Publika - Page 5 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Magacin » Publika
Publika
PollyDate: Sunday, 05 November 2017, 22:15:06 | Message # 61
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Gužva! biggrin

Pridružit ću vam se i ja u praćenju, samo da malo prelistam što se događalo. Šah mi je bio genijalan (ne toliko sama igra, koliko komentari). Troyu su pošteno naživcirali. biggrin Odmah sam se sjetila našeg pogađanja predmeta (Tiksi, Ethan). biggrin


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
SacDate: Sunday, 05 November 2017, 23:33:36 | Message # 62
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Ja navijam za odbacene, a verujem i Lara i Tiksi isto. biggrin

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
tiksiDate: Monday, 06 November 2017, 11:05:02 | Message # 63
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote Sac ()
Ja navijam za odbacene, a verujem i Lara i Tiksi isto.

jeste kolko se secam nesto slicno je bilo uradjeno u Vs1: Greece prvoj sezoni ikada, mada se sa sigurnoscu ne secam detalja.

Znam samo da je u nasem plemenu preko noci odustalo jedno 5 ljudi i da smo u tom plemenu ostali samo Miko, Sac i ja, jel tako bilo, a posle su nam se po ovom principu pridruzili BuX i LC? Angelia je bila pleme rep igraca, ali je kolko se secam bila neprikosnovena u igrama, koje su nam izuzetno odgovarale jer su bile teske misterije i igre koje su se igrale danima. Volela bih kada bi me neko podsetio kako je sve to tacno izgledalo...

Ovde ipak ne navijam za odbacene, jer nisam sigurna kolko su ovi igraci aktivni. Ipak, volela bih da pokazu da su josuvek tu..i bilo bi glupo ako se sada narednih 5 plemenskih ili koliko svede na izbacivanje ovih igraca..


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Monday, 06 November 2017, 11:06:28
 
PollyDate: Monday, 06 November 2017, 18:03:19 | Message # 64
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Quote Toni ()
Ja i dalje navijam za Stefana, iako još ne znam ništa o njegovoj igri.

Čini mi se da je Stefan baš srčan, podsjeća me na nekoga. tongue

Načula sam iz pouzdanih izvora (xD) da je ovdje i jedan momak iz Osijeka pa eto sad za njega navijam, dok ne saznamo malo više detalja od izbačenih.

Svidjele su mi se dvije zadnje igre, The Tapes i Letter Quest. Neke poznate osobe u The Tapes ne bih nikad pogodila. biggrin


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
LaraCroftDate: Monday, 06 November 2017, 21:34:52 | Message # 65
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote tiksi ()
jeste kolko se secam nesto slicno je bilo uradjeno u Vs1: Greece prvoj sezoni ikada, mada se sa sigurnoscu ne secam detalja.Znam samo da je u nasem plemenu preko noci odustalo jedno 5 ljudi i da smo u tom plemenu ostali samo Miko, Sac i ja, jel tako bilo, a posle su nam se po ovom principu pridruzili BuX i LC? Angelia je bila pleme rep igraca, ali je kolko se secam bila neprikosnovena u igrama, koje su nam izuzetno odgovarale jer su bile teske misterije i igre koje su se igrale danima. Volela bih kada bi me neko podsetio kako je sve to tacno izgledalo...

Bilo je neko biranje igraca i ja sam na kraju pripala vama koji ste ostali iz nekog plemena prepunog svadja, a pre mene i Bux.

Pobedjivali smo u igrama, sve dok GH nije poceo najpre da se grubo mesa u tok igre, zatim i da se svadja i provocira preko PP, da bih mu ja na kraju rekla da je on Visnja iz Survivora Panama, posle cega me je diskvalifikovao.

Sac i Miko mozda i bolje znaju sve detalje u prvom VS od trenutka mesanja plemena, pa do samog kraja...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Lavica88Date: Monday, 06 November 2017, 22:34:36 | Message # 66
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Anubis king

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
tiksiDate: Monday, 06 November 2017, 22:40:34 | Message # 67
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Meni se cini da posto je odustalo 4,5 ljudi sa nase strane, nakon neke greske Anubisove u vodjenju neke igre gde smo sedeli celu noc, spojio nas 3 sa vasim plemenom i onda je bio ovaj princip gde je svako birao po jednog, naravno nas 3 nije niko birao i vas dvoje se preostali u toj ekipi i tako je nastala Angelia. Znaci desilo se isto kao i ovo ovde s tim da se biralo iz jednog objedinjenog plemena.

Sto se tice toga kasnije secam se samo da je Buxa uklonio na neko ostrvo, gde je Bux nasao neki talisman, sta se desilo sa talismanom ne secam se mislim da nam ga oduzeo, a pri tom Bux nije glasao (tj bilo mu je zabranjeno da glasa) i tako smo spali u manjinu, iako smo bili u vecini na 5-5 (dal smo imali neki crni glas ili koji djavo ne znam).  Oko tog talismana je bila velika frka jer smo svi to gledali na yt, posto je snimak bio bas zastrasujuc, a kao nije smeo da se deli info o tome, mada zaista ne znam zasto. Tako da bilo je tu mnogo vise intriga od te Visnje i ono Anubisovo spijuniranje na chatu i svacega je tu bilo nije se znalo ko vise koga spijunira  i mislim da si ti odustala nakon toga ili da si bila eliminisana niceg se vise ne secam, bilo kako bilo  zbog Anubisovih odluka smo svejedno bili gotovi. Dal se jos Sac samo batrgao jos igru ili dve osvajajuci imunitete.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Monday, 06 November 2017, 22:47:54
 
EthanMorascaDate: Tuesday, 07 November 2017, 00:52:31 | Message # 68
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Sad i ja da kažem čega se sećam. biggrin

Lara, BuX i čini mi se Rei Zulu su bili na dnu plemena Priapos pre tog masovnog odustajanja članova Palaistre. Bila je neka igra koja se dugo igrala i Anubis ju je poništio na kraju zbog neke njegove greške, nakon čega je pola Palaistre odustalo (mislim da je i neko iz Priaposa odustao ili nije bio aktivan ili tako nešto). Onda je Anubis rešio da promeša plemena. Sećam se da su bili neki krugovi u kojima se biralo i onda oni koji nisu izabrani valjda u prva 2-3 kruga su sačinili novo pleme naziva Angelia.

Angelia je bila neporažena, dok su ostala dva plemena išla na plemenske savete. Sećam se da je bila neka Yelena, koja je ispala iz nove Palaistre, bio je tu i Luka, ali se ne sećam kad je on tačno ispao i kako. Igre su trajale danima i to me je jako smaralo, pogotovo čuvena Termopilska bitka koja se svodila na slepu sreću zamaskiranu u neku kao strategiju i predviđanje poteza protivnika.

Nakon ujedinjenja Palaistra i Priapos su se udružili protiv Angelije i nastale su dve strane - Tiksi, Bux, Sac, Lara i Miko sa jedne strane i Lavica, Mladen, 92ddt, Đoleks i ja sa druge strane. Onda je Anubis eliminisao 92ddt i mi smo ostali u manjini, nakon čega je Anubis zasrao sa onim nekim masovnim izbacivanjem i mi smo svi kao izbačeni, a zapravo smo ostali na nekom ostrvu. Angelia je potom izglasala Buxa, nakon čega smo se mi magično vratili u igru. laugh Bilo je 4-4 i tu je bila neka teška atmosfera, Lara je tu onda nešto zajebala i Anubis ju je eliminisao, nakon čega smo mi postali većina i izglasali Miku i Tiksi. Kada je Sac uzeo imunitet, mi smo izglasali našeg Mladena, a naredni put i Saca. Final 3 smo činili Lavica, Đoleks i ja. Obojica smo hteli da vodimo Lavicu u finale, ali sam u poslednjoj igri pobedio ja i izbacio ga. U finalu je bilo 5-2 za mene, Bux i Mladen su jedini glasali za Lavicu.

Ponavljam da ja ishod ove sezone ne priznajem u takmičarskom smislu, zato što se Anubis baš zaigrao sa ludačkim obrtima. Sa druge strane, činjenica je da je VS: Greece pionirska sezona i da je po nekim drugim stvarima bio jako kvalitetno odrađen.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
Lavica88Date: Tuesday, 07 November 2017, 01:02:58 | Message # 69
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Ma Ethance, zar se ne sjecas da je veliki mastermind Anubis sve ostale izbacio namjerno, sabotirao igre, nas odveo u finale, tebi obezbjedio pobjedu, ucinio prvi VS smjesnim u odnosu na ostale ( koji su izrodili jos vece mastermindove )? wink happy

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~

Message edited by Lavica88 - Tuesday, 07 November 2017, 01:03:17
 
EthanMorascaDate: Tuesday, 07 November 2017, 01:15:21 | Message # 70
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Tačno onako kako smo se dogovorili sa njim. biggrin

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
Lavica88Date: Tuesday, 07 November 2017, 01:26:19 | Message # 71
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Naravno. cool

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
LaraCroftDate: Tuesday, 07 November 2017, 08:36:15 | Message # 72
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote EthanMorasca ()
Bila je neka igra koja se dugo igrala i Anubis ju je poništio na kraju zbog neke njegove greške, nakon čega je pola Palaistre odustalo (mislim da je i neko iz Priaposa odustao ili nije bio aktivan ili tako nešto).

Bela ukrstenica sa brojevima ili slovima, nebitno, isto je to (mislim da su bili brojevi). Bilo je nekih sitnijih gresaka u vodjenju, ali pleme koje je pobedilo (Palaistra), zasluzeno je pobedilo i ja sam to javno rekla, sto mi je GH mnogo zamerio i vec tada poceo da me vredja preko PP. On je ipak ponistio tu igru, posle cega je nekoliko njih odustalo i nikad se vise nije pojavilo, a Knjaz je GH-a nazvao sibicarom.

Quote EthanMorasca ()
Igre su trajale danima i to me je jako smaralo, pogotovo čuvena Termopilska bitka koja se svodila na slepu sreću zamaskiranu u neku kao strategiju i predviđanje poteza protivnika.

Vrhunska igra, samo sto je GH mogao da je ubrza. Nije moralo da se ceka po 12 sati na potez protivnika, nego na sat - dva. Secam se da smo je iz Angelije naizmenicno igrali Tiksi, Sac i moja malenkost, a da je Miko prakticno odmarao 4-5 dana.

Quote EthanMorasca ()
Bilo je 4-4 i tu je bila neka teška atmosfera, Lara je tu onda nešto zajebala i Anubis ju je eliminisao

Rekla sam mu da je on Visnja Bankovic, nista vise i nista manje, koliko puta to treba da ponovim. Ima i svedoka za to.

Quote EthanMorasca ()
Ponavljam da ja ishod ove sezone ne priznajem u takmičarskom smislu, zato što se Anubis baš zaigrao sa ludačkim obrtima. Sa druge strane, činjenica je da je VS: Greece pionirska sezona i da je po nekim drugim stvarima bio jako kvalitetno odrađen.

Ovo potvrdjujem od reci do reci. Da dodam da nije bilo igara sa interneta (postavljanje kutija jedne na drugu ni slanja screenshotova sa najboljim skorom i slicno), nego su igre bile misaone. Kao da smo stvarno bili na pravom ostrvu.


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
tiksiDate: Tuesday, 07 November 2017, 08:55:10 | Message # 73
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
E ljudi svaka cast cega se vi secate smile Ja se jedino secam sa sigurnoscu toga da je Bux ostao na tom nekom ostrvu i da nije imao pravo da glasa jer sam tu i zesce ispizdela (znaci kada nas je bilo 5 bux nije normalno izbacen jer smo mi npr izgubili neku igru) i tog talismana (koji je izgleda propao). Takodje se secam da smo Sac i ja Laru molili da ne odustane u istim tim momentima, a da je eliminisana kada je vec to bilo nebitno za dalji tok sezone.  Bilo je i nekog biranja po ovom principu gde svako bira svog nekog sto me i podsetilo na tu sezonu.

Sto se tice Termopilske bitke mi smo vodili neke evidencije i sa velikom verovatnocom smo mogli da predvidimo poteze druge strane, secam se i svoje neke excel tabele i za to i za kluedo xD

@Lavice sigurna sam da Anubis nije nikom nista namestao, ali je sigurno da je umeo bes da ga ponese i da ne donosi neke odluke potpuno racionalno. Ugl on je i osmislio sve ovo i posle je imalo sezona i sezona, da se izgrade neka iskustva u pogledu vodjenja VSova.

Quote LaraCroft ()
Da dodam da nije bilo igara sa interneta (postavljanje kutija jedne na drugu ni slanja screenshotova sa najboljim skorom i slicno), nego su igre bile misaone. Kao da smo stvarno bili na pravom ostrvu.
ovo je definitivno istina,  plus onaj osecaj kada se igra prvi put i to u toku kada se kod nas emituje srpski suvivor, neprocenjivo i u dobroj meri potire sve te greske, sad ispalo je kako je ispalo, jedino bitno je da mi imamo uzbudljiva secanja iz tog perioda.

Drugo ta sezona je imala ambijent igre, sto mislim da nije ni jedna druga VS sezona imala, vecina igara je bila tematski vezana  za Grcku i grcku mitologiju (o kojoj sam procitala boga u toku te sezone i naucila jako mnogo), imala neke epske motive, kao i dizajn avatara hosta i sve ostalo sto se tu desavalo je takodje bilo uskladjeno, sto je vodilo ka posebnom uzivljavanju i dalo posebnu draz sezoni. Posto sam ja neko i ko igra kroz ambijent cele igre, a ne kroz neka pojedinacna poslovna dogovaranja, meni je to bilo posebno znacajno i ostalo u posebnom secanju. Evo npr, ovde mi jako smeta, sto sam i rekla troji da se sezona odvija u Finskoj a mi imamo neke slike na forumu tipa sa Kanarskih ostrva u sred sezone, delux hotel i igre iz Slagalice, nekako mi sve to ne ide i time nekako sezona gubi na znacaju i upecatljivosti.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Tuesday, 07 November 2017, 09:21:08
 
MarkoNGDate: Tuesday, 07 November 2017, 09:08:32 | Message # 74
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Quote tiksi ()
i tog talismana (koji je izgleda propao).
Bux, i feel you bro....
 
tiksiDate: Tuesday, 07 November 2017, 09:09:49 | Message # 75
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote MarkoNG ()
Bux, i feel you bro....
biggrin dobro mislim da je GH u ovom slucaju oduzeo taj talisman, a ne da ga je bux cuvao u dzepu :P


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Magacin » Publika
Search: