12. emisija - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Povratak u civilizaciju! » 12. emisija (Jason)
12. emisija
troyaDate: Tuesday, 05 December 2017, 22:20:42 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Dvanaesti takmičar koji napušta VS 6: Finland je Jason.

Kako ti se činila sezona?

Kako su ti se činila plemena?

Imaš li favorite?

Šta misliš ko pobedjuje, a ko ispada sledeći?

Šta misliš zašto si izbačen?

Da li si znao da ispadaš?

Da li se kaješ zbog nečega u sezoni?

Ako neko iz publike želi da postavi neko pitanje može slobodno to da uradi.
 
Stefan97czvDate: Tuesday, 05 December 2017, 22:45:20 | Message # 2
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Najjači su ovi sto jedan plemenski glasaju sa jednim savezom drugi sa drugim i nadaju se pobjedi.. cry cry
 
lilakeDate: Tuesday, 05 December 2017, 22:53:27 | Message # 3
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Joj stefane, dux ana i dzojberica final 3. Jasno ti je tko dobiva wink
 
Stefan97czvDate: Tuesday, 05 December 2017, 22:57:00 | Message # 4
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Alvaro Rekoba (dzojberica) naravno.. Nadam se, samo zato što nije izdao nijedan savez..
 
lilakeDate: Tuesday, 05 December 2017, 23:11:49 | Message # 5
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Ne vjerujem da će Matija i Nikola glasati za njega(od trenutne porote), oni su više Ana tim. smile
Ali, mi smo off topic, poželimo Jasonu dobrodošlicu!

Žalim što si tu, Jasone, jer si mi bio favorit. Mislim da si se kvalitetno uspio izvaditi iz poprilično neugodnih situacija i btw, čestitam na hii.

S kim si na kraju bio najbolji u igri? Jesi li imao neki konkretan savez ili si samo bio pri ruci ani i stingemmu? U kakvim dogovorima je protekao dan?


Message edited by lilake - Tuesday, 05 December 2017, 23:14:53
 
SacDate: Tuesday, 05 December 2017, 23:14:52 | Message # 6
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Jasone,  bye

Bio si mi jedan od favorita, zao mi je sto si ispao.

Za pocetak da pitam sta se desilo?


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.

Message edited by Sac - Tuesday, 05 December 2017, 23:48:06
 
DžejkobsDate: Wednesday, 06 December 2017, 00:11:29 | Message # 7
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Mislio sam da ce famozni Luka ispasti pa mi je ovo cudno.

Jason iskreno bio si mi jedan od favorita zbog nacina na koji si igrao ovaj vs.

Sta je dovelo do toga da ti ispadnes veceras nakon onakve igre koju si prikazao, kako socijalnu tako in game?


Message edited by Džejkobs - Wednesday, 06 December 2017, 00:11:42
 
JasonDate: Wednesday, 06 December 2017, 08:51:24 | Message # 8
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Kako ti se činila sezona?
Sezona kao sezona je bila veoma dobra. 90% zadataka odlicno. Ono sto mi se ne svidja je sastav takmicara koji je dosao do ove faze i mali broj takmicara slicnih meni.

Kako su ti se činila plemena?
Vec na samom pocetku se videla velika razlika izmedju jacine plemena jer su u Ekenasu svi igrali dok kod nas skoro pa polovina nije bila uopste aktivna. Ali to je stvar srece.

Imaš li favorite?
Imam dva potencijalna favorita ali cekam rasplet situacije da vidim da li stvarno treba da mi budu. Iskreno se nadam da necu morati da biram manje zlo u finalu.

Šta misliš ko pobedjuje, a ko ispada sledeći?
Sada je vec i poznato da pobedjuju Ana ili DuX. A sledeci ispadaju Bolest i Noko/Stingemmm osim ako ne budu osvajali imunitete.

Šta misliš zašto si izbačen?
Ispao sam jer nisam sedeo na pet stolica i bio clan vise klanova. A kao drugo vec sam cuo price da hoce sto pre da me uklone jer su se bojali da cu osvajati imunitete i nekim cudom doci do finala.

Da li si znao da ispadaš?
I da i ne. Moglo je biti i 4:3 i 3:4 . Ipak je bilo ovo prvo.

Da li se kaješ zbog nečega u sezoni?
Jedino sto sam glasao za Stefana na onom drugom plemenskom ali to je bio pocetak gde nismo ni znali jedni druge . Za sve ostalo znam da sam isao ispravnim putem.
 
JasonDate: Wednesday, 06 December 2017, 09:06:18 | Message # 9
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Žalim što si tu, Jasone, jer si mi bio favorit. Mislim da si se kvalitetno uspio izvaditi iz poprilično neugodnih situacija i btw, čestitam na hii.
Hvala lilake. I meni je pravo cudo sto sam uspeo doci dovde jer sam mogao ispasti jos pre sedam krugova kada smo u plemenu ostali samo Stefan.Stingemmm i ja. Da nisam odlicno igrao igre za pleme u tom trenutku bih ispao jer bi njih dvojica glasali za mene. Drago mi je da sam uzeo bar jedan hii a jos draze sto sam sva tri zadatka za njih resio.

S kim si na kraju bio najbolji u igri? Jesi li imao neki konkretan savez ili si samo bio pri ruci ani i stingemmu? U kakvim dogovorima je protekao dan? 
Mislim da sam jedan od takmicara u ujedinjenju koji je imao najmanje razgovora sa ostalim ucesnicima a to i oni mogu da potvrde. Od deset preostalih takmicara u ujedinjenju ni rec nisam progovorio sa lilake,noko_boy,Matija069,DuX,Nikola Khait,Dzojberica. Znaci pricao sam samo sa Stefanom,Anchy,Stingemom i od pre koji dan sa Bolest. Sa 4/10 pravo je cudo kako sam i dovde stigao jer je poznato koliko su ostali igrali socijalnu igru pre nego onu koju treba na borilistu.
Imao sam samo jedan savez i to onaj pod imenom Nuuksio. Moj moto je bio svi za pleme,moto ostalih je bio samo da se ja spasim za ostale me bas briga.
Nikad manje nije bilo price nego ovaj put. Anchy iako je verovatno izdala savez na proslom plemenskom je i dalje pisala ali nije nudila nijedan konkretan predlog kao ranije jer je verovatno imala svoj sa DuXom i Dzojbericom. Bolest mi je poslao poruku pre ovog saveza da bi hteo sa mnom u savez ali da nam treba jos dvoje. Posto sam i ocigledno video da savez izmedju clanova Nuuksia vise ne postoji a nikad nije ni postojao jer je Ana samim prelaskom u Ekenas pokazala kome pripada mozda cak i pre pocetka prve igre na forumu. Jedino logicno je bilo da ja pozovem Stingemmma a on Noka. Ono sto je i svima vama poznato je da su bila samo tri glasa za Anchy. Bolest kaze da Noko nije izdao , ja kazem da Luka nije. Iskreno se nadam da Bolest gresi jer bi to bio trenutak koji bi mi najteze pao u sezoni.
 
JasonDate: Wednesday, 06 December 2017, 09:16:30 | Message # 10
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Bio si mi jedan od favorita, zao mi je sto si ispao.Za pocetak da pitam sta se desilo? 

Hvala Sac  heart Ukratko sam opisao sta se desilo u pitanju koje je lilake postavila. Ali eto da dodam da sam glasao redom za Dzojbericu,lilake,DuXa,Dzojbericu i tek sada za clana mog plemena Anchy.

Za Dzojbericu sam jedini glasao sa Stefanom u prvom krugu kada su se i clanovi naseg plemena okrenuli protiv nas. Vec tada je moglo biti jasno da oni igraju na vise stolica ali drugo resenje nisam imao a da ne obuhvata izdaju Nuuksia.
Za lilake smo glasali vecinom na nagovor Anchy koja je pricala da je ona najjaca karika tamo. Vec u sledecem krugu sam shvatio da je to bila greska jer je ona sama htela da je se otarasi. 
Za duXa smo glasali jer je vecina bila za osim gle cuda Anchy koja je htela da glasamo za Matiju sto je sama i uradila na kraju.
U krugu kada je ispao NikolaKhait sam glasao za Dzojbericu ponovo u korist starog plemena ali Anchy (verovatno) je imala druge planove izdala savez i otisla na stranu svog drazeg .
U ovom posledjem krugu sam ocekivao da cu mozda ispasti i uputio sam svoj glas na adresu Anchy jer mi se najmanje svidja igra koju je ona igrala.Da nije izdao neko od ove dvojice koji ce biti cetvtoplasirani verovatno , ona bi bila napolju.

Ovo je moje vidjenje mozda nije sve tacno ali 90% jeste. Tabele na kraju ce pokazati sta se sve izdesavalo sa sigurnoscu.
 
JasonDate: Wednesday, 06 December 2017, 09:21:34 | Message # 11
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Jason iskreno bio si mi jedan od favorita zbog nacina na koji si igrao ovaj vs.
Hvala Destri kad znam od koga je znaci  :king:  :D 

Sta je dovelo do toga da ti ispadnes veceras nakon onakve igre koju si , kako socijalnu tako in game? 

Upravo je dovelo to sto ja nisam imao socijalnu igru nego sam se iskljucivo oslanjao na igre u samom Survivoru. Vec sam objasnio i kod pitanja lilake da sam bio u kontaktu samo sa cetiri osobe. Slozicete se i sami u ovoj fazi igri premalo . Ali uopste se ne kajem zbog toga jer je to moj stil igre i da sve krene iz pocetka ponovo bih isto odigrao.
 
Stefan97czvDate: Wednesday, 06 December 2017, 11:14:13 | Message # 12
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Moramo pisati peticiju da nas Sac stavi u isto pleme sledeći vs sa malo manje manipulatora i lažova
 
lilakeDate: Wednesday, 06 December 2017, 14:19:25 | Message # 13
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Joj, mislim da nole nije imao zašto flipati jer ima jednog saveznika, dok stingemm ipak ima čvrstu vezu sa anom. Tako mi se čini, vidjet ćemo kasnije što je točno bilo.

Message edited by lilake - Wednesday, 06 December 2017, 16:39:21
 
JasonDate: Wednesday, 06 December 2017, 14:21:53 | Message # 14
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Tako je na kraju cemo videti sta je tacno bilo mada je i meni sumnjiviji stingemmm .
 
tiksiDate: Wednesday, 06 December 2017, 15:43:35 | Message # 15
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Pozic Jason, nazalost, ovo je bilo ocekivano.

Ja nemam sta da dodam sa pitanjima, posto je Jason ocigledno heroj i takav je bio sklop okolnosti da je villaina bilo znatno vise, a villiani sa sebi slicnima zele da idu dalje, sto je i logicno. Neki su bili vilaini samo da bi bili villaini jer je to izgleda kul, kakav god bio njihov interes u igri, sto su ljudi iz senke koristili, dok opet neki drugi nisu igrali na svoju pobedu nego plasman.

Kada je ispala lillake bilo je ocigledno da se tu nesto menja u korist Dux-a, jer je iz tog saveza bio izostavljem, a koristio ovu trecu grupu preko Anchi da se izbori za samu zavrsnicu. Takodje simptomaticno ispadanje NikoleKhait, koji je postao nepotreban nakon Matijinog ispadanja. Sve u svemu zanimljiv VS sa dosta play-a.

Quote Stefan97czv ()
Moramo pisati peticiju da nas Sac stavi u isto pleme sledeći vs sa malo manje manipulatora i lažova


Nema sta da pises posto ces vrv biti u grupi heroja, ovde sve vapi za herojima, a villaina ima kolko volis. Mada nakon ove sezone vecina nas starih moze komotno u heroje da se svrsta smile


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Povratak u civilizaciju! » 12. emisija (Jason)
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search: