igre? Da li mislite da je mudro ovako rano u igri izbacivati
ljude samo zato što nisu u vašem savezu? Ili je bolje čuvati pleme
jakim?
Treba nam jako pleme da bismo osvajali imunitete i nagrade. To je moj kriterijum.

Da li ima neko ko se ne oseća ugroženim? Mislim da je u ovom trenutku samo jedna osoba ugrožena.

Šta mislite o protivnicima? Mislim da su dosta jaki u igrama, moraćemo nekako da ih nadmudrimo i pošaljemo na plemenski. biggrin

Koga smatrate najvećom pretnjom? Obrte koje nam GH sigurno sprema. biggrin

Mislite li da postoje Tajni Imuniteti u igri? Retoričko pitanje. laugh


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
ToniDate: Monday, 27 February 2017, 23:49:02 | Message # 10
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Kako ste se snašli?
Vrlo dobro zasad,sviđa mi se ovo pleme. Neke ljude malo znam otprije pa smo samo nastavili gdje smo stali prije 4-5 godina,s nekima se ne znam pa je to išlo sporije. Sve u svemu,jako mi se sviđa naše pleme.

Da li postoje dogovori oko izbacivanja?
Postoji konsenzus,da. Dogovori kao podjele u saveze i detaljne analize protivnika mislim da ne postoje,bar ja nisam dio toga  biggrin 

Da li mislite da se neko ističe kao najslabija karika?
Lazar nije sudjelovao dosad,pa zato on.

Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre? Da li mislite da je mudro ovako rano u igri izbacivati ljude samo zato što nisu u vašem savezu? Ili je bolje čuvati pleme jakim?
Ne,po meni nema smisla izbacivati ljude koji nisu u tvom savezu ovako rano,pogotovo u prvoj rundi. Treba pleme održati jakim jer smo u prve dvije igre bili dosta blizu pobjede. Zato ovaj plemenski ne smatram nužno lošim jer vjerujem da će nas ojačati za sljedeća natjecanja.

Da li ima neko ko se ne oseća ugroženim?
Vjerojatno 7 ljudi. Oprezan sam,ali ne osjećam se ugroženim i ako ispadnem ovaj put,to će definitivno biti šok.

Šta mislite o protivnicima?
Jaki su,ali ne puno jači od nas. 2/2 pobjede zahtijevaju respekt,ali vjerujem da se nećemo previše vraćati na plemenski i da ćemo pokazati koliko smo jaki.

Koga smatrate najvećom pretnjom?
Više-manje susvi prijetnja,ako si ovdje došao pobijediti. U ovoj igri ima toliko jakih i dobrih igrača,kako u igrama tako i socijalno da bi bilo ludo ne respektirati barem većinu igrača.

Mislite li da postoje Tajni Imuniteti u igri?
Da.


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
troyaDate: Tuesday, 28 February 2017, 22:00:19 | Message # 11
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Diskusija je završena. Pokupiću glasove.
 
troyaDate: Tuesday, 28 February 2017, 22:01:07 | Message # 12
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ukoliko neko ima tajni imunitet i želi da ga iskoristi, to je poslao u svom glasu.
 
troyaDate: Tuesday, 28 February 2017, 22:02:43 | Message # 13
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Niko nije iskoristio tajni imunitet.
 
troyaDate: Tuesday, 28 February 2017, 22:03:23 | Message # 14
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Jednom kada pročitam glasove, odluka će se smatrati konačnom. Osoba koja bude dobila najveći broj glasova mora odmah da napusti plemenski savet. Pročitaću glasove...
 
troyaDate: Tuesday, 28 February 2017, 22:04:33 | Message # 15
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Prvi glas...
 
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Završeni plemenski saveti » 1. plemenski savet (Kis)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: