9. emisija - Page 4 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Povratak u civilizaciju! » 9. emisija (lilake)
9. emisija
DžejkobsDate: Monday, 27 November 2017, 12:55:06 | Message # 46
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
I ja sam poceo da gledam Surivor otpocetka, u prvoj sezoni je vec jasno ko ce biti pobednik toliko je ocigledno :D.
 
lilakeDate: Monday, 27 November 2017, 13:31:23 | Message # 47
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Evo prespavala sam i dojmovi su se malo slegnuli, ali nisu nešto prepozitivni. Sad sam poprilično razočarana i ako je istina što se stvarno dogodilo, onda mislim da više nikad ni ne želim igrati jer se ne nosim dobro sa izdajama i takve ljude redovito prekrižim iz života.
Čak razmišljam da se povučem iz porote jer nemam živaca za praćenje sezone, a i ne znam kome bih dala glas.


Message edited by lilake - Monday, 27 November 2017, 13:31:36
 
tiksiDate: Monday, 27 November 2017, 13:43:37 | Message # 48
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Lilake ovo je samo virtuelni svet i naša osećanja koja imamo u vs su čisto zanesenjastvo i iluzija kao i naše predstave nas samih. Većina ovih ljudi ne bi radila polovinu ovoga što radi ovde, tako da te izdaje shvati relativno i uzvrati istom merom. Tako da mislim da treba da podignes glavu sve je ovo nebitna zajebancija.

Ko će po tebi otići najdalje?
Ko je spreman na sve?
Kome je najviše stalo da pobedi?


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
Stefan97czvDate: Monday, 27 November 2017, 13:50:48 | Message # 49
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Quote lilake ()
Evo prespavala sam i dojmovi su se malo slegnuli, ali nisu nešto prepozitivni. Sad sam poprilično razočarana i ako je istina što se stvarno dogodilo, onda mislim da više nikad ni ne želim igrati jer se ne nosim dobro sa izdajama i takve ljude redovito prekrižim iz života.


SAD mi je jos draže što sam htio dati tebi glas u finalu.. I ja sam takav isti i zato me pogodilo što su tako postupili.. Bar ce biti mirni u poroti sumnjam da cu postavi pitanja do kraja..jer su sem Jasona ostali svi koji bi mater prodali za finale
 
lilakeDate: Monday, 27 November 2017, 13:58:27 | Message # 50
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Znam tiksi, istina je sve što pišeš, ali ne mogu si pomoći. Kad ti se nešto iz gušta pretvori u frustraciju, vrijeme je za zaokret u drugom smjeru.

Mislim da će najdalje otići šleperi koji ne igraju previše, ali iza sebe imaju jake igrače.
Izgleda da je bole spreman na sve, ali svi su tu negdje, nitko nije baš jaaako pasivan.
Po mojoj procjeni je za pobjedu najviše stalo Boletu.
 
Lavica88Date: Monday, 27 November 2017, 14:00:09 | Message # 51
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Ama kakva osjecanja u virtuelnom svijetu... wacko

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
tiksiDate: Monday, 27 November 2017, 14:00:49 | Message # 52
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
E kuku, a tek prvi vs. Mada lakše je igrati protiv navodnih neprijatelja nego prijatelja, kako smo i mi umeli da igramo.

Ono što je sigurno je da pravi pobednik mora da ispadne čovek bar prema nekima i da ima neku jasnu ideju i kontinuitet, a ne kao pcelica od cvetica na cvetic od plemenca do plemenca. Videćemo dal ce ovo biti sezona ala glasati za manje od dva zla.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
lilakeDate: Monday, 27 November 2017, 14:01:32 | Message # 53
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
stefane, ti bi lako mogao jako dobro igrati, ali ti je ključno promijeniti pristup i biti manje "otrovan" sa suigračima. To ti je već 50% posla.
 
lilakeDate: Monday, 27 November 2017, 14:04:28 | Message # 54
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Da, mislim da će na kraju vjerojatno biti to što kažeš- glasanje za manje od dva zla, samo će jako interesantno biti pratiti raspored ispadanja. Sezona se zakuhala od početne sporosti smile
 
tiksiDate: Monday, 27 November 2017, 14:07:21 | Message # 55
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Ko je bole? Ko se uopšte kako zove xd

Lilake ljudi su skloni zanosenju, pa tako i funkciinisemo kroz razne vrste zanosa, medju kojima su dominantni želja za pobedom i samosataljevanje ma batali sve to. Sve je to samomanipulacija. Pokaži onima koji su te zajeb da sve to ima svoju cenu.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
lilakeDate: Monday, 27 November 2017, 14:19:47 | Message # 56
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Bole-st je bole, bili smo saveznici, a kroz dugotrajne svakodnevne razgovore smo postali i prijatelji. U početku smo pričali samo o igri, ali su se ti razgovori pretvorili u to da smo u pozivu i usput radimo druge stvari. Baš sam zbog toga i razočarana jer ako ih ima pet koje smatraš neprijateljima, zašto si se s njima okrenuo protiv mene? Ono, mjesec dana tvoj glas odjekuje mojim domom da bi na kraju sve propalo uzalud. Najveća greška sezone mi je što nisam odmah otišla u risove sa matijom.

Message edited by lilake - Monday, 27 November 2017, 14:21:10
 
DžejkobsDate: Monday, 27 November 2017, 14:31:04 | Message # 57
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Vanda pricali smo vise puta o tim izdajama i prevarama. Ja onaj vas pokusaj nisam smatrao izdajom jer je ovo samo igra. Rekao sam ti sta mislim o Boletu i njegovim manipulacijama ali opet ni njemu ne zameram sve dok to ne ode u potpuno drugi smer a to je da se iz licnog zivota iznose neke stvari. Stvari koje se desavaju u igri mozes i trebas da prebolis i pustis i posle se vratis i drugu igru odigras bolje a stvari iz licnog zivota su nesto drugo :). Rekao sam ti da mu ne verujes sad vidis zasto sam ti to i rekao. To na kraju nije ni bitno. Pogled gore i samo se vratis na konja sto bi se reklo i igras igru dalje. Survivor je igra gde treba da se uziva ali u svemu je bitan stav, kakav stav imas prema igri, prema virtuelnom svetu i realnom svetu :).
 
lilakeDate: Monday, 27 November 2017, 14:51:33 | Message # 58
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Jakove mene bilo toliko sram zbog toga što smo napravili da ti ne mogu opisati. Iako sam veliki fan igre, očito nisam dobar materijal za takmičarku. biggrin
 
Stefan97czvDate: Monday, 27 November 2017, 14:51:49 | Message # 59
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
SPOILER ZA SURVIVOR: KAOH RONG



Moze se daleko dogurati samo kad imas prave ljude oko sebe ni ja ni lilake to nismo imali smile Mene nisu mogli samo neki iz tvog plemena,i ana mada je bila fina i ona ostalo se sve svelo na povjerenje koje su na kraju izigrali smile
 
lilakeDate: Monday, 27 November 2017, 14:53:28 | Message # 60
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
SPOILER ZA SURVIVOR: KAOH RONG

 
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Povratak u civilizaciju! » 9. emisija (lilake)
Search: