Komentari o sezoni VS 7 - Page 10 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 10 of 10
  • «
  • 1
  • 2
  • 8
  • 9
  • 10
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Magacin » Komentari o sezoni VS 7 ((verna publika))
Komentari o sezoni VS 7
tiksiDate: Wednesday, 20 June 2018, 15:03:08 | Message # 136
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote EthanMorasca ()
Oduvek si bila maher da napišeš nešto što zvuči smisleno, a zapravo ne kažeš ništa.

O pa ko me to tako dobro poznaje tongue Za to se skolovala bre, a i urodjeno mi je kao vagi :P 

Pa ako su obe strane usle u igru sa namerom da se igraju i potencijalno ili cak preferabilno naskode drugoj, sve je ok. Malo da se isšibaju kao grudvama, pa da se izljube posle i odaju cast boljoj osobi u tome, np. Verujem da bi tako bilo sa mnom i nekim rl prijateljem da igra ovo. Ako i jedna nije, nastaje neki problem. U nekim situacijama, ipak,ne mozete da me ubedite da bi odnosi medju ljudima (bilo gde) bili isti u situaciji kada ih prodate za bilo sta ili kada zrtvujete neku individualnu korist za njih.

Quote TheGuardian ()
Tijana stari prodavac magle

iscrpelo se trziste, sad prodajem pesak u Sahari xd


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
EthanMorascaDate: Wednesday, 20 June 2018, 23:30:47 | Message # 137
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote tiksi ()
U nekim situacijama, ipak,ne mozete da me ubedite da bi odnosi medju ljudima (bilo gde) bili isti u situaciji kada ih prodate za bilo sta ili kada zrtvujete neku individualnu korist za njih.

U stvarnom životu to naravno jeste slučaj (ne znam zašto to uopšte pominješ, kad se to podrazumeva), ali se ne slažem da isto važi i u VS.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
YoungWolfDate: Thursday, 21 June 2018, 00:20:02 | Message # 138
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Vidite, mene su izbacili Maski i Papi, pa su mi to danas medju omiljenim osobama na forumu... Nije to samo u zajebavanju i igri, vec i u nacinu na koji to neko radi. Ja sam protiv njih izgubio u fer borbi i zato sada mogu da ih cenim...  love
 
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Magacin » Komentari o sezoni VS 7 ((verna publika))
  • Page 10 of 10
  • «
  • 1
  • 2
  • 8
  • 9
  • 10
Search: