7. emisija - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Povratak u civilizaciju! » 7. emisija (McSteamy)
7. emisija
troyaDate: Saturday, 18 November 2017, 22:13:29 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Sedmi takmičar koji napušta VS 6: Finland je McSteamy.

Kako ti se činila sezona?

Kako su ti se činila plemena?

Imaš li favorite?

Šta misliš ko pobedjuje, a ko ispada sledeći?

Šta misliš zašto si izbačen?

Da li si znao da ispadaš?

Da li se kaješ zbog nečega u sezoni?

Ako neko iz publike želi da postavi neko pitanje može slobodno to da uradi.
 
PejkoDate: Saturday, 18 November 2017, 22:39:32 | Message # 2
Major general
Group: Publika
Messages: 441
Awards: 1
Reputation: 13
Status: Offline
Koji je razlog tvog ispadanja?
Da li postoje klanova unutar plemena?
Ko je najjaca karika u tvom plemenu?
 
LaraCroftDate: Monday, 20 November 2017, 20:49:52 | Message # 3
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Eh, a koliko samo opsiran je bio Povratak u civilizaciju kada sam ja ispala u VS Kiska...

A jos nisam htela da odgovaram na pitanja od Tiksi i Lavice...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
PollyDate: Monday, 20 November 2017, 20:52:18 | Message # 4
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Čekaj, nismo još došli do top6. biggrin

Sinners judging sinners for sinning differently.
 
EthanMorascaDate: Monday, 20 November 2017, 23:03:07 | Message # 5
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote Polly ()
Čekaj, nismo još došli do top6.

laugh


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
DžejkobsDate: Tuesday, 21 November 2017, 20:03:14 | Message # 6
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Tek ce da bude opsirno kad ispadnu oni koji imaju sta da kazu :D.

U sustini i ja imam sta da kazem i sad bih se cak i otvorio malo vise ali mi je tema zakljucana :D.
 
Tic-TacDate: Tuesday, 21 November 2017, 20:09:43 | Message # 7
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Možeš i ovde da se otvoriš ili u temi za publiku. A možda trojica bude dobre volje, pa ti otključa temu. smile

Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
DžejkobsDate: Tuesday, 21 November 2017, 20:18:11 | Message # 8
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
U sustini sve sto imam da kazem jeste da taj dan kad sam odlucio da odustanem sam skontao da mi ljudi okrecu ledja. Posle sam razumeo da ih je neko lagao i da su im ispricali price kao sam ja u tajnom savezu sa anchy i jasonom koga navodno znam godinama (znam ga sa drugog foruma ali nismo progovorili ni dve krstene reci osim ako bih mu slao prijave za forumska takmicenja). I zbog toga sto sam ja kao u dobrim odnosima sa svima Bolest sa kojim sam imao savez i Lllake i Dux sa kojim sam bio i vise nego dobar (mada i sad sam naravno jer sve ovo smatram igrom) mi okrecu ledja i umesto da izbacimo Bolest (to sam ja predlozio a obrazlozicu i zasto) oni su glasali za mene. Ja sam to preduhitrio i izasao. Sve je ovo bilo zasnovano na sumnji nisam bio siguran i nisam hteo da verujem da bi me izdali ali buduci da je ovo igra gde svasta moze da se desi pomirio sam se sa tim scenariom. smile

Posle nekoliko dana izvinili su mi se Vanda (llalke) i Dux i sa njima bez obzira na sta sam u super odnosima a Bolest... To je covek koji je preozbiljno shvatio ovu igru i zbog toga sam i ako smo bili u nekom savezu hteo da on bude izbacen jer je imao previse teorija zavera koje su sve bile netacne i na kraju je on taj koji je u kontaktu sa suprotnim plemenom a ne ja :D. U sustini taj njihov potez sam shvatio kao igru ali nisam hteo da misle da imaju sve karte u svojim rukama jer nazalost nemaju. Da sam odigrao malo drugacije tj da sam hteo da odigram malo drugacije ovo danas ne bih ni pisao. Ali sve je to deo igre i ko shvata ovo kao igru on ce osetiti draz a ko preozbiljno shvata sve ovo nikada nece moci da uziva. Sada moji bivsi saplemenici shvataju da je Bolest ovo preozbiljno shvatio ali tad su mu poverovali u sve lazi koje je govorio o meni.

A da imam zdravstvenih problema nije bila laz. Juce sam saznao i tacno kakvu bolest imam i drago mi je sto sam izasao kad sam izasao jer izgleda da cu morati na operaciju pa bi me to svakako sprecilo da budem aktivan.


Message edited by Džejkobs - Tuesday, 21 November 2017, 20:21:05
 
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Povratak u civilizaciju! » 7. emisija (McSteamy)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: