10. emisija - Page 8 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Povratak u civilizaciju! » 10. emisija (Matija069)
10. emisija
SacDate: Wednesday, 29 November 2017, 20:10:52 | Message # 106
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Ali ne bih o tome, odgovorio sam ti na prvu poruku jer mislim da nije u redu da pricate lose o Nini, vec ste je oterali sa sajta, zar vam to nije dovoljno?

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.

Message edited by Sac - Wednesday, 29 November 2017, 20:11:31
 
Lavica88Date: Wednesday, 29 November 2017, 20:15:39 | Message # 107
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
To se umalo desilo u VS Kiska, ali srecom nije.

Niko je nije vrijedjao, da sam ja vidjela, nego samo komentarisao njeno nepostojece (osim na papiru) ucesce u igri. A s obzirom da joj je isto takvo ucesce na sajtu, onda nek smo je otjerali ( ako smo je otjerali ).


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~

Message edited by Lavica88 - Wednesday, 29 November 2017, 20:17:07
 
NaupDate: Wednesday, 29 November 2017, 20:19:50 | Message # 108
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Svako ima pravo da glasa kako hoće, ipak živimo u demokratiji tongue
 
Tic-TacDate: Wednesday, 29 November 2017, 20:56:25 | Message # 109
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
U Kiski je pobedio najbolji. U Gabonu je najbolji zavrsio drugi. Toga su svi svesni (i Nina) osim jedne kivne osobe.

Stalna potreba da se opravdas samo govori u prilog tome da nisi ni sebe uspeo da ubedis u fantaziju u kojoj zivis, a kamoli nekog drugog.


Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
LaraCroftDate: Wednesday, 29 November 2017, 20:58:45 | Message # 110
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote Naup ()
Svako ima pravo da glasa kako hoće, ipak živimo u demokratiji

Izgleda da nema pravo. Kad glasas kako hoces i za koga hoces, ali tako da se to ne svidja nekima, onda od strane tih istih, gomilom orkestriranih postova, budes optuzen da si bitter i da ne znas sta je survivor.
A kada neki drugi glasaju kao pod indigom (isto i po ociglednom dogovoru), onda su oni majstori survivora i slicno.

Svaka slicnost sa ranijim survivorima na ovom i drugim sajtovima je slucajna.

A isto je i u zivotu. Kada kazes da glasas za jedne na izborima, onda si gospodin, Evropljanin, obrazovan... a kada glasas za neke druge, onda si nepismen, neokupan i bez pola vilice, iako su predstavnici tih drugih mozda i obrazovaniji od onih prvih...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
troyaDate: Wednesday, 29 November 2017, 21:00:20 | Message # 111
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ajde dosta, ovo je Matijina emisija, idite u temu za publiku pa raspravljajte Kisku i slicno.
 
tiksiDate: Wednesday, 29 November 2017, 21:07:28 | Message # 112
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
E manite stvarno, Ninu niko nije satanizovao, a ni oterao ona je za nas publiku jednostavno bila bezlicna jer su u publiku nije ni ukljucivala i to svojom zeljom. Sa aspekta survivor igre takodje bezlicna. Znaci nikakva impresija sto je daleko od mrznje (za mrznju treba mnogo i mnogo pokazivanja licnosti)..Poznat mi sav taj recnik i Sacovo jenostrano i preuvelicano predstavljanje stvari..

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
LaraCroftDate: Wednesday, 29 November 2017, 21:10:48 | Message # 113
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
OK, menjamo temu, Matija ne zasluzuje da se ovde pise o necemu sto se odavno dogodilo...

Matija069:

- Omiljeni film ili serija
- Omiljena knjiga
- Putovanje iz snova
- Omiljeno jelo


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
NaupDate: Wednesday, 29 November 2017, 21:20:30 | Message # 114
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Quote Tic-Tac ()
U Kiski je pobedio najbolji


Pa nije Urke pobedio sad
 
Tic-TacDate: Wednesday, 29 November 2017, 21:35:03 | Message # 115
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Quote Naup ()
Pa nije Urke pobedio

Drugi najbolji onda, Ukija i ne racunam, on je van konkurencije medju svima nama. :P

Quote LaraCroft ()
Matija069:

- Omiljeni film ili serija
- Omiljena knjiga
- Putovanje iz snova
- Omiljeno jelo

Sacuvajmo ovakva pitanja za vrucu stolicu, ako Matija bude bio raspolozen da se igra toga. biggrin


Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
LaraCroftDate: Wednesday, 29 November 2017, 21:41:36 | Message # 116
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote Tic-Tac ()
Sacuvajmo ovakva pitanja za vrucu stolicu, ako Matija bude bio raspolozen da se igra toga.

I to sto kazes...

Onda ne znam sta bih ga pitala, samo ovlas pratim ovaj VS, a takmicari su svi novi i jos nepoznati nama.


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
DžejkobsDate: Wednesday, 29 November 2017, 22:06:05 | Message # 117
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Lele vratili se iz sezone 5 i napravise bum :D.

Nadam se da ce te svi igrati sledeci VS jer ce to svakako biti i vise nego zanimljivo ako tako bude :D.

Matija, nesto me jos od juce muci. Vidim da si imao dobar plan za igru ali zasto si se priklonio Nikoli ako si rekao da si i dalje verovao da je ekenas svi za jednog jedan za sve? Za mene je tako bilo dok Bole nije poceo da manipulise i da pokusa da mi uradi ono sto je pokusao. Pa mi je i drago nekako sto sam tad izasao ali opet sam mislio da ce te ostati zajedno jer ste ih imali u saci..

Sta se po tvom misljenju promenilo?
 
EthanMorascaDate: Wednesday, 29 November 2017, 22:13:30 | Message # 118
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Tiksi, slažem se sa tobom da su plasmani relativni. Činjenica je da plasman nije jedini merodavan, nekoga mogu da dovuku do finala i da zamalo pobedi ili čak i stvarno pobedi, a da nije radio bukvalno ništa. Ali opet, svaki fan Survivora će ti reći da bi bez obzira na okolnosti uvek radije završio sezonu kao 5. nego kao 15. U tom smislu smatram da ne treba relativizovati plasman potpuno, ipak to nešto znači.

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
EthanMorascaDate: Wednesday, 29 November 2017, 23:03:58 | Message # 119
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Neke ostale nebuloze ne bih komentarisao. biggrin

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
SacDate: Thursday, 30 November 2017, 00:08:27 | Message # 120
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
OK, prvo da se izvinim Nikoli za sve sto sam napisao. Nije ni vreme ni mesto za to i ovo ce biti moj poslednji post na tu temu. Njemu cu postaviti jos pitanja, kad mi bude odgovorio na predhodna.

Nina mi je rekla da nije bila aktivna na forumu zbog svega sto se u to vreme na chatu i u temama pisalo protiv plemena Ka, a uglavnom protiv Lare i mene, a kasnije kad je procitala sta se pisalo u temama za publiku za Laru, Naupa, nju i mene, nije htela da se zadrzava na forumu. Koga zanima tu su teme i moze da procita, ovo sa chata je nazalost izbrisano. I slazem se, Tiksi, niko od vas nije upoznao Ninu, ali smetalo vam je zato jer je tu gde jeste, pa niste stedili reci ni za nju, a ni za nas troje, dok ste okretali vodenicu za vase favorite.

Prvi komentar sam ostavio samo zato sto mi je zasmetao Lavicin komentar o Nini, jer je uvredljiv, a i daleko od istine. I ostali komentari su bili za Ninu, a ne protiv bilo koga, jer ona to stvarno ne zasluzuje.

I sve sto sam komentarisao je na osnovu sto su mi ljudi govorili ili pisali na forumu. Ne umem da citam misli, niti da gledam u pasulj. To prepustam vama, posto u nedostatku argumenata, to je jedino sto vam preostaje.

Vec sam zazalio sto sam bilo sta pisao i necu se vise oglasavati na tu temu. Uzivajte.


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.

Message edited by Sac - Thursday, 30 November 2017, 00:08:50
 
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Povratak u civilizaciju! » 10. emisija (Matija069)
Search: