12. emisija - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Povratak u civilizaciju! » 12. emisija (Jason)
12. emisija
Stefan97czvDate: Wednesday, 06 December 2017, 16:57:11 | Message # 16
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Quote tiksi ()
Nema sta da pises posto ces vrv biti u grupi heroja, ovde sve vapi za herojima, a villaina ima kolko volis. Mada nakon ove sezone vecina nas starih moze komotno u heroje da se svrsta
Nista dok mi saČ ne napise gdje cu biti biggrin Sve cekam da se oglasi al nikako hehe biggrin
 
tiksiDate: Wednesday, 06 December 2017, 20:27:22 | Message # 17
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Nemoj se brines jaka konkurencija za drugo pleme, tesko ces se naci u izboru.

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
SacDate: Wednesday, 06 December 2017, 20:42:33 | Message # 18
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Da potvrdim da ce Stefan biti u plemenu heroja, a i Jason, ako ce da ucestvuje? biggrin

Jasone, da pitam zasto nisi komunicirao sa ljudima van tvog saveza? Mogli ste da pricate nevezano za igru i da se upoznate. Tako bi imao vise opcija da odgovoris na Aninu izdaju ili bi bar imao vece sanse da se provuces do kraja, jer bi te verovatno sacuvali duze, da te upotrebe kad se okrenu jedni protiv drugih ili zato sto te gotive. A ucestvujes na ESC i druzis sa starom gardom ( biggrin ) i imali smo prilike da te upoznamo. Zasto to nisi primenio i u igri?


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
LaraCroftDate: Wednesday, 06 December 2017, 20:43:44 | Message # 19
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Jos jedno pitanje za Jasona, mada su mi se sva izmesala, pitamo ga istovremeno i ovde i u Vrucoj stolici...

Koja igra ti se najvise svidela u ovom VS, a koja najmanje ?


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
JasonDate: Thursday, 07 December 2017, 13:18:58 | Message # 20
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Jasone, da pitam zasto nisi komunicirao sa ljudima van tvog saveza? Mogli ste da pricate nevezano za igru i da se upoznate. Tako bi imao vise opcija da odgovoris na Aninu izdaju ili bi bar imao vece sanse da se provuces do kraja, jer bi te verovatno sacuvali duze, da te upotrebe kad se okrenu jedni protiv drugih ili zato sto te gotive. A ucestvujes na ESC i druzis sa starom gardom (  ) i imali smo prilike da te upoznamo. Zasto to nisi primenio i u igri?

Zato što se to kosilo sa osnovnim načelima igre koju bih ja igrao i u pravom Survivoru. Ne mogu ja te priče iza leđa,lažni print skrinovi i ostalo. Evo na primer lilake je sada tu i možemo da se upoznamo. Neko upoznavanje u trenutku kada smo bili na različitim stranama  meni bi izgledalo kao da ja želim da dobijem dodatne poene ili da igram na dve stolice a i ubeđen sam da bi ta druga strana to tako protumačila.
 
JasonDate: Thursday, 07 December 2017, 13:22:35 | Message # 21
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Koja igra ti se najvise svidela u ovom VS, a koja najmanje ? 
Drago mi je da si postavila ovo pitanje jer je upravo to i razlog što sam se prijavio. (ovim putem apelujem na organizatora nekog buduceg izdanja da igre pocinju bar u 9 , 10 mi je prekasno  biggrin )
Na prvom mestu bez konkurencije igre za tajne imunitete i ono sto mi je obeležilo ovu sezonu a da se tiče moje lične satisfakcije je što sam rešio sve tri . A posle toga sve koje su zahtevale neku vrstu inteligencije , brzinu i opšte znanje a ne da su išle na faktor sreće ili da su igrice koje su mi se najmanje svidele.
 
lilakeDate: Thursday, 07 December 2017, 23:44:55 | Message # 22
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Poslala sam taj printscreen jer mi je stefan zapovijedio pa sam morala nekako riješiti situaciju. U chatu ekenasa (bez ane-također stefanov poseban zahtjev) smo simulirali razgovor o glasanju, ali sam bila u pozivu pa sam morala poduzeti posebne korake kako bi taj printscreen izgledao vjerodostojno. Uglavnom, stefan je prije istu stvar tražio od ane, ali ne znam je li mu išta poslala.
 
SacDate: Friday, 08 December 2017, 00:51:38 | Message # 23
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Jel mozes da mi posaljes zadatke za skriveni imunitet, da probam da resim? biggrin

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
JasonDate: Friday, 08 December 2017, 08:28:25 | Message # 24
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Nazalost nemam ih sacuvane  sad  Ali valjda ce troya objaviti na kraju  biggrin
 
lilakeDate: Friday, 08 December 2017, 11:47:56 | Message # 25
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Ova je za treći imunitet, prvi sam obrisala, a potražit ću i tragove za drugi pa javim naknadno.

https://i62.servimg.com/u/f62/13/15/40/54/tajni_10.png


Message edited by lilake - Friday, 08 December 2017, 11:48:14
 
SacDate: Friday, 08 December 2017, 16:47:38 | Message # 26
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Hvala, a jel ima neko objasnjenje uz sliku, ili je snalazi se kako znas i umes? biggrin

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.

Message edited by Sac - Friday, 08 December 2017, 16:47:50
 
lilakeDate: Friday, 08 December 2017, 18:14:20 | Message # 27
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Traži se pitanje, svaki grb je jedno slovo! Kada otkriješ pitanje, na njega moraš i odgovoriti smile
 
LaraCroftDate: Friday, 08 December 2017, 19:31:39 | Message # 28
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Jel neko nasao resenje za pitanje i dao tacan odgovor ?

I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
JasonDate: Friday, 08 December 2017, 19:54:01 | Message # 29
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Jeste ja sam nasao ali sam zakasnio za taj . DuX je uzeo imunitet . Ne znam da li je jos neko.  smile
 
lilakeDate: Friday, 08 December 2017, 20:40:48 | Message # 30
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Bole smile
 
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Povratak u civilizaciju! » 12. emisija (Jason)
Search: