Publika - Page 6 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Magacin » Publika
Publika
SacDate: Wednesday, 08 November 2017, 07:57:00 | Message # 76
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Da kazem i ja nesto o VS Greece.

Once upon a time...

Pocesmo mi da igramo VS i sve je super bilo do te greske u brojcanoj ukrstenici, gde je Anubis napravio gresku i zbog toga ponistio igru, iako smo pobedili. Kao kopenzaciju smo Tiksi i ja dobili licne imunitete na sledecem plemenskom savetu. Par ljudi je tad odustalo, i nisu svi zbog te igre, vec neki zbog obaveza oko skole/fakulteta.

Tokom te podele plemena je ta Yelena izabrala Luku, pa je Luka random izabrao Djoleta, pa Djole Lavicu. Oni su cinili novu Palaistru. Novi Priapos su sacinjavali Ethan, Mladen, 92ddt i petarkondor. Ali fora je bila da smo u staroj Palaistri skoro sve igre pobedjivali samo Tiksi i ja i Miko je pomagao i odmagao, kako kad. biggrin A i svi smo se super slagali(osim Mike i LadyD koja je odustala, a koju smo dobili kao nagradu u igri) i bili dobra ekipa. Tako da Lukina odluka nije imala smisla.

Takodje je bila zavrzlama sa skrivenim imunitetom - kada ga pronadjes, nisi znao da li ga imas. Ja sam na ostrvo duhova isao treci-cetvrti po redu i uspeo da resim tragove i pronadjem skriveni, ali nisam znao da li ga je neko pre mene nasao. Zato nisam rekao nikome da sam ga pronasao, a posle mene je na ostrvo otisla Tiksi i uspela da ga pronadje, sto je prenela nama iz Angelie. Ja sam se razmisljao mnogo dal da tad kazem da je mozda kod mene, posto je Tiksi bila bas ubedjena da je kod nje. Ali ipak nikome ni tada nisam rekao, nisam nikome rekao jer nisam znao kakva ce reakcija biti jer smo tih dana sumnjali da miko planira da nas izda. I dosao je taj cuveni plemneski gde smo Tiksi i ja istovremeno odigrali skrivene. Ispostavilo se dobro sto niko nije znao za skriveni jer im je Miko preneo da je skriveni kod Tiksi i rekao im da je on na njihovoj strani(pa nisu glasali ni za njega ni za Tiksi), nisu glasali za Laru i Buxa jer su pokusavali da ih povrate na njihovu stranu(cuveni 92ddt i kisobrancici), tako da sam ja odigrao skriveni na sebe i blokirao sve glasove i ispao je Mladen. To je mozda i bio najbolji play te sezone.

Ali ne tako brzo! Mladen je odigrao ponistenje plemenskog saveta i vratio se u igru. Sto je bila glupost nevidjena, a bilo je cak 2 ponistenja plemenskog saveta. To ponistenje je glupo jer nikako ne moze da se igra protiv toga, da je bilo neko ogranicenje npr da ako osoba koja ispadne i ima ponistenje, onda ne moze da ga upotrebi, bilo bi mnogo mnogo zanimljivije. Ili nesto slicno. Ovako nista nismo dobili. Sledeci krug smo se spremali na nereseno do kraja(pravila za neresen rezultat su bila drugacija - nakon neresenog rezultata glasaju svi koji nisu dobili glasove, ako i tad bude nereseno te dve osobe postaju imune i ne glasaju, preostali glasaju izmedju sebe, ako opet bude nereseno, opet se glasa samo izmedju ta 2, pa oko opet bude nereseno i oni postaju imuni i tako sve do kraja dok ne ostanu 2 coveka koji napustaju igru ako ne izbace nekog u ponavljanju nakon sto bude 2:2. I tu je svasta bilo pokusavali smo da nagadjamo ko bi koga ostavio na cedilu da se spasi. Ali nista od toga jer je eliminisana Lara od strane Anubisa.

Drugo ponistenje je Lara iskoristila nakon sto je Tiksi bila izbacena, jer smo zeznuli sa crnim i duplim glasom, ali nigde nije pisalo da li se dupli i crni glas racunaju u ponavljanju. I opet ni time nista nije postignuto, oni potrosili dupli, a mi crni i opet smo bili na nuli.


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.

Message edited by Sac - Wednesday, 08 November 2017, 08:09:26
 
SacDate: Wednesday, 08 November 2017, 07:59:32 | Message # 77
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
A tek cuveni Dionisovi plemenski saveti. Odakle da pocnem... Prvo obrt sam po sebi da se 4 osobe proganjaju na ostrvo i da budu bezbedne od ispadanja i da mogu da love nagrade koje ce im pomoci je previse samo po sebi. A jos i mi koji smo u igri odlucujemo da li ce oni da se vrate u pleme ili ne. Prvom prilikom smo glasali da se vrate. Sta da smo nastavili sa izbacivanjem ljudi iz naseg plemena, svi bi se na kraju preselili na to drugo ostrvo. biggrin I svako sa po jednim ponistenjem plemenskih saveta, skrivenim ili crnim/duplim glasom. biggrin I koliko dugo su oni mogli da ostanu na to ostrvo nije bilo ogranicenja. A kad je Bux ispao i otisao na to ostrvo, onda je bilo ako ne izglasamo da se vrati za 3-4 kruga, onda ispada iz igre. A jos jedna stvar je da i niko nije mogao sa sigurnoscu da tvrdi da je u pitanju twist, jer nije bilo samo postavio plemenske, pa mi da radimo sta znamo. Nego je tad haos bio par ljudi su tad odustali opet(ReiZulu, kondor, 92ddt koji je pretio Anubisu da ponisti neku igru), Anubis je pretio Lari, Tiksi i Miki, pricao je kako niko ne ceni njegov trud, vredjaju ga i napadaju, prete mu, kako zeli da sve brzo zavrsi, nije mu do igre vise, ali ne bi da prekida, i bas je drama bila.Ko je u tom haosu razmisljao o twistowima, Niko. I svi smo glasali kao da su pravi plemenski saveti.

Evo ga taj creepy video sto je Tiksi pomenula: https://www.youtube.com/watch?v=9y1oygdFWKk
Mene i dan danas hvata jeza, a Anubis rekao da ga je sklepao na brzaka, jer su Tiksi i Lara ubrzo otisle na ostrvo duhova. STa li bi tek napravio da se potrudio, ne smem ni da pomislim.

Nakon sto su Tiksi i Miko ispali, ja sam krenuo da uzimam imunitete i uspevao sam sve do F4 kad sam imao problema sa netom, izgubio sam od Djolexa u spartanskom sahu. Nakon toga sam mu predlozio da glasamo za Lavicu, da postoji mogucnost da bi nam se Ethan pridruzio zbog straha od neresenog rezultata i ispadadnja iz igre, a ako nece da glasamo za Lavicu YOLO. Rekao sam mu da ga nijedan od Lavice i Ethana nece voditi u finale, sto se pokazalo kao tacno sto se tice Ethana, a i Lavica je posle priznala da bi povela Ethana. Nije pristao. Ali sta da se radi, gresi covek.  

A slozio bi se sa Tiksi za ovo sto je rekla o ambijentu, ne znam sto posle Anubisa niko to nije to tako radio. Svaka igra je imala neku pricicu i slike koje su isle uz nju i davale dobru atmosferu. Imasli smo igru beg kroz lavirint, Termopilsku bitku, Spartanski sah itd. Dobre igre i atmosfera, prvi put smo igrali, na nasem Angelia chatu je bilo fenomenalno, sve to nadmasuje lose strane(odustajanje mnogih i uplitanje game hosta u igru), tako da mi ta sezona ostaje u lepom secanju.


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.

Message edited by Sac - Wednesday, 08 November 2017, 08:17:15
 
tiksiDate: Wednesday, 08 November 2017, 08:54:49 | Message # 78
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Covek zvani memorija smile Ko bi jos zapamtio sav taj haos, evo ja i sad kad citam nista mi nije jasno hihi, ali kao kroz maglu mi se javlja sada da je tako nekako bilo da nas je bilo 5 njih 4 da smo ih izbacili, kad ono oni bili sigurni sve vreme i vratili se bericetno sa nagradama biggrin  Anubis bio u opasnom tripu. A sta je bilo sa ovim talismanom bese, sta je bio problem i gde je on zavrsio?

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Wednesday, 08 November 2017, 08:58:50
 
LaraCroftDate: Wednesday, 08 November 2017, 10:22:50 | Message # 79
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote Sac ()
Drugo ponistenje je Lara iskoristila nakon sto je Tiksi bila izbacena

Da, secam se da sam tada spasila Tiksi i to sam cekala poslednjih nekoliko minuta da aktiviram ponistenje, a tu nagradu sam dobila jer sam u nekoj prethodnoj igri jedina bila pogodila nekih 5 tacnih resenja.
Ne mogu tacno da se setim, ali mislim da je bilo neko pogadjanje odgovora drugih takmicara.
Otprilike kao sto sada planiram da se igra "Challenge 2".

Elem, postajemo dosadni sa VS Greece, sve ovo smo vec pisali ranije u raznim temama, ponajvise o 92DDT-u (Ethanovom coveku od poverenja) i njegovim "kisobranima".

Bolje da komentarisemo o VS Seychelles, na primer...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Lavica88Date: Wednesday, 08 November 2017, 11:33:44 | Message # 80
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Bolje komentarisite VS Finland, posto je ova tema o tome. tongue

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
tiksiDate: Wednesday, 08 November 2017, 15:48:12 | Message # 81
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Ja se ničeg nisam secala sem odličnog ambijenta i dosta nepravdi, baš mi je značilo da me neko podseti nekih delova. Bolje da se ista piše nego nista.

Ovde ne znam sta bih do sada komentarisala, sem što mogu da kudim i hvalim hostove, da im skrecem pažnju da daju jednaku šansu svima da apelujem na pravicnost, koje kod troje ima i i da tražim da se menja ovaj letnji templejt, što sam već uradila. Sa ostalim nesam upoznata xd


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
troyaDate: Wednesday, 08 November 2017, 16:32:58 | Message # 82
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Manite se ambijenta igre, najbitnije je ono sto prija ocima.

A ovakva boja foruma je ubedljivo najbolja od svih nasih 4 sajtova.
 
Lavica88Date: Wednesday, 08 November 2017, 16:44:49 | Message # 83
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Slazem se sa Troyancem, ova boja je definitivno najbolja. ok

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
LaraCroftDate: Wednesday, 08 November 2017, 16:57:52 | Message # 84
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote Lavica88 ()
Bolje komentarisite VS Finland, posto je ova tema o tome

Drage volje, ali ne znam sta bih komentarisala. Za sada ispadaju sasvim neaktivni takmicari. Plus sto su nam sasvim nepoznati od ranije.


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Lavica88Date: Wednesday, 08 November 2017, 17:17:13 | Message # 85
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Zahuktace se ovo, ne sumnjam.

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
tiksiDate: Wednesday, 08 November 2017, 17:21:44 | Message # 86
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
A svako ima svoj odnos prema stvarima, mene ubija da 10 godina gledam jedno te isto i volim promene i dinamiku,detaljista sam i perfekcionista Rl i meni iskreno jako to smeta, ako batalimo prijatnost za oči, temp.uvek može da se vrati. Ako smo negde na severu, zima je ima vukova i irvasa i ja treba to da pratim i sa tim se sazivim nema potrebe da gledam holiday inn sa farskih ostrva, šta znam moja svest tako funkcioniše.

Sto se tice VSa, posmatrajuci sa Marsa deluje kao da se izdvaja vec par ljudi poput Jason, DuX, Dzojberica, Stefana i tako nekih tok su drugi po prilicno u drugom planu. Drago mi je da je pleme odbacenih uspelo da pobedi u XO, a licno favorizujem za sada lilake, dopada mi se njen nick, avatar i ovako deluje nenametljivo, a opet je svuda prisutna. Tu je negde i Anchy koju podrzavam.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Wednesday, 08 November 2017, 17:42:51
 
Lavica88Date: Wednesday, 08 November 2017, 18:43:52 | Message # 87
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Mozda smo negdje na sjeveru, ali je moja svijest negdje u tropima. Razlicito funkcionisemo svi, samo je Troya glavni. biggrin

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
troyaDate: Wednesday, 08 November 2017, 22:04:10 | Message # 88
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
anchy je upravo prešla u Ekenas!
 
SacDate: Wednesday, 08 November 2017, 22:29:51 | Message # 89
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Ohoho, jel to pred pocetak plemenskog?

Znaci za anketu idu samo Jason, Stefan, stingemmmmm i Pejko?


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
SacDate: Wednesday, 08 November 2017, 22:34:25 | Message # 90
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
A boja foruma je katastrofa, ja ne mogu u onu drecavu zelenu da gledam duze, pa koristim filter i izgleda mi ovako:
Attachments: 6973267.png (121.8 Kb)


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Magacin » Publika
Search: