Komentari o sezoni VS 7 - Page 5 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Magacin » Komentari o sezoni VS 7 ((verna publika))
Komentari o sezoni VS 7
DonnieBrascoDate: Saturday, 19 May 2018, 03:16:18 | Message # 61
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Precesljah malo dosadasnji tok, vidim ispadaju aktivni pre ujedinjenja, fino da ima novih ljudi, verujem da troya jedva ceka neki sledeci all-star, kapiram da ce materijala biti biggrin

Imam pitanje za takmicare koji su ispali, a prate ovo i dalje:

1) Kako vam se cinio koncept samog VSa?
2) Kako komentarisete cinjenicu da ima ljudi iz prethodnih sezona da ovo aktivno prate? biggrin
3) Da li mislite da je neko iz publike na bilo koji nacin savetovao igrace koji igraju ovu sezonu?
4) Da li planirate igrati u buducnosti ako bude vas troya opet bude zvao?
5) Sta biste vi konkretno promenili u samoj organizaciji?
6) Koliko je u dosadasnjem toku bilo dogovaranja i blindsideova aktivnih igraca? 
7) Koliko je neaktivnih igraca bilo da nisu ucestvovali u igrama, glasali na TC i tako to?

Vidim da Troya opet siluje sa idolima biggrin
 
YoungWolfDate: Saturday, 19 May 2018, 09:16:44 | Message # 62
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
1) Kako vam se cinio koncept samog VSa?

- Izuzetno interesantan koncept. Moram priznati da mi se igre svidjaju mnogo vise od zakulisnih radnji pred glasanje.

2) Kako komentarisete cinjenicu da ima ljudi iz prethodnih sezona da ovo aktivno prate? 

- Imajuci u vidu da i neki od nas ovo sad prate, a planiraju da ostanu na forumu, samo najbolje o takvim ljudima

3) Da li mislite da je neko iz publike na bilo koji nacin savetovao igrace koji igraju ovu sezonu?

- Voleo bih da nije. Cak stavise, mislim da nije. Igra je tako zanimljivija.

4) Da li planirate igrati u buducnosti ako bude vas troya opet bude zvao?

- Svakako.

5) Sta biste vi konkretno promenili u samoj organizaciji?

- Iskreno, nista... Malo je problematicno uskladiti sve ovo sa obavezama, ali sta je tu je.

6) Koliko je u dosadasnjem toku bilo dogovaranja i blindsideova aktivnih igraca? 

- Dosta. Poslednja 2 izbacivanja - moje i Papijevo, je rezultat toga.

7) Koliko je neaktivnih igraca bilo da nisu ucestvovali u igrama, glasali na TC i tako to?

- Dosta... U Kahurangiju imamo situaciju da ce dva neaktivna da ponovo izglasaju aktivne.
 
papi_gm993Date: Saturday, 19 May 2018, 12:01:48 | Message # 63
Moralna Drolja
Group: Publika
Messages: 467
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Hello, Mik smile
Evo i mojih odgovora 
Quote Miko ()
1) Kako vam se cinio koncept samog VSa?
Odusevljen sam! Bas mi je drago sto sam stekao jos jedno divno iskustvo... Najlepsi deo svega je sticanje novih prijatelja

Quote Miko ()
2) Kako komentarisete cinjenicu da ima ljudi iz prethodnih sezona da ovo aktivno prate?
Sad sam i sam deo te price. Dopada mi se sto je i ovako nesto virtuelno nekim osobama vazno, pa posvecuju svoje dragoceno vreme pracenju sezone. Like za publiku biggrin

Quote Miko ()
3) Da li mislite da je neko iz publike na bilo koji nacin savetovao igrace koji igraju ovu sezonu?
Da. Licno sam to doziveo. Pre pocetka sezone pisao sam puno o forumu, igri i celom dozivljaju sa Tiksi - posebno izdvajam da smo pisali i o tajnim imunitetima (upijao sam sve o cemu mi je pisala, najzanimljiviji detalji su gde su se nalazili tajni imuniteti i sta su bili) smile
Zahvaljujuci tome sam i pronasao jedan 

Quote Miko ()
4) Da li planirate igrati u buducnosti ako bude vas troya opet bude zvao?
Dvoumim se

Quote Miko ()
5) Sta biste vi konkretno promenili u samoj organizaciji?
Smislio bih nacin kako da neaktivni igraci ispadaju ranije

Quote Miko ()
6) Koliko je u dosadasnjem toku bilo dogovaranja i blindsideova aktivnih igraca?
 Od samog pocetka sezone. Oba plemena su na svojim prvim savetima izbacili aktivnog igraca.

Quote Miko ()
7) Koliko je neaktivnih igraca bilo da nisu ucestvovali u igrama, glasali na TC i tako to?
Puno je neaktivnih igraca. U Kahurangiju pre deljenja plemena samo za prvu igru sezone nas je bilo vise od 4, uglavnom 2 ili 3 clana su ucestvovala u igrama


Financially free means being able to change the world
 
DžejkobsDate: Saturday, 19 May 2018, 12:21:04 | Message # 64
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Ne postoji neki konkretan nacin kako da resis problem sa neaktivnoscu.. Prosto zavisi od coveka koji se prijavljuje. U buducim sezonama ako ih bude bilo i ako budu igrali stariji igraci iz ranijih sezona i noviji, treba onaj koji hostuje da od svih prijava izabere one za koje je ubedjen da ce biti skroz posveceni ovoj igri i tako uciniti sezonu sto zanimljivijom. Tako bih ja uradio... Ipak ovo je sezona gde igraju samo oni koji nikada pre ovo nisu igrali i tu nikad ne znas sta ocekujes, neko se prijavi a onda se uopste ne pojavi na forumu... Desi se i to. I bude dosadno ali opet treba gledati s pozitivne strane da ce svaka sledeca sezona biti sve bolja i bolja i da ce taj problem sa neaktivnoscu na kraju nestati. smile
 
DonnieBrascoDate: Saturday, 19 May 2018, 15:48:58 | Message # 65
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Hvala na odgovorima smile
 
anchyDate: Saturday, 19 May 2018, 23:01:35 | Message # 66
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
A Miko došao samo da obavi anketu ili će ostati da se druži sa nama? biggrin

Kad se bojiš - ne postojiš!
 
DonnieBrascoDate: Sunday, 20 May 2018, 03:05:20 | Message # 67
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Dosao da vidim komentarise li neko US Survivor sezonu, pa kad sam video da niko ne pise, proletih sinoc malo da vidim sta se desava. 

Bas puno novih ljudi, meni je stvarno neverovatno da postoji toliko zainteresovanih jer kad sam ja trazio za svoj VS pre desetak godina bilo je skoro pa nemoguce pronaci 10-15 novih ljudi, a jos smo tada imali i neku FB stranicu od par hiljada pratilaca Survivor Srbija. Ovde Troya u ekspresnom roku nasao nove za 2 sezone. I to ni manje ni vise nego 20 ljudi za sezonu biggrin

Sto se ostanka tice sumnjam, previse ovde opasnih ljudi po mozak ima biggrin
 
anchyDate: Sunday, 20 May 2018, 10:05:05 | Message # 68
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Hahaha, tad sam i ja trebala da igram (što sam, naravno, zaboravila, nego mi je troya pružio dokaz biggrin ) Pa dobro, što neverovatno, sad ima i dosta stranica sa igrama/kvizovima, vidiš ko je lajkovao... Brže vidiš poruku od onog ko ti nije prijatelj... A imao je troya i pomoćnike u traženju tongue Na kraju, nažalost, ima i ne mali broj neaktivnih sad

Ih, bre, nije valjda da si toliki plašljivac biggrin


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
tiksiDate: Sunday, 20 May 2018, 10:25:13 | Message # 69
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote Miko ()
previse ovde opasnih ljudi po mozak ima

Joj kad Miko ovo napise  tongue


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
DonnieBrascoDate: Sunday, 20 May 2018, 15:08:15 | Message # 70
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Pa jedno je kad to radis sa 12 godina, a sasvim drugacije sa... biggrin
 
troyaDate: Sunday, 20 May 2018, 15:32:10 | Message # 71
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ajde da iskoristim priliku da se u Anino i moje ime zahvalim i Dajani i Tijani koje su nam pomagale u trazenju igraca. Bukvalno su kao i mi, poslale 100 poruka u nadi da nahvatamo nekog. heart
 
PollyDate: Sunday, 20 May 2018, 18:29:52 | Message # 72
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Quote troya ()
Ajde da iskoristim priliku da se u Anino i moje ime zahvalim i Dajani i Tijani koje su nam pomagale u trazenju igraca. Bukvalno su kao i mi, poslale 100 poruka u nadi da nahvatamo nekog.

I za neki sljedeći put sam tu!
Zbilja nezaboravno iskustvo kad su u pitanju izgovori, uglavnom od žena u mom slučaju, umjesto da kažu da ih ne zanima VS (ok, bilo je i takvih, ali su u manjini). Možda Troya ima skupljeno sve na jednom mjestu, ja ih pamtim samo nekoliko. biggrin


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
troyaDate: Sunday, 20 May 2018, 19:05:37 | Message # 73
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Neke od najboljih biggrin

Ulogovacu se cim uspavam dete. (dete jos nije zaspalo)

Evo ulazim cim stignem sa posla. (jadnica jos radi)

Nisam uplatila net, ako skupim pare igram.

Kradem sefov wifi. biggrin

Ide van zemlje.

Hoce da igra, ali iznenada avrsila u bolnici. xD

Pijana, javice se cim se otrezini. (izgleda jos nije)
 
tiksiDate: Sunday, 20 May 2018, 19:41:25 | Message # 74
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Ja sam 80% poruka poslala zenama.

Meni je jedno 5 na ovaj ili onaj nacin trazilo da im platim, neki od izgovora:

Sta ja imam od toga?
Da li moze tu nesto da se zaradi?
Koliko? ja sta? pa koliko cu da uzmem? ja kazem zavisi sta nudis tongue

Vecina su bile srdacne i govorljive, pricale su o raznim temama i bile raspolozene i isto su tako nestajale sa izgovorom danas sutra cu da se registrujem, zaposlila sam se juce, nasla sam decka i slicno, osim onih postenih sto su mi odmah rekle da nemaju vremena ili da hoce da zarade.

Nije mi ostalo jasno zasto zene toliko zavlace, ali sam pocela da bolje razumem muskarce. U par navrata se osetila iznevereno i izdano, dobru su mi pricu prodale :P

Trazila sam zestoko i srpske fanove survivora, TARa itd i nadjoh jos samo dvojicu koji su pogledali sve survivore, a da do sada jos nisu zaigrali VS (ta dvojica ne igraju ni sada). Neki amer iz neke survivor grupe me kontaktirao kaze ima nameru da se zeni, a kontaktirala sam i Internet americku seznaciju, koja je bila raspolozena da prica, pa i ucestvuje (vremenska razlika je odigrala svoje :P).

Ugl zanimljivo je iskustvo bilo upoznah par jako zanimljivih ljudi, a sa par njih sam u kontaktu i danas.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Sunday, 20 May 2018, 19:59:10
 
LaraCroftDate: Monday, 21 May 2018, 09:11:31 | Message # 75
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote troya ()
Ajde da iskoristim priliku da se u Anino i moje ime zahvalim i Dajani i Tijani koje su nam pomagale u trazenju igraca.

I posle u nekoj narednoj sezoni ja treba da igram zajedno sa njih dve i takmicarima koje su one "dovukle" ovamo tongue


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Magacin » Komentari o sezoni VS 7 ((verna publika))
Search: