11. plemenski savet - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Završeni plemenski saveti » 11. plemenski savet (Tormays)
11. plemenski savet
troyaDate: Friday, 01 December 2017, 22:00:24 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Tormays, dobrodošli na jedanaesti plemenski savet u Virtual Survivor 6 - Finland. Jedan od vas će po završetku ovog plemenskog saveta biti izglasan i postaće jedanaesta osoba koja napušta Virtual Survivor 6 - Finland. Rasprava na plemenskom savetu će trajati do sutra u 22:00 h, kada ću pročitati glasove.

Dolaze i članovi porote Stefan97czv, Lilake i Matija069 koji je izglasan na prošlom plemenskom savetu.

Svi morate odgovoriti na postavljena pitanja.

Glasanje se vrši tajnim putem i to tako što šaljete game hostu privatnu poruku sa imenom osobe za koju glasate.

Pored toga morate napisati i minimum jednu rečenicu komentara, odnosno objašnjenje svog glasa.

Ako neko ima tajni imunitet i želi da ga iskoristi, uradiće to uz glas.

Jason ima lični imunitet i za njega ne možete glasati danas.

A sada nekoliko pitanja:

Jasone osvojio si Imunitet, misliš li da bi bio ugrožen da nisi?

NikolaKhait nisi prisustvovao ni jednoj igri nakon ujedinjenja, zašto?

DuX na prošlom plemenskom si dobio 5 glasova i ispao bi da nisi iskoristio tajni imunitet, šta te je navelo da pomisliš da si ti meta i misliš li da si i večeras ugrožen?

Opet se vraćamo na jednake brojke 4 Nuuksio, 4 Ekenas, hoće li to imati nekakvog uticaja večeras?

Da li smatrate da postoji neko ko se oseća potpuno bezbedno i ko kontroliše igru?

Da li mislite da u igri postoje stabilni savezi ili se ipak radi o glasačkim blokovima koji variraju od plemenskog do plemenskog?
 
DuXDate: Saturday, 02 December 2017, 04:58:27 | Message # 2
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
DuX na prošlom plemenskom si dobio 5 glasova i ispao bi da nisi iskoristio tajni imunitet, šta te je navelo da pomisliš da si ti meta i misliš li da si i večeras ugrožen?
Matija je bio prva meta i Nuuksia. Međutim, Nikola mi je nagovestio da sam odmah nakon Matije sledeći na redu, i želeo da napravi situaciju da ako Matija iskoristi imunitet, ispadnem ja a ne neko od njih. Kada mu je to uspelo, išao je i korak dalje gde je hteo da može u poslednjem minutu da odluči da li da ispadne Matija ili ja. Kako me je to iznerviralo (a bio sam i nervozan zbog nekih dešavanja van igre), verovatno sam previše oštro reagovao prema Nikoli, i bilo mi je očigledno šta će se desiti.
Matija je bio i meni prva meta jer je bio spreman na saradnju sa svima nebitno od prethodnih dešavanja, i rado bi uvek prihvatio da se glasa i za mene.

Mislim da je ostala slična situacija, jesam ugrožen, ali videćemo ko je ujedinjeniji.

Opet se vraćamo na jednake brojke 4 Nuuksio, 4 Ekenas, hoće li to imati nekakvog uticaja večeras?
Verovatno hoće.

Da li smatrate da postoji neko ko se oseća potpuno bezbedno i ko kontroliše igru?
Ne, svaki sledeći plemenski savet se svi osećaju manje bezbednim, i osvajanje ličnih imuniteta će puno uticati.

Da li mislite da u igri postoje stabilni savezi ili se ipak radi o glasačkim blokovima koji variraju od plemenskog do plemenskog?
Očigledno je da neki glasovi variraju od ličnih interesa, ali granice koje su još na početku igre ucrtane postoje stalno negde u vazduhu.
 
JasonDate: Saturday, 02 December 2017, 10:51:11 | Message # 3
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Jasone osvojio si Imunitet, misliš li da bi bio ugrožen da nisi?
U ovoj fazi igre su ugrozene sve osobe osim onih sa licnim i tajnim imunitetom.  Cak i one koje misle da igru drze potpuno u svojim rukama.

Opet se vraćamo na jednake brojke 4 Nuuksio, 4 Ekenas, hoće li to imati nekakvog uticaja večeras?
To vise ne igra presudnu ulogu.

Da li smatrate da postoji neko ko se oseća potpuno bezbedno i ko kontroliše igru?
Mislim da nema nikog ko se oseca 100 % sigurnim ali ima onih koji samo misle da kontrolisu igru.

Da li mislite da u igri postoje stabilni savezi ili se ipak radi o glasačkim blokovima koji variraju od plemenskog do plemenskog?
Mislim da svaki novi plemenski savet donosi nove saveze i blokove.
 
BoleeeDate: Saturday, 02 December 2017, 11:22:24 | Message # 4
Colonel
Group: Publika
Messages: 163
Awards: 2
Reputation: 8
Status: Offline
Quote troya ()
Opet se vraćamo na jednake brojke 4 Nuuksio, 4 Ekenas, hoće li to imati nekakvog uticaja večeras?
Mozda.
Quote troya ()
Da li smatrate da postoji neko ko se oseća potpuno bezbedno i ko kontroliše igru?
Da.
Quote troya ()
Da li mislite da u igri postoje stabilni savezi ili se ipak radi o glasačkim blokovima koji variraju od plemenskog do plemenskog?
Ima variranja.
 
Stefan97czvDate: Saturday, 02 December 2017, 14:03:54 | Message # 5
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Quote DuX ()
Matija je bio prva meta i Nuuksia. Međutim, Nikola mi je nagovestio da sam odmah nakon Matije sledeći na redu, i želeo da napravi situaciju da ako Matija iskoristi imunitet, ispadnem ja a ne neko od njih. Kada mu je to uspelo, išao je i korak dalje gde je hteo da može u poslednjem minutu da odluči da li da ispadne Matija ili ja.

Nikola je kralj
 
anchyDate: Saturday, 02 December 2017, 15:32:28 | Message # 6
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Jednake broje iz Nuuksia i Ekenasa ce se sigurno osetiti veceras.
Mislim da ne postoji niko ko se oseca porpuno bezbedno i ko kontrolise igru .
Mislim da postoje relativno stabilni savezi.


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
NikolaKhaitDate: Saturday, 02 December 2017, 15:34:35 | Message # 7
Masa with an S
Group: Publika
Messages: 371
Awards: 2
Reputation: 7
Status: Offline
NikolaKhait nisi prisustvovao ni jednoj igri nakon ujedinjenja, zašto? Zadrzacu ovaj odgovor za sebe.

DuX na prošlom plemenskom si dobio 5 glasova i ispao bi da nisi iskoristio tajni imunitet, šta te je navelo da pomisliš da si ti meta i misliš li da si i večeras ugrožen?

Opet se vraćamo na jednake brojke 4 Nuuksio, 4 Ekenas, hoće li to imati nekakvog uticaja večeras? Verovatno.

Da li smatrate da postoji neko ko se oseća potpuno bezbedno i ko kontroliše igru? Da

P.S. Dux, nije li te sramota da lazes? :/


Why do all good things come to an end?
 
stingemmmDate: Saturday, 02 December 2017, 15:50:53 | Message # 8
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Opet se vraćamo na jednake brojke 4 Nuuksio, 4 Ekenas, hoće li to imati nekakvog uticaja večeras?
Kao što pričam od početka ujedinjenja, ovo je sada individualna igra i gledam apsolutno samo svoje interese, koji nekada jesu a nekada nisu u skladu sa starim plemenskim crtama. Toliko smo već svi jedni druge lagali i muljali da je prilično naivno očekivati tako malo kompleksnosti u savezima.

Da li smatrate da postoji neko ko se oseća potpuno bezbedno i ko kontroliše igru?
Jason je sada siguran, ali generalno nema šanse da se iko oseća bezbednim u sezoni gde je svaki plemenski savet nakon ujedinjenja bio blindside. Iz mog ugla niko ne kontroliše igru, mada pojedini igrači vole da misle kako je svaki potez njihova zasluga(khm Dux khm), iako nakon ujedinjenja zapravo zavise isključivo od volje drugih.

Da li mislite da u igri postoje stabilni savezi ili se ipak radi o
glasačkim blokovima koji variraju od plemenskog do plemenskog?

Očigledno je iz mog poslednjeg odgovora.

Još da napomenem, Dux je navikao da ljudima isključivo naređuje i da se svi planovi odvijaju kako je on zamislio. Ne razumem o kakvom Matijinom imunitetu on priča kad je sam bio taj koji nije želeo da se osiguramo od tog istog imuniteta(jer ga je on lično imao što naravno nama nije direktno rekao, mada je pročitan vrlo lako) podelom glasova što su svi članovi starog Nuuksia pokušali da mu predlože. Nakon što apsolutno nije bio spreman na saradnju i dijalog i sa kim od nas već isključivo na arogantnu diktaturu, nismo imali izbora nego da se okrenemo protiv njega. Sve što priča o tome kako je postojao plan da se on izbaci pre nego što je sam okrenuo ljude protiv sebe je apsolutna laž, da nije imao HII ovo bi bio klasičan primer osobe koja je sama uništila svoju igru. A i taj imunitet je iskoristio pukom srećom i brbljivošću(da ne kažem neku grublju reč) određenih igrača.


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
DzojbericaDate: Saturday, 02 December 2017, 16:04:51 | Message # 9
Lieutenant colonel
Group: Publika
Messages: 129
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
1.Opet se vraćamo na jednake brojke 4 Nuuksio, 4 Ekenas, hoće li to imati nekakvog uticaja večeras?
Verovatno hoce
2.Da li smatrate da postoji neko ko se oseća potpuno bezbedno i ko kontroliše igru
niko se ne oseca bezbedno sem onih koji imaju tajni ili licni imunitet ostali su svi ugrozeni
3.Da li mislite da u igri postoje stabilni savezi ili se ipak radi o glasačkim blokovima koji variraju od plemenskog do plemenskog?
ima i jedno i drugo 
forza inter biggrin
 
Stefan97czvDate: Saturday, 02 December 2017, 16:08:47 | Message # 10
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Quote stingemmm ()
A i taj imunitet je iskoristio pukom srećom i brbljivošću(da ne kažem neku grublju reč) određenih igrača.

Da sam još u igri osjetio bi se prozvanim haha biggrin :D
 
DuXDate: Saturday, 02 December 2017, 17:23:59 | Message # 11
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Quote NikolaKhait ()
P.S. Dux, nije li te sramota da lazes? :/
Sta sam tacno slagao?

Pritom, znamo ko je dobar u tome, lagao si Matiju 2 kruga direktno za redom, a on ti je i dalje verovao. Isto kao sto si slagao Stefana, pa Vandu, pa kada ti nije proslo kod mene, onda se nerviras?


Message edited by DuX - Saturday, 02 December 2017, 18:02:33
 
noko_boyDate: Saturday, 02 December 2017, 19:03:14 | Message # 12
Colonel
Group: Publika
Messages: 167
Awards: 2
Reputation: 5
Status: Offline
1.Vjerovatno da hoce.
2.Mislim da ne.
3.Mislim da ima vise glasackih blokova.
 
NikolaKhaitDate: Saturday, 02 December 2017, 19:46:52 | Message # 13
Masa with an S
Group: Publika
Messages: 371
Awards: 2
Reputation: 7
Status: Offline
Quote DuX ()
lagao si Matiju 2 kruga direktno za redom


Nisam lagao Matiju i to ce se pokazati kad se ovo zavrsi, ti si taj koji je glasao za njega, ne ja biggrin uostalom Novak moze da potvrdi da sam jos od Ilvekseta bio odan Matiji, tako da los pokusaj da ubedis Matiju da ne glasa za mene ako dodjem u finale, nije on glup kao neki smile


Why do all good things come to an end?
 
Stefan97czvDate: Saturday, 02 December 2017, 19:52:27 | Message # 14
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Quote NikolaKhait ()
Nisam lagao Matiju i to ce se pokazati kad se ovo zavrsi, ti si taj koji je glasao za njega, ne ja uostalom Novak moze da potvrdi da sam jos od Ilvekseta bio odan Matiji, tako da los pokusaj da ubedis Matiju da ne glasa za mene ako dodjem u finale, nije on glup kao neki

Jesi mene lagao ? biggrin
I Matiju si takodje,sudeci po njegovim rijecima biggrin Upravu je DUX sto se toga tice.. smile
 
DzojbericaDate: Saturday, 02 December 2017, 20:29:02 | Message # 15
Lieutenant colonel
Group: Publika
Messages: 129
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
a da  lepo uzmemo gajbu piva malo prasence i obrnemo  nedje  posle ovoga  sou-a biggrin xD
 
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Završeni plemenski saveti » 11. plemenski savet (Tormays)
Search: