8. plemenski savet - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Završeni plemenski saveti » 8. plemenski savet (Tormays)
8. plemenski savet
troyaDate: Monday, 20 November 2017, 22:02:48 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Tormays, dobrodošli na osmi plemenski savet i prvi u ujedinjenju u Virtual Survivor 6 - Finland. Jedan od vas će po završetku ovog plemenskog saveta biti izglasan i postaće osma osoba koja napušta Virtual Survivor 6 - Finland. Rasprava na plemenskom savetu će trajati do sutra u 22:00 h, kada ću pročitati glasove.

Svi morate odgovoriti na postavljena pitanja.

Glasanje se vrši tajnim putem i to tako što šaljete game hostu privatnu poruku sa imenom osobe za koju glasate.

Pored toga morate napisati i minimum jednu rečenicu komentara, odnosno objašnjenje svog glasa.

Ako neko ima tajni imunitet i želi da ga iskoristi, uradiće to uz glas.

stingemmm ima lični imunitet i za njega ne možete glasati danas.

A sada nekoliko pitanja:

Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre?

Da li ima neko ko se ne oseća ugroženim?

Koga smatrate najvećom pretnjom?

U igri je 6 Ekenas i 5 Nuuksio, hoće li to biti glavni kriterijum tokom glasanja?

Kako se pleme Ilvekset uklapa u celu priču?

Još uvek ne znate kada počinje Porota, koliko vam to menja planove?

Koliko će nagrade uticati na dalji tok igre?

stngemmm ti si osvojio Imunitet, misliš li da bi bio ugrožen da nisi?

Koliko vam odgovara ujedinjenje sa 11, da li je stiglo u pravom trenutku?
 
Stefan97czvDate: Monday, 20 November 2017, 22:11:23 | Message # 2
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre?
-Plemenske podjele su ocigledne,i jasno je da ce tako i ici.Pogotovo nakon neocekivanog ispadanja dzejkobsa iz ekenasa,gdje se ocigledno vec sada zna ko je na vrhu ko na dnu.

Da li ima neko ko se ne oseća ugroženim?
-Pleme ekenas biggrin

Koga smatrate najvećom pretnjom?
-Trio koji je izbacio Dzejkobsa iz svog plemena,a bio je najjaci u igrama.

U igri je 6 Ekenas i 5 Nuuksio, hoće li to biti glavni kriterijum tokom glasanja?
Dodaj na to da oni imaju i crni glas,tako da je pitanje samo za koga ce se odluciti u ovome trenutku Ja,Nikola ili Jason.

Kako se pleme Ilvekset uklapa u celu priču?
-I tamo je Ekenas drzao vecinu tako da ne znam sta se moze promjeniti.

Još uvek ne znate kada počinje Porota, koliko vam to menja planove?
-Nama tesko da je bitno u ovome trenutku kad pocinje porota.

Koliko će nagrade uticati na dalji tok igre?
-Ako sutra ispadne neko iz bivseg Nuuskia,pitanje je samo koji ce klan uzeti igre kada ostane samo ekenas.

Koliko vam odgovara ujedinjenje sa 11, da li je stiglo u pravom trenutku?Svejedno stari Nuuskio nije imao nikakve sanse da ima vecinu u ujedinjenju i jedino sto ga je spasavalo je licni imunitet,i tajni i to je jedina opcija koja trenutno moze pomrsiti racune Ekenasu i to vjerujem da znaju svi.
 
JasonDate: Tuesday, 21 November 2017, 08:26:55 | Message # 3
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre?
Jos uvek nisam odlucio.

Da li ima neko ko se ne oseća ugroženim?
Bilo ko iz plemena Ekenas.

Koga smatrate najvećom pretnjom?
Isti odgovor kao u proslom pitanju.

U igri je 6 Ekenas i 5 Nuuksio, hoće li to biti glavni kriterijum tokom glasanja?
Definitivno ce da odluci. Mada mislim da je razlika jos veca. Moguce i cak 9:2.

Kako se pleme Ilvekset uklapa u celu priču?
Mislim da ce preci na stranu plemena Ekenas.

Još uvek ne znate kada počinje Porota, koliko vam to menja planove?
Svejedno mi je.

Koliko će nagrade uticati na dalji tok igre?
Nagrade uvek uticu na tok igre pa ce tako biti i sada.

Koliko vam odgovara ujedinjenje sa 11, da li je stiglo u pravom trenutku?
U najboljem mogucem trenutku.
 
lilakeDate: Tuesday, 21 November 2017, 11:21:21 | Message # 4
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre?
I dalje ćemo se služiti dogovorom biggrin

Da li ima neko ko se ne oseća ugroženim?
Stingemmm biggrin

Koga smatrate najvećom pretnjom?
Ima nas 11 i svi smo prijetnja, zato je naša sezona najbolja smile

U igri je 6 Ekenas i 5 Nuuksio, hoće li to biti glavni kriterijum tokom glasanja?
Kako sada stvari stoje, ti brojevi su prošlost.

Kako se pleme Ilvekset uklapa u celu priču?
Risovi su u sredini i vjerujem da ih Nuuksio vabi svim mogućim načinima.

Još uvek ne znate kada počinje Porota, koliko vam to menja planove?
Ne mijenja planove uopće, sada nitko ni ne razmišlja o tome.

Koliko će nagrade uticati na dalji tok igre?
Što smo dalje u igri, to nagrade više utječu, a sad koliko...pa prilično. Nagradu treba znati i moći iskoristiti tako da ima najveći učinak i smisao.

Koliko vam odgovara ujedinjenje sa 11, da li je stiglo u pravom trenutku?
Zapravo je svejedno, mogli smo igrati još npr dvije igre do ujedinjenja, ali tada bi potpuno skršili duh nuuksia, ovako se još bore. smile
 
stingemmmDate: Tuesday, 21 November 2017, 13:01:21 | Message # 5
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre?
Glasaću onako kako mislim da je najbolje po moju dugoročnu igru.

Da li ima neko ko se ne oseća ugroženim?
Ja očigledno biggrin Takođe, rekao bih da se bivši članovi Ekenasa ne osećaju ugroženima, s obzirom na to da niko od njih nije ni pokušao da me kontaktira.

Koga smatrate najvećom pretnjom?
Mislio sam da su bivši članovi Ekenasa velike pretnje, ali kao što sam već rekao niko od njih me nije kontaktirao sa ikakvim budućim planom, a prilično je jasno da neće svih šestoro moći da  stignu do finala, tako da sam se verovatno i prevario i niko od njih ipak ne igra dobru dugoročnu stratešku igru. Šteta zbog članova prilično rascepkanog Nuuksia koji će očigledno biti redom izglasani, ali isto tako šteta za četvoro ljudi iz Ekenasa koji su možda imali priliku da se pomaknu sa dna ali je nisu iskoristili, a kasnije će verovatno biti prekasno. Doduše, čestitao bih članovima novijeg Ekenasa jer su uspeli da odbace dva člana a sada ih sa lakoćom ponovo privuku na dno svog plemena, naši bivši članovi su ipak bili pametniji od toga biggrin

U igri je 6 Ekenas i 5 Nuuksio, hoće li to biti glavni kriterijum tokom glasanja?
Verujem da za Ekenas hoće pošto deluju prilično neraskidivo, dok od Nuuksia ne znam šta da očekujem, mi smo bili na toliko plemenskih saveta, toliko članova nam je menjalo plemena, lagali smo jedni druge i tako dalje, stvarno mi ne deluje da predstavljamo ikakav pouzdan glasajući blok. A čak i da se usaglasimo, nemamo većinu, tako da je trenutno najbolje što možemo da uradimo da se nadamo da će meta biti na nekom drugom a ne na nama.

Kako se pleme Ilvekset uklapa u celu priču?
Nisam siguran kakvi su planovi Nikole Khaita, našeg bivšeg člana, ali po onome što vidim preostala dva člana tog plemena apsolutno nemaju nikakvu ideju o tome kako bi oni lično napredovali u igri i rade prosto ono što im se kaže. 

Još uvek ne znate kada počinje Porota, koliko vam to menja planove?
To trenutno ne utiče na moje planove jer smatram da nisam u poziciji u igri trenutno da se domognem finala, ali bi ostatak igrača koji su trenutno u većini trebalo da krene da razmišlja na tu temu, a ne deluje mi da se time bave još uvek. Meni lično je drago što sad imam imunitet jer me preživljavanje ovog glasanja dovodi barem korak bliže Poroti.

stingemmm ti si osvojio Imunitet, misliš li da bi bio ugrožen da nisi?
Svakako, da sam član Ekenasa sam sebi bih bio najlogičnija meta.

Koliko će nagrade uticati na dalji tok igre?
Ne mislim da imaju toliko veliki uticaj koliko deluje. Sigurno, mogu da promene jedno ili dva glasanja, ali trenutno je većina toliko jasno izdefinisana da mislim da na duže staze nagrade neće mnogo menjati tok. Nadam se da grešim naravno, jer su nagrade i imuniteti jedino što je preostalo starom Nuuksiu

Koliko vam odgovara ujedinjenje sa 11, da li je stiglo u pravom trenutku?
Drago mi je da je stiglo jer ipak, stići do ujedinjenja je veliko dostignuće, a svakako ne bi bitnije promenilo igru ni da je stiglo neznatno kasnije.


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
Stefan97czvDate: Tuesday, 21 November 2017, 13:07:40 | Message # 6
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Quote stingemmm ()
Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre?
Glasaću onako kako mislim da je najbolje po moju dugoročnu igru.

Da li ima neko ko se ne oseća ugroženim?
Ja očigledno Takođe, rekao bih da se bivši članovi Ekenasa ne osećaju ugroženima, s obzirom na to da niko od njih nije ni pokušao da me kontaktira.

Koga smatrate najvećom pretnjom?
Mislio sam da su bivši članovi Ekenasa velike pretnje, ali kao što sam već rekao niko od njih me nije kontaktirao sa ikakvim budućim planom, a prilično je jasno da neće svih šestoro moći da  stignu do finala, tako da sam se verovatno i prevario i niko od njih ipak ne igra dobru dugoročnu stratešku igru. Šteta zbog članova prilično rascepkanog Nuuksia koji će očigledno biti redom izglasani, ali isto tako šteta za četvoro ljudi iz Ekenasa koji su možda imali priliku da se pomaknu sa dna ali je nisu iskoristili, a kasnije će verovatno biti prekasno. Doduše, čestitao bih članovima novijeg Ekenasa jer su uspeli da odbace dva člana a sada ih sa lakoćom ponovo privuku na dno svog plemena, naši bivši članovi su ipak bili pametniji od toga

U igri je 6 Ekenas i 5 Nuuksio, hoće li to biti glavni kriterijum tokom glasanja?
Verujem da za Ekenas hoće pošto deluju prilično neraskidivo, dok od Nuuksia ne znam šta da očekujem, mi smo bili na toliko plemenskih saveta, toliko članova nam je menjalo plemena, lagali smo jedni druge i tako dalje, stvarno mi ne deluje da predstavljamo ikakav pouzdan glasajući blok. A čak i da se usaglasimo, nemamo većinu, tako da je trenutno najbolje što možemo da uradimo da se nadamo da će meta biti na nekom drugom a ne na nama.

Kako se pleme Ilvekset uklapa u celu priču?
Nisam siguran kakvi su planovi Nikole Khaita, našeg bivšeg člana, ali po onome što vidim preostala dva člana tog plemena apsolutno nemaju nikakvu ideju o tome kako bi oni lično napredovali u igri i rade prosto ono što im se kaže. 

Još uvek ne znate kada počinje Porota, koliko vam to menja planove?
To trenutno ne utiče na moje planove jer smatram da nisam u poziciji u igri trenutno da se domognem finala, ali bi ostatak igrača koji su trenutno u većini trebalo da krene da razmišlja na tu temu, a ne deluje mi da se time bave još uvek. Meni lično je drago što sad imam imunitet jer me preživljavanje ovog glasanja dovodi barem korak bliže Poroti.

stingemmm ti si osvojio Imunitet, misliš li da bi bio ugrožen da nisi?
Svakako, da sam član Ekenasa sam sebi bih bio najlogičnija meta.

Koliko će nagrade uticati na dalji tok igre?
Ne mislim da imaju toliko veliki uticaj koliko deluje. Sigurno, mogu da promene jedno ili dva glasanja, ali trenutno je većina toliko jasno izdefinisana da mislim da na duže staze nagrade neće mnogo menjati tok. Nadam se da grešim naravno, jer su nagrade i imuniteti jedino što je preostalo starom Nuuksiu

Koliko vam odgovara ujedinjenje sa 11, da li je stiglo u pravom trenutku?
Drago mi je da je stiglo jer ipak, stići do ujedinjenja je veliko dostignuće, a svakako ne bi bitnije promenilo igru ni da je stiglo neznatno kasnije.


Kad su izbacili onakvog takmičara da ne mogu izmanipulisati sa dva člana koja su odbacili, ovo će biti survajver koji će finalisti najlakše doći do finala ubjedljivo
 
noko_boyDate: Tuesday, 21 November 2017, 13:30:42 | Message # 7
Colonel
Group: Publika
Messages: 167
Awards: 2
Reputation: 5
Status: Offline
1.Izglasati najopasnije igrace po moju igru.
2.Osim stingema mislim da nema niko.
3.Ima par igraca iz bivseg nuuksia.
4.Mislim da nece.
5.Pokusavaju da se uklope i da ucine sta je najbolje za njih.
6.Ne utice uopste.
7.Mislim da ce imati veliki uticaj jer osvajanjem nagrada moguce su prednosti za imunitete.
8.Ujedinjenje je veliko dostignuce i drago mi je stos am stigao do njega i stiglo je u pravom trenutku.
 
DzojbericaDate: Tuesday, 21 November 2017, 15:24:03 | Message # 8
Lieutenant colonel
Group: Publika
Messages: 129
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
1 sluzicu se kao i do sada  izbacivanjem najslabijih takmicara i neaktivnih 
2 nemam pojma wink 
3 igrace nuuksia
4 sve se izmesalo  mislim da postoji  savez  takozvani ljuti risovi i nuuksia
5 pokusavaju da se uklope   jer su u manjini 
6 ne menja nista za sada jos uvek biggrin 
7 Ne utice uopste
8 pa jako mi je drago sto sam stigo do ujedinjenja  stiglo je  u pravom trenurku  jer tek sada pocinju lavovske borbe biggrin
 
DuXDate: Tuesday, 21 November 2017, 17:22:04 | Message # 9
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre?
- Sto kaze brat Dzojberica, izbacujemo ove neaktivne, Stefana i Jasona, nista ne pisu na chatu, ne verujem ni da ce mnogo pomoci plemenu Tormays u nastavku igre.

Da li ima neko ko se ne oseća ugroženim?
- Stingem.

Koga smatrate najvećom pretnjom?
- Stefan, Jason, Stingem. Nista im nije preostalo nego da pokusavaju da pricaju gluposti nekim clanovima plemena.

U igri je 6 Ekenas i 5 Nuuksio, hoće li to biti glavni kriterijum tokom glasanja?
- Po mom racunanju, jos 2 ili 3 Nuuksio su u igri, i jos uvek nisu shvatili da smo sada Tormays i da smo na istom ostvu. Ne pomazu mnogo plemenu, ne spremaju hranu, lencare, tako da ce to biti kriterijum za glasanje.

Kako se pleme Ilvekset uklapa u celu priču?
- Verujem da je njima najteze, moraju da slusaju ove Stefanove gluposti po ceo dan, meni dosadio evo vec nakon 3 poruke na forumu.

Još uvek ne znate kada počinje Porota, koliko vam to menja planove?
- Ne utice to sada.

Koliko će nagrade uticati na dalji tok igre?
- Zavisi kakve nagrade budu, i koliko traju, verujem da ce uticati na igru.

Koliko vam odgovara ujedinjenje sa 11, da li je stiglo u pravom trenutku?
- Pa moglo je da saceka jos neki krug, vise su mi se svidjale timske borbe.
 
BoleeeDate: Tuesday, 21 November 2017, 17:56:51 | Message # 10
Colonel
Group: Publika
Messages: 163
Awards: 2
Reputation: 8
Status: Offline
1.kriterijum izbacivanja slabijih odnosno Nuuksio pleme biggrin
2.Stingem odnosno Luka ;D
3.Za sada jos mi niko ne izgleda kao pretnja.
4.mislim da hoce
5.pa uklapa se
6.ne menja nikakve planove
7.uticace dosta na dalji tok igre biggrin
8.ja sam mislio da ce ujedinjenje doci kasnije biggrin
 
Stefan97czvDate: Tuesday, 21 November 2017, 18:03:43 | Message # 11
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Quote DuX ()
odlučivanja o tome ko ispada iz igre?
- Sto kaze brat Dzojberica, izbacujemo ove neaktivne, Stefana i Jasona, nista ne pisu na chatu, ne verujem ni da ce mnogo pomoci plemenu Tormays u nastavku igre.

Da li ima neko ko se ne oseća ugroženim?
- Stingem.

Koga smatrate najvećom pretnjom?
- Stefan, Jason, Stingem. Nista im nije preostalo nego da pokusavaju da pricaju gluposti nekim clanovima plemena.

U igri je 6 Ekenas i 5 Nuuksio, hoće li to biti glavni kriterijum tokom glasanja?
- Po mom racunanju, jos 2 ili 3 Nuuksio su u igri, i jos uvek nisu shvatili da smo sada Tormays i da smo na istom ostvu. Ne pomazu mnogo plemenu, ne spremaju hranu, lencare, tako da ce to biti kriterijum za glasanje.

Kako se pleme Ilvekset uklapa u celu priču?
- Verujem da je njima najteze, moraju da slusaju ove Stefanove gluposti po ceo dan, meni dosadio evo vec nakon 3 poruke na forumu.

Još uvek ne znate kada počinje Porota, koliko vam to menja planove?
- Ne utice to sada.

Koliko će nagrade uticati na dalji tok igre?
- Zavisi kakve nagrade budu, i koliko traju, verujem da ce uticati na igru.

Koliko vam odgovara ujedinjenje sa 11, da li je stiglo u pravom trenutku?
- Pa moglo je da saceka jos neki krug, vise su mi se svidjale timske borbe.


Arogancija nikoga nije dovela do kraja tako da neće ni tebe ispao ja ili ostao.. O tome kako je tvoj koeficijent inteligencije manji od broja cipela ovom porukom gdje si izostavio nikolu iz spiska da na njemu iskoristimo tajni ne vrijedi komentarisati


Message edited by Stefan97czv - Tuesday, 21 November 2017, 18:10:03
 
lilakeDate: Tuesday, 21 November 2017, 18:10:36 | Message # 12
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Quote Stefan97czv ()
Kad su izbacili onakvog takmičara da ne mogu izmanipulisati sa dva člana koja su odbacili, ovo će biti survajver koji će finalisti najlakše doći do finala ubjedljivo


Što ti ovo znači uopće? biggrin Nismo mi njega htjeli izbaciti nego se sam izbacio.
 
Matija069Date: Tuesday, 21 November 2017, 18:16:23 | Message # 13
Major
Group: Publika
Messages: 96
Awards: 0
Reputation: 8
Status: Offline
Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre?
-Izbacit pretnju za moju igru.
Da li ima neko ko se ne oseća ugroženim?
-Stignem ><
Koga smatrate najvećom pretnjom?
-Trenutno Stefan97czv
U igri je 6 Ekenas i 5 Nuuksio, hoće li to biti glavni kriterijum tokom glasanja?
-Trebao bi biti.
Kako se pleme Ilvekset uklapa u celu priču?
-Uklapa se sasvim dobro.
Još uvek ne znate kada počinje Porota, koliko vam to menja planove?
-Podosta.
Koliko će nagrade uticati na dalji tok igre?
-Mislim da jako puno.
Koliko vam odgovara ujedinjenje sa 11, da li je stiglo u pravom trenutku?
-Za mene je.
 
lilakeDate: Tuesday, 21 November 2017, 18:18:27 | Message # 14
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Kad smo kod arogantnih, prisjetimo se Tonya biggrin

Message edited by lilake - Tuesday, 21 November 2017, 18:18:43
 
Stefan97czvDate: Tuesday, 21 November 2017, 18:19:29 | Message # 15
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Quote lilake ()

Što ti ovo znači uopće? Nismo mi njega htjeli izbaciti nego se sam izbacio.

Moju priču ces shvatiti kad izbacite nas sve.. Ko ga je izdao pa je napustio sam
 
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Završeni plemenski saveti » 8. plemenski savet (Tormays)
Search: