3. plemenski savet - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Završeni plemenski saveti » 3. plemenski savet (Kis)
3. plemenski savet
troyaDate: Monday, 06 March 2017, 21:40:12 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Kis, dobrodošli na treći plemenski savet u Virtual Survivor 5 - Kiska Island. Jedan od vas će po završetku ovog plemenskog saveta biti izglasan i postaće treća osoba koja napušta Virtual Survivor 5 - Kiska Island. Rasprava na plemenskom savetu će trajati do sutra u 22:00 h, kada ću pročitati glasove.

Svi morate odgovoriti na postavljena pitanja.

Glasanje se vrši tajnim putem i to tako što šaljete game hostu privatnu poruku sa imenom osobe za koju glasate.

Pored toga morate napisati i minimum jednu rečenicu komentara, odnosno objašnjenje svog glasa.

Ako neko ima tajni imunitet i želi da ga iskoristi, uradiće to uz glas.

A sada nekoliko pitanja:

Da li mislite da se neko ističe kao najslabija karika?

Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre?

Da li je atmosfera u plemenu bolja nakon ispadanja Mike?

Prošli put ste rekli da još uvek nemate vodju, mislite li da je i to jedan od razloga zašto se često nalazite u ovakvim situacijama?

Da li ima neko ko se ne oseća ugroženim?

Od sledećeg ciklusa ostajete sa 3 igrača manje, ako ovako nastavite teško da će te uspeti da se vratite na noge. Ima li neko ideju šta bi ste novo mogli da probate?

Matija ti si po drugi put završio u Bunkeru, oba puta na insistiranje plemena Ka. Šta misliš zašto je to tako?
 
tiksiDate: Monday, 06 March 2017, 23:12:59 | Message # 2
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Da li mislite da se neko ističe kao najslabija karika?

Nema najslabijih ovde, nijanse odlučuju, svako je u neku ruku i slab i jak.

Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre?

Kriterijumom da treba očuvati mir među preživelima i smanjiti duševna previranja, kada smo vec neuhranjeni i neispavani.

Da li je atmosfera u plemenu bolja nakon ispadanja Mike?

Pošto mi otprilike svaki drugi dan izbacujemo nekoga nema tu neke atmosfere.

Prošli put ste rekli da još uvek nemate vodju, mislite li da je i to jedan od razloga zašto se često nalazite u ovakvim situacijama?

Da nam je jedna Lara Croft ovde verovatno bi briljilari.

Da li ima neko ko se ne oseća ugroženim?

Sada se već svako manje ili više oseća ugroženim. Osim što se sami jedemo povremeno iz džungle izlaze neke strašne zveri.

Od sledećeg ciklusa ostajete sa 3 igrača manje, ako ovako nastavite teško da će te uspeti da se vratite na noge. Ima li neko ideju šta bi ste novo mogli da probate?

bolji skript za rešavanje zadataka


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
ToniDate: Tuesday, 07 March 2017, 01:10:35 | Message # 3
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Da li mislite da se neko ističe kao najslabija karika?
Ne bih rekao,uvijek ima jakih i manje jakih igrača,ali ne bih nikoga nazvao najslabijom karikom.

Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre? 
Bitno je uspostaviti jedinstvo u plemenu,pa će to svakako biti jedan od kriterija. Obzirom da smo izgubili tri imuniteta,svakako je bitno i tko koliko može doprinijeti,u protivnom smo svi gotovi.

Da li je atmosfera u plemenu bolja nakon ispadanja Mike?
Ne bih rekao,Miko nije uspostavio kontakt gotovo ni sa kim,kao ni Lazar. Svih šestero koji smo ostali jesmo,tako da je atmosfera nakon još jednog poraza očajna. Drago mi je što nismo skroz klonuli duhom i što nismo potpuno demoralizirani,ali ako se dogodi još jedan poraz,strah me i pomisliti kako će to utjecati na moral ekipe.

Prošli put ste rekli da još uvek nemate vodju, mislite li da je i to jedan od razloga zašto se često nalazite u ovakvim situacijama?
Ne bih rekao jer smo se na prošlom natjecanju jako lijepo podijelili i svakome je bilo jasno koji je njegov zadatak,za razliku od drugog natjecanja za imunitet.
Ipak,opet smo ovdje jer su nas jednostavno pomeli,ne mislim da bi bilo bolje da je bila jedna osoba koja je podijelila zadatke,umjesto što smo sami izabrali.

Da li ima neko ko se ne oseća ugroženim?
Ne znam,mogu govoriti samo za sebe,a ja se osjećam ugroženo i oprezno. Mislim da neću ispasti,ali ako se to dogodi,neću biti previše šokiran.

Od sledećeg ciklusa ostajete sa 3 igrača manje, ako ovako nastavite teško da će te uspeti da se vratite na noge. Ima li neko ideju šta bi ste novo mogli da probate?
Iskreno ne znam jer su nas prošli put pobijedili sa velikom razlikom. Ako sljedeće natjecanje zaista ne ovisi o vremenu,možda nam je to prilika jer smo tako jednom već pobijedili i osvojili nagradu.
Mislim da su takva natjecanja naša šansa jer ovako nas pet na njih osam nema previše šanse kad svi mogu sudjelovati kod njih.


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
PollyDate: Tuesday, 07 March 2017, 10:26:44 | Message # 4
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Da li mislite da se neko ističe kao najslabija karika?
Ne, zato je ovoga puta najteže napisati nečije ime.

Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre? 
U ovakvoj situaciji ne znam više ni koje kriterije da gledam. Poprilično smo očajni pa treba zadržati ljude koji će u svakom smislu najbolje djelovati na ostatak plemena.

Da li je atmosfera u plemenu bolja nakon ispadanja Mike?
Očekivala sam da će biti bolja nakon njegovog ispadanja i tijekom igre je bilo nekih naznaka, ali nakon što smo opet izgubili, bilo je jasno da neće biti ništa od toga.

Prošli put ste rekli da još uvek nemate vodju, mislite li da je i to jedan od razloga zašto se često nalazite u ovakvim situacijama?
Ne, jer smo se u zadnjoj igri dobro organizirali i bez istaknutog vođe i motivirali smo jedni druge. Ovoga puta ovdje smo se našli vjerojatno zato što smo naprosto izgorjeli od želje da prekinemo loš niz.

Da li ima neko ko se ne oseća ugroženim?
Moguće, ali rekla bih da smo svi na oprezu.

Od sledećeg ciklusa ostajete sa 3 igrača manje, ako ovako nastavite teško da ćete uspeti da se vratite na noge. Ima li neko ideju šta biste novo mogli da probate?
Bez ideje sam. Ili će najveću ulogu igrati sreća, ili ćemo se jedno po jedno eliminirati. Nadam se ipak da će nam se poklopiti dobra igra, dobro raspoloženje, dobra organizacija i, što je najvažnije, zadatak koji ne odgovara drugom plemenu. biggrin


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
ToniDate: Tuesday, 07 March 2017, 14:08:23 | Message # 5
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline

Quote
Da nam je jedna Lara Croft ovde verovatno bi briljilari.


laugh 
Tek sad vidim ovaj biser


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
MatijaDate: Tuesday, 07 March 2017, 16:13:43 | Message # 6
Dalibor
Group: Publika
Messages: 1784
Awards: 4
Reputation: 54
Status: Offline
Da li mislite da se neko ističe kao najslabija karika?
Rekao bih da ne. Ipak je ovo Virtual Survivor i na zalost nekad Real Life moze stati na put.

Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre? 
To je vrlo tesko odluciti, posebno u ovakvih situacijama kada nas je sve manje.

Da li je atmosfera u plemenu bolja nakon ispadanja Mike?
Nazalost, nisam bio prisutan na igri za imunitet i nagradu zbog posla, ali vidim da je ipak bilo malo bolje.

Prošli put ste rekli da još uvek nemate vodju, mislite li da je i to jedan od razloga zašto se često nalazite u ovakvim situacijama?
Mislim da ne. U svakoj igri nam je falilo trunka srece, ali i prevelika zelja za pobedom nas je malo omela.

Da li ima neko ko se ne oseća ugroženim?
Sve je moguce.

Od sledećeg ciklusa ostajete sa 3 igrača manje, ako ovako nastavite teško da će te uspeti da se vratite na noge. Ima li neko ideju šta bi ste novo mogli da probate?
Prepustimo to tebi, game hostu. biggrin Sigurno ces izvuci nekog keca iz rukava biggrin

Matija ti si po drugi put završio u Bunkeru, oba puta na insistiranje plemena Ka. Šta misliš zašto je to tako?
 
Verovatno su videli da nisam bio online na poslednjoj igri, kao ni na prvoj igri za nagradu kada su me isto poslali u bunker.
 
MarkoNGDate: Tuesday, 07 March 2017, 16:16:14 | Message # 7
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Da li mislite da se neko ističe kao najslabija karika?
Ne, jedinu slabu kariku smo izglasali u prvoj rundi, a ostali su samo bili splet nesretnih okolnost

Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre?
Odluka vecine ce definitvno da prelomi.

Da li je atmosfera u plemenu bolja nakon ispadanja Mike?
Ne, ali ne verujem da bi bilo bolje i da je neko drugi ispao prosli put.

Prošli put ste rekli da još uvek nemate vodju, mislite li da je i to jedan od razloga zašto se često nalazite u ovakvim situacijama?
Sve je moguce, mozda bi i trebali o ovome dobro da promislimo do pocetka sledece igre. Mozda nekad gubimo neko dragoceno vreme jer se u hodu dogovaramo i mozda dodje do teledirigovanja (igra sa matematikom ,kada  su 4 igraca resavala 4-6 istih zadataka - Miko pisao pogresne podele).

Da li ima neko ko se ne oseća ugroženim?
Pleme Ka, vec neko vreme. 
Dok se kod nas nervoza uvuce jos tokom ovog glasanja mislju "da li sam ja sledeci."

Od sledećeg ciklusa ostajete sa 3 igrača manje, ako ovako nastavite teško da će te uspeti da se vratite na noge. Ima li neko ideju šta bi ste novo mogli da probate?
Ideja je jednostavna, igra se mora dobiti i zaostatak smanjiti na 2, sve ostalo je ravno propasti. Ali ne treba opet ni imati insomniju zbog jedne igre koja svakako ume da zarazi sve u plemenu.
 
EthanMorascaDate: Tuesday, 07 March 2017, 18:16:00 | Message # 8
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Da li mislite da se neko ističe kao najslabija karika? Ne, mislim da svi predstavljamo karike približne snage. Možda je neko slabiji, ali ne dovoljno da bi to bio razlog izbacivanja.

Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre? Bilo šta osim jednoglasne odluke plemena je put u propast.

Da li je atmosfera u plemenu bolja nakon ispadanja Mike? Atmosfera je ista, mada je činjenica da je plemenski čet manje haotičan. laugh

Prošli put ste rekli da još uvek nemate vodju, mislite li da je i to jedan od
razloga zašto se često nalazite u ovakvim situacijama? Nije to razlog. Imamo sitne organizacione propuste, ali za rešavanje tog problema nam ne treba jedna osoba sa funkcijom vođe, već svi moraju da se uključe i daju svoje predloge kako bismo ostvarili najbolji mogući rezultat u određenoj igri.

Da li ima neko ko se ne oseća ugroženim? Mislim da se niko ne oseća bezbedno u plemenu koje je sa 8 spalo na 6 članova u roku od dva ciklusa i koje će večeras spasti na 5 članova. Ipak, verujem i nadam se da će odluka biti jednoglasna.

Od sledećeg ciklusa ostajete sa 3 igrača manje, ako ovako nastavite teško
da će te uspeti da se vratite na noge. Ima li neko ideju šta biste novo
mogli da probate? Da ih molimo da namerno izgube mi se čini kao solidna strategija. laugh Šalim se, mislim da moramo da detaljno proanaliziramo igru i uočimo najkritičnije delove da bismo se na njih posebno koncentrisali.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
troyaDate: Tuesday, 07 March 2017, 22:00:44 | Message # 9
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Diskusija je završena. Pokupiću glasove.
 
troyaDate: Tuesday, 07 March 2017, 22:02:07 | Message # 10
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ukoliko neko ima tajni imunitet i želi da ga iskoristi, to je poslao u svom glasu.
 
troyaDate: Tuesday, 07 March 2017, 22:04:03 | Message # 11
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Niko nije iskoristio tajni imunitet.
 
troyaDate: Tuesday, 07 March 2017, 22:04:27 | Message # 12
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Jednom kada pročitam glasove, odluka će se smatrati konačnom. Osoba koja bude dobila najveći broj glasova mora odmah da napusti plemenski savet. Pročitaću glasove...
 
troyaDate: Tuesday, 07 March 2017, 22:05:13 | Message # 13
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Prvi glas...
 
troyaDate: Tuesday, 07 March 2017, 22:07:05 | Message # 14
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Matija
 
troyaDate: Tuesday, 07 March 2017, 22:09:14 | Message # 15
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
MarkoNG

1 glas MarkoNG, 1 glas Matija
 
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Završeni plemenski saveti » 3. plemenski savet (Kis)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: