5. emisija - Page 3 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Povratak u civilizaciju! » 5. emisija (Džejkobs)
5. emisija
Lavica88Date: Monday, 13 November 2017, 00:51:44 | Message # 31
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Quote

Jedino ako neko iz mog bivseg plemena deli neke stvari sa tobom iz naseg chata,sto opet nije u redu.


VS je igrica u kojoj je sve dopusteno i sve je u redu. dry

Dzejkobs, da li ti se vise dopao Tic Tacov ili Urketov stil igre, ciji stil je po tvojoj mjeri? Da li si mozda primjetio da je u proslom VSu bilo vanjskih uticaja na igru i igrace?


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
EthanMorascaDate: Monday, 13 November 2017, 00:52:37 | Message # 32
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Ja ću iskoristiti ovu priliku da nabrojim razloge zbog kojih mislim da bi VS: Kiska bio jako gledan da je bio prava sezona Survivora. biggrin

1. Jedno pleme je otišlo 5 puta zaredom na plemenski i spalo sa 8 na 3 člana.
2. Prvi blindside se desio već na trećem plemenskom savetu, kada je sa Markom izleteo i ukradeni glas.
3. Na prvom plemenskom savetu u ujedinjenju manjina je preživela i odnos snaga se promenio iz 7-3 u 5-4. Na istom plemenskom su pogrešno odigrana 2 skrivena imuniteta i potrošeni 1 crni i 1 dupli glas.
4. Drugi blindside se desio kada je bivši Ka izbacio Srđana koji je prešao na stranu plemena Kis. Na istom plemenskom je pogrešno odigran 1 skriveni imunitet, koji je bio poslednja šansa plemena Kis da preokrene situaciju.
5. Treći blindside se desio kada se ceo bivši Ka okrenuo protiv svoje bivše saveznice Lare i poslao je u Porotu.
6. Četvrti blindside se desio kada su jahači poslali Saca u Porotu i poveli Ninu u finale.
7. Nina zamalo da pobedi zbog bitter članova Porote, ali Kisovci glasaju za najboljeg igrača i spasavaju stvar. biggrin


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
DžejkobsDate: Monday, 13 November 2017, 00:53:17 | Message # 33
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Sac rekao si da je jedini nacin da se u Survivoru pobedi jeste da se dodje do finala i da se osvoji vecina glasova u poroti. Istina. Ali kako to uraditi? Ono sto su Tic Tac i Urke uradili je zaista tesko ali je model kako treba odigrati igru. Imas nekog kome mozes da verujes, trudis se sto vise mozes u igrama ali ne skreces paznju na sebe da ne bi bio provaljen. Pokusas da imas dobru socijalnu igru i svo vreme se drzis tog jednog dogovora. Naravno lako je to reci a teze uciniti ali eto njih dvojica su uspeli. U socijalnoj igri postoje emocije svakako ali u igri ne. Tu moras da uradis ono sto je potrebno da bi pobedio i posto je sve ovo virtuelno nadas se i ocekujes da ljudi takve poteze (blindeside) razumeti kao samo jedan potez u igri a ne nesto licno :). 

Ima puno toga sto me je zadivilo u toj sezoni nisu samo njih dvoje :D. 

Voleo bih da igram sa vama survivor. Jaki ste igraci i zanimljive licnosti. To vam kazem kao nadam se buduci psiholog psihijatar ili ukratko savetnik biggrin
 
DžejkobsDate: Monday, 13 November 2017, 00:58:10 | Message # 34
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Quote Lavica88 ()
VS je igrica u kojoj je sve dopusteno i sve je u redu.

Dzejkobs, da li ti se vise dopao Tic Tacov ili Urketov stil igre, ciji stil je po tvojoj mjeri? Da li si mozda primjetio da je u proslom VSu bilo vanjskih uticaja na igru i igrace?

Tic Tacov. Drzao je sve u svojoj kontroli i uopste nije odavao utisak kao ozbiljnog igraca sto je u ovakvoj igri jako bitno. Igras i pobedjujes a ljudi te ne uzimaju za ozbiljno. That's a win for me biggrin Slican je meni jako. Ne kazem da je Urke lose odigrao, naprotiv, odigrao je fantasticno ali msm da mu je velika greska bila to sto je paznju usmerio na sebe. Mada msm da su ljudi bili jako bitter prema njemu pa mu zato i nisu dali nijedan glas i ako je realno zasluzio drugo mesto.

Svakako da je bilo uticaja i to puno. Ali to je sve deo igre. Emotivno se vezes za neke ljude smile
 
PejkoDate: Monday, 13 November 2017, 01:03:21 | Message # 35
Major general
Group: Publika
Messages: 441
Awards: 1
Reputation: 13
Status: Offline

Quote
VS je igrica u kojoj je sve dopusteno i sve je u redu. 

Vidis,nisam znao za ovo...hvala na informaciji. smile
 
Lavica88Date: Monday, 13 November 2017, 01:07:45 | Message # 36
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Pejko, hahah.. Nema na cemu, mada je moj komentar i malo sarkasticne prirode. wink

Dzejkobs, sa kim bi volio biti u plemenu u nekom narednom VSu?

P.S. Studiras psihologiju? Koja si godina? Reci nam nesto o sebi, ako zelis. Hvala na odgovorima. smile


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~

Message edited by Lavica88 - Monday, 13 November 2017, 01:09:31
 
DžejkobsDate: Monday, 13 November 2017, 01:10:29 | Message # 37
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Sa Larom definitivno hahaha :D. Najzanimljivija persona koju sam ikada imao prilike da sretnem tj da citam :D. 

Voleo bih da budem sa Tic Tacom ili Urketom ako budu igrali mada mislim da ce nakon te pete sezone sada svi gledati na njih :D.
 
Lavica88Date: Monday, 13 November 2017, 01:25:38 | Message # 38
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Eee bogami, svi ce morati gledati ne samo na Tica i Urketa, nego na jos dosta njih. VS vrvi od mastermindova. biggrin

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
DžejkobsDate: Monday, 13 November 2017, 02:17:19 | Message # 39
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Studiram Teologiju a u isto vreme zavrsavam za savetnika. Nije bas psihologija ali da bih dobio licencu da imam svoju ordinaciju ili ti savetovaiste moram da polazem diferencijalni ispit koji se sastoji od 4 godine psihologije :). 

Teologiju zavrsavam, fali mi jos nekoliko ispita.

Imam 23 godine, rodom sam iz Beograda a proveo sam pola godine studirajuci u Londonu dok se nisam vratio u Srbiju i sad zivim u Nisu vec 3 godine. Trenutno sam na toj nekoj prekretnici gde cu i sta cu sa svojim zivotom. Bog zna a ja cu tek da vidim :D. 

Pitajte sta god vam padne na pamet otvorena sam knjiga. Sve osim zasto sam istupio iz Survivora dolazi u obzir.
 
SacDate: Monday, 13 November 2017, 04:48:49 | Message # 40
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
@Dzejkobs: Moje misljenje je da nikakav model ne treba da postoji, da sve zavisi od igraca koji igraju. Niti finalisti treba bilo sta da ocekuju od porote ili da se nadaju. Vec da znaju i na osnovu toga da igraju.  biggrin

Quote EthanMorasca ()
7. Nina zamalo da pobedi zbog bitter članova Porote, ali Kisovci glasaju za najboljeg igrača i spasavaju stvar.
laugh


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.

Message edited by Sac - Monday, 13 November 2017, 04:49:21
 
tiksiDate: Monday, 13 November 2017, 08:50:47 | Message # 41
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Pozic Dzejkobs, blago nama kad dobismo,  jos jednog, jako zanimljivog forumasa smile

Ovo sto se tice modela, mogu u dobroj meri da se slozim i sa tvojim tumacenjem 5. sezone ovde i meni se dopada kako su njih dvojica odigrala, posebno Tic jer je kreirao čitav ambijent oko svoje igre i napravio pricu "krtica" style. U vecini drugih VSova glavni model je bio - uslihtati se svima - dobro proci i cekati nekog da napravi neku stratesku ludoriju, mada je po meni takav stil iako uglavnom delotvoran, poprilicno dosadan i ne kreira se neka posebno intrigantna prica oko cele sezone, sto je valjda ovde i cilj, a ne samo pobeda kao pobeda, jer od nje zapravo nemamo nista, sem neke licne satisfakcije. Igranje backend igara, tj igranje na krajevima igre je ono sto mene zapravo najvise i fascinira oko svega ovoga.

Sto se tice tvog odustajanja i to razumem i podrzavam i sama sam odustala u VS5 jer zaista ima momenata kada emocionalna stanja, vremenski i drugi oblici pritisaka i odricanja preovladjuju znacajno u odnosu na koristi koje iz ovoga mozemo da imamo, a te moguce koristi svakako nisu racionalne prirode, dok pritisci jesu. Mada se ovde odustajanje smatra velikim VS grehom, ali opet kazem ne gledamo mi svi na ovo isto niti imamo iste rl zivote, sa istim obimom interakcija, obaveza i drugo.

Kakva je veza između nasih VS i realnih pojava i sta mi zapravo radimo ovde? Sta je to sto nam nedostaje?
Koliko je taj VS koji si igrao bio nalik na ovaj?
Zasto mislis da ce Dux da pobedi? Da li je to tvoj subjektivni odnos ili ima nesto vise?
Da li mislis da ce se u ovoj sezoni desiti nesto po Tic-Urke modelu?


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
Lavica88Date: Monday, 13 November 2017, 10:13:33 | Message # 42
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Džejkobs, vrlo zanimljivo, svaka cast. smile

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
LaraCroftDate: Monday, 13 November 2017, 10:27:36 | Message # 43
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote Lavica88 ()
Dzejkobs, sa kim bi volio biti u plemenu u nekom narednom VSu?
Quote Džejkobs ()
Sa Larom definitivno hahaha :D. Najzanimljivija persona koju sam ikada imao prilike da sretnem tj da citam :D.
Hvala, mada sam misljenja da ovde ima i zanimljivijih osoba od mene. Ja sam vise omrazena i denuncirana od strane drugih, nego zanimljiva.

Takodje, ti si ovde kratko vreme, a vec si stekao status zanimljivog forumasa...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Monday, 13 November 2017, 10:32:29
 
Lavica88Date: Monday, 13 November 2017, 11:06:51 | Message # 44
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Larita, ne ide uz tebe epitet zrtve. smile

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
PejkoDate: Monday, 13 November 2017, 13:43:43 | Message # 45
Major general
Group: Publika
Messages: 441
Awards: 1
Reputation: 13
Status: Offline
Džejkobs - Ko ti je omiljeni igrac u Survivoru US?
Da li mislis da je potrebno lagati kako bi dosao do pobede?
 
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Povratak u civilizaciju! » 5. emisija (Džejkobs)
Search: