9. emisija - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Povratak u civilizaciju! » 9. emisija (lilake)
9. emisija
PejkoDate: Sunday, 26 November 2017, 23:12:18 | Message # 16
Major general
Group: Publika
Messages: 441
Awards: 1
Reputation: 13
Status: Offline
Stefanove senke vrsljaju po ujedinjenom plemenu!
 
lilakeDate: Sunday, 26 November 2017, 23:23:15 | Message # 17
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Bok Sac, 
ne znam zašto ste očekivali Jasona kad jason ima hii sto milijuna posto, dva su u igri. Trebala sam iskoristiti svoj crni glas, ali mi je bilo žao rastati se od njega. Da sam ga upotrijebila, definitvno bih ga uperila na anchy i njezin dupli glas. 
Zeznuli su me dux, dzojberica i nikola, barem tako mislim, iako mi je matija poslao screenshot da je glasao za anchy (makar ga nisam to tražila), ali poruka je samo bila napisana, ne i poslana. Sada je dosta nezahvalno komentirati tko je izdao, vidjet će se sve na kraju. Mislim da će mi tek sutra biti žao što sam ispala, ali u biti je to okej jer sam već neko vrijeme razmišljala odustati, ali nisam htjela zeznuti boleta i matiju pa im napraviti nezgodnu situaciju bez moga glasa. Najviše će profitirati moja kći jer me već tjedan dana doslovno moli da joj čitam priče i da ne igram survivor jer više voli moj glas od tatinog biggrin
 
Stefan97czvDate: Sunday, 26 November 2017, 23:24:59 | Message # 18
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Quote lilake ()
iako mi je matija poslao screenshot da je glasao za anchy (makar ga nisam to tražila),

Je li onakav skrinsot kao ti meni biggrin :D biggrin :D Eh,em odoh sa slave em ispadoh budala :/
 
lilakeDate: Sunday, 26 November 2017, 23:27:25 | Message # 19
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Tiksi, do mog ispadanja je dovelo moje laganje i nespremnost da glasam za duxa. Tu sam zeznula jer sam promijenila odluku i time samu sebe pokopala. Kao i stefan, vjerovala sam kad nisam trebala biggrin 

Od prvog dana sam bila u savezu sa matijom, pa se meni priključio bole, a njemu nole i nikola nakon što su prešli u risove. Plan je bio da bole nole matija i ja idemo do f4 uz malo sreće, ali trebalo je tu i pameti hahahahah biggrin Prije toga je bio i dzejkobs sa boletom i sa mnom, ali je dux uletio sa sto i jednom pričom o jakovu pa je sve to ispalo bezveze. Osjećala sam se kao najgore smeće tada. 

Žao mi je jedino što sam ispala prije dzojberice jer se frajer ponaša kao fikus i igra tuđu igru, on je samo plus jedan glas, ali nije imao strategiju. Zalijepio se za duxa i to je to, ovaj ga vozi dalje.
 
lilakeDate: Sunday, 26 November 2017, 23:28:32 | Message # 20
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Quote Stefan97czv ()
Je li onakav skrinsot kao ti meni biggrin biggrin Eh,em odoh sa slave em ispadoh budala :/
Ne, poslao mi je skrinšotanu poruku koja dolje ima send, dakle nije ju bio poslao, ali mu nisam htjela prigovarati oko toga. Ja sam se oko tebe potrudila stari moj, nemoj misliti da mi je to bilo samo tako biggrin
 
SacDate: Monday, 27 November 2017, 00:03:15 | Message # 21
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
A zasto si htela da odustanes? Meni deluje kao da si se vraski zabavljala. biggrin

Koji ti je najomiljeniji momenat u sezoni?

Hoces uramiti crni glas? biggrin

Da li bi ucestvovala opet?


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
Stefan97czvDate: Monday, 27 November 2017, 00:11:45 | Message # 22
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Quote lilake ()
Ne, poslao mi je skrinšotanu poruku koja dolje ima send, dakle nije ju bio poslao, ali mu nisam htjela prigovarati oko toga. Ja sam se oko tebe potrudila stari moj, nemoj misliti da mi je to bilo samo tako
E stara moja,da si bila lojalna meni ja te ne bi izradio do kraja.. Meni je samo zao sto sam Nikolu drzao do ujedinjenja a nista nije igrao gotovo,a Pejka izbacio to ne mogu sebi da oprostim biggrin Jer ce ovaj dogurati daleko,pogotovo sad kad su preuzeli kontrolu
 
lilakeDate: Monday, 27 November 2017, 00:26:33 | Message # 23
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Evo da i na ovo odgovorim smile

Kako ti se činila sezona?
Sezona je u početku za Ekenas bila predvidljiva - držali smo se zajedno, u svakoj igri bi se svi spojili u razgovor i to je osiguralo brzu i kvalitetnu komunikaciju pa mislim da smo zbog toga pobjeđivali, dok su se u drugom plemenu svađali i koncentrirali na negativu. Igre su bile zanimljive i taman toliko zahtjevne da bi svi sa žarom pokušavali naći rješenje. Bili smo nevjerojatno dobro organizirani i to je isto veliki dio naših pobjeda. Problem je u tome što me igra isisala do srži, nisam spavala noćima jer me pojela anksioza. To je i ogroman dio razloga moje želje za odustajanjem, ali nisam htjela zeznuti saveznike pa sam mislila izdurati koliko ide. Ovo je za mene dobar razvoj situacije smile Dakle, da sažmem, sezona je bila jako uzbudljiva, pogotovo nakon mergea jer je toliko dogovora aktualno u istom trenutku da je igra doista ono što se kaže - živa. 

Kako su ti se činila plemena?
Prva dva plemena su se činila potpuno suprotnima, iako smo i mi i oni imali neaktivne članove. Mi smo bili dobro organizirani, a oni su se svađali na svakom koraku pred svima. Bilo je jasno da je stefan omražen i da lagano izgubi živce biggrin Znat će bolje za sljedeći put. Tada su formirani Risovi i u njih smo utrpali naše neaktivne članove, matija se sam javio da prelazi, a nole je nesretnim slučajem završio tamo. Naime, dzejkobsa su dux i dzojberica tražili da sačuva noleta, ali on je već bio napisao da bira boleta. Bole je odabrao mene jer smo nas troje u tom trenutku bili u uskom savezu, bez duxa i dzojberice. Plan je bio izglasati duxa, kad smo imali prvi tribal, ali onda su on i bole razgovarali jer se pojavila sumnja da je dzejkobs u tajnom savezu sa anchy i jasonom. Zašto? Jer si čestitaju rođendane. Taj info je podvalila Ana preko Nikole koji se kao skompao sa matijom, a matija i ja smo radili zajedno. Uglavnom, nas troje je glasalo za dzejkobsa i onda je on odustao dva sata prije izglasavanja. Bilo mi je krivo jer mislim da bismo nas troje (sa boletom) mogli odigrati najjaču igru. Razmišljamo na sličan način, ali smo dozvolili da nas pojede paranoja i kiksali smo tu žestoko. Uglavnom, nuuksio je skoro satran, ali se u ujedinjenju drže zajedno, povukli su duxa i dzojbericu i tako im izbacili jednog člana izvorne postave i sada će ih lagano posmicati.
Žao mi je da sam zakasnila za hii rješenjem, ali mogu reći da sam ponosna što sam riješila zadatak za njega biggrin

Imaš li favorite?
Jason mi je favorit jer se dečko grebe svim kandžama koje ima i još nekom dodatnom opremom biggrin  I Bole, naravno, jer je jako pametan i odmjeren. 

Šta misliš ko pobedjuje, a ko ispada sledeći?
U trenutnoj situaciji je teško reći tko pobjeđuje (točnije, prerano je reći), a sljedeći bi mogao biti dux. Mislim da su ga iskoristili da glasa protiv mene sa kojom je, ajmo reći, u savezu i da leti sljedeći jer im je prevelika prijetnja. Na jučerašnjoj igri je bilo predobro gledati kako ga ana pušta da pobjeđuje, samo da bi mu otela dupli glas pred nosom. Nije ona profa matematike bezveze biggrin 

Šta misliš zašto si izbačena?
Izbačena sam jer previše razmišljam o igri i kako je Ana rekla, nisam baš toliko naivna. Nadam se da nisam tongue

Da li si znala da ispadaš?
Jesam, još sinoć dok sam bila frendici na svadbi biggrin Nitko mi se nije javio zadnja dva dana, a prije toga sam morala biti na raspolaganju na valjda deset različitih chatova non stop. Potvrdilo mi se kad sam vidjela Jasonov odgovor na pitanja tamo na temi, a od njegovog odgovora je samo išlo dalje, pažljivo promotrite pa će vam sve biti jasno wink

Da li se kaješ zbog nečega u sezoni?
Da, kajem se zbog glasanja za dzejkobsa na našem prvom tribalu jer mislim da sam potpuno krivo procijenila situaciju.
 
lilakeDate: Monday, 27 November 2017, 00:33:37 | Message # 24
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Quote Sac ()
A zasto si htela da odustanes? Meni deluje kao da si se vraski zabavljala. Koji ti je najomiljeniji momenat u sezoni?

Hoces uramiti crni glas?

Da li bi ucestvovala opet?

Htjela sam odustati jer sam se osjećala jako loše zbog izdaje dzejkobsa, a zatim zbog sve većeg intenziteta igre, kćeri koja je htjela da odustanem i toj glupoj anksiozi općeg života. Najozbiljnije mi je to utjecalo na spavanje i jasnoću razmišljanja, iako je bilo nevjerojatno zabavno. Ne znam kako bi bilo da sam ostala duže, ali ovih mjesec dana mi je proletjelo i bilo je super dok je trajalo biggrin

Najdraži trenutak sezone ili bolje reći najdraža uspomena sezone mi je rješavanje zadatka za tajni imunitet. Kad mi se podforum otvorio, krenula mi je suza, najozbiljnije. Iako je netko bio brži, imala sam puno više samopouzdanja. Od općenitih trenutaka bilo koji stefan moment <3 

Crni glas ću isprintati, to definitivno. Hoće li završiti na zidu ili u ladici još uvijek nisam sigurna biggrin

Igrala bih opet, ali želim najmanje šest mjeseci pauze biggrin
 
Stefan97czvDate: Monday, 27 November 2017, 00:33:50 | Message # 25
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Quote lilake ()
Da li se kaješ zbog nečega u sezoni?
Da, kajem se zbog glasanja za dzejkobsa na našem prvom tribalu jer mislim da sam potpuno krivo procijenila situaciju.

I kajes se sto si mene zamlacivala sto nisi rekla konju ispadas veceras nista te spasiti nece biggrin :D wink ODradio te Dux kao mene Nikola biggrin
 
Stefan97czvDate: Monday, 27 November 2017, 00:37:40 | Message # 26
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Ne znam mozda ih to daleko dovuce,ali po meni ne mozes pobijediti ako nisi lojalan,ja se posle 20 dana nisam prestao kajati sto sam Pejka izbacio onda,jos mi pise kako se razocarao u jednog clana :/ A ne ovako preletiti na drugu stranu.. Ne ide mi to u glavu biggrin
 
lilakeDate: Monday, 27 November 2017, 00:39:24 | Message # 27
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Još jednom ti se ispričavam na tom potezu, ovako je bilo - znali smo da netko od vas ima imunitet, možda dva komada. Plan je bio izbaciti bilo koga od vas dvojice, ali morali smo pažljivo raspodijeliti glasove. Bili su više za tebe, a ja sam ipak glasala za Jasona. Hehe. Uglavnom, svi su glasali protiv vas, osim tebe i jasona jer si im bio jako naporan. Molim te da ubuduće barem napismeno obuzdaš emocije i baciš malo više poker face. Zabavno je gledati te kako se nerviraš, ali ti ne pomaže ni u kojem slučaju, dogurao bi dalje da si bio mirniji. S druge strane, razumijem nagomilanu frustraciju zbog stalnih gubitaka.
 
Stefan97czvDate: Monday, 27 November 2017, 00:43:43 | Message # 28
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Quote lilake ()
Još jednom ti se ispričavam na tom potezu, ovako je bilo - znali smo da netko od vas ima imunitet, možda dva komada. Plan je bio izbaciti bilo koga od vas dvojice, ali morali smo pažljivo raspodijeliti glasove. Bili su više za tebe, a ja sam ipak glasala za Jasona. Hehe. Uglavnom, svi su glasali protiv vas, osim tebe i jasona jer si im bio jako naporan. Molim te da ubuduće barem napismeno obuzdaš emocije i baciš malo više poker face. Zabavno je gledati te kako se nerviraš, ali ti ne pomaže ni u kojem slučaju, dogurao bi dalje da si bio mirniji. S druge strane, razumijem nagomilanu frustraciju zbog stalnih gubitaka.

Ma shvatam 100%,mozda bi najbolje bilo da u ostalim i ne ucestvujem jer ne mogu daleko dogurati smile I veceras na plemenskom kad sam vidio post sam pobudalio,dok mi Leo nije rekao to je taktika da bi vidili da smo kao u svadji..Ne mogu ja tog ulizivanja da bi se ostao krug dva vise,reci da znam ako je vec tako. A ne ljudi me gledaju cudno dva sata kuckam u telefon nisam glave digao,da bi nesto pokusao i opet da su glasali kako smo se dogovorili sad bi imali potpunu kontrolu
 
DžejkobsDate: Monday, 27 November 2017, 00:45:18 | Message # 29
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Vanda znas sve, znas da nisam bio ni najmanje ljut cak sam i skontao sta se desava i da sam zbog toga i odustao. Razumemo se skroz! 

Zao mi je sto su ti okrenuli ledja i posto nisam u igri ne mogu da skontam sto bas tebe od svih ljudi i to bas dux i dzojberica biggrin
 
Stefan97czvDate: Monday, 27 November 2017, 00:46:00 | Message # 30
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Ima lijepa od Vatrenog POljubca biggrin "To sto na jeziku to mi je u dusi jer ja nisam covjek sto lagati zna" 
Zato i nisam daleko dosao smile Dok vecina igra troduple igre.Ja sam se pokajao samo sto sam izbacio pejka i to je bilo minut do 12,a desilo se samo iz razloga sto smo ocajni u igrama bili inace bi ispao Leo.
 
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Povratak u civilizaciju! » 9. emisija (lilake)
Search: