11. plemenski savet - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Završeni plemenski saveti » 11. plemenski savet (Tormays)
11. plemenski savet
NikolaKhaitDate: Saturday, 02 December 2017, 20:29:34 | Message # 16
Masa with an S
Group: Publika
Messages: 371
Awards: 2
Reputation: 7
Status: Offline
Quote Stefan97czv ()
Jesi mene lagao ?
I Matiju si takodje,sudeci po njegovim rijecima Upravu je DUX sto se toga tice..


Matija moze da misli sta hoce i da veruje nekim ovde mediokritetima i kvazi-igracima, ali videce sta je istina kad se zavrsi sve ovo smile Pritom Dux meni nesto kaze hahahaha, on kako zine laze i pokusava da manipulise drugima, samo sto to mnogo lose radi, pa bude neprimeceno, nek uzme slobodno malo casove od mene biggrin
Tebe jesam lagao, ali lagalo te je i 90% ljudi, samo je naravno jedino meni uzeto za zlo. Shvatite vec jednom da je to sastavni deo igre, nikome nikada nije uspelo da pobedi tako sto je svima istinu govorio i saopstavao onome ko ispada da stvarno ispada, naravno da ce njemu da kaze da je drugaciji plan. Ja kada bih ispao i shvatio da me je neko kome sam verovao izigrao, cenio bih to ukoliko bih shvatio da je to za njega bio najbolji potez. Sigurno se ne bih naljutio i blokiralo tu osobu na fejsbuku(uopste ne zelim da komentarisem zrelost osoba koje te BLOKIRAJU zbog igre, pogotovo ako uzmes u obzir da te osobe imaju 30+ godina, tuzno :/), kao sto je mene pola dosadasnjih izbacenih ucesnika, ili u najboljem slucaju mi kao ti samo pisao uvrede, bez blokiranja.
Naucite vise da razlikujete rl od igre, i pokusajte bar malo manje ogorceniji da budete, to nema nikakve poente i time unistavate svu lepotu ove igre smile Toliko od mene.


Why do all good things come to an end?
 
DzojbericaDate: Saturday, 02 December 2017, 20:34:57 | Message # 17
Lieutenant colonel
Group: Publika
Messages: 129
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline

ahhahahahaaaahaha ova pesma sve govori  :P :P :P :P


Message edited by Dzojberica - Saturday, 02 December 2017, 20:35:27
 
JasonDate: Saturday, 02 December 2017, 20:41:25 | Message # 18
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Quote Dzojberica ()
a da  lepo uzmemo gajbu piva malo prasence i obrnemo  nedje  posle ovoga  sou-a xD

Moze prasence king . Alkohol ne .
 
DuXDate: Saturday, 02 December 2017, 20:43:01 | Message # 19
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Quote NikolaKhait ()
ali videce sta je istina kad se zavrsi sve ovo
Jel ce videti i ono kada si mi slao sve screenshotove sta ti Matija prica, uz recenice "boze, sramota me je koliko ga lazem"?
 
NikolaKhaitDate: Saturday, 02 December 2017, 20:51:49 | Message # 20
Masa with an S
Group: Publika
Messages: 371
Awards: 2
Reputation: 7
Status: Offline
Quote DuX ()
Jel ce videti i ono kada si mi slao sve screenshotove sta ti Matija prica, uz recenice "boze, sramota me je koliko ga lazem"?


Hm, za to nisam siguran, ali sam siguran da ces mu ti biti presmesan kad shvati da si izmislio skroz ovo sto si napisao danas na plemenskom(razlog zasto se glasalo za tebe + ja tebi rekao da sledeci letis, koji k?), plus nikadaaaaa ali bas nikada nisam planirao Matiju da izbacim, uvek sam se borio za njega, za razliku od njegovih saplemenika iz Ekenasa koji su ga konstantno lagali i dalje to rade, khm
Ovde zavrsavam svaku dalju diskusiju sa tobom, prosto besmisleno je pokusavati osobi kao sto si ti da ukazem na to da nije u pravu.


Why do all good things come to an end?
 
DzojbericaDate: Saturday, 02 December 2017, 20:54:49 | Message # 21
Lieutenant colonel
Group: Publika
Messages: 129
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Samo cu da napisem ahhahahaahhahahhhhhhahahahahahhahahaa
pukli  ste daj  Relax-a malo
 
Stefan97czvDate: Saturday, 02 December 2017, 20:56:37 | Message # 22
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Ok,DUX jeste arogantan previse,jesam i ja bio smile Lagala me je Ana mozda,luka i kasnije leo nisu lagali to ti pricaj nekome drugom..Ali sa tobom i Lukom sam apsolutno bio od pocetka,nisi se pojavljivao niti na jednoj igri gotovo dok sam te cuvao citavo vrijeme..Dok si bio u crvenim govorili smo da vam pomognemo kako bi ih izbacili nekako da bi ti na prvom plemenskom okrenuo protiv mene.Nisi zasluzio ovde da budes,sem sto si manipulisao sa ljudima niti si se pojavljivao u igrama i manipulisaces do samoga kraja ali i da dodjes do finala tamo glasa neces imati sigurno.Nema potrebe da te blokiram bilo gdje,samo mislim da je razbiti savez dosta jak od samog starta cim si dobio priliku jadno i zalosno sto je i vecina iz publike rekla.Ali to je sastavni dio igre.Ti si bio Anin piun i to te dovelo doovde,tj njen odnos sa ekenasom.Misel nije lagala nikome pa je pobijedila na kraju wink Mozda sam malo vise dozivio ovo nego sto bi trebalo,al ti si mogao reci ako nista jer si znao da ispadam da ne ispadam budala na slavi i blenem na telefon dva sata,zbog jebene igrice.
 
DzojbericaDate: Saturday, 02 December 2017, 20:59:18 | Message # 23
Lieutenant colonel
Group: Publika
Messages: 129
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Bas ovako hahahaaaa
Anchy javi se ahhaahhaaa
 
NikolaKhaitDate: Saturday, 02 December 2017, 20:59:38 | Message # 24
Masa with an S
Group: Publika
Messages: 371
Awards: 2
Reputation: 7
Status: Offline
Quote Stefan97czv ()
Ok,DUX jeste arogantan previse,jesam i ja bio Lagala me je Ana mozda,luka i kasnije leo nisu lagali to ti pricaj nekome drugom..Ali sa tobom i Lukom sam apsolutno bio od pocetka,nisi se pojavljivao niti na jednoj igri gotovo dok sam te cuvao citavo vrijeme..Dok si bio u crvenim govorili smo da vam pomognemo kako bi ih izbacili nekako da bi ti na prvom plemenskom okrenuo protiv mene.Nisi zasluzio ovde da budes,sem sto si manipulisao sa ljudima niti si se pojavljivao u igrama i manipulisaces do samoga kraja ali i da dodjes do finala tamo glasa neces imati sigurno.Nema potrebe da te blokiram bilo gdje,samo mislim da je razbiti savez dosta jak od samog starta cim si dobio priliku jadno i zalosno sto je i vecina iz publike rekla.Ali to je sastavni dio igre.Ti si bio Anin piun i to te dovelo doovde,tj njen odnos sa ekenasom.Misel nije lagala nikome pa je pobijedila na kraju Mozda sam malo vise dozivio ovo nego sto bi trebalo,al ti si mogao reci ako nista jer si znao da ispadam da ne ispadam budala na slavi i blenem na telefon dva sata,zbog jebene igrice.


HAHAHAHAHAHAHA, DO OVOG ODGOVORA NISAM ZNAO DA UMES DA SASTAVIS PROSTO-PROSIRENU RECENICU HHAHHHAHAHA STA JE OVO


Why do all good things come to an end?
 
Stefan97czvDate: Saturday, 02 December 2017, 21:03:36 | Message # 25
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Quote NikolaKhait ()
HAHAHAHAHAHAHA, DO OVOG ODGOVORA NISAM ZNAO DA UMES DA SASTAVIS PROSTO-PROSIRENU RECENICU HHAHHHAHAHA STA JE OVO
To je tvoj jedini odgovor smile Nemam vremena ovde razmisljati toliko,poenta je shvacena ko hoce da vidi,oni koji trebaju da znaju sto su ostali i znaju kakav si u igrici bio. A znaju i Vanda i Matija,i svi su prvo apostrofirali tebe.
Nastavi sa tim tvojim manipulacijama i odgovorima da ces odgovor zadrzati za sebe :O wink
 
JasonDate: Saturday, 02 December 2017, 21:05:32 | Message # 26
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
A sta vam je opustite se necete se ni secati ovoga za koju nedelju  wacko
 
DzojbericaDate: Saturday, 02 December 2017, 21:07:10 | Message # 27
Lieutenant colonel
Group: Publika
Messages: 129
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Jason u  pravu si  a da mi ipak barem prasence okreneno do zavrsetka plemenskog saveta ahahha  biggrin :D  xD xD
 
DuXDate: Saturday, 02 December 2017, 21:10:49 | Message # 28
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Quote NikolaKhait ()
ja tebi rekao da sledeci letis, koji k?), plus nikadaaaaa ali bas nikada nisam planirao Matiju da izbacim
Svestan si da sada dok zelis da sacuvas Matiju na nekoj svojoj strani, ostali iz Nuuksia znaju da ovo lazes zbog cuvanja nekog glasa za finale?  lol 

Nisam nikada rekao da si mi ti to rekao, vec si nagovestio svojim porukama i potezima.
 
NikolaKhaitDate: Saturday, 02 December 2017, 21:14:18 | Message # 29
Masa with an S
Group: Publika
Messages: 371
Awards: 2
Reputation: 7
Status: Offline
Quote DuX ()
ostali iz Nuuksia znaju da ovo lazes zbog cuvanja nekog glasa za finale?   


Ne brate ne smeju mi se, to ti mislis, oni svi znaju da sam ja hteo da sacuvam Matiju :/


Why do all good things come to an end?
 
DuXDate: Saturday, 02 December 2017, 21:18:54 | Message # 30
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Nisam nigde ni rekao da se smeju, poceo si malo i da buncas?
 
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Završeni plemenski saveti » 11. plemenski savet (Tormays)
Search: