Neaktivni igrači - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Magacin » Neaktivni igrači
Neaktivni igrači
DuXDate: Wednesday, 02 May 2018, 19:56:38 | Message # 1
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Mislim da su najveći smor u igri neaktivni igrači, i da se onda čeka da prodje prvih 5-6 krugova tako za džabe, umesto odmah da počne igra. Sećam se da je u Finskoj bila baš velika promena kada su se u našem plemenu izbacili svi neaktivni.

Da li se poštuje pravilo "Ukoliko ista osoba ne glasa dva puta za redom, biće eliminisana iz igre", jer mi se po glasovima čini kao da se ne poštuje smile Ali mi se čini da bi bilo bolje izbaciti odmah sve te koji nemaju vremena za igru...
 
troyaDate: Wednesday, 02 May 2018, 20:11:33 | Message # 2
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Pa normalno da se postuje biggrin
 
anchyDate: Wednesday, 02 May 2018, 20:31:41 | Message # 3
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Quote DuX ()
Da li se poštuje pravilo "Ukoliko ista osoba ne glasa dva puta za redom, biće eliminisana iz igre", jer mi se po glasovima čini kao da se ne poštuje
Kakva optužba  surprised  Samo mislim da to pravilo treba da se preinači na izbacivanje čim se jednom ne glasa, osim možda ako ima debeo razlog (vidi se ako neka osoba danima nije bila online).


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
LaraCroftDate: Wednesday, 02 May 2018, 20:36:39 | Message # 4
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote anchy ()
Samo mislim da to pravilo treba da se preinači na izbacivanje čim se jednom ne glasa

Onda bih ja ispala u VS China zajedno sa Stefanom CZ 1997, kada sam zaboravila da glasam, jer me on sludeo sa svojim javnim odustajanjima i odustajanjem od odustajanja.

Dva puta kada neko ne glasa, onda je OK da bude izbacen.

(Clan 11. Deklaracije o VS i ostalim takmicenjima)

(Koju nikako da napisemo i potpisemo)  smile


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
anchyDate: Wednesday, 02 May 2018, 20:55:11 | Message # 5
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
Onda bih ja ispala u VS China zajedno sa Stefanom CZ 1997
Ne biste zajedno, nego bi samo ti  tongue  Pa, treba da se povede računa malo i to je to.


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
DžejkobsDate: Wednesday, 02 May 2018, 21:03:56 | Message # 6
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Slažem se sa Duxom da je neaktivnost na početku novih sezona malo smor a eto ponavlja se s vremena na vreme. Bilo je neaktivnosti i u VS China ali ne toliko kao kada igraju novi igrači.
 
DuXDate: Wednesday, 02 May 2018, 21:23:51 | Message # 7
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Quote troya ()
Pa normalno da se postuje

Quote anchy ()
Kakva optužba 

Ups, izvinjavam se biggrin To mi se samo učinilo po glasovima i nedostatku odgovora na plemenskim smile
 
tiksiDate: Friday, 04 May 2018, 15:39:45 | Message # 8
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Ultra smaraju neaktivni, ali i to moze da se podvede pod neki faktor igre (srece). Cak ni ovo glasanje/neglasanje nista ne garantuje, tako smo imali npr Ajdina u VS Kiska koji se pojavljivao samo da glasa i mogao da stigne jos dalje u igri, da je za tim bilo potrebe. U nekoj sezoni se pojavi mozda neko ko tako stigne i do finala.

Dopada mi se Anin predlog da se gleda to jedno neglasanje + neaktivnost na sajtu i/ili da se gleda neaktivnost na sajtu u nekom razumnom periodu od npr  >7 dana, medjutim ako se takvi eliminisu pleme koje ih ima zapada u jos tezu situaciju (em ih nema na igrama, em gube, em nemaju ljudske imunitete). Mozda bi moglo nesto da se realizuje tipa da kada se 1 eliminise u nekom plemenu, u drugom moraju da igraju igru za imunitet pa da se paralelno i tamo jedan skine te da se odnos snaga svede u neke razumne granice, ali generalno to stoji kao problem VS verzije.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
troyaDate: Friday, 04 May 2018, 15:47:10 | Message # 9
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Trenutno postoji samo 1, 1ipo neaktivan igrac koliko sam ja upucen, uz Aquilusa koji je sam trazio da ga izglasaju.
 
papi_gm993Date: Wednesday, 16 May 2018, 00:58:38 | Message # 10
Moralna Drolja
Group: Publika
Messages: 467
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Ne znam koliko bi ovo bilo izvodljivo, ali recimo da na pred prvi plemenski savet clanovi jednog plemena koje je izgubilo u medjuplemenskoj igri za imunitet, medjusobno odigraju igru za imunitet i svi koji budu aktivni na igri ostanu, a neaktivni ispadnu... Ili vice versa (prvo medjusobno izmedju clanova igre, pa onda oni koji ostanu aktivni nastavljaju igru i ulaze u medjuplemenske igre) 

Posto je ovo ipak virtuelno, i "dozvoljeno" je ne pojaviti se na igrama smile


Financially free means being able to change the world
 
troyaDate: Wednesday, 16 May 2018, 01:01:42 | Message # 11
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Kad se kaze neaktvni clan, ne misli se na igre, ima ljudi kojima je to i taktika bila da se ne isticu. Vec ljudi koji nisu upuceni u nikakva desavanja i mrsko im da udju i da glasaju. Prijavili se bezveze. biggrin
 
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Magacin » Neaktivni igrači
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: