4. plemenski savet - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Završeni plemenski saveti » 4. plemenski savet (Kis)
4. plemenski savet
troyaDate: Friday, 10 March 2017, 21:44:31 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Kis, dobrodošli na četvrti plemenski savet u Virtual Survivor 5 - Kiska Island. Jedan od vas će  po završetku ovog plemenskog saveta biti izglasan i postaće četvrta osoba koja napušta Virtual Survivor 5 - Kiska Island. Rasprava na plemenskom savetu će trajati do sutra u 22:00 h, kada ću pročitati glasove.

Svi morate odgovoriti na postavljena pitanja.

Glasanje se vrši tajnim putem i to tako što šaljete game hostu privatnu poruku sa imenom osobe za koju glasate.

Pored toga morate napisati i minimum jednu rečenicu komentara, odnosno objašnjenje svog glasa.

Ako neko ima tajni imunitet i želi da ga iskoristi, uradiće to uz glas.

A sada nekoliko pitanja:

Matija ovog puta nisi završio u Bunkeru i ako je to bila konstanta za Ka, šta misliš zašto je to tako?

Tiksi ovog puta si ti završila u Bunkeru, šta misliš zašto su baš tebe izabrali i kakva je bila reakcija u plemenu? Jesu li te zapitkivali šta se tamo dešava i slično, i koliko ti je to pomoglo ili odmoglo u već poljuljanoj plemenskoj atmosferi?

Toni ti si imao jedan emotivan post u vašem kampu, da li je to to? Znam da se osećaš ugroženo kao i svi ostali predpostavljam ali da li ti misliš da si ti sigurno sledeći?

EthanMorasca kao nekog koji je odigrao najviše sezona ovde, neću da te pitam da li ti se ikad desilo da ovoliko igri izgubiš za redom i  eventualno udješ u ujedinjenje bez ijedne pobede jer sam siguran da se to nije desilo. Ali pretpostavljam da si ulazio u ujedinjenje u manjini i zanima me šta misliš koliko je teško izvući se iz takve situacije? Ima li nade za vas?

Polly ti si imala vatreno krštenje. Pretpostavljam da si očekivala da će prvo učešće da bude teško, ali da si slutila da će biti ovako intenzivno. Maltene kao da se sezona bliži kraju a ne da još nije prošla ni četvrtina.

Pitanje za sve mislite li da se ujedinjenje bliži?

Pitanje za sve koliko bi bilo teško bilo šta uraditi protiv Ka u ujedinjenju? Ovde ne govorimo samo o brojevima, to je pleme koje još nije stiglo ni jednom da se da kažemo posvadja medjusobno.

I da ne bude da vas obeshrabrujem, pogledajte ujedinjenje VS India. Uvek ima nade, nema predaje.
 
PollyDate: Friday, 10 March 2017, 22:32:26 | Message # 2
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Polly ti si imala vatreno krštenje. Pretpostavljam da si očekivala da će prvo učešće da bude teško, ali da si slutila da će biti ovako intenzivno. Maltene kao da se sezona bliži kraju, a ne da još nije prošla ni četvrtina.
Nije prošla još ni četvrtina?  surprised Pa dokle nas misliš držati tu?  surprised 
Ovo do sada stvarno je trebalo izdržati. biggrin Ali ne znam za bolje pa guram dalje kako znam i mogu... Ako i ne bude još dugo trajalo, bilo je jako zanimljivo iskustvo. Da nisu ovako divni ljudi u našem sve manjem plemenu, možda ni dovde ne bih došla.

Mislite li da se ujedinjenje bliži?
Bliži se, bliži ujedinjenje;
u duši već ga slutim.


Koliko bi bilo teško bilo šta uraditi protiv Ka u ujedinjenju? Ovde ne govorimo samo o brojevima, to je pleme koje još nije stiglo ni jednom da se, da kažemo, posvadja medjusobno.
Ma ima da unesemo kaos! biggrin Ali realno, vjerojatno će to biti borba s vjetrenjačama.

Quote troya ()
I da ne bude da vas obeshrabrujem

Sumnjiv si mi.  dry


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
tiksiDate: Friday, 10 March 2017, 23:20:33 | Message # 3
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Tiksi ovog puta si ti završila u Bunkeru, šta misliš zašto su baš tebe izabrali i kakva je bila reakcija u plemenu? Jesu li te zapitkivali šta se tamo dešava i slično, i koliko ti je to pomoglo ili odmoglo u već poljuljanoj plemenskoj atmosferi?

Da bih se drzala podalje od chata. Nadali su se kao i ja da ce mi chat biti onesposobljen. Nije me niko zapitkivao i ako neko ne zna uzela sam Crni glas po ceni jednog glasa na ovom plemenskom savetu. Imaju u tom bunkeru pticice preko kojih i onako mogu da komuniciram sa saplemenicima.

Quote troya ()
Pitanje za sve mislite li da se ujedinjenje bliži?

Sa svakom našom novom žrtvom jedan korak smo bliže. Kazna sem u vidu LareCroft na chatu i u vidu ujedinjenja nas stiže.

Quote troya ()
Pitanje za sve koliko bi bilo teško bilo šta uraditi protiv Ka u ujedinjenju? Ovde ne govorimo samo o brojevima, to je pleme koje još nije stiglo ni jednom da se da kažemo posvadja medjusobno.

Pa da slažem se i to je osnov problema. Nisu stigli ni da razmisljaju o bilo kakvoj taktici niti da pokazuju svoje prave namere u igri, tako da prvih par krugova sa njima ce biti jako tesko i verovatno ćemo jako brzo da izgubimo jos 1 - 2 osobe. Mozda bi nam cak vise odgovaralo da sada dodje do nekakvog mesanja i to na vise malih plemena, da se tu odbrani imunitetom i da mora da se neocekivano izaci neko od njih. Što više dobijemo na vremenu u startu imaćemo više šansi kasnije, jer će se i među njima pojavljivati nekakvi konflikti.

Uglavnom ukoliko i jedan od preostalih napravi bilo sta u vidu plasmana, trebalo bi svi da budemo zadovoljni, s obzirom da nam je pozicija veoma veoma loša.

I iako je ovo jedno od natragičnijih plemena u kojima sam igrala (a igrala sam 3 vs-a pre ovoga) ostvarili smo veliku uzajamnu bliskost, prosli zajedno svasta i ja sve ljude ovde bas iskreno volim na svoj nacin i utoliko mi je drago sto sam u ovom plemenu, a ne na drugoj strani, pa kako bude. Istovremeno ovo mi je jedan od najmučnijih plemenskih saveta ikada, ali mislim da ne treba da se ljutimo, jer ovo je i onako samo igra sa slabim sansama za bilo koga od nas.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
tiksiDate: Friday, 10 March 2017, 23:25:31 | Message # 4
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Posto smo i onako tragicni predlazem da probamo zajedno da bacimo neku rimu u kontekstu toga kako nas gledaju kao ylikovce, pa se nastavljam na Polino:

Bliži se, bliži ujedinjenje;
u duši već ga slutim,
svim svojim argumentima glupim,
spremam se da mutim,


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
EthanMorascaDate: Friday, 10 March 2017, 23:27:17 | Message # 5
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Bio sam u manjini u ujedinjenju, a odnos je bio 6-3. Moje mišljenje je da je gotovo uvek moguće izvući se, ali je potrebna sprcifična kombinacija sreće i postojanja pukotina u većinskom savezu.

Bez obzira na to što nisu bili na plemenskom, siguran sam da postoje neke pukotine kod njih, nemoguće je da se 8 ljudi fantastično slaže. Svakako se ne slažu bolje nego mi koji smo zajedno prošli kroz ovu noćnu moru. Da ne pominjem koncept Ajdina koji na forumu nije bio 20 dana.

Ne znam šta da mislim o ujedinjenju. Može da bude i sad, a i kada ostane 8 ljudi. Čak je i mešanje upitno, da li će ga uopšte biti i ako hoće - kad. Ali sam umereni optimista da ćemo naći neko rešenje za trenutnu situaciju.

Majko mila, ni četvrtina igre nije prošla, a naše pleme se prepolovljava...


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
ToniDate: Saturday, 11 March 2017, 01:01:30 | Message # 6
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Quote
Toni ti si imao jedan emotivan post u vašem kampu, da li je to to? Znam da se osećaš ugroženo kao i svi ostali predpostavljam ali da li ti misliš da si ti sigurno sledeći?
You know what they say about assuming,it makes an ass out of you and me biggrin
Ne,u pravu si,svi se osjećamo ugroženo. Tj.,ako se netko ne osjeća ugroženo nakon prošlog plemenskog,onda molim da mi kaže kako to uspijeva. Uvijek sam oprezan,ovaj put usto i preplašen,tužan itd.
Bit posta je bila da pokušam dignuti moral ekipe jer nakon ovog plemenskog ostati će 4 vrlo kvalitetne osobe za koje sam uvjeren da mogu napraviti raspašoj kasnije.

Quote
Pitanje za sve mislite li da se ujedinjenje bliži?

Iskreno.ne. Očekujem normalno ujedinjenje sa 9,10 osoba,mada ujedinjenje sada ne bi bilo skroz loše jer sam uvjeren da oni tamo imaju neraščišćenih odnosa koji nam daju nadu da nešto možemo napraviti. Što se ujedinimo kasnije,to su veće šanse da netko od nas otpadne,a onda nam to i smanjuje šanse kasnije.

Quote
Pitanje za sve koliko bi bilo teško bilo šta uraditi protiv Ka u ujedinjenju? Ovde ne govorimo samo o brojevima, to je pleme koje još nije stiglo ni jednom da se da kažemo posvadja medjusobno.

I da ne bude da vas obeshrabrujem, pogledajte ujedinjenje VS India. Uvek ima nade, nema predaje.
 
Možda sam lud,a možda samo vječni optimist. Ja vjerujem da imamo šanse napraviti show i otići do kraja. Čak ću otići tako daleko i reći da vjerujem da će final 2 ili 3 ove sezone činiti igrači Kisa (ovu izjavu ću požaliti kasnije ako se ne obistini hahah). Nisu se sitgli posvađati,ali niti posebno zbližiti niti ispitati povjerenje niti išta slično. Mi znamo da si možemo vjerovati i da ćemo si međusobno čuvati leđa,došlo nas 4 u ujedinjenje ili 2,na to možemo računati. Istina,oni su se zbližili jer pričaju o ne znam,serijama koje prate ili glazbi,ali jesu li oni prošli 4 poraza ,4 plemenska,maratonske razgovore i sl? Nisu.
Istina je da se nisu stigli posvađati,ali nismo ni mi,ovdje vidim 5 individualaca koji vjeruju jedni u druge. A ako nas pravi Survivor nečemu uči,to je da plemena koja dugo ne idu na plemenski i ne riješe se smetnji,ne prođu baš dobro. (Primjer,pleme Galu u Samoi i žuto pleme u Philippines). Vjerujem da će se isto dogoditi njima,sigurno ima pukotina tamo,a mi smo dovoljno pronicljivi da ih nađemo i iskoristimo.

Hvala ti na ovoj poruci,oduvijek sam znao da si Kisovac u duši!

Quote
Da nisu ovako divni ljudi u našem sve manjem plemenu, možda ni dovde ne bih došla.


Quote
I iako je ovo jedno od natragičnijih plemena u kojima sam igrala (a igrala sam 3 vs-a pre ovoga) ostvarili smo veliku uzajamnu bliskost, prosli zajedno svasta i ja sve ljude ovde bas iskreno volim na svoj nacin i utoliko mi je drago sto sam u ovom plemenu, a ne na drugoj strani, pa kako bude.
Vidite vi ove izjave. Ma ljudi moji,ako se njima ne tresu gaće zbog nas,onda su ludi biggrin
Ako netko od nas pobijedi,svi ljetujete kod mene u Splitu!


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
tiksiDate: Saturday, 11 March 2017, 11:37:55 | Message # 7
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote Toni ()
Ako netko od nas pobijedi,svi ljetujete kod mene u Splitu
oO haha, nista onda mora da igramo biggrin


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
EthanMorascaDate: Saturday, 11 March 2017, 11:43:20 | Message # 8
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Eto dodatne motivacije. biggrin

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
PollyDate: Saturday, 11 March 2017, 12:03:56 | Message # 9
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Sad je sve dobilo novi smisao! biggrin

Sinners judging sinners for sinning differently.
 
MatijaDate: Saturday, 11 March 2017, 16:43:01 | Message # 10
Dalibor
Group: Publika
Messages: 1784
Awards: 4
Reputation: 54
Status: Offline
Matija ovog puta nisi završio u Bunkeru i ako je to bila konstanta za Ka, šta misliš zašto je to tako?

Mislili su proslih puta da sam manje online, i da bi bilo najsigurnije poslati mene, ali su se prevarili  cool
 
troyaDate: Saturday, 11 March 2017, 22:00:17 | Message # 11
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Diskusija je završena. Pokupiću glasove.
 
troyaDate: Saturday, 11 March 2017, 22:01:29 | Message # 12
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ukoliko neko ima tajni imunitet i želi da ga iskoristi, to je poslao u svom glasu.
 
troyaDate: Saturday, 11 March 2017, 22:03:21 | Message # 13
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Niko nije iskoristio tajni imunitet.
 
troyaDate: Saturday, 11 March 2017, 22:04:04 | Message # 14
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Jednom kada pročitam glasove, odluka će se smatrati konačnom. Osoba koja bude dobila najveći broj glasova mora odmah da napusti plemenski savet. Pročitaću glasove...
 
troyaDate: Saturday, 11 March 2017, 22:04:39 | Message # 15
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Prvi glas...
 
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Završeni plemenski saveti » 4. plemenski savet (Kis)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: