5. plemenski savet - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Završeni plemenski saveti » 5. plemenski savet (Kis)
5. plemenski savet
troyaDate: Wednesday, 15 March 2017, 01:06:14 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Kis, dobrodošli na peti plemenski savet u Virtual Survivor 5 - Kiska Island. Jedan od vas će  po završetku ovog plemenskog saveta biti izglasan i postaće peta osoba koja napušta Virtual Survivor 5 - Kiska Island. Rasprava na plemenskom savetu će trajati do sutra u 22:00 h, kada ću pročitati glasove.

Svi morate odgovoriti na postavljena pitanja.

Glasanje se vrši tajnim putem i to tako što šaljete game hostu privatnu poruku sa imenom osobe za koju glasate.

Pored toga morate napisati i minimum jednu rečenicu komentara, odnosno objašnjenje svog glasa.

Ako neko ima tajni imunitet i želi da ga iskoristi, uradiće to uz glas.

A sada nekoliko pitanja:

Pitanje za sve: Očito je bilo da ste hteli malo da ih isprovocirate na zadnjoj igri za Imunitet. Bilo je i neslaganja mišljenja izmedju Lare i Nauparca, da li vam je to bio cilj?

Pitanje za sve: Mislite li da su takve vrste da kažemo haosa za vas najbolja šansa?

Pitanje za sve: Očito je da ste vi jako vezani jedno za drugo i da ste prošli svašta, koliko će težak biti ovaj plemenski i čime će te se rukovoditi prilikom glasanja?
 
ToniDate: Wednesday, 15 March 2017, 01:28:21 | Message # 2
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Quote
Očito je bilo da ste hteli malo da ih isprovocirate na zadnjoj igri za Imunitet. Bilo je i neslaganja mišljenja izmedju Lare i Nauparca, da li vam je to bio cilj?
Pa lijepo je vidjeti da tamo ima nesuglasica,mada mislim da se u nama polako gasi želja uopće za razgovaranjem sa ljudima koji se ponašaju istovremeno i kao psihopati i kao djeca. Ovakvo naslađivanje Nauparca je nešto što se ne viđa niti u vrtiću,a kamoli od jedne odrasle osobe. Svima je jasno da je napeto i svi nekada poludimo,ali ako se ne možeš odmaknuti (odzumirati) od situacije i smiriti se,krajnje je vrijeme da se zapitaš i potražiš pomoć.

 
Quote
Mislite li da su takve vrste da kažemo haosa za vas najbolja šansa?

Naša najbolja šansa je da pola plemena Ka,ja ih volim nazivati tratinčicama,kojima je vrh VS sezone igrati igre i zuriti u sunce,odustanu. Ako ostanu ljudi koji su spremni igrati igru,a odu oni kojima plasman nije bitan i koji samo žele navečer igrati Pitaj Troyu i slične igrice,onda imamo šanse. Ovako se samo nadamo da ćemo doći do porote i tamo napraviti show,kako smo ga pravili zadnjih 5 rundi.

Quote
Očito je da ste vi jako vezani jedno za drugo i da ste prošli svašta, koliko će težak biti ovaj plemenski i čime će te se rukovoditi prilikom glasanja?
 
Mi smo VS obitelj,nikada nisma bio u plemenu sa ovako divnim ljudima. Oni to nikada neće doživjeti jer nisu ovako bliski,a za dosta njih je vrh sezone igrati igrice ili zvati nas zlikovcima. 
Jedino što će teško biti na ovom plemenskom je odlučiti tko mora ostati u igri jer sve manje i manje ljudi uopće želi do ujedinjenja jer znamo tko nas tamo čeka. Ne što,već tko.
Ovaj put će Tiksi imati čast,sutra možda ja,tko zna biggrin
Ali sad ozbiljno,večeras samo Nikola nije izrazio želju da ode,ako izgubimo i sljedeći imunitet,možda bude i on


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
tiksiDate: Wednesday, 15 March 2017, 01:30:16 | Message # 3
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote troya ()
Pitanje za sve: Očito je bilo da ste hteli malo da ih isprovocirate na zadnjoj igri za Imunitet. Bilo je i neslaganja mišljenja izmedju Lare i Nauparca, da li vam je to bio cilj?

Nisam u mogucnosti da se posvetim igrama od 10 do 11 i lakse mi je bilo sada da odigramo.

Quote troya ()
Pitanje za sve: Mislite li da su takve vrste da kažemo haosa za vas najbolja šansa?

Ne znam, ali znam da su ovde pocele opasne stvari da se uplicu. Dok su carke oko nekakve igre, pravila, nije opasno, ali kada se udje u teske patologije, meni tu nije mesto.

Quote troya ()
Pitanje za sve: Očito je da ste vi jako vezani jedno za drugo i da ste prošli svašta, koliko će težak biti ovaj plemenski i čime će te se rukovoditi prilikom glasanja?

Nece biti tezak u smislu izbora za koga glasati, mada nas ima vise da se otimamo da ispadnemo. Ne zato sto gubimo, pa samo je igra u pitanju, nego su neke stvari postale prestrasne.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
EthanMorascaDate: Wednesday, 15 March 2017, 01:44:05 | Message # 4
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote troya ()
Očito je bilo da ste hteli malo da ih isprovocirate na zadnjoj igri za Imunitet. Bilo je i neslaganja mišljenja izmedju Lare i Nauparca, da li vam je to bio cilj?

Da, hteli smo. Mislim, osvojili su već 4 imuniteta, imaju neaktivnog člana, nas je ovde ukupno ČETVORO. Oni se uplašili da slučajno ne izgube, pa traže odlaganje za sutra kada svi budu prisutni i odmorni, a znaju da su u svakom slučaju jači od nas u logičko-matematičkim igrama.

Nauparac je na chatu pokazao jednu ne baš lepu osobinu za jednog sportistu, a to je podsmevanje poraženom protivniku. Razumem ja da je bio iznerviran što smo tražili da odmah igramo, ali ono je stvarno bilo neukusno. Imao je priliku da pročita poruku koju je otkucao pre nego što je pošalje, nije kao da je ovo uživo, pa da mu je izletelo. Povredilo me je to, iskren da budem. Ne samo zbog mene, nego zato što znam koliko je to sve moje saplemenike povredilo.

Nisam baš očekivao da će nastati konflikt, ali bih lagao kada bih rekao da mi je žao zbog tog konflikta.

Quote troya ()
Mislite li da su takve vrste da kažemo haosa za vas najbolja šansa?

Definitivno jesu i tek će ih biti, zato što ja sigurno neću ispasti ćutljivo, u to svi mogu da budu sigurni. Ni Tanja Kopača neće biti čutljiva, tek je počela. laugh Nju je sve ovo posebno dirnulo. Šalu na stranu, haos je jedino što nas može izvući sada. Što više haosa, to je veća šansa da među njima nastane neki konflikt i samim tim prolaz za nas.

Quote troya ()
Očito je da ste vi jako vezani jedno za drugo i da ste prošli svašta, koliko će težak biti ovaj plemenski i čime će te se rukovoditi prilikom glasanja?

Jesmo jako vezani. Ovo je neverovatno nešto. Tiksi znam duže od 7 godina, tako da mi vezivanje sa njom i nije iznenađenje. Oduvek mi je odgovarala kao osoba i naši razgovori su nezamenjivi. Tonija sam znao, ali površno, a Polly uopšte nisam poznavao, a mogu reći da sam sada upoznao dvoje divnih ljudi koje bih zaista želeo i u stvarnom životu da upoznam, što važi naravno i za Tiksi. Prema tome, plemenski je jako težak, a rukovodiću se Tiksinom željom.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
PollyDate: Wednesday, 15 March 2017, 01:45:39 | Message # 5
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Očito je bilo da ste hteli malo da ih isprovocirate na zadnjoj igri za Imunitet. Bilo je i neslaganja mišljenja izmedju Lare i Nauparca, da li vam je to bio cilj?
Svakako smo se nadali da će se već jednom početi urušavati taj njihov idilični svijet, a na površinu su isplivala prava lica nekih ljudi. Svakakve smo teške trenutke imali, ali kad sam danas pročitala što se piše na chatu, smučilo mi se.

Mislite li da su takve vrste da kažemo haosa za vas najbolja šansa?
To ćemo još vidjeti... Važno da se i njima malo poljuljalo tlo pod nogama. Nama je sad ionako svejedno, guramo dok ide.

Očito je da ste vi jako vezani jedno za drugo i da ste prošli svašta, koliko će težak biti ovaj plemenski i čime će te se rukovoditi prilikom glasanja?
Prošli smo zajedno sito i rešeto i naravno da nas je to još više zbližilo. O glasanju smo se dogovorili, ispoštovat ćemo želju, iako smo se trudili promijeniti mišljenje, još od jučer. Ali razumijemo razloge. Žao mi je samo da je do svega toga došlo u jednoj običnoj forumskoj igrici - da su tu vrijeđanja, ismijavanja, omalovažavanja... Tako nisko i tako jadno. Ali njima na dušu.


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
ToniDate: Wednesday, 15 March 2017, 01:47:48 | Message # 6
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Quote
Ni Tanja Kopača neće biti čutljiva, tek je počela. 
 Ipak nas je 5 u plemenu,zeznuo sam se. Tanja će odraditi prljavi dio posla!


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
EthanMorascaDate: Wednesday, 15 March 2017, 01:47:50 | Message # 7
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Zaboravio sam da kažem da ću Kis upamtiti kao najdraže pleme u kojem sam bio. Bez obzira na sve poraze i plemenske savete. Ovim plemenom smo svi dobili nešto mnogo važnije od ove igre. I to kažem ja koji obožavam Survivor i planiram da se borim dok na plemenskom ne počnu da iskaču postovi sa mojim imenom.

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
ToniDate: Wednesday, 15 March 2017, 01:51:12 | Message # 8
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Ovo sa Nikolom se skroz slažem. Obično u pravom Survivoru se plemena ne slažu kad stalno gube. Mi ne haha,ni slučajno. Počeli smo se i sprdati sami sa sobom još prije koju rundu,tako da mi je ovo definitivno najdraže pleme. Inače zapamtim 2-3 ljudi koji su bili sa mnom,ali ovaj put ću vas zapamtiti sve,od Lazara nadalje.

I Troya brate mili,daj nas ujedini više,pa vidiš da ovo nema smisla! Kad ti kasnije ostanu tratinčice,žalit ćeš se jer nas nisi prije ujedinio


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
PollyDate: Wednesday, 15 March 2017, 01:56:07 | Message # 9
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Još ćete me rasplakati.  sad Ali sa svim se slažem, osim što ne mogu reći "najbolje pleme od svih" jer je ovo i jedino. biggrin I ako sam mislila da mi ovaj prvi Survivor zbog svega što se događalo neće ostati u najboljem sjećanju, od svega će ipak ostati ova prijateljstva, nadam se. 

Sinners judging sinners for sinning differently.
 
ToniDate: Wednesday, 15 March 2017, 01:58:53 | Message # 10
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Polly,tebe mi je žao jer svako sljedeće pleme u kojem budeš neće biti ni približno dobro kao ovo biggrin

"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
PollyDate: Wednesday, 15 March 2017, 02:02:34 | Message # 11
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Dvaput ću razmisliti hoću li pristati ovo ikada više igrati. biggrin Jedino u istom sastavu...

Sinners judging sinners for sinning differently.
 
tiksiDate: Wednesday, 15 March 2017, 02:04:14 | Message # 12
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote EthanMorasca ()
Zaboravio sam da kažem da ću Kis upamtiti kao najdraže pleme u kojem sam bio. Bez obzira na sve poraze i plemenske savete. Ovim plemenom smo svi dobili nešto mnogo važnije od ove igre.

Delim misljenje, retka grupa normalnih ljudi u jednom plemenu i divno mi je bilo sa vama smile


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
troyaDate: Wednesday, 15 March 2017, 02:06:34 | Message # 13
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote Polly ()
Dvaput ću razmisliti hoću li pristati ovo ikada više igrati. biggrin Jedino u istom sastavu...

Ovde ću morati i ja da se umešam. Nemoj na to ni da pomišljaš. Kao što si sad upoznala dobre ljude, upoznaćeš par njih i u sledećem. Prijatelja nikad dosta. Mi se ovde družimo skoro 7 godina.
 
PollyDate: Wednesday, 15 March 2017, 02:13:17 | Message # 14
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Ma lako ćemo za nova prijateljstva... Ali neke situacije su bile toliko mučne, da ne bih htjela u skorije vrijeme to opet proživljavati, mada tko zna što nas još i ovdje čeka. No kako god bilo, nije mi žao što sam pristala na ovo. smile

Sinners judging sinners for sinning differently.
 
EthanMorascaDate: Wednesday, 15 March 2017, 02:17:10 | Message # 15
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Polly, biće sigurno još plemena, zarazna je ovo igra, a i Troya je već krenuo da te vrbuje za neku narednu sezonu. laugh Ali čisto sumnjam da će ijedno pleme biti kao ovo. biggrin heart

Prozivaće nas za ove komentare na Reunionu, ali ni ne očekujem od pojedinaca tamo da shvate koliko smo se povezali i koliko smo se borili svim srcem.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Završeni plemenski saveti » 5. plemenski savet (Kis)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: