5. emisija - Page 4 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Povratak u civilizaciju! » 5. emisija (Džejkobs)
5. emisija
DžejkobsDate: Monday, 13 November 2017, 16:36:02 | Message # 46
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Tiksi - Hvala ti na lepim recima i posebno hvala na razumevanju povodom mog odustajanja. Ja nisam tip osobe koji voli da odustaje. I zaista nisam planirao ovo odustajanje, ono je prosto doslo u momentu i znam da sam mozda vise emotivno reagovao nego racionalno ali smatram da sam dobro postupio. Mogao sam da ostanem ali onda bi nastao haos u igri :D.
U sustini zaista mi zdravlje nije bas kako treba, i to nije nikakva laz niti izgovor za moje odustajanje. Moram malo da se pozabavim sobom jer to ocigledno dugo nisam uradio i zato se nalazim u ovakvoj situaciji. Zao mi je sto sam odustao jer ne zelim da budem poznat kao osoba koja je odustala ali sta mogu. Bice bolje sledeci put :).

Sto se tice modela igre... Slazem se sa tobom, da je model slihtanja i cekanja prilike odlican za pobedu ali u mom slucaju nikako nije dolazio u obzir. U ovom VSu bi se dogodilo nesto po modelu TIc Taca i Urketa da sam ja ostao u igri. Problem je u tome sto za taj njihov model ti je zaista potrebno jako veliko poverenje i strpljenje. A u ovom Vs-u su svi bili novi i niko nikog nije poznavao i tu je tesko imati u nekog apsolutno poverenje i onda pokusati takav model primeniti u igri.

Sad da ti odgovorim na pitanja korak po korak.

Uf razlika izmedju ovog VS-a i realne pojave .. Stvarno nema neke velike razlike. Ako pricas o Survivoru u realnosti u poredjenju sa ovim jedina razlika je sto u realnosti stvarno radis zadatke i nekad su i fizicki teski dok ovde to nije uopste fizicki ali zahteva tvoju emotivnu i mentalnu snagu. Trebas da budes apsolutno na nivou da bi ovde odneo pobedu. Nedostaje vam mozda samo prava ekipa koja ce biti aktivna i neki tako tip koji ce da podigne popularnost Vs-a i da ucini ovaj svet jos zanimljivijim. To smo imali na Ogaeu i zato je taj Survivor bio jako zanimljiv.

Taj VS koji sam igrao i ovaj bas i ne mogu da se porede. Jeste slicne su igre, koncept je slican ali definitivno je ovde teze pobediti nego tamo. Bar je meni tad bilo lakse nego sto sam ocekivao da ce biti.

Dux ce pobediti jer je nezaustavljiv u igrama. Oba puta kad smo izgubili on nije bio prisutan. Kad je bio prisutan nosio je ekipu. Prosto je nezaustavljiv i ja ne vidim ko moze u igrama da ga pobedi. Jedino da ga porota ne izglasa ali ni to ne vidim da moze da se desi kad je stvarno ekstra lik ovako i prosto mislim da ako ostane na ovom nivou kojem jeste njemu niko nista ne moze. I ovo nije samo subjektivni odnos nego je on zaista takav kakvog sam ga opisao.

Moglo je da se desi nesto po tom modelu da sam ja ostao. Sad ne verujem. Mozda ali sumnjam da ce iko od njih koji su ostali probati tako nesto.

Pejko - Nemam nekog posebnog da se istice. 
Mislim da to nije toliko potrebno. Nekad je potrebno da glumis ali postoji razlika izmedju lazi i glume. smile Ja licno izbegavam laz i pokusavam da se ne upletem previse u neke velike spletke. Keep it simple :).


Message edited by Džejkobs - Monday, 13 November 2017, 16:39:57
 
tiksiDate: Monday, 13 November 2017, 17:31:43 | Message # 47
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote LaraCroftJa sam vise omrazena i denuncirana od strane drugih, nego zanimljiva.
ne pravi od sebe Lara ono sto nisi, ti si imperija, sveznajuca sila i ispitivac u mracnim podrumima na putu ka istini, zena sa asfalta grada grehova. Takodje si i veoma interesantna pojava i to i sama znas.

Quote LaraCroftTakodje, ti si ovde kratko vreme, a vec si stekao status zanimljivog forumasa...
Meni je svako ko studira Teologiju zanimljiv, jos ako se na to doda interesovanje za psihologiju...Ugl obe pojave mogu jako dobro da se isprate u VS svetu i ovo je pravo mesto za to.

Quote Džejkobs ()
Dux ce pobediti jer je nezaustavljiv u igrama.

Ako ovo bude herojski VS, gde ce se gledati samo rezultati i to kolko ko ulaze u napore u komunikaciju sa drugima, moguce. 

Da li mislis da bi to moglo nekom da zasmeta i da ga bas zato i izbace pre vremena kako bi sebi omogucili bolji rezultat? Da li je ovo takav VS ili ide samo po pravoj liniji? Mi u staroj gardi npr imamo igrace koji bi mogli daleko vise da urade u igrama nego sto to zapravo cine, kao sto je Tic u pomenutom VS-u izbegavao bilo sta da igra kako bi izbegavao dodatne mete na svojim ledjima.

Kako tumacis Ancin potez da promeni pleme?  Da li je zadobila poverenje novih saigraca i da li se i oni plase da se i sa njima desi isto kao sa starim plemenom? Po kom principu funkcionise ovaj VS? Da li je to princip svidi se svima i budi dobar sa svima dok traje sezona?


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
LaraCroftDate: Monday, 13 November 2017, 18:28:43 | Message # 48
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote Džejkobs ()
U sustini zaista mi zdravlje nije bas kako treba, i to nije nikakva laz niti izgovor za moje odustajanje. Moram malo da se pozabavim sobom jer to ocigledno dugo nisam uradio i zato se nalazim u ovakvoj situaciji.
Nadam se da ces brzo da ozdravis. Mlad si covek, tek 23 godine.

Sta ja da kazem, koja sam u detinjstvu imala dinosaurusa za kucnog ljubimca i bila matora vec za vreme opsade Troje...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
PejkoDate: Monday, 13 November 2017, 18:47:15 | Message # 49
Major general
Group: Publika
Messages: 441
Awards: 1
Reputation: 13
Status: Offline
Dzejkobs,samo da ti kazem,taj neko ko ti preneo te informacije te zeskoko zeznuo...prica o klanovima i zrtvi tog klana nema blage veze.
 
LaraCroftDate: Monday, 13 November 2017, 20:03:05 | Message # 50
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote Pejko ()
Dzejkobs,samo da ti kazem,taj neko ko ti preneo te informacije te zeskoko zeznuo...prica o klanovima i zrtvi tog klana nema blage veze.

Ili narodski receno:




holiday


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Monday, 13 November 2017, 20:04:51
 
PejkoDate: Monday, 13 November 2017, 22:06:24 | Message # 51
Major general
Group: Publika
Messages: 441
Awards: 1
Reputation: 13
Status: Offline
Mislio sam da je ovo dosta miran Survivor,msm ova sezona..ali nije uopste izgleda,kakve sve price sam cuo juce i danas,nije mi dobro. XD
 
SacDate: Monday, 13 November 2017, 22:39:38 | Message # 52
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Pa ae kazi sta si cuo, da i nama ne bude dobro xD

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
DžejkobsDate: Tuesday, 14 November 2017, 00:00:26 | Message # 53
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Tumacim potez kao sto i jeste. Da se igra ucini zanimljivijom sto i jeste na kraju bilo. 
Princip svidim se svima pa dodjem do pobede tesko da moze uvek da funkcionise. Kod mene je bilo tako kad sam pobedio ali sam morao i da igram igre normalno i da cuvam sebe imunitetima. Trnovit je put do finala. 

Pejko sve je ok i da su me zeznuli i da nisu sve im je oprosteno haha :D. 

Ma miran je Survivor nego ljudi od malog cine velike stvari. Vazda bilo tako.
 
PejkoDate: Tuesday, 14 November 2017, 00:34:40 | Message # 54
Major general
Group: Publika
Messages: 441
Awards: 1
Reputation: 13
Status: Offline
Nista nije bilo Sac,od nicega se napravilo nesto...totalno nebitno...ali eto recimo da jedan nas bivsi clan nam vise nije toliko drag. wink
 
Tic-TacDate: Tuesday, 14 November 2017, 03:08:34 | Message # 55
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Džejkobs, žao mi je što si odustao. Ne volim odustajanja, ali naravno da je ovo samo igra i da privatni život treba da bude primaran. Hvala na pohvalama za igru prethodne sezone, nisam očekivao da će to ikada ikoga zaintrigirati osim nas koji smo u tome učestvovali. Baš mi je drago zbog toga. smile

Šta misliš, ko je najugroženiji u svakom plemenu ako odu na plemenski savet?


Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
urkeDate: Tuesday, 14 November 2017, 22:55:35 | Message # 56
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Tic me obavijestio da se neko zainteresovao za tok prethodne sezone i pohvalio nas stil igre, tako da sam osjetio potrebu
da provirim u ovaj dio foruma i zahvalim Dzejkobsu  up 

Steta sto si odustao. Nadam se da ces ucestvovati u nekoj narednoj sezoni  bye
 
DžejkobsDate: Tuesday, 14 November 2017, 23:53:08 | Message # 57
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Tic Tac i Urke.. Zao je i meni sto sam odustao. Ne volim ni ja to. Ako si se prijavio da igras nema odustajanja. Quitters don't win winners don't quit.

Ucestvovacu vec u narednom ako budem mogao. Zaista imam zelju za takmicenjem ali ne u ovakvom haosu koji je sad.

Mislim da je Stefan najugrozeniji u nuksiu a anchy ili dzojberica u ekenasu. Ilvekset mislim da su ovi neaktivni sledeci na meti.

Vas dvojica ste mi stvarno ono model kako treba igrati ovu igru kako uopste trebas da se ponasas prema svom prijatelju i u igri i u stvarnom zivotu. Ne ulazim u blajnsajdovanje Sac-a i ostalih. To je igra i stvarno mislim da je vas potez bio iskljucivo radi igre i strateski i nista licno. Zato vas neizmerno postujem jer znate kako da igrate a da nema hard feelings ako ne ode sve po planu. Ovde to neko nije umeo i to je jos jedan razlog mog odustajanja...


Message edited by Džejkobs - Wednesday, 15 November 2017, 01:26:47
 
Tic-TacDate: Wednesday, 15 November 2017, 23:16:24 | Message # 58
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Quote Džejkobs ()
kako uopste trebas da se ponasas prema svom prijatelju i u igri i u stvarnom zivotu.

love  love


Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Povratak u civilizaciju! » 5. emisija (Džejkobs)
Search: