5. plemenski savet - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Završeni plemenski saveti » 5. plemenski savet (Ekenas)
5. plemenski savet
troyaDate: Saturday, 11 November 2017, 21:58:01 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ekenas, dobrodošli na peti plemenski savet u Virtual Survivor 6 - Finland. Jedan od vas će po završetku ovog plemenskog saveta biti izglasan i postaće peta osoba koja napušta Virtual Survivor 6 - Finland. Rasprava na plemenskom savetu će trajati do sutra u 22:00 h, kada ću pročitati glasove.

Svi morate odgovoriti na postavljena pitanja.

Glasanje se vrši tajnim putem i to tako što šaljete game hostu privatnu poruku sa imenom osobe za koju glasate.

Pored toga morate napisati i minimum jednu rečenicu komentara, odnosno objašnjenje svog glasa.

Ako neko ima tajni imunitet i želi da ga iskoristi, uradiće to uz glas.

A sada nekoliko pitanja:

Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre?

Koliko ste iznenadjeni porazom?

Prokomentarišite podelu u plemena? Da li vam fale 3 igrača koja su otišla?

Anchy da li si se pokajala zbog prelaska, s obzirom da je tvoje staro pleme osvojilo Imunitet?

Šta je glavni razlog tvoje odluke, i osećaš li se ugroženo?

Kako će se Anchy-n dolazak odraziti na večerašnje izbacivanje?

Da li mislite da se ujedinjenje bliži?

Koliko blizina ujedinjenja utiče na vašu strategiju?
 
anchyDate: Saturday, 11 November 2017, 23:00:46 | Message # 2
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Posto ima dva pitanja vise za mene nego za ostale, bolje da krenem na vreme da kuckam biggrin A i imam vise iskustva u ucestvovanju na plemenskim savetima biggrin 

1. Tek sam upoznala ljude, tako da ce biti jako tesko odluciti se za bilo koga. Cak imamo i dobrovoljca za ispadanje smile  
2. Vrlo sam iznenadjena, do sad je Ekenas bio ubedljivo jaci i ocekivala sam da cemo sad biti jos jaci kad sam i ja tu.
3. Podela je svakako zanimljiva ideja, ne znam kakvi su sad McSteamy i NikolaKhait, u Nuuksio-u se dugo nisu pojavljivali na igrama.
4. Nisam se pokajala, bice sad cupavo, ali to je nesto cega sam bila svesna. Krivo mi je samo sto je doslo tako brzo sad
5. Glavni razlog je da igru ucinim zanimljivijom, sebi sam to uspela, a nadam se i drugima smile Naravno da se osecam, ostali clanovi plemena se medjusobno znaju duze.
6. Svakako postoji jedna osoba vise za razmatranje, pa bi trebalo biti lakse za odlucivanje, nego da ja nisam tu.
7. Naravno da se blizi, ne moze da se udaljava biggrin
8. Nikako ne utice.


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
lilakeDate: Saturday, 11 November 2017, 23:20:08 | Message # 3
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre? Postoji jedna želja/odluka koju smo odlučili uslišiti. 

Koliko ste iznenadjeni porazom? Prilično sam iznenađena ovim porazom jer igra nije djelovala teška, a vjerujem da se i članovi plemena isto osjećaju. 

Prokomentarišite podelu u plemena? Da li vam fale 3 igrača koja su otišla? Podjela je bila brzinska i nismo se ni snašli, a već je bilo gotovo smile

Kako će se Anchy-n dolazak odraziti na večerašnje izbacivanje? Anchy se uklopila u pleme i večeras nije ugrožena. 

Da li mislite da se ujedinjenje bliži? Valjda je tu negdje, ko bi ga znao. 

Koliko blizina ujedinjenja utiče na vašu strategiju? Želimo se održati zajedno do ujedinjenja pa ćemo pokušati pobjeđivati do tada smile
 
DžejkobsDate: Sunday, 12 November 2017, 00:27:39 | Message # 4
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
1. Kao sto je lilake napisala Postoji odluka koju smo odlucili da uslisimo.
2. Bio sam iznenadjen i znam da to nije tako trebalo da bude ali sta je tu je to je u proslosti, trebamo se spremiti za ostale igre. 
3. I nismo i jesmo se snasli. Videcemo jos.
4. Uklopila se dobro i mislim da ce korak po korak pokazati da mozemo da joj verujemo.
5. Ako ne nakon ovog izbacivanja i igre ujedinjenje bi trebalo da dodje nakon sledeceg izbacivanja. Tako nekako ga ja cenim. Dakle jako je blizu.
6. Odrzacemo se zajedno i probati da pobedjujemo i da ne dozvolimo vise da upadamo u ovakve situacije.
 
BoleeeDate: Sunday, 12 November 2017, 06:39:54 | Message # 5
Colonel
Group: Publika
Messages: 163
Awards: 2
Reputation: 8
Status: Offline
1.postoji nesto za sta smo se odlucili
2.Ne mogu reci da nisam iznenadjen jer je pitanje bilo dosta tesko u odnosu na prosle.
3.Ja mislim da je podela plemena dosta uticala na dalji tok igre.
4.Videcemo jos...
5.Po mojoj proceni ujedinjenje ce biti nakon nekoliko igara.
6.Postoji strategija da se celo pleme Ekenas odrzi u sto vecem broju.
 
DzojbericaDate: Sunday, 12 November 2017, 13:22:25 | Message # 6
Lieutenant colonel
Group: Publika
Messages: 129
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
1.postoji odluka vec o izbacivanju  1 clana 
2 veoma   sam iznenadjen  ovu igu smo morali da dobijemo  da nebi doslo  do izbacivanja  nekoga iz naseg plemena 
3 naravno da fale jer smo svi zajedno odg  na sve i drzali se zajedno
4 anchy  je jako dobar igrac i  nije ugrozena veceras
5 ima jos vremena  do ujedinjenja ali prvo moramo da pobedimo ostale igre da bi nas bilo sto vise iz naseg plemene  do ujedinjenja 
6.drzimo se zajedno do samog kraja biggrin
 
DuXDate: Sunday, 12 November 2017, 16:48:14 | Message # 7
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre?
Postoji odluka.

Koliko ste iznenadjeni porazom?
Jako sam iznenađen, ili bolje reći iznerviran, nije trebalo da dođemo u ovu situaciju, jer smo imali dogovor sa starim igračima iz plemena o deljenju rešenja u svim igrama.

Prokomentarišite podelu u plemena? Da li vam fale 3 igrača koja su otišla?
Podela nije prošla dobro po nas, jer nismo imali plan u slučaju da dođe do izbacivanja kod nas. Zato su naši stari saplemenici iz trećeg plemena trebali da nas puste, jer bi oni imali lakšu odluku pri izbacivanju.

Kako će se Anchy-n dolazak odraziti na večerašnje izbacivanje?
Neće se odraziti na večerašnje izbacivanje.

Da li mislite da se ujedinjenje bliži?
Ne znam, mislim da neće biti uskoro.

Koliko blizina ujedinjenja utiče na vašu strategiju?
Ne utiče.


Message edited by DuX - Sunday, 12 November 2017, 16:51:32
 
DžejkobsDate: Sunday, 12 November 2017, 19:52:26 | Message # 8
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Ljudi odustajem od Survivora. Zelim vam srecu u daljoj igri i nadam se da ce neko od vas da pobedi!
 
troyaDate: Sunday, 12 November 2017, 19:55:36 | Message # 9
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Po prailima survivora imaš vremena do 21:00 da promeniš svoju odluku, ako se ne predomisliš prekidam plemenski savet.

Ostali neka nastave u slučaju da se predomisli.
 
troyaDate: Sunday, 12 November 2017, 21:03:03 | Message # 10
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Peti takmičar koji napušta Virtual Survivor 6 - Finland je...

Džejkobs

Džejkobs, pleme je odlučilo.

 
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Završeni plemenski saveti » 5. plemenski savet (Ekenas)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: