Ko ispada na 9 Plemenskom Savetu? - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Magacin » Ko ispada na 9 Plemenskom Savetu?
Ko ispada na 9 Plemenskom Savetu?
Ko ispada na 9 Plemenskom Savetu?
1. Mumina [ 0 ] [0.00%]
2. aleksamil [ 4 ] [40.00%]
3. Maski [ 3 ] [30.00%]
4. ChrisKeller [ 1 ] [10.00%]
5. ivana123 [ 2 ] [20.00%]
Answers total: 10
DžejkobsDate: Friday, 18 May 2018, 00:29:20 | Message # 1
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Paparoa je nezaustavljiva u ovoj sezoni. Zeleno pleme i pre swapa i posle swapa nastavlja svoju dominaciju. Izgubili su samo jednom...

Da li Maski ima jos jedan kec u rukavu ili ce je savez sastavljen od mumine alekse chrisa i ivane, izbaciti?
 
papi_gm993Date: Friday, 18 May 2018, 01:55:29 | Message # 2
Moralna Drolja
Group: Publika
Messages: 467
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Totalno unfair igra za imunitet... Po onome sto sam shvatio sad kad sam pregledao sve komentare, mislim da je novi savez u Kahurangiju pustio Maski samu da igra igru u kojoj se uopste ne snalazi... Stavili su je pod ogroman pritisak, bas sam razocaran u ljude.

Pratio sam ko je prisutan na forumu za vreme igre... Aleksamil i Keller uopste nisu ni dosli na forum za igru, a posto je Keller u savezu, mislim da ce ispati aleksamil.
Ostalim clanovima Kahurangija odgovara da uziva (da se ne izrazim nekako vulgarnije) dok drugi igraju za njih
Isto je i u drugom plemenu, u kom clanovi samo postoje, a dvojica najaktivnijih im osvajaju sve

Sad kad gledam iz publike, sezona se zavrsila posle 7. igre


Financially free means being able to change the world

Message edited by papi_gm993 - Friday, 18 May 2018, 01:57:54
 
DžejkobsDate: Friday, 18 May 2018, 03:53:58 | Message # 3
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Sezona je daleko od zavrsene. Ima ovde jos da se igra i treba ih pustiti da se igraju a tek posle komentarisati nesto  smile  ^_^. Ako vidis ko je kako glasao jasno ti je ko je u savezu ali kada dodje ujedinjenje sve to pada u vodu i zato kazem da je sezona daleko od zavrsene.
 
tiksiDate: Friday, 18 May 2018, 07:00:00 | Message # 4
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Papi, sve je to survivor. Ljudi rade raznovrsne stvari. Mada sam se ja oduvek jezila na te situacije kada se nalaze grupe nekih ljudi i igraju protiv jedne osobe (jos je ovde to jos zenska osoba), a vrv mnogi ni sami ne znaju zasto i isto mi je i u rl i ovde. U tom smislu jako cenim Maskinu borbenost i nepadanje.

Bice bezveze stvarno ako ljudi budu igrali na plasman i rade ovakve stvari, tipa za osvojeno 5-7. mesta i ako ne bude nekih individualnih plejeva, mada je moguce da je i ovde ona klasicna VS situacija gde svi misle da su u top savezu, a par njih diriguje sve iz senke i daje lazna obecanja.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Friday, 18 May 2018, 07:10:59
 
papi_gm993Date: Friday, 18 May 2018, 12:14:47 | Message # 5
Moralna Drolja
Group: Publika
Messages: 467
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
To mi je bas jadno angry
"Ja sam u savezu, ne moram da igram ovih par igara" (ChrisKeller)
"Necu da se cimam jer ce sad ujedinjenje" (citiran Petar)

Bas u duhu survivora wacko


Financially free means being able to change the world
 
DžejkobsDate: Friday, 18 May 2018, 13:27:26 | Message # 6
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Pa vidi ako tako javno postavljaju svoje samopouzdane komentare... To i jeste u duhu survivora u smislu cega sam se sve nagledao u 36 sezona Survivora, ovo je nista haha. Bilo je samopouzdanih uvek i bice ih. Opet to ne znaci da ce oni daleko da doguraju jer nikad ne znas sta ti se sprema iza coska kad igras ovakvu igru.  smile
 
DuXDate: Friday, 18 May 2018, 14:33:11 | Message # 7
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Quote papi_gm993 ()
Aleksamil i Keller uopste nisu ni dosli na forum za igru, a posto je Keller u savezu, mislim da ce ispati aleksamil.

Ako Maski nije u većinskom savezu u Kahurangi, što misliš da bi je čuvali? Pa mnogo im se više isplati da bude neko neaktivan ko je samo +1 glas za dalje.

Quote papi_gm993 ()
Sad kad gledam iz publike, sezona se zavrsila posle 7. igre

Meni se nešto čini da nije još ni počela... Žao mi je samo vas aktivnih i koji ste ušli sa željom da stvarno igrate ovu igru, a ispali pre ujedinjenja kao "kolateralne štete" RL poznanstava.
 
DžejkobsDate: Friday, 18 May 2018, 14:56:28 | Message # 8
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
I meni se cini da tek pocinje.. Ko zna sta sve tu moze biti.
 
papi_gm993Date: Friday, 18 May 2018, 15:09:21 | Message # 9
Moralna Drolja
Group: Publika
Messages: 467
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
DuX, moje misljenje je da ako jos ne bude ujedinjenja savezu treba neko jak ko ce da im igra igre, da se ne opterecuju

Financially free means being able to change the world
 
YoungWolfDate: Friday, 18 May 2018, 20:13:11 | Message # 10
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Iskreno, ne volim one koji sede po strani... Mislim da su devojke u Kahurangiju slabije komunicirale zbog rezultata od prethodna dva glasanja. Nadam se da ce uspeti da dodju do zakljucka da su obe strane ostecene za po 1, i obema stranama se kriva za po 1 osobu, i onda uspeju da se ujedine. Mislim da im je preko potrebno.

Verujem da je vreme aleksimil da ispadne. Mislim da je to vreme bilo jos pre par krugova, ali tu smo gde smo.
 
ivana123Date: Saturday, 19 May 2018, 23:47:39 | Message # 11
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Slažem se sa većinom komentara i ne bih puno dodavala, ali na ovo moram:

Quote papi_gm993 ()
Totalno unfair igra za imunitet... Po onome sto sam shvatio sad kad sam pregledao sve komentare, mislim da je novi savez u Kahurangiju pustio Maski samu da igra igru u kojoj se uopste ne snalazi... Stavili su je pod ogroman pritisak, bas sam razocaran u ljude.

Želela sam da pomognem (nisam baš neki bog zna kakav igrač, ali znam osnove i barem da se snađem koliko-toliko i mislim da je i to bolje od ovoga kako se završilo), ali pomoć nije prihvaćena i Maski je svesno igrala sama..Mumina je sama rekla da ne zna da igra (da li je lagala ili ne, ne ulazim u to), pa svakako ne bi puno pomogla..aleksamil, kao što i sam znaš nije toliko aktivan u igrama, a što se Chrisa tiče, iskreno ni meni nije bilo jasno o čemu se radi. Ali dobro, svakako je nebitno sad.. wink


Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te
 
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Magacin » Ko ispada na 9 Plemenskom Savetu?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: