12. plemenski savet - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Završeni plemenski saveti » 12. plemenski savet (Tormays)
12. plemenski savet
troyaDate: Monday, 04 December 2017, 22:00:14 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Tormays, dobrodošli na dvanaesti plemenski savet u Virtual Survivor 6 - Finland. Jedan od vas će po završetku ovog plemenskog saveta biti izglasan i postaće dvanaesta osoba koja napušta Virtual Survivor 6 - Finland. Rasprava na plemenskom savetu će trajati do sutra u 22:00 h, kada ću pročitati glasove.

Dolaze i članovi porote Stefan97czv, Lilake, Matija069 i NikolaKhait koji je izglasan na prošlom plemenskom savetu.

Svi morate odgovoriti na postavljena pitanja.

Glasanje se vrši tajnim putem i to tako što šaljete game hostu privatnu poruku sa imenom osobe za koju glasate.

Pored toga morate napisati i minimum jednu rečenicu komentara, odnosno objašnjenje svog glasa.

Ako neko ima tajni imunitet i želi da ga iskoristi, uradiće to uz glas.

Bolest ima lični imunitet i za njega ne možete glasati danas.

A sada nekoliko pitanja:

Bolest osvojio si Imunitet, misliš li da bi bio ugrožen da nisi?

Dzojberica ti si na prošlom plemenskom dobio 3 glasa protiv sebe, da li si se osetio ugroženim, makar na sekund?

Na zadnja 2 plemenska je odigran tajni imunitet, koje su šanse da se večeras ponovi sličan scenario?

Sedmoro vas je u igri, ovo je trenutak kada vam minimalno treba savez od 4 da bi bili bezbedni, mislite li da ga imate?

S obzirom da je svaki prethodni plemenski savet završio blindside-om, da li se plašite da vi možete biti to prasence koje će se okrenuti na ovom plemenskom savetu?
 
anchyDate: Monday, 04 December 2017, 22:54:58 | Message # 2
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Na zadnja 2 plemenska je odigran tajni imunitet, koje su šanse da se večeras ponovi sličan scenario?
- Mislim da su sanse za to ravne nuli.

Sedmoro vas je u igri, ovo je trenutak kada vam minimalno treba savez od 4 da bi bili bezbedni, mislite li da ga imate?
To se nikad ne zna.

S obzirom da je svaki prethodni plemenski savet završio blindside-om, da li se plašite da vi možete biti to prasence koje će se okrenuti na ovom plemenskom savetu?
Svako sada moze biti prasence, osim Boleta. smile


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
stingemmmDate: Tuesday, 05 December 2017, 01:20:45 | Message # 3
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Na zadnja 2 plemenska je odigran tajni imunitet, koje su šanse da se večeras ponovi sličan scenario?
Rekao bih da teže nuli.

Sedmoro vas je u igri, ovo je trenutak kada vam minimalno treba savez od 4 da bi bili bezbedni, mislite li da ga imate?
Znam da ga nemam, jedino što mogu je da se nadam da se još neko oseća kao da ga nema i da će da pokuša da iskoristi moj glas da se osigura. Za sada mi niko nije predočio konkretan plan, ali apelujem na sve da ću čekati do sutra u 21:59 sa glasanjem i da bukvalno na tacni nudim glas onome ko mi ponudi makar ostanak još krug duže. Dobro razmislite, nakon što ja ispadnem može da bude prekasno. Ili barem kupite jedan glas u veću na najlakši mogući način.

S obzirom da je svaki prethodni plemenski savet završio blindside-om, da
li se plašite da vi možete biti to prasence koje će se okrenuti na ovom
plemenskom savetu?
Ne plašim se jer ako ja ispadnem to će biti prvi plemenski savet koji nije blindiside.


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
DuXDate: Tuesday, 05 December 2017, 02:25:22 | Message # 4
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
1. Rekao bih da su veće od nula.
2. Mislim da ga imam (bio je tu zadnji put kada sam proveravao).
3. U ovom trenutku bi bio blindeside ako ispadnem, tako da postoji mali strah.
 
BoleeeDate: Tuesday, 05 December 2017, 05:56:01 | Message # 5
Colonel
Group: Publika
Messages: 163
Awards: 2
Reputation: 8
Status: Offline
Quote troya ()
Bolest osvojio si Imunitet, misliš li da bi bio ugrožen da nisi?
Svako se oseca ugrozenim sada.
Quote troya ()
Na zadnja 2 plemenska je odigran tajni imunitet, koje su šanse da se večeras ponovi sličan scenario?
Mislim da ih vise nema.
Quote troya ()
Sedmoro vas je u igri, ovo je trenutak kada vam minimalno treba savez od 4 da bi bili bezbedni, mislite li da ga imate?
Mozda.
Quote troya ()
S obzirom da je svaki prethodni plemenski savet završio blindside-om, da li se plašite da vi možete biti to prasence koje će se okrenuti na ovom plemenskom savetu?

Kao sto bih naglasio,to sto kaze propaganda to nije istina,veceras ne ali za svaki sledeci da.


Message edited by Bolest - Tuesday, 05 December 2017, 16:02:33
 
DzojbericaDate: Tuesday, 05 December 2017, 09:52:51 | Message # 6
Lieutenant colonel
Group: Publika
Messages: 129
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Dzojberica ti si na prošlom plemenskom dobio 3 glasa protiv sebe, da li si se osetio ugroženim, makar na sekund?
Pa kad sam video kako se odvija glasanje i kad sam video da   glasovi idu samo sa mene i nikolu  oseco sam ugrozenim
ali znas kako kazu ....Ono sto te ne slomi samo te ojaca !!! biggrin :D 
Na zadnja 2 plemenska je odigran tajni imunitet, koje su šanse da se večeras ponovi sličan scenario?
Jako teske sanse da se opet ponovi to
Sedmoro vas je u igri, ovo je trenutak kada vam minimalno treba savez od 4 da bi bili bezbedni, mislite li da ga imate?
Mozda videcemo veceras 
S obzirom da je svaki prethodni plemenski savet završio blindside-om, da li se plašite da vi možete biti to prasence koje će se okrenuti na ovom plemenskom savetu?
Hmmm mozda jer su vec pokusali da da me izbace
 
JasonDate: Tuesday, 05 December 2017, 10:53:08 | Message # 7
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Na zadnja 2 plemenska je odigran tajni imunitet, koje su šanse da se večeras ponovi sličan scenario?
Sanse uvek postoje.

Sedmoro vas je u igri, ovo je trenutak kada vam minimalno treba savez od 4 da bi bili bezbedni, mislite li da ga imate?
Posle proslog plemenskog saveta je i vise nego poznat odgovor na ovo pitanje.

S obzirom da je svaki prethodni plemenski savet završio blindside-om, da li se plašite da vi možete biti to prasence koje će se okrenuti na ovom plemenskom savetu?
Mozda bude tako ali nece biti blindside. Sledeci ocekujem tek kad se dodje do faze top 5 kada ce izbacivati najjace igrace.
 
noko_boyDate: Tuesday, 05 December 2017, 16:35:11 | Message # 8
Colonel
Group: Publika
Messages: 167
Awards: 2
Reputation: 5
Status: Offline
1.Vjerujem da su minimalne sanse.
2.Milslim da ga imam ali se nikad ne zna.
3.Sve je moguce,i naravno da postoji strah.
 
troyaDate: Tuesday, 05 December 2017, 22:00:20 | Message # 9
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Diskusija je završena. Pokupiću glasove.
 
troyaDate: Tuesday, 05 December 2017, 22:01:35 | Message # 10
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ukoliko neko ima tajni imunitet i želi da ga iskoristi, to je poslao u svom glasu.
 
troyaDate: Tuesday, 05 December 2017, 22:03:18 | Message # 11
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Niko nije iskoristio tajni imunitet.
 
troyaDate: Tuesday, 05 December 2017, 22:03:51 | Message # 12
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Jednom kada pročitam glasove, odluka će se smatrati konačnom. Osoba koja bude dobila najveći broj glasova mora odmah da napusti plemenski savet. Pročitaću glasove...
 
troyaDate: Tuesday, 05 December 2017, 22:04:06 | Message # 13
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Prvi glas...
 
troyaDate: Tuesday, 05 December 2017, 22:05:06 | Message # 14
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Anchy
 
troyaDate: Tuesday, 05 December 2017, 22:07:27 | Message # 15
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Anchy

2 glasa Anchy
 
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Završeni plemenski saveti » 12. plemenski savet (Tormays)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: