2. plemenski savet - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Završeni plemenski saveti » 2. plemenski savet (Kis)
2. plemenski savet
troyaDate: Friday, 03 March 2017, 20:05:28 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Kis, dobrodošli na drugi plemenski savet u Virtual Survivor 5 - Kiska Island. Jedan od vas će po završetku ovog plemenskog saveta biti izglasan i postaće druga osoba koja napušta Virtual Survivor 5 - Kiska Island. Rasprava na plemenskom savetu će trajati do sutra u 22:00 h, kada ću pročitati glasove.

Svi morate odgovoriti na postavljena pitanja.

Glasanje se vrši tajnim putem i to tako što šaljete game hostu privatnu poruku sa imenom osobe za koju glasate.

Pored toga morate napisati i minimum jednu rečenicu komentara, odnosno objašnjenje svog glasa.

Ako neko ima tajni imunitet i želi da ga iskoristi, uradiće to uz glas.

A sada nekoliko pitanja:

Da li mislite da se neko ističe kao najslabija karika?

Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre? Da li mislite da je mudro ovako rano u igri izbacivati ljude samo zato što nisu u vašem savezu? Ili je bolje čuvati pleme jakim?

Šta se promenilo od izbacivanja Lazara?

Da li se neko ističe kao vodja plemena?

Da li ima neko ko se ne oseća ugroženim?

Čime se rukovodite kada birate ko ide u Bunker i šta mislite generalno o tome?

MarkoNG ti si proveo jedno vreme u Bunkeru, da li ti je to odmoglo ili pomoglo u komunikaciji sa ostalima?
 
MarkoNGDate: Friday, 03 March 2017, 22:13:50 | Message # 2
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Da li mislite da se neko ističe kao najslabija karika?
Za razliku od proslog plemenskog, sada smo nekako svi tu negde, neko je manje neko vise aktivan, ali su izostanci opravdani. Tako da ako bih morao nekoga da izaberem, bas bi neka sitnica odlucila za tu osobu.

Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre? Da li mislite da je mudro ovako rano u igri izbacivati ljude samo zato što nisu u vašem savezu? Ili je bolje čuvati pleme jakim?
Otprilike svako ko sada ispadne, reci ce se da je ispao neko jak, i da nije zasluzio da ispadne. Tako da jedino ako postoji neka doza nepoverenja koja bi mogla da prevagne na neku stranu.

Šta se promenilo od izbacivanja Lazara?
Dobili smo igru za nagradu, u borbi za imunitet bili kompletni, ali nista nije drugacije znacajno od kako on vise nije Kis-ovac, jednostavno ista je igra kao i na startu, s tim da smo u zaostatku od uskoro 2 clana.

Da li se neko ističe kao vodja plemena?
Mislim da smo svi po malo vodje, ali Ethan i Tiksi kao takmicari sa najvise sezona iza sebe bi trebalo da vode ovo pleme ka boljim danima.

Da li ima neko ko se ne oseća ugroženim?
S obzirom da smo bili nepazljivi tokom igre juce, ne bi trebalo niko da se oseca bezbednim.
Jednostavno smo kao pleme podbacili i zbog toga niko ne treba da bezi od odgovornosti, sto se kaze, svi smo na ovom plemenskom jednaki.

Čime se rukovodite kada birate ko ide u Bunker i šta mislite generalno o tome?
Na prvoj igri smo morali da odlucimo ko ide, trazio se dobrovoljac, predlozili su me, ja sam pristao, i vec na sledecoj igri za nagradu su tu nominaciju potvrdili, kada sam i otisao tamo.Zahvalan sam sto su mi dali sansu da odem tamo i vidim sta se desava.

MarkoNG ti si proveo jedno vreme u Bunkeru, da li ti je to odmoglo ili pomoglo u komunikaciji sa ostalima?
S obzirom da sam dosta vremena proveo offline (na poslu) cak i to malo sto sam bio mi nije moglo ni pomoci ni odmoci u komunikaciji koju sam do tada ostvario. Jedin sto nisam mogao da vidim kako se nista ne desava u nasem plemenskom kampu koji zvrji prazan smile
 
PollyDate: Friday, 03 March 2017, 23:13:30 | Message # 3
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Da li mislite da se nekoističe kao najslabija karika?
Možda ne bih rekla baš najslabija karika, jer svi doprinose u skladu sa svojim mogućnostima i slobodnim vremenom, ali recimo da mi se ipak jedna osoba izdvojila kao slabija od ostalih.

Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služitiprilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre? Da li mislite da je mudro ovako
rano u igri izbacivati ljude samo zato što nisu u vašem savezu? Ili je bolje
čuvati pleme jakim?

Ovoga puta moji kriteriji će biti zasluge i to tko se
koliko uspio prilagoditi. Potreban nam je mir u plemenu.

Šta se promenilo od izbacivanja Lazara?
Zapravo ništa. biggrin S obzirom da se Lazar uopće
nije pojavljivao, nastavili smo po starom.

Da li se neko ističe kao vodja plemena?
Još mi se vođa nije iskristalizirao.

Da li ima neko ko se ne oseća ugroženim?
Ima.

Čime se rukovodite kada birate ko ide u Bunker i
šta mislite generalno o tome?

Dogovorili smo se još prošli put, ne sjećam se više ni tko je točno predložio Marka, ali svi smo se složili. Budući da prošli put nismo pobijedili, sad smo samo "prepisali" imena. smile


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
ToniDate: Saturday, 04 March 2017, 01:22:18 | Message # 4
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Da li mislite da se neko ističe kao najslabija karika?
Ne,ovo je prvi put u svim mojim igrama da imamo pleme puno aktivnih igrača. Nažalost,gubimo imunitete i to bi valjalo promijeniti,ali ne postoji jedna određena osoba koju bih mogao okriviti jer smo ponovno tu.

Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre? Da li mislite da je mudro ovako rano u igri izbacivati ljude samo zato što nisu u vašem savezu? Ili je bolje čuvati pleme jakim?
Ovo dvoje nije isključivo,naravno da je bitno držati pleme jakim,ali ti u glasovanju puno pomaže i odnos sa ostalim saplemenicima. Tako da,općenito govoreći,nije pametno izbacivati jake igrače koji nisu u tvom savezu,ali ako je glasovanje između jakog igrača i tvog saveznika,onda je izbor težak jer nije sve crno-bijelo.

Šta se promenilo od izbacivanja Lazara?
Iskreno ništa jer Lazar u ovoj sezoni i nije bio prisutan.

Da li se neko ističe kao vodja plemena?
Ne bih rekao,a možda to i jest problem. Možda bi nam netko od iskusnijih trebao,figurativno govoreći,zalijepiti dva šamara i voditi glavnu riječ u našem Skype chatu da malo bolje funkcioniramo,pogotovo je to bilo potrebno na 2.igri za imunitet.

Da li ima neko ko se ne oseća ugroženim?
Odakle da ja znam biggrin 
Kao i uvijek,osjećam se možda ne potpuno ugroženo,ali oprezno.

Čime se rukovodite kada birate ko ide u Bunker i šta mislite generalno o tome?
Pa prvi put ja nisam bio tu kad je pao dogovor,ja sam se pridružio igri malo kasnije. A ovaj put je Miko predložio da ide Marko,vjerojatno jer nije išao prvi put,ne znam. Svi su se složili i to je bilo to,tako da nema nekog obrasca.


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
tiksiDate: Saturday, 04 March 2017, 10:15:27 | Message # 5
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Da li mislite da se neko ističe kao najslabija karika?

U smislu igara svi se manje više trude, a da pogreši uvek može svako i ne planiram da bilo koga lično linčujem po tom osnovu. U društvenom smislu postoji najslabija karika za koju mislim da se najslabije snašla u ovim okolnostima i za nju ću i glasati.

Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre? Da li mislite da je mudro ovako rano u igri izbacivati ljude samo zato što nisu u vašem savezu? Ili je bolje čuvati pleme jakim?

Mislim da naročiti savezi ne postoje samo nijanse u nivou poverenja koje postoji među ljudima u njihovim pojadinačnim odnosima. Mislim da je bolje čuvati pleme jakim jer ne znamo ni sutra šta nas čeka sa ovom igrom. 

Šta se promenilo od izbacivanja Lazara?

Promenilo se to što su ljudi počeli više da se plaše da mogu biti opcija za izbacivanje i mislim da se podigao nivo komunikacije među ljudima, što nas u neku ruku može ojačati, ali i oslabiti u igrama, ako nemamo fokus na igru.

Da li se neko ističe kao vodja plemena?

Ne postoji vođa, svi odlučuju u odlukama plemena.

Da li ima neko ko se ne oseća ugroženim?

Lično se ne osećam ugrožena, sa tim rizikom da mogu da ispadnem najveća gluperda VS sveta, ali to je uvek rizik biggrin I u poverenju tj sumnjicavosti prema ljudima treba imati granicu da se ova igra ne bi pretvorila u čistu igru paranoje.

Čime se rukovodite kada birate ko ide u Bunker i šta mislite generalno o tome?

Mislim da je odlazak u bunker dobra stvar da se neko pokaže koliko je lojalan plemenu i kakad odnos ima ka drugima tj kakva atmosfera uopsteno vlada u plemenu. Prvi put je nas par predložilo Marka, jer je očigledno da se trudio u igrama prethodno, a i naravno svakom je bezveze lično da se nudi, Miko je ponovio, doduše jako iznenadno, kao iz topa to, i mi smo se naravno složili pošto smo Marka i sami predlagali.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
MatijaDate: Saturday, 04 March 2017, 13:56:57 | Message # 6
Dalibor
Group: Publika
Messages: 1784
Awards: 4
Reputation: 54
Status: Offline
Da li mislite da se neko ističe kao najslabija karika?
Svi smo dobri, i jaki. Jednostavno, nekima se potrefi da nije dan, sto je sasvim normalno smile

Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre? Da li mislite da je mudro ovako rano u igri izbacivati ljude samo zato što nisu u vašem savezu? Ili je bolje čuvati pleme jakim?
Sve odlucuje, malo po malo.

Šta se promenilo od izbacivanja Lazara?
Nista, ionako niej bio tu. Jedino ce sad biti teze i teze iz plemenskog u plemenski.

Da li se neko ističe kao vodja plemena?
Ja bih rekao da ne, ima jos vremena.

Da li ima neko ko se ne oseća ugroženim?
Sve je moguce, ali treba se boriti i opstati smile

Čime se rukovodite kada birate ko ide u Bunker i šta mislite generalno o tome?
Mislim da svako zasluzuje da ode u taj bunker.
 
DonnieBrascoDate: Saturday, 04 March 2017, 15:52:00 | Message # 7
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Da li mislite da se neko ističe kao najslabija karika?

Ne

Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre? Da li mislite da je mudro ovako rano u igri izbacivati ljude samo zato što nisu u vašem savezu? Ili je bolje čuvati pleme jakim?

S obzirom da imamo dva vezana poraza, logicno je da se pleme pokusa sacuvati jakim.

Šta se promenilo od izbacivanja Lazara?

Nista

Da li se neko ističe kao vodja plemena?

Da

Da li ima neko ko se ne oseća ugroženim?

Verovatno

Čime se rukovodite kada birate ko ide u Bunker i šta mislite generalno o tome?

Bez neke posebne odluke
 
EthanMorascaDate: Saturday, 04 March 2017, 16:10:34 | Message # 8
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Da li mislite da se neko ističe kao najslabija karika? Svi dolaze na igre i svi se trude, ali mislim da postoji jedna osoba koja najmanje doprinosi plemenu.

Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko
ispada iz igre? Da li mislite da je mudro ovako rano u igri izbacivati
ljude samo zato što nisu u vašem savezu? Ili je bolje čuvati pleme
jakim?
Izgubili smo oba imuniteta, tako da naš prioritet jeste i mora da bude čuvanje jakog plemena. U suprotnom ćemo nastaviti da gubimo i svi ćemo poispadati pre ili kasnije, a mislim da to nikome nije cilj.

Šta se promenilo od izbacivanja Lazara? Mislim da smo postali pomalo svesni da smo potrošili to jedno lagano izbacivanje i da nas nakon toga u slučaju poraza čeka nimalo prijatan plemenski savet.

Da li se neko ističe kao vodja plemena? Zaista mislim da ne.

Da li ima neko ko se ne oseća ugroženim? Polazeći od sebe, pretpostavljam da se svi osećaju pomalo ugroženo, ali duboko verujem u to da večeras samo jedna osoba ima razlog za brigu.

Čime se rukovodite kada birate ko ide u Bunker i šta mislite generalno o tome? Mislim da je bitno poslati nekoga ko ima iskustva sa traženjem skrivenih imuniteta kako bismo imunitet uzeli pre nekoga iz drugog plemena.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
troyaDate: Saturday, 04 March 2017, 22:00:01 | Message # 9
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Diskusija je završena. Pokupiću glasove.
 
troyaDate: Saturday, 04 March 2017, 22:01:48 | Message # 10
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ukoliko neko ima tajni imunitet i želi da ga iskoristi, to je poslao u svom glasu.
 
troyaDate: Saturday, 04 March 2017, 22:03:13 | Message # 11
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Niko nije iskoristio tajni imunitet.
 
troyaDate: Saturday, 04 March 2017, 22:03:35 | Message # 12
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Jednom kada pročitam glasove, odluka će se smatrati konačnom. Osoba koja bude dobila najveći broj glasova mora odmah da napusti plemenski savet. Pročitaću glasove...
 
troyaDate: Saturday, 04 March 2017, 22:04:44 | Message # 13
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Prvi glas...
 
troyaDate: Saturday, 04 March 2017, 22:05:59 | Message # 14
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Matija
 
troyaDate: Saturday, 04 March 2017, 22:07:19 | Message # 15
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Miko

1 glas Matija, 1 glas Miko
 
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Završeni plemenski saveti » 2. plemenski savet (Kis)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: